ସଡ଼କ ଦୁର୍ଘଟଣାରେ ବରିଷ୍ଠ ଫଟୋ ସାମ୍ବାଦିକ ଅଶୋକ ପଣ୍ଡା ଙ୍କ ଅକାଳ ବିୟୋଗ, ସାମ୍ବାଦିକ ମହଲରେ ଶୋକ

ଭୁବନେଶ୍ୱର ୦ ୧ / ୦୭ /୨୦୨୨(ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର)- ଦୈନିକ ଖବର କାଗଜ ‘ସମୟ’ର ବରିଷ୍ଠ ଫଟୋ ସାମ୍ବାଦିକ ଅଶୋକ ପଣ୍ଡା ସଡ଼କ ଦୁର୍ଘଟଣାରେ ମୃତ୍ୟୁ ବରଣ କରିଛନ୍ତି । ଶୁକ୍ରବାର ସକାଳେ ରଥଯାତ୍ରାର ଖବର ସଂଗ୍ରହ ପାଇଁ ବାଇକ୍ ଯୋଗେ ସେ ଭୁ

1 Jul 2022 12:45 pm
ଡିଟିଏଚ ଅପରେଟର ସଂଘ ଗଠିତ

ଜୁନାଗଡ଼,୦ ୧ / ୦୭ /୨୦୨୨(ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର /ରାକେଶ ବେମାଲ ) – କଳାହାଣ୍ଡି ଜିଲ୍ଲା ଜୁନାଗଡ଼ ବ୍ଲକର ଡିଟିଏଚ ଅପରେଟର ମାନଙ୍କୁ ନେଇ ଏକ ସଂଘ ଗଠନ କରାଯାଇଛି।ସ୍ଥାନୀୟ ହୋଟେଲ ଓରିଅନ ସଭାଗୃହରେ ଅନୁଷ୍ଠିତ ସଭାରେ ହୁଦାନନ୍ଦ ମାଝୀ ସଭ

1 Jul 2022 12:21 pm
ଦୈନିକ ସଂକ୍ରମଣ ସଂଖ୍ୟା ୨୦୦ ଟପିଲା : ୧୮ ଜଣ ଶିଶୁ ତୟଗ୍ଦ ଗ୍ଧକ୍ଷବଲ ୨୦୪ ଜଣ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ ଚିହ୍ନଟ, ମୃତ୍ୟୁ ସଂଖ୍ୟା ସ୍ଥିର

ଭୁବନେଶ୍ୱର ୦ ୧ / ୦୭ /୨୦୨୨(ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର)- ରାଜ୍ୟରେ କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍ ଉପର ମୁହାଁ । ଏବେ ଦୈନିକ ସଂକ୍ରମଣ ସଂଖ୍ୟା ୨୦୦ ଟପିଲାଣି । ଗତ ୨୪ ଘଣ୍ଟା ମଧ୍ୟରେ ରାଜ୍ୟରେ ୨୦୪ ଜଣ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ ଚିହ୍ନଟ ହୋଇଛନ୍ତି । ଚିହ୍ନଟ ହୋଇଥିବ

1 Jul 2022 10:17 am
ସୂଚନା ଓ ଲୋକସଂପର୍କ ବିଭାଗ ତରଫରୁ ରାଜ୍ୟସ୍ତରୀୟ ଫଟୋଚିତ୍ର ପ୍ରଦର୍ଶନୀ ଆୟୋଜିତ

ପୁରୀ, ୩୦/୬/୨୦୨୨(ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର)- ବିଶ୍ୱପ୍ରସିଦ୍ଧ ରଥଯାତ୍ରା ଉପଲକ୍ଷେ ପୁରୀଠାରେ ସୂଚନା ଓ ଲୋକସଂପର୍କ ବିଭାଗ ତରଫରୁ ଏକ ରାଜ୍ୟସ୍ତରୀୟ ଫଟୋଚିତ୍ର ପ୍ରଦର୍ଶନୀ ଆୟୋଜିତ ହୋଇଛି। ଆଜି ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ସ୍ଥାନୀୟ ଭୋଳାନାଥ ବିଦ୍ୟା

30 Jun 2022 10:38 pm
ଛାତ୍ରୀଙ୍କୁ ଅଶ୍ଳୀଳ ଇଙ୍ଗିତ ଅଭିଯୋଗରେ ପ୍ରଫେସର ଗିରଫ

ବ୍ରହ୍ମପୁର, ୩୦/୬/୨୦୨୨(ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର)- ବ୍ରହ୍ମପୁର ବିଶ୍ୱବିଦ୍ୟାଳୟର ସ୍ନାତକୋତର ଓଡ଼ିଆ ବିଭାଗର ପ୍ରଫେସର ସଦାନନ୍ଦ ନାୟକ ଗିରଫ । ସାମ୍ବାଦିକତା ଓ ଗଣ ଯୋଗାଯୋଗ ବିଭାଗର ଜଣେ ଛାତ୍ରୀ ପ୍ରଫେସର ଶ୍ରୀ ନାୟକଙ୍କ ବିରୁଦ୍ଧରେ ଅ

30 Jun 2022 10:03 pm
ମାଟି ଗାଁ ପ୍ରେମୀୟର ଲିଗ କ୍ରିକେଟ ଟୁର୍ଣ୍ଣ।ମେଣ୍ଟ ତରଂଜା ଚାମ୍ପିଅନ

ଜୁନାଗଡ଼, ୩୦/୬/୨୦୨୨(ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର /ରାକେଶ ବେମାଲ)- କଳାହାଣ୍ଡି ଜିଲ୍ଲା ଜୁନାଗଡ଼ ବ୍ଲକ ଅନ୍ତର୍ଗତ ମାଟିଗାଁ ଆନୁକୂଲ୍ୟରେ କ୍ରିକେଟ ଟୁର୍ଣ୍ଣ।ମେଣ୍ଟ ର ଉଦଯାପନ ଦିବସ ମାଟି ଗାଁ ଖେଳ ପଡ଼ିଆରେ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହୋଇଯାଇଛି ।ଉଦଯାପ

30 Jun 2022 9:17 pm
କୃଷକ ବିକାଶ ସମବାୟ ସମିତି ନିର୍ବାଚନ: ପାର୍ବତୀ ନାୟକ ଉପସଭାନେତ୍ରୀ ନିର୍ବାଚିତ

କେନ୍ଦ୍ରାପଡ଼ା, ୩୦/୬/୨୦୨୨(ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର)- କୃଷକ ବିକାଶ ସମବାୟ ସମିତିର ମୁଖ୍ୟ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟରେ ଉପସଭାପତି ପଦ ପାଇଁ ଅନୁଷ୍ଠିତ ନିର୍ବାଚନରେ ସମାଜସେବୀ ତଥା ନିର୍ଦେଶିକା ପାର୍ବତୀ ନାୟକ ନିଦ୍ୱର୍ନ୍ଦରେ ନିର୍ବାଚିତ ହୋଇଥିବ

30 Jun 2022 8:04 pm
ରଥଯାତ୍ରା ଉପଲକ୍ଷେ ଡାକ ବିଭାଗ ପକ୍ଷରୁ ସ୍ୱତନ୍ତ୍ର ରଦ୍ଧକରଣ

କେନ୍ଦ୍ରାପଡ଼ା, ୩୦/୬/୨୦୨୨(ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର)- ପବିତ୍ର ଶ୍ରୀଗୁଣ୍ଡିଚା ରଥଯାତ୍ରା ଅବସରରେ କେନ୍ଦ୍ରାପଡା ଡାକମଣ୍ଡଳ ପକ୍ଷରୁ ଏକ ସ୍ୱତନ୍ତ୍ର ରଦ୍ଧକରଣ ମୋହର ଉନ୍ମୋଚନ କରାଯିବ । ଏହି ଉପଲକ୍ଷେ କେନ୍ଦ୍ରାପଡା ପ୍ରଧାନ ଡାକଘର ତା୧.

30 Jun 2022 8:01 pm
ରଜଧାନୀରେ ପୁଣି କରୋନା କଟକଣା ଲାଗିଲା

ଭୁବନେଶ୍ୱର, ୩୦/୬/୨୦୨୨(ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର)- ରାଜ୍ୟରେ କରୋନା ସଂକ୍ରମଣ ଉପର ମୁହାଁ । ଦୈନିକ ସଂକ୍ରମଣ ସଂଖ୍ୟା ଏକ ସଂଖ୍ୟାରୁ ବଢ଼ି ତିନି ଅଙ୍କରେ ପହଂଚିଲାଣି । ଏବେକାର ସ୍ଥିତିକୁ ଦୃଷ୍ଟିରେ ରଖି ରଜଧାନୀ ଭୁବନେଶ୍ୱରରେ ପୁଣି କରୋନ

30 Jun 2022 7:47 pm
ଜମି ଠକେଇ ମାମଲା,୨୦ ଦିନ ପରେ ଏସପିଙ୍କ ହସ୍ତକ୍ଷେପ ଫଳରେ କିଶନନଗର ଥାନାରେ ପଞ୍ଜିକୃତ ହେଲା ମାମଲା

କଟକ ସଦର, ୩୦/୬/୨୦୨୨(ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର /ଵିଷ୍ଣୁ ବେହେରା):କିଶନନଗର ଥାନା ଅନ୍ତର୍ଗତ ସିର୍ଲୋ ନଵଗ୍ରାମର ଜନୈକ ଅବସରପ୍ରାପ୍ତ ସରକାରୀ କର୍ମଚାରୀ ତଥା ବରିଷ୍ଠ ନାଗରିକ ସୟଦ୍ ସାମସୁଲ ଅଲ୍ଲିଙ୍କ ଜମିକୁ ତଞ୍ଚକତା ତଥା ଜାଲିଆତି କରି

30 Jun 2022 7:16 pm
Breaking News : ସଡ଼କ ଦୁର୍ଘଟଣାରେ ରାଇରଙ୍ଗପୁର ଏସଡ଼ିଜେଏମ ସ୍ମରଣିକା ପ୍ରଧାନଙ୍କର ମୃତ୍ୟୁ

ରାଇରଙ୍ଗପୁର,୩୦/୬/୨୦୨୨(ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର)- ଏକ ସଡ଼କ ଦୁର୍ଘଟଣାରେ ରାଇରଙ୍ଗପୁର ଏସଡ଼ିଜେଏମ ସ୍ମରଣିକା ପ୍ରଧାନଙ୍କର ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଛି । ୪୯ ନଂ ଜାତୀୟ ରାଜପଥ ନିକଟରେ ଏହି ମର୍ମନ୍ତୁଦ ସଡକ ଦୁର୍ଘଟଣା ଘଟିଛି । ଚାଇଁନେବଦା ଛକ ନିକଟର

