ବ୍ୟବହାର ହୋଇନି ଚେକ୍, ଉଠି ଯାଇଛି ଟଙ୍କା

ଆସିକା(ମନୋଜ ମୁନୀ): ବ୍ୟବହାର ହୋଇନି ବ୍ୟାଙ୍କ ଚେକ୍। ନିଦ୍ଦିଷ୍ଟ ନମ୍ବର ଥିବା ଚେକ୍ ବ୍ୟାଙ୍କ ଖାତାଧାରୀଙ୍କ ପାଖରେ ସୁରକ୍ଷିତ ଅଛି। ହେଲେ ଚେକ୍‌ ବ୍ୟବହାର ହୋଇ ବ୍ୟାଙ୍କ ଖାତାରୁ ଉଠାଇ ନିଆଯାଇଛି ୮ ହଜାରରୁ ଅଧିକ ଟଙ୍କା। ଏ

5 Dec 2022 4:34 pm
ମୋଦି ଏବଂ ଅମିତ୍‌ ଶାହଙ୍କ ବିରୋଧରେ ନିର୍ବାଚନ କମିଶନଙ୍କ ନିକଟରେ ଫେରାଦ ହେବ କଂଗ୍ରେସ

ଅହମ୍ମଦାବାଦ: ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ନରେନ୍ଦ୍ର ମୋଦି ଏବଂ ଗୃହମନ୍ତ୍ରୀ ଅମିତ୍‌ ଶାହଙ୍କ ବିରୋଧରେ ନିର୍ବାଚନ କମିଶନଙ୍କ ନିକଟରେ ଫେରାଦ ହେବ କଂଗ୍ରେସ। ଉଭୟ ମୋଦି ଏବଂ ଅମିତ୍‌ ଶାହ ଆଜି ଗୁଜରାଟ ନିର୍ବାଚନ ପାଇଁ ମତଦାନ ଲାଗି ଆସି

5 Dec 2022 4:22 pm
ଫିଫା ବିଶ୍ୱକପ: କ୍ୱାର୍ଟର ଫାଇନାଲରେ ଇଂଲଣ୍ଡ-ଫ୍ରାନ୍ସ ଲଢ଼େଇ

ଦୋହା: କତାରରେ ଚାଲିଥିବା ଫିଫା ଫୁଟବଲ ବିଶ୍ୱକପର ନକଆଉଟ ଲଢ଼େଇ ଶନିବାର ଠାରୁ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଯାଇଛି। ଶନିବାର ନେଦରଲ୍ୟାଣ୍ଡ୍ସ ଓ ଆର୍ଜେଣ୍ଟିନା ଯଥାକ୍ରମେ ଆମେରିକା ଓ ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆକୁ ହରାଇଥିଲେ। ଏହାର ଅର୍ଥ କ୍ୱାର୍ଟର ଫାଇନାଲ

5 Dec 2022 4:17 pm
ଓଟିଏମର ୫୨୧ ଏକର ଜମିକୁ ଦଖଲ କଲା ପ୍ରଶାସନ, ସରକାରଙ୍କ ନିଷ୍ପତ୍ତିକୁ ଅପେକ୍ଷା : ଜିଲ୍ଲାପାଳ

କଟକ(ଓଡ଼ିଶା ରିପୋର୍ଟର): କଟକ ଜିଲ୍ଲାର ଅନ୍ତର୍ଗତ ଚୌଦ୍ୱାରରେ ଥିବା ଓଟିଏମ୍‌କୁ ଦଖଲ କରିଛି ଜିଲ୍ଲା ପ୍ରଶାସନ ଏବଂ ଓଟିଏମ୍‌ର ପୁନରୁଦ୍ଧାର ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ହାଇକୋର୍ଟଙ୍କ ନିର୍ଦ୍ଦେଶକୁ ପାଳନ କରିଛି। ନିର୍ଦ୍ଦେଶ ଅନୁଯାୟୀ ଅଫି

5 Dec 2022 4:02 pm
ବସ୍‌ ଯାତ୍ରା ବେଳେ ମା’ କୋଳକୁ ଆସିଲେ ନୂଆ ଅତିଥି

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ: ବସ୍‌ ଯାତ୍ରା ବେଳେ ଜଣେ ମହିଳା ଏକ ଶିଶୁ ସନ୍ତାନର ଜନନୀ ହୋଇଛନ୍ତି। ଚଳନ୍ତା ବସ୍‌ ଭିତରେ ମହିଳା ଜଣକ ଏକ ଶିଶୁ ସନ୍ତାନକୁ ଜନ୍ମ ଦେଇଛନ୍ତି। ଦିଲ୍ଲୀରୁ ଉତ୍ତରପ୍ରଦେଶର ଛିବ୍ରାମକୁ ଯାଉଥିବା ଯାତ୍ରା କରୁଥିବା ଏ

5 Dec 2022 3:56 pm
ଅଣ୍ଡର ୧୯ ମହିଳା ବିଶ୍ୱକପ: ଶେ‍ଫାଳି ବର୍ମା ନେବେ ଭାରତର ନେତୃତ୍ୱ

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ: ଭାରତର ସିନିୟର ସ୍କ୍ୱାଡରେ ସାମିଲ ହୋଇ ଏକାଧିକ ମ୍ୟାଚ୍‌ ଖେଳି ସାରିଥିବା ଶେଫାଳି ବର୍ମା ଏବେ ଅଣ୍ଡର ୧୯ ମହିଳା ବିଶ୍ୱକପରେ ଟିମ୍‌ର ନେତୃତ୍ୱ ନେବେ। ଦକ୍ଷିଣ ଆଫ୍ରିକାରେ ପ୍ରଥମଥର ଅଣ୍ଡର ୧୯ ଟି-୨୦ ମହିଳା ବିଶ୍