30 Jun 2022 7:08 pm
ବ୍ଲକ ସ୍ତରୀୟ ସାଂସ୍କୃତିକ ମହୋତ୍ସଵ ଅନୁଷ୍ଠିତ

ବାଲିଗୁଡା, ୩୦/୬/୨୦୨୨ (ଓଡିଶା ସମାଚାର/ସଞ୍ଜୟ କୁମାର ପାଣିଗ୍ରାହୀ):କନ୍ଧମାଳ ଜିଲ୍ଲା ବାଲିଗୁଡା ବ୍ଲକ ସ୍ତରୀୟ ପାରମ୍ପରିକ କଳା ଓ ସଂସ୍କୃତି ସଂଘ ଓ ରାଧେ ଗୋବିନ୍ଦ ମଠ ରାଧେ ରାଧେ ମହିଳା ସଂକୀର୍ଣ୍ଣନ ମଣ୍ଡଳୀ ର ମିଳିତ ଆନୁକୂ

30 Jun 2022 6:42 pm
 ବୟାଳିଶମୌଜା  ଯାଦବ ମହାସଭା ପକ୍ଷରୁ  ବରିଷ୍ଠ ଯାଦବ  ରଘୁନାଥ ବେହେରା  ଓ ଲୋକନାଥ ବେହେରାଙ୍କୁ  ସମ୍ବର୍ଦ୍ଧନା ପ୍ରଦାନ

କଟକ,୩୦/୦୬/୨୦୨୨(ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର): କଟକ ସଦର ବୟାଳିଶମୌଜା ଯାଦବ ମହାସଭା ତରଫରୁ ପବିତ୍ର ନବ ଯୌବନ ଦର୍ଶନ ଓ ନେତ୍ରୋତ୍ସବ ଉପଲକ୍ଷେ ବେଣ୍ଟକାର ଗ୍ରାମର ବରିଷ୍ଠ ଯାଦବ ରଘୁନାଥ ବେହେରା (୯୪) ଓ ଲୋକନାଥ ବେହେରା (୮୮) ଙ୍କୁ ବେଣ୍ଟକାର

30 Jun 2022 5:26 pm
କଳାହାଣ୍ଡି ଜନବାଦି ଲୋକମଞ୍ଚ ପକ୍ଷ ରୁ ଆଲୋଚନା ଚକ୍ର

ଜୁନାଗଡ ୩୦/୬/୨୦୨୨(ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର /ରାକେଶ ବେମାଲ) -ଜୁନାଗଡ ସହର ସ୍ଥିତ ସଂସ୍କୃତି ଭବନ ଠାରେ ନବଗଠିତ କଳାହାଣ୍ଡି ଜନବାଦି ଲୋକମଞ୍ଚ ପକ୍ଷ ରୁ କଳାହାଣ୍ଡି ର ପ୍ରାକୃତିକ ସୋନ୍ଦର୍ଯ୍ୟ ଜଳ,ଜଙ୍ଗଲ, ତଥା ଖଣ୍ଡୁଆଲ ମାଳି ପର୍ବତ ମାଳ

30 Jun 2022 4:49 pm
କିଶନନଗର ଥାନା ଆତ୍ମଦାହ ମୃତ୍ୟୁ ଘଟଣା: ଵିଧାନସଭାରେ ସରକାରଙ୍କୁ ଘେରିଵ କଂଗ୍ରେସ

କଟକ ସଦର, ୩୦/୬/୨୦୨୨(ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର /ଵିଷ୍ଣୁ ବେହେରା): କିଶନନଗର ଥାନାରେ ଆଇଆଇସିଙ୍କ ଠାରୁ ନ୍ୟାୟ ପାଇବା ପରିବର୍ତ୍ତେ ମାନସିକ ନିର୍ଯ୍ୟାତନାର ଶିକାର ହୋଇଥିବା ଜନୈକ ଦୀନବନ୍ଧୁ ବିଷୋୟୀ ଥାନା ପରିସରରେ ଦେହରେ ନିଆଁ ଲଗାଇ ପୋ

30 Jun 2022 1:56 pm
୧୬ ଜଣ ଶିଶୁ ଙ୍କ ସମେତ ୧୫୫ ଜଣ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ ଚିହ୍ନଟ, ମୃତ୍ୟୁ ସଂଖ୍ୟା ସ୍ଥିର

ଭୁବନେଶ୍ୱର ୩୦/୬/୨୦୨୨(ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର)- ଗତ ୨୪ ଘଣ୍ଟା ମଧ୍ୟରେ ରାଜ୍ୟରେ ୧୫୫ ଜଣ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ ଚିହ୍ନଟ ହୋଇଛନ୍ତି । ଚିହ୍ନଟ ହୋଇଥିବା ସଂକ୍ରମିତଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ ୯୧ ଜଣ କ୍ୱାରେଣ୍ଟାଇନ୍ ରୁ ରହିଥିବା ବେଳେ ୬୪ ଜଣ ସ୍ଥାନୀୟ ସଂ

30 Jun 2022 1:03 pm
ଗୋପବନ୍ଧୁଙ୍କ ଶ୍ରାଦ୍ଧଦିବସ ଅବସରରେ ସ୍ୱେଛାକୃତ ରକ୍ତଦାନ ଶିବିର

କେନ୍ଦ୍ରାପଡ଼ା, ୨୯/୬/୨୦୨୨(ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର)- ପଣ୍ଡିତ ଉତ୍କଳମଣୀ ଗୋପବନ୍ଧୁ ଦାସଙ୍କ ୯୪ତମ ଶ୍ରାଦ୍ଧଦିବସ ଅବସରରେ ସ୍ଥାନୀୟ ପୌରସଂସ୍ଥା ଟାଉନହଲ ପରିସରରେ ଓଡିଶା ମୋ ପରିବାର ଓ ‘ସମାଜ’ର ମିଳିତ ଆନୁକୂଲ୍ୟରେ ଏକ ସ୍ୱେଛାକୃତ ରକ୍

29 Jun 2022 10:31 pm
  କେନ୍ଦ୍ରାପଡା କଲେଜରେ ଗୋପବନ୍ଧୁଙ୍କ ଶ୍ରାଦ୍ଧଦିବସ ପାଳିତ

କେନ୍ଦ୍ରାପଡ଼ା, ୨୯/୬/୨୦୨୨(ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର)- କେନ୍ଦ୍ରାପଡା ସ୍ୱୟଂ ଶାସିତ ମହାବିଦ୍ୟାଳୟରେ ପଣ୍ଡିତ ଉତ୍କଳମଣୀ ଗୋପବନ୍ଧୁ ଦାସଙ୍କ ୯୪ତମ ଶ୍ରାଦ୍ଧଦିବସ ପାଳିତ ହୋଇଯାଇଛି । ଏହି ଉପଲକ୍ଷେ କେନ୍ଦ୍ରାପଡା ମହାବିଦ୍ୟାଳୟ ପରିସରର

29 Jun 2022 10:28 pm
ପଣ୍ଡିତ ଗୋପବନ୍ଧୁ ଙ୍କ ଶ୍ରାଦ୍ଧ ଦିବସ ପାଳିତ 

ଗରଦପୁର, ୨୯/୬/୨୦୨୨(ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର)- ଉତ୍କଳମଣି ପଣ୍ଡିତ ଗୋପବନ୍ଧୁ ଦାସଙ୍କର ୯୪ତମ ଶ୍ରାଦ୍ଧ ଦିବସ ଗରଦପୁର ବ୍ଲକ୍ ଅନ୍ତର୍ଗତ ପଦ୍ମପୁର ପଂଚାୟତର ମହମୁଦାସ୍ଥିତ କାଳିଆଘାଇ ନଟବର ଉଚ ବିଦ୍ୟାଳୟ ପରିସରରେ ପାଳିତ ହୋଇ ଯାଇଛି । ଏ

29 Jun 2022 10:03 pm
ବେଡ଼ାରୀ ସମବାୟ ସମିତି ୬ ନମ୍ବର ଜୋନ୍ ଭୋଟ ପୁନର୍ଗଣତି ପାଇଁ ଦାବି

ଗରଦପୁର, ୨୯/୬/୨୦୨୨(ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର)- ଗତକାଲି ବେଡ଼ାରୀ ପ୍ରାଥମିକ କୃଷି ସମବାୟ ସମିତି ର ନିର୍ବାଚନ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହୋଇଥିଲା । ଏହି ସମିତିର ୬ ନମ୍ବର ଜୋନ୍ ନିର୍ବାଚନ ମଣ୍ଡଳୀରୁ ଅଭୟ କୁମାର ରାଉତ ସେଓ ଚିହ୍ନରେ ନିର୍ବାଚନ ଲଢ଼ୁଥିଲେ

29 Jun 2022 10:01 pm
ମିଶନଶକ୍ତି ଗୃହ ଉଦଘାଟିତ 

ଗରଦପୁର, ୨୯/୬/୨୦୨୨(ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର)- ବଙ୍ଗାଳପୁର ପଂଚାୟତ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟ ପରିସରରେ ମିଶନଶକ୍ତି ଗୃହ ଉଦଘାଟିତ ହୋଇ ଯାଇଛି । ଏହି ଗୃହକୁ ବିଜେଡ଼ି ରାଜ୍ୟ କାର୍ଯ୍ୟକାରିଣି ସଦସ୍ୟ ସଂଜୟ ଅଗ୍ରୱାଲା ଉଦଘାଟନ କରି ମହିଳା ସ୍ୱୟଂ ସହାୟ

29 Jun 2022 9:56 pm
ବଡ଼ଚଣା ବିଡ଼ିଓଙ୍କ ଚିଠି ପରି ଗରଦପୁର ବିଡ଼ିଓ ଙ୍କ ଚିଠି କେବେ ?

ଗରଦପୁର, ୨୯/୬/୨୦୨୨(ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର)- ଗତ କରୋନା ମହାମାରୀ ସମୟରେ ଗରଦପୁର ବ୍ଲକ୍ ର ପ୍ରତି ପଂଚାୟତ ସ୍ତରରେ ଅସ୍ଥାୟୀ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ କେନ୍ଦ୍ର ଓ ଆଇସୋଲୋସନ୍ ସେଂଟର ମାନ ଖୋଲାଯାଇଥିଲା । ଏହିସବୁ କେନ୍ଦ୍ର ପାଇଁ ଖଟ, ବେଡ଼ସିଟ, ବାଲଟି

29 Jun 2022 9:53 pm
ଆଗାମୀ ଓଡିଶା ପକ୍ଷରୁ ଗୋପବନ୍ଧୁଙ୍କ ୯୪ତମ ଶ୍ରାଦ୍ଧୋତ୍ସବ ପାଳିତ

ରଘୁନାଥପୁର, ୨୯/୬/୨୦୨୨(ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର)- ଜାତୀୟ ଭାଷା ସାହିତ୍ୟ ଓ ସାଂସ୍କୃତିକ ଅନୁଷ୍ଠାନ ଆଗାମୀ ଓଡିଶା ଓ ସମାଜର ମିଳିତ ଆନୁକୂଲ୍ୟରେ ଆଜି ପୂର୍ବାହ୍ନରେ ଜଗତସିଂହପୁର ଅନ୍ତର୍ଗତ ରାମଚନ୍ଦ୍ରପୁର ସ୍ଥିତ ଜୟପ୍ରକାଶ ଶିକ୍ଷା ନ

29 Jun 2022 9:43 pm
ପୁଣ୍ୟାତ୍ମାଙ୍କ ପୁଣ୍ୟତିଥିରେ ଡାକ୍ତରଖାନାରେ ଫଳ ବଣ୍ଟନ

ଜୁନାଗଡ଼, ୨୯/୬/୨୦୨୨(ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର /ରାକେଶ ବେମାଲ)- ପୁଣ୍ୟାତ୍ମା ଉତ୍କଳମଣି ଗୋପବନ୍ଧୁ ଦାସ ଙ୍କ ପୁଣ୍ୟ ତିଥିରେ ସ୍ଥାନୀୟ ଡାକ୍ତରଖାନାରେ ରୋଗୀମାନଙ୍କୁ ଫଳବଣ୍ଟନ କରାଯାଇଥିଲା।ଏହି ଅବସରରେ ସ୍ଥାନୀୟ ଉତ୍କଳମଣି ସେବା ସଂସ

29 Jun 2022 8:47 pm
ଆଜି ନେତ୍ରୋତ୍ସବ: ଅନ୍ତିମ ପର୍ଯ୍ୟାୟରେ ବ୍ରହ୍ମ ତାଳଧ୍ୱଜ ରଥ ନିର୍ମାଣ

କେନ୍ଦ୍ରାପଡ଼ା, ୨୯/୬/୨୦୨୨(ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର)- କେନ୍ଦ୍ରାପଡାର ଆରାଧ୍ୟ ପ୍ରଭୁ ଶ୍ରୀବଳଦେବଜୀଉଙ୍କ ନେତ୍ରୋତ୍ସବ ଆଜି । ପ୍ରଭୁ ଶ୍ରୀଜୀଉଙ୍କ ନବ ଯୌବନ ଦର୍ଶନ କରିବେ ଭକ୍ତ ଓ ଶ୍ରଦ୍ଧାଳୁମାନେ । ଏଥିପାଇଁ ସିଦ୍ଧବଳଦେବଜୀଉ ମନ୍ଦିର

29 Jun 2022 8:13 pm
କଟକ ଵଡ ଡାକ୍ତରଖାନାର ଵର୍ଣ୍ଣ ୟୁନିଟ୍ ରେ ନାହିଁ ଆଇସିୟୁ , ବିଭିନ୍ନ ବିଭାଗର ବିଶେଷଜ୍ଞ ପ୍ରଫେସର ପଦବୀ ଖାଲି,ଵଦଳିଲା ରିମାଟୋଲୋଜି ଵିଭାଗର ନାଁ

କଟକ ସଦର, ୨୯/୬/୨୦୨୨(ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର /ଵିଷ୍ଣୁ ବେହେରା): ରାଜ୍ୟ ସରକାରଙ୍କ ପକ୍ଷରୁ କଟକ ଏସସିଵି ଵଡ ଡାକ୍ତରଖାନାକୁ ବିଶ୍ୱସ୍ତରୀୟ କରିଵାକୁ ଉଦ୍ୟମ ତ୍ୱରାନ୍ୱିତ ହୋଇଥିବା ବେଳେ ରିକିତ୍ସା ସୁଵିଧା ପାଇଁ ବିଭିନ୍ନ ଵିଭାଗରେ ବି

29 Jun 2022 7:57 pm
୫୫ ନମ୍ଵର ଜାତୀୟ ରାଜପଥ କଡରେ ଥିବା ବେସରକାରୀ ଜମି ଅଧିଗ୍ରହଣ ପାଇଁ ସର୍ବସାଧାରଣଙ୍କ ନିମନ୍ତେ ନୋଟିସ ଜାରି

କଟକ ସଦର, ୨୯/୬/୨୦୨୨(ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର /ଵିଷ୍ଣୁ ବେହେରା): କଟକ-ନୂଆଗାଁ ୫୫ ନମ୍ବର ଜାତୀୟ ରାଜପଥ ନବୀକରଣ କାର୍ଯ୍ୟ ତ୍ବରାନ୍ବିତ କରିବାକୁ ଏଵେ ଭୂ ଅର୍ଜନ ପ୍ରକୋଷ୍ଠ (ଜାତୀୟ ରାଜପଥ)ଙ୍କ ପକ୍ଷରୁ ଜମି ଅଧିଗ୍ରହଣ ପାଇଁ କଟକ ସଦର ତହସି

29 Jun 2022 7:40 pm
ରକ୍ତ ଦେଇ ଶିଶୁର ଜୀବନ ବଞ୍ଚାଇଲେ ସିଆରପିଏଫ ଯବାନ

ବାଲିଗୁଡ଼ା,୨୯/୦୬/୨୨(ଓଡିଶା ସମାଚାର/ସଞ୍ଜୟ କୁମାର ପାଣିଗ୍ରାହୀ): କନ୍ଧମାଳ ଜିଲ୍ଲା ବାଲିଗୁଡ଼ା ଉପଖଣ୍ଡ ଚିକିତ୍ସାଳୟରେ କୋଟଗଡ଼, ତୁମୁଡ଼ିବନ୍ଧ, ଦାରିଙ୍ଗବାଡ଼ି ଭଳି ଦୁର୍ଗମ ଅଂଚଳରୁ ରୋଗୀ ନିତିଦିନ ଚିକିତ୍ସା ପାଇଁ ଆସିଥ

29 Jun 2022 7:25 pm
ଦୈନିକ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ ସଂଖ୍ୟା ଦୁଇ ଶତକ ମୁହାଁ , ୨୪ ଜଣ ଶିଶୁ ଙ୍କ ସମେତ ୧୬୧ ଜଣ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ ଚିହ୍ନଟ, ମୃତ୍ୟୁ ସଂଖ୍ୟା ସ୍ଥିର

ଭୁବନେଶ୍ୱର ୨୯/୬/୨୦୨୨(ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର)- ଗତ ୨୪ ଘଣ୍ଟା ମଧ୍ୟରେ ରାଜ୍ୟରେ ୧୬୧ ଜଣ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ ଚିହ୍ନଟ ହୋଇଛନ୍ତି । ଚିହ୍ନଟ ହୋଇଥିବା ସଂକ୍ରମିତଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ ୯୫ ଜଣ କ୍ୱାରେଣ୍ଟାଇନ୍ ରୁ ରହିଥିବା ବେଳେ ୬୬ ଜଣ ସ୍ଥାନୀୟ ସଂ

29 Jun 2022 2:29 pm
“ଅଗ୍ନିପଥ ଯୋଜନା”ଓ “ଜାତୀୟ ଶିକ୍ଷାନୀତି-୨୦୨୦”କୁ ବାତିଲ୍ ଦାବିରେ ବିକ୍ଷୋଭ

ଜୁନାଗଡ଼ , ୨୮/୬/୨୦୨୨(ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର /ରାକେଶ ବେମାଲ )- ଭାରତୀୟ ସେନାରେ ଭର୍ତ୍ତି ପାଇଁ କେନ୍ଦ୍ର ସରକାରଙ୍କ ନୂଆ ଅଗ୍ନିବୀର ଯୋଜନାକୁ ଦେଶର ବିଭିନ୍ନ ସ୍ଥାନରେ ବିରୋଧ କରାଯିବା ସହ ଠିକା ନିଯୁକ୍ତି ପ୍ରତ୍ୟାହାର ଦାବିରେ ଦେଶର

28 Jun 2022 9:00 pm
ରଥଦାଣ୍ଡରେ ଶ୍ରୀବଳଦେବଜୀଉଙ୍କ ରଥଯାତ୍ରା ପାଇଁ ଏସପିଙ୍କ ସମୀକ୍ଷା

କେନ୍ଦ୍ରାପଡ଼ା, ୨୮/୬/୨୦୨୨(ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର)- ପୁରୀର ଶ୍ରୀକ୍ଷେତ୍ର ଭଳି ଶୁକ୍ରବାର କେନ୍ଦ୍ରାପଡା ତୁଳସୀ କ୍ଷେତ୍ରରେ ମଧ୍ୟ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହେବ ରଥଯାତ୍ରା । ଏଥିପାଇଁ ମଙ୍ଗଳବାର ଆରକ୍ଷୀ ଅଧୀକ୍ଷକ ସନ୍ଦୀପ ସମ୍ପଦ ମଡ଼କର ଶ୍ରୀବଳଦେବ

28 Jun 2022 8:48 pm
ରଥ ଯାତ୍ରା ଆଉ ଦୁଇଦିନ –ବ୍ରହ୍ମ ତାଳଧ୍ୱଜ ରଥର କପଡ଼ା ତିଆରିରେ ନିମଗ୍ନ ଦରଜୀ ସେବକ

କେନ୍ଦ୍ରାପଡା, ୨୮/୬/୨୦୨୨(ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର)- ବିଶ୍ୱ ପ୍ରସିଦ୍ଧ ଶ୍ରୀଜଗନ୍ନାଥଙ୍କ ରଥ ଯାତ୍ରା ପରି କେନ୍ଦ୍ରାପଡ଼ାର ଆରାଧ୍ୟ ପ୍ରଭୁ ତୁଳସୀ କ୍ଷେତ୍ରର ସିଦ୍ଧ ଶ୍ରୀବଳଦେବଜୀଉଙ୍କ ‘ବ୍ରହ୍ମ ତାଳଧ୍ୱଜ’ ରଥ ନିର୍ମାଣ କାର୍ଯ୍ୟ ଦୃତ

28 Jun 2022 8:37 pm
ସମୀର ଟ୍ରାକ୍ଟରର୍ସର ନୂତନ ଶୋରୁମ ଉଦଘାଟିତ

କେନ୍ଦ୍ରାପଡ଼ା, ୨୮/୬/୨୦୨୨(ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର)- ସମୀର ଟ୍ରାକ୍ଟରର୍ସର ନୂତନ ଶୋରୁମ ସ୍ଥାନୀୟ କଟକ- ଚାନ୍ଦବାଲି ରାଜ୍ୟ ରାଜପଥର ତ୍ରିଲୋଚନପୁର ଠାରେ ଉଦଘାଟିତ ହୋଇଯାଇଛି । ଏହି ଉପଲକ୍ଷେ କେନ୍ଦ୍ରାପଡା ବ୍ଲକ ଅନ୍ତର୍ଗତ ବାରୋ ପଂଚା

28 Jun 2022 8:28 pm
ଚିତ୍ରଶିଳ୍ପି ସୌମ୍ୟରଂଜନ ବେଷ୍ଟ କ୍ରିୟେଟିଭ୍ ଆର୍ଟିଷ୍ଟ-୨୦୨୨ ସହ ମ୍ୟାଜିକ୍ ବୁକରେ ପାଇଲେ ସ୍ଥାନ

କେନ୍ଦ୍ରାପଡା, ୨୮/୬/୨୦୨୨(ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର)- କେନ୍ଦ୍ରାପଡା କ୍ରିଷ୍ଠା ଆର୍ଟ ସ୍କୁଲର ନିର୍ଦ୍ଧେଶକ ତଥା କାକଟ ମଙ୍ଗଳା ଉଚ୍ଚ ପ୍ରାଥମିକ ବିଦ୍ୟାଳୟର ଚିତ୍ରକଳା ଶିକ୍ଷକ ସୌମ୍ୟରଞ୍ଜନ ପଟ୍ଟନାୟକଙ୍କୁ ଚଳିତ ବର୍ଷ ହରିଆଣାର ମ୍ୟା

28 Jun 2022 8:20 pm
ନିଖୋଜ ଥିବା ସାମ୍ବାଦିକଙ୍କ ପିତାଙ୍କ ମୃତ ଦେହ ଉଦ୍ଧାର

ବାଲିଗୁଡା,୨୮/୦୬/୨୨(ଓଡିଶା ସମାଚାର/ସଞ୍ଜୟ କୁମାର ପାଣିଗ୍ରାହୀ):କନ୍ଧମାଳ ଜିଲ୍ଲା ବାଲିଗୁଡା ଅଂଚଳ ର ସାମ୍ବାଦିକ ବିପ୍ର ଚରଣ ସାହୁ(ମିଟୁ)ଙ୍କ ପିତା ବନମାଳୀ ସାହୁ,(୭୭)ଙ୍କ ମୃତ ଦେହ ସୋମବାର ଦିନ ଭୁବନେଶ୍ୱର ସ୍ଥିତ ଏମସ ହସପିଟ

28 Jun 2022 8:08 pm
ଶିଶୁମନ୍ଦିରରେ ସଙ୍କୁଳ ଆଚାର୍ଯ୍ୟ କାର୍ଯ୍ୟଶାଳା ଉଦଘାଟିତ

ଭୁବନ,୨୮/୬/୨୦୨୨(ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର)- ଭୁବନ ସରସ୍ୱତୀ ଶିଶୁମନ୍ଦିରେ ସୋମବାର ସନ୍ଧ୍ୟାରୁ ଆରମ୍ଭ ହୋଉଥିବା ୪ ଦିନିଆ ସଙ୍କୁଳ ଆଚାର୍ଯ୍ୟ କର୍ମଶାଳା ଆଜି ଉଦଘାଟିତ ହୋଇଯାଇଛି । ଉଦଘାଟନୀକାଳାଂଶ ଅବସରରେ ନଗରପାଳ ଶୁଭେନ୍ଦୁ କୁମାର ସ

28 Jun 2022 8:00 pm
ଶ୍ରୀକ୍ଷେତ୍ର ଅଭିମୂଖେ ଭୁବନର ଜଗନ୍ନାଥ ପ୍ରେମୀ

ଭୁବନ ୨୮/୬/୨୦୨୨(ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର)- ଆସନ୍ତା ଜୁଲାଇ ୧ ତାରିଖ ଶୁକ୍ରବାର ଦିନ ମହାପ୍ରଭୁ ଜଗନ୍ନାଥ ଙ୍କ ପବିତ୍ର ରଥଯାତ୍ରାରେ ପ୍ରଭୁଙ୍କୁ ନିକଟରୁ ଦର୍ଶନ କରିବା ଓ ରଥ ଟାଣି କୋଟି ପୂଣ୍ୟ ଅର୍ଜନ କରିବାକୁ ଭୁବନରୁ ଶତାଧିକ ଜଗନ୍ନାଥ

28 Jun 2022 7:57 pm
ନିର୍ମାଣ ବିଭାଗ ମନ୍ତ୍ରୀ ଙ୍କ ଜଇପୁର  କଟିକଟା ପୋଲ ପରିଦର୍ଶନ 

ରଘୁନାଥପୁର, ୨୮/୬/୨୦୨୨(ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର)- ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ନବୀନ ପଟ୍ଟନାୟକଙ୍କ ୬ଟି ନିର୍ଦ୍ଧେଶ କ୍ରମେ ଆଜି ଇସ୍ପାତ, ଖଣି ତଥା ନିର୍ମାଣ ବିଭାଗ ମନ୍ତ୍ରୀ ଶ୍ରୀ ପ୍ରଫୁଲ ମଲିକ ଜଗତସିଂହପୁର ଜିଲା ଗସ୍ତ ଅବସରରେ ରଘୁନାଥପୁର ବ୍ଲକ

28 Jun 2022 7:33 pm
ସ୍କୁଲ ମିଶ୍ରଣକୁ ବିରୋଧ କରି ବଇଓ ଅଫିସ ସମ୍ମୁଖରେ ଧାରଣା 

ରଘୁନାଥପୁର, ୨୮/୬/୨୦୨୨(ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର)- ରଘୁନାଥପୁର ଶିକ୍ଷା ମଣ୍ଡଳ ଅଧିନରେ ଥିବା ଗୁଆଳିପୁର ପଂଚାୟତ ପାଟେଣି ଗାଁ ସରକାରୀ ପ୍ରାଥମିକ ବିଦ୍ୟାଳୟ୍ରକୁ ସେହି ପଂଚାୟତ ରାଧାନଗର ସରକାରୀ ଉଚ ପ୍ରାଥମିକ ବିଦ୍ୟାଳୟରେ ମିଶ୍ରଣକୁ

28 Jun 2022 7:30 pm
ଜିଲା ଶିଳ୍ପ କେନ୍ଦ୍ର ପକ୍ଷରୁ ପଳସୁଧାରେ ସଚେତନତା କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ 

ଗରଦପୁର, ୨୮/୬/୨୦୨୨(ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର)- କେନ୍ଦ୍ରାପଡ଼ା ଜିଲା ଶିଳ୍ପ କେନ୍ଦ୍ର ପକ୍ଷରୁ ଗରଦପୁର ବ୍ଲକ୍ ଅନ୍ତର୍ଗତ ପଳସୁଧା ଗ୍ରାମ ପଂଚାୟତ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟରେ ସରକାରଙ୍କର ବିଭିନ୍ନ ଯୋଜନା ସମ୍ପର୍କିତ ଏକ ଜନ ସଚେତନତା ସଭା ଅନୁଷ୍ଠିତ

28 Jun 2022 7:26 pm
ବେଦପ୍ରକାଶ ଅଗ୍ରୱାଲା ମେମୋରିଆଲ ବିଲଡ଼ିଂ ର ଶିଳାନ୍ୟାସ 

ଗରଦପୁର, ୨୮/୬/୨୦୨୨(ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର)- କୋରୁଆସ୍ଥିତ ଲୋକନାଥ ମହାବିଦ୍ୟାଳୟ ପରିସରରେ ପାଟକୁରାର ପୂର୍ବତନ ବିଧାୟକ ସ୍ୱର୍ଗତ ବେଦପ୍ରକାଶ ଅଗ୍ରୱାଲା ଙ୍କ ସ୍କୃତି ଉଦେଶ୍ୟରେ ଏକ ନୂତନ ବିଲଡ଼ିଂ ର ଆଜି ଶିଳାନ୍ୟାସ କରାଯାଇଛି । ଏଥ

28 Jun 2022 7:23 pm
କିଶନନଗର ଥାନାର ନିଲମ୍ବିତ ଆଇଆଇସିଙ୍କ ପାଇଁ ଅଡ଼ୁଆ ବଢୁଛି, ନିଲମ୍ବନ ଯଥେଷ୍ଟ ନୁହେଁ ଦୃଷ୍ଟାନ୍ତମୂଳକ କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ ଦାବି କଲା କଂଗ୍ରେସ

କଟକ ସଦର, ୨୮/୦୬/୨୦୨୨(ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର /ଵିଷ୍ଣୁ ବେହେରା): ଦାୟିତ୍ଵ ଓ କର୍ତ୍ତବ୍ୟରେ ଅବହେଳା କରିଥିବା ଦର୍ଶାଇ କିଶନନଗର ଥାନାର ବିବାଦୀୟ ଆଇଆଇସି ସସ୍ମିତା ରଣାଙ୍କୁ ଆଜି ମଙ୍ଗଳବାର ଡିଜିପି(ପୋଲିସ ମହାନିର୍ଦ୍ଦେଶକ) ନିଲମ୍ବ

28 Jun 2022 6:03 pm
ଦୟାନିଧି ପ୍ରତିଭା ବିକାଶ ପ୍ରତିଷ୍ଠାନ ତରଫରୁ ଶତାୟୁ ମହିଳା ବଦନୀ ବେହେରାଙ୍କ ସ୍ମୃତି ସଭା

କଟକ,୨୮/୦୬/୨୦୨୨(ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର) : କଟକ ସଦର ବୟାଳିଶମୌଜାର ସାମାଜିକ ସଂଗଠନ ଦୟାନିଧି ପ୍ରତିଭା ବିକାଶ ପ୍ରତିଷ୍ଠାନ ତରଫରୁ ପଟଣା ନିବାସୀ ମହିୟସୀ ଶତାୟୁ ମହିଳା ସ୍ବର୍ଗତା ବଦନୀ ବେହେରାଙ୍କ ଏକାଦଶାହ ଦିବସରେ ଏକ ସ୍ମୃତି ସଭ

28 Jun 2022 5:47 pm
ରାଜ୍ୟ ସ୍ତରୀୟ ବ୍ୟାଡମିନ୍ଟନ ପ୍ରତିଯୋଗୀତା

ଜୁନାଗଡ଼ ,୨୭ /୦୬/୨୦୨୨(ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର /ରାକେଶ ବେମାଲ ) କଳାହାଣ୍ଡି ଜିଲ୍ଲା ଜୁନାଗଡ଼ ସହରର ଶ୍ରୀ ସମୀର କୁମାର ସାହୁ କଟକ ଜବାହରଲାଲ ଇଣ୍ଡୋର୍ ଷ୍ଟାଡିୟମ୍ ରେ ଅୟୋଜିତ ରାଜ୍ୟ ସ୍ତରୀୟ ବ୍ୟାଡମିନ୍ଟନ ପ୍ରତିଯୋଗୀତା ୫୦+ ଯୁଗଳ ଭେ

28 Jun 2022 4:49 pm
ନିଲମ୍ବିତ ହେଲେ କିଶନନଗର ଥାନା ଆଇଆଇସି ସସ୍ମିତା ରଣା

କଟକ ସଦର, ୨୭ /୦୬/୨୦୨୨(ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର /ଵିଷ୍ଣୁ ବେହେରା): ଡେରିରେ ହେଉ ପଛେ ସଵୁ କଳ୍ପନା ଜଳ୍ପନାର ଅନ୍ତ ଘଟିଛି।କିଶନନଗର ଥାନାରେ ଆତ୍ମଦାହ କରି ମୃତ୍ୟୁ ଵରଣ କରିଥିଵା ଗୁଣନିଧି ବିଷୋୟୀଙ୍କ ଘଟଣାର ୫ ଦିନ ପରେ ଦାୟିତ୍ଵ ଓ କର୍ତ

28 Jun 2022 1:25 pm
ରାଜ୍ୟରେ ଦୈନିକ କରୋନା ସଂକ୍ରମଣ ସଂଖ୍ୟା ୩ ଅଙ୍କ ଛୁଇଁଲା , ୧୫ଜଣ ଶିଶୁ ଙ୍କ ସମେତ ୧୧୩ ଜଣ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ ଚିହ୍ନଟ, ମୃତ୍ୟୁ ସଂଖ୍ୟା ସ୍ଥିର

ଭୁବନେଶ୍ୱର ୨୮/୬/୨୦୨୨(ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର)- ରାଜ୍ୟରେ ଦୈନିକ କରୋନା ସଂକ୍ରମଣ ସଂଖ୍ୟା ୩ ଅଙ୍କ ଛୁଇଁଲା। ଗତ ୨୪ ଘଣ୍ଟା ମଧ୍ୟରେ ରାଜ୍ୟରେ ୧୧୩ ଜଣ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ ଚିହ୍ନଟ ହୋଇଛନ୍ତି । ଚିହ୍ନଟ ହୋଇଥିବା ସଂକ୍ରମିତଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ ୬୭

28 Jun 2022 12:29 pm
କେନ୍ଦ୍ରାପଡା -ଯାଜପୁର ପ୍ରତିଭା ପୂଜା ସଂସଦ ପକ୍ଷରୁ ପ୍ରତିଭା ସମ୍ବର୍ଦ୍ଧନା ଉତ୍ସବ

ଶିକ୍ଷାବିତ ଅଦ୍ୱୈତ ବଲ୍ଲଭ ଜେନାଙ୍କୁ ‘ବରୀ ଗୋରବ ସମ୍ମାନ’ ପ୍ରଦାନ କେନ୍ଦ୍ରାପଡ଼ା, ୨୭/୬/୨୦୨୨(ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର)- କେନ୍ଦ୍ରାପଡା- ଯାଜପୁର ପ୍ରତିଭା ପୂଜା ସଂସଦ ପକ୍ଷରୁ ଓଡିଶା ପ୍ରତିଭା ସମ୍ବର୍ଦ୍ଧନା ଉତ୍ସବ ଇନ୍ଦୁପୁରସ୍ଥିତ

27 Jun 2022 10:29 pm
ବାଲିକୁଦା ବ୍ଲକ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟରେ ମିଳିତ ଜନ ଅଭିଯୋଗ  ଶୁଣାଣି ଶିବିର

ଜଗତସିଂହପୁର , ୨୭/୬/୨୦୨୨(ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର)- ଆଜି ଜଗତସିଂହପୁର ଜିଲ୍ଲାର ବାଲିକୁଦା ବ୍ଲକରେ ମିଳିତ ଜନ ଅଭିଯୋଗ ଶୁଣାଣୀ ଶିବିର ଅନୁଷ୍ଠିତ ହୋଇଯାଇଅଛି । ଏହି ଅଭିଯୋଗ ଶିବିରରେ ଉପସ୍ଥିତ ରହି ଅତିରିକ୍ତ ଜିଲ୍ଲାପାଳ ଶ୍ରୀ ସଚ୍ଚି

27 Jun 2022 10:09 pm
କନ୍ଧମାଳ ଜିଲ୍ଲା ସ୍ୱେଚ୍ଛାସେବୀ ମହାସଂଘ ର ଯୋଜନା ଓ ସମନ୍ୱୟ ବୈଠକ

କନ୍ଧମାଳ, ୨୭ /୦୬/୨୦୨୨ (ଓଡିଶା ସମାଚାର/ସଞ୍ଜୟ କୁମାର ପାଣିଗ୍ରାହୀ):କନ୍ଧମାଳ ଜିଲ୍ଲା ଫୁଲବାଣୀ ସ୍ୱେଚ୍ଛାସେବୀ ମହାସଂଘର ନବ ନିର୍ବାଚିତ କାର୍ଯ୍ୟ କାରିଣୀ ସଦସ୍ୟ ଓ ସଦସ୍ୟାଙ୍କ ପ୍ରଥମ ବୈଠକ ରାମ ଚନ୍ଦ୍ର ଦାସଙ୍କ ଅଧ୍ୟକ୍ଷତ

27 Jun 2022 9:33 pm
ଆନ୍ତର୍ଜାତିକ ନିଶା ଅପବ୍ୟବହାର ଓ ଅବୈଧ କାରବାର ନିରୋଧ ଦିବସ

କଟକ, ୨୭ /୦୬/୨୦୨୨(ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର /ଦେବାଶିଷ ରଥ)- କଟକ ଜିଲ୍ଲା ପ୍ରଶାସନ ଦ୍ୱାରା ଜିଲ୍ଲା ସାମାଜିକ ସୁରକ୍ଷା ଓ ଭିନ୍ନକ୍ଷମ ସଶକ୍ତୀକରଣ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟ ଏବଂ ଅବକାରୀ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟର ସହାୟତାରେ ଆନ୍ତର୍ଜାତିକ ନିଶା ଅପବ୍ୟବହାର ଓ ଅ

27 Jun 2022 9:13 pm
‘ସାଇ ୱ।ର୍ଲଡ୍’ର ଗ୍ରାହକ ସମ୍ପର୍କ ମେଳା ଓ ବନ୍ଧୁମିଳନ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ

କଟକ ସଦର, ୨୭ /୦୬/୨୦୨୨ (ଓଡିଶା ସମାଚାର/ଵିଷ୍ଣୁ ବେହେରା): ରାଜ୍ୟର ଅଗ୍ରଣୀ ଇଲେକ୍ଟ୍ରୋନିକ ପ୍ରତିଷ୍ଠାନ ‘ ସାଇ ୱ।ର୍ଲଡ୍’ ପକ୍ଷରୁ କନ୍ଦରପୁର ଷ୍ଟେଟ ବ୍ୟାଙ୍କ ଗ୍ରାଉଣ୍ଡରେ ଏକ ଭଵ୍ୟ ଗ୍ରାହକ ସମ୍ପର୍କ ମେଳା ଓ ବନ୍ଧୁମିଳନ କାର

27 Jun 2022 7:56 pm
ଥାନା ପରିସରରେ ଆତ୍ମାହୁତି ଦେଇ ମୃତ୍ୟୁ ଵରଣ କରିଥିଵା ଗୁଣନିଧିଙ୍କ ପୁଅ ଆଇଆଇସି ଙ୍କ ନାଁରେ ଏସପି ଙ୍କୁ ଏତଲା ଦେଲେ

କଟକ ସଦର, ୨୭ /୦୬/୨୦୨୨ (ଓଡିଶା ସମାଚାର/ଵିଷ୍ଣୁ ବେହେରା): କିଶନନଗର ଥାନାର ଆଇଆଇସି ସସ୍ମିତା ରଣାଙ୍କ ଠାରୁ ନ୍ୟାୟ ନପାଇ ନିରାଶ ଓ ହତାଶ ବ୍ୟକ୍ତି ଥାନା ପରିସରରେ ଆତ୍ମାହୁତି ଭଳି ଚରମ ଉଦ୍ୟମ କରି ଶେଷରେ ମୃତ୍ୟୁ ଵରଣ କରିଥିଵା ଈ

27 Jun 2022 6:42 pm
କନ୍ଧମାଳ ରେ ପଶିଲା ଧଳା ଜହର : ବ୍ରାଉନସୁଗାର ଜବତ, ଅଭିଯୁକ୍ତ ଗିରଫ

କନ୍ଧମାଳ, ୨୭ /୦୬/୨୦୨୨ (ଓଡିଶା ସମାଚାର/ସଞ୍ଜୟ କୁମାର ପାଣିଗ୍ରାହୀ): କନ୍ଧମାଳ ଜିଲ୍ଲା ଫୁଲବାଣୀ ସହରରେ ପ୍ରଥମ ଥର ପାଇଁ ଧଳା ଜହର ମାନେ ବ୍ରାଉନସୁଗାର ପଶିବା ଆରମ୍ଭ ହୋଇ ଯାଇଛି । ଏ ନେଇ କନ୍ଧମାଳ ପୋଲିସ ବ୍ରାଉନ ସୁଗାର କାରବା

27 Jun 2022 5:10 pm
ପାଟକୁରା କଂଗ୍ରେସ ପକ୍ଷରୁ ସତ୍ୟାଗ୍ରହ

ଗରଦପୁର,୨୭/୬/୨୦୨୨(ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର)- କେନ୍ଦ୍ର ସରକାର ସେନାବାହିନୀ ରେ ଅଗ୍ନିପଥ ଯୋଜନାରେ ଦେଶର ଯୁବକ ଓ ଯୁବତୀ ମାନଙ୍କୁ ନିଯୁକ୍ତି ଦେବା ବିରୁଦ୍ଧରେ ଆଜି ପାଟକୁରା କଂଗ୍ରେସ ପକ୍ଷରୁ ସତ୍ୟାଗ୍ରହ କରାଯାଇଛି । ରାଷ୍ଟ୍ରୀୟ କଂ

27 Jun 2022 3:26 pm
ଜୁନାଗଡ଼ ବ୍ଳକ ର ଆଦିବାସୀ କର୍ମଚାରୀ ମାନଙ୍କୁ ନେଇ ନୂତନ କର୍ମକର୍ତ୍ତା ଚୟନ

ଜୁନାଗଡ଼ ୨୭ /୦୬/୨୦୨୨(ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର /ରାକେଶ ବେମାଲ ) – ରବିବାର ଦିନ ପୂର୍ବାହ୍ନ ଘ୧୦ଣ୍ଟା ସମୟରେ କଳାହାଣ୍ଡି ଜିଲ୍ଲା ଆଦିବାସୀ କର୍ମଚାରୀ ସଂଗ୍ରାମ ସମିତିର ନିର୍ଦ୍ଦେଶ କ୍ରମେ ଜୁନାଗଡ଼ ସ୍ଥିତ ଆରଏମସି କନଫରେନ୍ସ ହଲ ଠାରେ

27 Jun 2022 3:12 pm
କଲେଇଗାଁ ପେକ୍ସ ଉପସଭାପତି ଭାବେ ମମତା ନାଏକ ନିର୍ଦ୍ୱନ୍ଦ ପ୍ରାର୍ଥୀ   

ଜୁନାଗଡ଼ ୨୭ /୦୬/୨୦୨୨(ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର /ରାକେଶ ବେମାଲ ) -କଳାହାଣ୍ଡି ଜିଲ୍ଲା ଜୁନାଗଡ଼ ବ୍ଲକ ଅନ୍ତର୍ଗତ କଲେଇଗାଁ ପେକ୍ସର ଉପସଭାପତି ଭାବେ ଆଜି ମମତା ନାଏକ ପ୍ରାର୍ଥୀପତ୍ର ଦାଖଲ କରିଥିଲେ।ଅନ୍ୟ କୌଣସି ବ୍ୟକ୍ତି ପ୍ରାର୍ଥୀପତ

27 Jun 2022 3:04 pm
୯ଜଣ ଶିଶୁ ଙ୍କ ସମେତ ୬୯ ଜଣ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ ଚିହ୍ନଟ

ଭୁବନେଶ୍ୱର ୨୭/୬/୨୦୨୨(ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର)- ଗତ ୨୪ ଘଣ୍ଟା ମଧ୍ୟରେ ରାଜ୍ୟରେ ୬୯ ଜଣ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ ଚିହ୍ନଟ ହୋଇଛନ୍ତି । ଚିହ୍ନଟ ହୋଇଥିବା ସଂକ୍ରମିତଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ ୪୨ ଜଣ କ୍ୱାରେଣ୍ଟାଇନ୍‌ ରୁ ରହିଥିବା ବେଳେ ୨୭ ଜଣ ସ୍ଥାନୀୟ ସଂ

27 Jun 2022 12:23 pm
କାର ଧକ୍କା ଦେଲା ବାଇକକୁ –ଜାତୀୟ ରାଜପଥରେ ଜଳିଗଲା ବାଇକ

କେନ୍ଦ୍ରାପଡା, ୨୬/୬/୨୦୨୨(ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର)- ୫ନମ୍ବର(କ) ଜାତୀୟ ରାଜପଥରେ ଏକ କାର ଅନ୍ୟ ଏକ ବାଇକକୁ ଧକ୍କା ଦେବାରୁ ସଂପୃକ୍ତ ବାଇକଟି ଜଳି ଯାଇଛି । ଏଥିରେ ୩ ଜଣ ଆହତ ହୋଇଛନ୍ତି । ୨ ଜଣଙ୍କ ଅବସ୍ଥା ଗୁରୁତର ରହିଛି । ସେମାନଙ୍କୁ କେ

27 Jun 2022 12:51 am
କଟକ ଜିଲ୍ଲାପାଳଙ୍କ ନାମରେ ଜାଲ ହ୍ଵାଟ୍ସଆପ ଆକାଉଣ୍ଟ ସୃଷ୍ଟି –

କଟକ ସାଇବର ଥାନାରେ ଏତଲା ଦାୟର କଲେ ଜିଲ୍ଲାପାଳ କଟକ ,୨ ୬ /୦୬/୨୦୨୨(ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର /ଦେବାଶିଷ ରଥ)- କଟକ ଜିଲ୍ଲାପାଳଙ୍କ ନାମରେ ୭୬୯୬୯୧୮୧୫୧ ନମ୍ବର ଜରିଆରେ ଜାଲ ହ୍ଵାଟ୍ସଆପ ଆକାଉଣ୍ଟ ସୃଷ୍ଟି କରାଯାଇ ଏହା ମାଧ୍ୟମରେ ଭ୍ରମାତ୍

26 Jun 2022 10:52 pm
କେନ୍ଦ୍ରାପଡା ଅର୍ବାନ କୋଅପରେଟିଭ ବ୍ୟାଙ୍କ ନିର୍ବାଚନ –

ବ୍ୟାଙ୍କ ପ୍ରତିଷ୍ଠାତାଙ୍କ ପୁଅ ହେବେ ସଭାପତି କେନ୍ଦ୍ରାପଡ଼ା, ୨୬/୬/୨୦୨୨(ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର)- କେନ୍ଦ୍ରାପଡ଼ା ଜିଲ୍ଲାରେ ଚାଲିଥିବା ସମବାୟ ନିର୍ବାଚନ ମଧ୍ୟରେ ସବୁଠୁ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ଥିଲା କେନ୍ଦ୍ରାପଡା ଅର୍ବାନ କୋଅପରେଟିଭ ବ୍ୟାଙ

26 Jun 2022 9:10 pm
ଉପାନ୍ତ ଅଞ୍ଚଳବାସୀଙ୍କ ଆଉ ଏକ ଉଦାହରଣ : ବାଉଁଶ ନଳୀ ଖଞ୍ଜି ପାହାଡ଼ି ଝରଣାର ପାଣି ଗାଁ ମୁଣ୍ଡକୁ ଆଣିଲେ

ବାଲିଗୁଡା,୨୬/୦୬/୨୨(ଓଡିଶା ସମାଚାର/ସଞ୍ଜୟ କୁମାର ପାଣିଗ୍ରାହୀ): ବାରମ୍ବାର ନେହୁରା ହୋଇଥିଲେ ବି କେହି ଶୁଣି ନଥିଲେ୨ କିଲୋମିଟର ପାହାଡ଼ି ଝରଣାରୁ ଗାଁ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ବାଉଁଶ ନଳ ଖଞ୍ଜି ପାଣି ଟୋପାଏ ଆଣି ପାରିଛନ୍ତି । ବର୍ଷ ବର

26 Jun 2022 9:02 pm
ମୌଳିକ ସୁବିଧା ହାସଲ କରିବା ପାଇଁ କନ୍ଧମାଳର ନୂତନ ଜିଲାପାଳଙ୍କୁ ଭେଟିଲେ ବିଲାବାଡ଼ି ଗ୍ରାମ ପଞ୍ଚାୟତବାସୀ

କନ୍ଧମାଳ,୨୬/୦୬/୨୨(ଓଡିଶା ସମାଚାର/ସଞ୍ଜୟ କୁମାର ପାଣିଗ୍ରାହୀ): କନ୍ଧମାଳ ଜିଲ୍ଲା ଖଜୁରୀପଡ଼ା ବ୍ଲକ୍ ଅନ୍ତର୍ଗତ ବିଲାବାଡ଼ି ପଞ୍ଚାୟତକୁ ୨୦୧୨ ମସିହାରୁ ସାଂସଦ ପୋଷ୍ୟ ଗ୍ରାମ ହିସାବରେ ଗ୍ରହଣ କରାଯାଇଛି । କିନ୍ତୁ ପଞ୍ଚାୟତ

26 Jun 2022 8:48 pm
କନ୍ଧମାଳ :  ସ୍ୱାତୀ ଅନୁଷ୍ଠାନର ୨୩ତମ ପ୍ରତିଷ୍ଠା ଦିବସ

କନ୍ଧମାଳ,୨୬/୦୬/୨୨(ଓଡିଶା ସମାଚାର/ସଞ୍ଜୟ କୁମାର ପାଣିଗ୍ରାହୀ): କନ୍ଧମାଳ ଜିଲା ଫିରିଙ୍ଗିଆ ବ୍ଲକର ବାଲନ୍ଦାପଡା ଅଞ୍ଚଳବାସୀଙ୍କ ପକ୍ଷରୁ ସ୍ୱାତୀ ଅନୁଷ୍ଠାନର ୨୩ ତମ ପ୍ରତିଷ୍ଠା ଦିବସ ଲୁଇସଂ ପଞ୍ଚାୟତର ରାଇଗୁଡା ଓ ବାଲନ୍ଦା

26 Jun 2022 8:39 pm
ପାଖଡ଼ ହାଇସ୍କୁଲ ର ପ୍ରତିଷ୍ଠା ଦିବସ ପାଳିତ  

ଗରଦପୁର, ୨୬/୬/୨୦୨୨(ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର)-ଗରଦପୁର ବ୍ଲକ୍ ଅନ୍ତର୍ଗତ ପାଖଡ଼ ହାଇସ୍କୁଲ ର ୪୩ତମ ପ୍ରତିଷ୍ଠା ଦିବସ ବିଦ୍ୟାଳୟ ପରିସରରେ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହୋଇ ଯାଇଛି । ଏହି ଉପଲକ୍ଷେ ଆୟୋଜିତ ଉତ୍ସବରେ ବିଦ୍ୟାଳୟର ପ୍ରତିଷ୍ଠାତା ଇଂ ଫକୀର ମୋ

26 Jun 2022 8:36 pm
 ଦୃତ ବାଇକ୍ ଚାଳନାରେ ରୋକ୍ ପାଇଁ ଦାବି

ଗରଦପୁର, ୨୬/୬/୨୦୨୨(ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର)- ପାଟକୁରା , ଗରଦପୁର ଅଂଚଳରେ ଉଦଭ୍ରାନ୍ତ ଯୁବକମାନଙ୍କ ଦୃତ ବାଇକ୍ ଚାଳନା ସାଧାରଣ ଲୋକମାନଙ୍କ ପାଇଁ ସମସ୍ୟା ସୃଷ୍ଟି କରୁଛି । ବିଶେଷକରି ରାସ୍ତାରେ ଯାତାୟତ କରୁଥିବା ସ୍କୁଲ ଛାତ୍ରଛାତ୍ର

26 Jun 2022 8:33 pm
ବର୍ଷାର ଲୁଚକାଳି ଖେଳ : ସମସ୍ତ ଉଠାଜଳୂସେଚନ ପ୍ରକଳ୍ପ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ଷମ କରିବା ପାଇଁ ଦାବି  

ଗରଦପୁର, ୨୬/୬/୨୦୨୨(ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର)-ମୌସୁମୀର ଅନିୟମିତତା ଯୋଗୁଁ ବର୍ଷାର ଲୁଚକାଳି ଖେଳ ଚାଷୀମାନଙ୍କ ପାଇଁ ସମସ୍ୟା ସୃଷ୍ଟି କରିଛି । ରଜ ପରେ ପରେ ବର୍ଷା ହେବ ବୋଲି ସମ୍ଭବନା କରି ଚାଷୀମାନେ କେତେକ ବିଅଳି କିସମ୍ ଧାନ ସହିତ ଖା

26 Jun 2022 8:30 pm
ତାରପୁର ପ୍ରାଥମିକ କୃଷି ସମବାୟ ସମିତି ନିର୍ବାଚନ ଫଳାଫଳ 

ତାରପୁର, ୨୬/୬/୨୦୨୨(ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର)- କଟକ କେନ୍ଦ୍ର ସମବାୟ ବ୍ୟାଙ୍କ ରଘୁନାଥପୁର ଶାଖା ଅନ୍ତର୍ଗତ ତାରପୁର ପ୍ରାଥମିକ କୃଷି ସମବାୟ ସମିତି ଚିକିରିଆ ଠାରେ ଆଜି ୧୫ ଜଣିଆ ବୋର୍ଡ଼ ମେମ୍ବର ନିର୍ବାଚନ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହୋଇ ଯାଇଛି । ସମିତ

26 Jun 2022 8:27 pm
ଏସ୍ଟିଏଫ୍ ହାତରେ ୪ ବ୍ରାଉନ୍ ସୁଗାର ମାଫିଆ

ଭୁବନେଶ୍ୱର ୨ ୬ /୦୬/୨୦୨୨(ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର)- ଖୋର୍ଦ୍ଧାରୁ ପୁଣି ଜବତ ହେଲା ବିପୁଳ ପରିମାଣର ବ୍ରାଉନସୁଗାର । ୧ କେଜି ୩୦ ଗ୍ରାମ୍ ର ବ୍ରାଉନ୍ ସୁଗାର ଜବତ କରିବା ସହ ୪ଜଣଙ୍କୁ ଗିରଫ କରାଯାଇଛି । ଖବର ଅନୁଯାୟୀ, ବ୍ରାଉନ୍ କାରବାର ନେ

26 Jun 2022 8:25 pm
ସାନଭାଇର କଟୁରୀ ଚୋଟରେ ବଡ଼ ଭାଇ ର ଜୀବନ ଗଲା

ବାରିପଦା,୨ ୬ /୦୬/୨୦୨୨(ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର)- ସାନଭାଇର କଟୁରୀ ଚୋଟରେ ବଡ଼ ଭାଇ ର ଜୀବନ ଯାଇଛି । ବାରିପଦା ସଦର ଥାନା ଅନ୍ତର୍ଗତ ମାଧପୁର ଗାଁରେ ଏହି ବୀଭତ୍ସ ହତ୍ୟାକାଣ୍ଡ ଘଟିଛି। ପାରିବାରିକ କଳହକୁ କେନ୍ଦ୍ର କରି ଏହି ହତ୍ୟାକାଣ୍ଡ

26 Jun 2022 6:45 pm
୧୨ଜଣ ଶିଶୁ ଙ୍କ ସମେତ ୬୮ ଜଣ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ ଚିହ୍ନଟ

ଭୁବନେଶ୍ୱର ୨୬/୬/୨୦୨୨(ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର)- ଗତ ୨୪ ଘଣ୍ଟା ମଧ୍ୟରେ ରାଜ୍ୟରେ ୬୮ ଜଣ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ ଚିହ୍ନଟ ହୋଇଛନ୍ତି । ଚିହ୍ନଟ ହୋଇଥିବା ସଂକ୍ରମିତଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ ୪୦ ଜଣ କ୍ୱାରେଣ୍ଟାଇନ୍ ରୁ ରହିଥିବା ବେଳେ ୨୮ ଜଣ ସ୍ଥାନୀୟ ସଂକ

26 Jun 2022 12:29 pm
ବାହାର ଜିଲା ମାଲିକଙ୍କ ଗାଡିକୁ ବିରୋଧ: ୨ ଘଂଟା ରାସ୍ତା ଅବରୋଧ

କେନ୍ଦ୍ରାପଡା, ୨୫/୬/୨୦୨୨(ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର)- ପାରାଦ୍ୱୀପରୁ ଜିପସମ ପରିବହନ କରୁଥିବା ବାହାର ଜିଲାର ଟ୍ରକକୁ କେନ୍ଦ୍ରାପଡ଼ା ଓ ପାରାଦ୍ୱୀପ ଟ୍ରକ ମାଲିକ ମାନେ ବିରୋଧ କରି ଗାଡି ଅଟକାଇଛନ୍ତି । କେନ୍ଦ୍ରାପଡ଼ା ଓ ପାରାଦ୍ୱୀପ ଟ୍ରକ

25 Jun 2022 10:51 pm
କେନ୍ଦ୍ରାପଡ଼ା ସ୍ୱୟଂଶାସିତ ମହାବିଦ୍ୟାଳୟରେ ଫେରୁଛି ଶୈକ୍ଷିକ ବାତାବରଣ

କେନ୍ଦ୍ରାପଡ଼ା, ୨୫/୬/୨୦୨୨(ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର)-କରୋନା ବେଳେ ପାଠ ପଢା ବ୍ୟାଘାତ ହୋଇଥିଲା । ଏହାଦ୍ୱାରା ଛାତ୍ରଛାତ୍ରୀମାନଙ୍କ ମାନସିକତା ଉପରେ ପ୍ରଭାବ ପଡିଥିଲା । କରୋନା କଟକଣା ଉଠିଯିବା ପରେ ଛାତ୍ରଛାତ୍ରୀମାନେ ପାଠ ପଢାରେ ବିଶ

25 Jun 2022 10:49 pm
ଥାନାରେ ପଶି ପୋଲିସ ସବଇନ୍ସପେକ୍ଟରକୁ ଆକ୍ରମଣ: ବାପ-ପୁଅ ଗିରଫ

କେନ୍ଦ୍ରାପଡ଼ା, ୨୫/୬/୨୦୨୨(ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର)- କେନ୍ଦ୍ରାପଡ଼ା ଜିଲ୍ଲାର ନିକିରାଇ ଥାନା କାର୍ଯ୍ୟାଳୟ ମଧ୍ୟରେ ପ୍ରବେଶ କରି ଜଣେ ପୋଲିସ ସବ ଇନ୍ସପେକ୍ଟରଙ୍କୁ ଆକମ୍ରଣ କରାଯାଇଛି । ଏହି ଘଟଣାକୁ ନେଇ ସମଗ୍ର ଜିଲ୍ଲାରେ ଆଲୋଡ଼ନ ସୃଷ୍

25 Jun 2022 10:48 pm
କନ୍ଧମାଳ ଜିଲ୍ଲା ବିଜେପି ତରଫରୁ କଳା ଦିବସ ପାଳନ

କନ୍ଧମାଳ,୨୫/୦୬/୨୨(ଓଡିଶା ସମାଚାର/ସଞ୍ଜୟ କୁମାର ପାଣିଗ୍ରାହୀ): କନ୍ଧମାଳ ଜିଲ୍ଲା ଫୁଲବାଣୀ ସହରର ଠାକୁରାଣୀ ଯାତ୍ରା କାର୍ଯ୍ୟଳୟ ଠାରେ ଜିଲ୍ଲା ବିଜେପି ଦଳ ପକ୍ଷରୁ କଳା ଦିବସ ପାଳନ ପୂର୍ବକ ଏକ ବୈଠକ ଆୟୋଜିତ ହୋଇଯାଇଛି ।ଏହି

25 Jun 2022 10:30 pm
ଭାରସାମ୍ୟ ହରାଇ ମୋଟରସାଇକେଲ ଦୁର୍ଘଟଣା :ଚାଳକ ମୃତ

ବାଲିଗୁଡା,୨୫/୦୬/୨୨(ଓଡିଶା ସମାଚାର/ସଞ୍ଜୟ କୁମାର ପାଣିଗ୍ରାହୀ):କନ୍ଧମାଳ ଜିଲ୍ଲା ବାଲିଗୁଡ଼ା ଥାନା ଅନ୍ତର୍ଗତ ଜକିକିଆ ନିକଟ ୫୯ ନମ୍ବର ଜାତୀୟ ରାଜପଥରେ ଏକ ମୋଟର ସାଇକେଲଭାରସାମ୍ୟ ହରାଇ ରାସ୍ତା କଡ ଗାର୍ଡ ଓ୍ବାଲ୍ ସହ ଧକ୍

25 Jun 2022 9:40 pm
ଗୋଚର ଜମି ରୁ ଜବର ଦଖଲ ଉଛେଦ ପାଇଁ ଦାବି

ଗରଦପୁର, ୨୫/୬/୨୦୨୨(ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର)-ଏହି ବ୍ଲକ୍ ଅନ୍ତର୍ଗତ ବଙ୍ଗାଳପୁର ପଂଚାୟତର ବନ୍ଧସାହି ଗ୍ରାମକୁ ଲାଗିଥିବା ଚଁପୁର ଗ୍ରାମ ଗୋଚର ଜମିରୁ ଜବର ଦଖଲ ହଟାଇବା ପାଇଁ ସାଧାରଣରେ ଦାବି କରାଯାଇଛି । ଚଁପୁର ଗ୍ରାମର ଖାତାନଂ- ୭୪୯,

25 Jun 2022 9:14 pm
ଜଗନ୍ନାଥପୁର ବଜାରରୁ ପିକଅପ୍ ଭ୍ୟାନ୍  ଚୋରି 

ରଘୁନାଥପୁର, ୨୫/୬/୨୦୨୨(ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର)- ରଘୁନାଥପୁର ଥାନା ଅଂଚଳରେ ବାରମ୍ବାର ଚୋରିବୃଦ୍ଧି ପାଇବାରେ ଲାଗିଛି । ରଘୁନାଥପୁର ଥାନା ଅନ୍ତର୍ଗତ ଜଗନ୍ନାଥପୁର ବଜାରରେ ଗ୍ରାଣ୍ଡ ସେନାପତି ବ୍ୟବସାୟୀ ଦୋକାନ ସମ୍ମୁଖରୁ ଗତକାଲି ର

25 Jun 2022 9:10 pm
ରଥଯାତ୍ରାରେ ସିଙ୍ଗଲ ୟୁଜ୍ ପ୍ଲାଷ୍ଟିକର ବ୍ୟବହାରକୁ ହ୍ରାସ କରିବା ସହ ରିସାଇକେଲିଂ ପାଇଁ ସାମାଜିକ ସଂଗଠନ ଓ ଜନସାଧାରଣଙ୍କୁ ଅପିଲ୍ କଲେ କେନ୍ଦ୍ରମନ୍ତ୍ରୀ ଧର୍ମେନ୍ଦ୍ର ପ୍ରଧାନ

(କେନ୍ଦ୍ରମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ଭିଡ଼ିଓ ବାର୍ତା) – ରଥଯାତ୍ରାରୁ ଶ୍ରୀଗୁଣ୍ଡିଚା ଯାତ୍ରା ଯାଏଁ ପୁରୀରେ ସିଙ୍ଗଲ ୟୁଜ୍ ପ୍ଲାଷ୍ଟିକ ବ୍ୟବହାରକୁ କମ କରିବା ପାଇଁ ପରାମର୍ଶ – ଏହି ଦିନ ଲୋକମାନେ ଭୋଗ ଓ ଫୁଲ ପାଇଁ ପଲିଥିନ୍‌, ପାଣି ବୋତଲ ଓ ଖ

25 Jun 2022 6:31 pm
ପ୍ରଧାନ ଶିକ୍ଷକ ଓ ସହକାରୀ ଶିକ୍ଷକ ପ୍ରଶିକ୍ଷଣ ଶିବିର ଅନୁଷ୍ଠିତ 

ସାଲେପୁର, ୨୫ /୬/୨୦୨୨ (ଓଡିଶା ସମାଚାର/ ଅଭୟଜେନା ) -ସାଲେପୁର ବ୍ଲକ ଅନ୍ତର୍ଗତ ୧୬ ଗୋଟି ୫ ଟି ରୂପାନ୍ତରିତ ବିଦ୍ୟାଳୟ ଗୁଡିକର ପ୍ରଧାନ ଶିକ୍ଷକ ଓ ସହକାରୀ ଶିକ୍ଷକ ମାନଙ୍କର ପ୍ରଶିକ୍ଷଣ ଶିବିର କଲ୍ୟାଣ ପୁର ଉଚ୍ଚ ବିଦ୍ୟାଳୟ ପରି

25 Jun 2022 5:51 pm
କୋଷ୍ଟଗାର୍ଡ ପକ୍ଷରୁ ଡ୍ରଗ୍ସ ନିରୋଧ ସଚେତନତା କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ

ପାରାଦୀପ,୨୫/୬/୨୦୨୨(ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର)- ଦେଶବାସୀଙ୍କୁ ଡ୍ରଗ୍ସ ନିରୋଧ ସଚେତନତା କରିବା ପାଇଁ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ଆରମ୍ଭ କରିଛି ଭାରତୀୟ କୋଷ୍ଟଗାର୍ଡ । ଏହି ଅବସରରେ ଶୁକ୍ରବାର ଦିନ କୋଷ୍ଟଗାର୍ଡ ଜିଲ୍ଲା ମୁଖ୍ୟାଳୟ-୭ ପାରାଦୀପ ପକ୍ଷ

25 Jun 2022 4:07 pm
କିଶନନଗର ଥାନା ଆଇଆଇସିଙ୍କୁ ସହଯୋଗ କରୁଥିଵା ତଥାକଥିତ ଦଲାଲଙ୍କ ମୁଖା ଖୋଲୁଛି,୪୮ ଘଣ୍ଟା ଵିତିଲା କାର୍ୟ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ ଶୂନ

କଟକ ସଦର, ୨୫ /୬/୨୦୨୨(ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର /ଵିଷ୍ଣୁ ବେହେରା):କିଶନନଗର ଥାନାରେ ଗଡଜାତ ଶାସନ ଚଳାଇଥିବା ଅଧିକାରିଣୀ ସସ୍ମିତା ରଣାଙ୍କୁ ସହଯୋଗ କରୁଥିଵା ସ୍ଥାନୀୟ ଅଞ୍ଚଳର କେତେକ କଳଙ୍କିତ ଓ ଜନସାଧାରଣଙ୍କ ଠାରୁ ପ୍ରତ୍ୟାଖ୍ୟାତ ତଥ

25 Jun 2022 3:53 pm
Breaking News : ଅଲୈ।କିକ,ଘରର ଚଟାଣ ତଳୁ ଵାହାରିଲେ ୧୪ ଗୋଟି ପିତ୍ତଳ ଦେବାଦେବୀ ମୂର୍ତ୍ତି ଓ ଶାଳଗ୍ରାମ,ସୁଡଙ୍ଗ ଥିଵା ଅନୁମାନ

କଟକ ସଦର, ୨୫ /୬/୨୦୨୨(ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର /ଵିଷ୍ଣୁ ବେହେରା):କଟକ ସଦର ଅନ୍ତର୍ଗତ ନିମେଇଶାପୁର ପଞ୍ଚାୟତ ନାଭାଭଙ୍ଗା ଗ୍ରାମରେ ଦେଖାଯାଇଛି ଏକ ଅଲୈ।କିକ ଘଟଣା। ଘରର ମାର୍ଵଲ ଚଟାଣ ତଳୁ ବାହାରିଛନ୍ତି ଛୋଟ ଵଡ ୧୪ ଗୋଟି ଦେବାଦେବୀଙ୍କ

25 Jun 2022 3:36 pm
ଜୁଲାଇ ୬ ରେ କଟକ ସଦର ପଞ୍ଚାୟତ ସମିତି ଚେୟାରମେନ ନିର୍ବାଚନ,ଵାଦ୍ ପଡିଵ ଗତିରାଉତପାଟଣା ପଞ୍ଚାୟତ

କଟକ ସଦର, ୨୫ /୬/୨୦୨୨(ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର /ଵିଷ୍ଣୁ ବେହେରା):କଟକ ସଦର ପଞ୍ଚାୟତ ସମିତି ଚେୟାରମେନ ପଦ ନିମନ୍ତେ ଆସନ୍ତା ଜୁଲାଇ ୬ ତାରିଖରେ ଗ୍ରାମପଞ୍ଚାୟତ ଆଇନ ଅନୁଯାୟୀ ନିର୍ବାଚନ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହେଵ ଵୋଲି ରାଜ୍ୟ ନିର୍ବାଚନ ଆୟୁକ୍ତଙ

25 Jun 2022 3:25 pm
୪ଜଣ ଶିଶୁ ଙ୍କ ସମେତ ୬୨ ଜଣ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ ଚିହ୍ନଟ

ଭୁବନେଶ୍ୱର ୨୫/୬/୨୦୨୨(ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର)- ଗତ ୨୪ ଘଣ୍ଟା ମଧ୍ୟରେ ରାଜ୍ୟରେ ୬୨ ଜଣ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ ଚିହ୍ନଟ ହୋଇଛନ୍ତି । ଚିହ୍ନଟ ହୋଇଥିବା ସଂକ୍ରମିତଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ ୩୭ ଜଣ କ୍ୱାରେଣ୍ଟାଇନ୍ ରୁ ରହିଥିବା ବେଳେ ୨୫ ଜଣ ସ୍ଥାନୀୟ ସଂକ

25 Jun 2022 1:07 pm
Breaking News : ରାଉରକେଲା : ଏନକାଉଣ୍ଟର ରେ ଦୁର୍ଦ୍ଧାନ୍ତ ଅପରାଧୀ ଆହତ, ଅନ୍ୟ ୨ ଗିରଫ, ଏକେ-୪୭ ରାଇଫଲ୍ , ଗୋଟିଏ ପିସ୍ତଲ, ୧୫ ରାଉଣ୍ଡ ଗୁଳି, ଗୋଟିଏ କାର ଜବତ

ରାଉରକେଲା, ୨୫/୬/୨୦୨୨(ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର)- ରାଉରକେଲାର ଚାନ୍ଦିପୋଷ ଥାନା ଅଞ୍ଚଳରେ ଆଜି ଏକ ବଡ ଧରଣର ଏନକାଉଣ୍ଟର ହୋଇଛି। ଏନକାଉଣ୍ଟରରେ ବିଶ୍ୱଜିତ ସାହୁ ନାମକ ଜଣେ ଦୁର୍ଦ୍ଧାନ୍ତ ଅପରାଧୀ ଆହତ ହୋଇଛି। ତାଙ୍କ ବାମ ଗୋଡରେ ବାଜିଛି

25 Jun 2022 12:44 pm
ଆବାସ ଯୋଜନା ସାତ ସପନ !

ଚାଲ ଛପର ଘର ସମ୍ପୂର୍ଣ ଭାଙ୍ଗି ଯାଇଛି ଏବେ ଧନମତି ଓ ଝିଅ ଲିପ୍ସା ଅନ୍ୟ ଘରେ ଆଶ୍ରୟ ଜୁନାଗଡ଼ , ୨୫ /୬/୨୦୨୨(ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର /ରାକେଶ ବେମାଲ ) – କଳାହାଣ୍ଡି ଜିଲ୍ଲା ଜୁନାଗଡ଼ ବ୍ଲକ ଅନ୍ତର୍ଗତ ଚିଲିଗୁଡା ଗ୍ରାମର ଧନମତି ଦେଇ ୫୧ ପ୍

25 Jun 2022 12:17 pm
ଏଟିଏମ୍ ଲୁଟ୍ ଯୋଜନା ପଣ୍ଡ: ଥାନାରେ ଦୁଇ ଅଟକ

କେନ୍ଦ୍ରାପଡ଼ା,୨୪/୬/୨୦୨୨(ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର)- କେନ୍ଦ୍ରାପଡ଼ା ସଦର ଥାନା ଅନ୍ତର୍ଗତ ଗୁଲନଗର ଛକରେ ଥିବା ଏସବିଆଇ ଏଟିଏମରୁ ଲୁଟ୍ ଉଦ୍ୟମ ପାଇଁ ହୋଇଥିବା ଯୋଜନା ପଣ୍ଡ ହୋଇଯାଇଛି । କାରଣ ଲୁଟ୍ ଉଦ୍ୟମ ବେଳେ ପିସିଆର ଭ୍ୟାନ ଘଟଣା ସ୍ଥଳ

24 Jun 2022 10:29 pm