5 Dec 2022 3:42 pm
ତାଜମହଲ ନିର୍ମାଣ ସମ୍ପର୍କରେ ଭୁଲ ଇତିହାସକୁ ହଟାଇବାକୁ ଆବେଦନ ଖାରଜ୍

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ: ଦେଶର ପୂରାତନ ଐତିହ୍ୟ ତାଜମହଲ ନିର୍ମାଣ ସମ୍ପର୍କରେ ଇତିହାସରେ ଭୁଲ ତଥ୍ୟ ପଢ଼ାଯାଉଛି। ଏହି ଭୁଲ ତଥ୍ୟକୁ ଇତିହାସ ପୃଷ୍ଠାରୁ ହଟାଯିବା ନେଇ ହୋଇଥିବା ଏକ ଆବେଦନକୁ ସୁପ୍ରିମକୋର୍ଟ ଖାରଜ କରିଦେଇଛନ୍ତି। ଏହି ମାମଲ

5 Dec 2022 3:28 pm
ରୁଷ ଯୁବତୀଙ୍କୁ ଘାରିଲା ‘ପୁଷ୍ପା’ ଫିଭର୍‌, ସାମି ସାମି ଗୀତରେ ଧୁମ୍ ନାଚିଲେ

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ: ଫିଲ୍ମ ‘ପୁଷ୍ପା’କୁ ନେଇ ଥମୁନି କ୍ରେଜ। ଏହି ଫିଲ୍ମ ରିଲିଜ ହେବାର ପାଖାପାଖି ବର୍ଷେ ହୋଇଥିଲେ ମଧ୍ୟ କମୁନି ଏହାର ଫିଭର୍। ଅଲ୍ଲୁ ଅର୍ଜୁନ ଓ ରଶ୍ମୀକା ମନ୍ଦନାଙ୍କ ଏହି ଫିଲ୍ମ ଅନେକ ରେକର୍ଡ ଭାଙ୍ଗିଛି। ଫିଲ୍ମର ପ

5 Dec 2022 3:23 pm
ରାଜଧାନୀରୁ ପ୍ରେମୀ ଯୁଗଳଙ୍କ ମୃତଦେହ ଉଦ୍ଧାର

ଭୁବନେଶ୍ୱର (ଓଡ଼ିଶା ରିପୋର୍ଟର): ରାଜଧାନୀ ଭୁବନେଶ୍ୱରରୁ ପ୍ରେମୀ ଯୁଗଳଙ୍କ ଝୁଲନ୍ତା ମୃତଦେହ ଜବତ ହୋଇଛି। ତେବେ ଏହା ହତ୍ୟା ନା ଆତ୍ମହତ୍ୟା ତାହା ଜଣାପଡ଼ି ନାହିଁ। ପୁଲିସ୍‌ ମୃତଦେହ ଜବତ କରି ବିଭିନ୍ନ ଦିଗରୁ ତଦନ୍ତ ଚଳାଇଛି।

5 Dec 2022 3:20 pm
ମ୍ୟାଚ୍‌ ଅଧାରୁ ପୂରା ସିରିଜ୍‌ରୁ ବାଦ ପଡ଼ିଲେ ଲିଆମ ଲିଭିଙ୍ଗଷ୍ଟୋନ

କରାଚି: ପାକିସ୍ତାନ ବିପକ୍ଷ ଟେଷ୍ଟ ସିରିଜ୍‌ ଖେଳୁଥିବା ଇଂଲଣ୍ଡକୁ ଶକ୍ତ ଝଟକା ଲାଗିଛି। ପାକିସ୍ତାନ ବିପକ୍ଷ ପ୍ରଥମ ଟେଷ୍ଟରେ ଖେଳୁଥିବା ଷ୍ଟାର ଅଲରାଉଣ୍ଡର ଲିଆମ ଲିଭିଙ୍ଗଷ୍ଟୋନ ଆହତ ସମସ୍ୟା ଯୋଗୁ ପୂରା ସିରିଜ୍‌ରୁ ବାଦ ପ

5 Dec 2022 3:15 pm
ସାଉଥ ଷ୍ଟାର ବିଜୟଙ୍କ ଶୁଟିଂ ସେଟ୍‌ରେ ଦୁର୍ଘଟଣା, ଟଳିପଡ଼ିିଲେ ଷ୍ଟଣ୍ଟମ୍ୟାନ୍‌

ହାଇଦ୍ରାବାଦ: ସାଉଥର ମୋଷ୍ଟ ପପୁଲାର ଭିଲେନ୍ ତଥା ଅଭିନେତା ବିଜୟ ସେତୁପତିଙ୍କ ଶୁଟିଂସେଟ୍‌ରେ ଅଘଟଣ। ଷ୍ଟଣ୍ଟ କରୁଥିବା ବେଳେ ଟଳି ପଡିଲେ ଷ୍ଟଣ୍ଟମ୍ୟାନ୍। ୫୪ ବର୍ଷ ବୟସରେ ଷ୍ଟଣ୍ଟମ୍ୟାନ୍ ସୁରେଶଙ୍କ ଦେହାନ୍ତ ହୋଇଛି। ଏହି

5 Dec 2022 2:58 pm
ପଦ୍ମପୁର ନିର୍ବାଚନ: ବଗେଇଜୁରୀରେ ଟଙ୍କା ବଣ୍ଟା ଅଭିଯୋଗ

The post ପଦ୍ମପୁର ନିର୍ବାଚନ: ବଗେଇଜୁରୀରେ ଟଙ୍କା ବଣ୍ଟା ଅଭିଯୋଗ appeared first on Odisha Reporter .

5 Dec 2022 2:54 pm
ଭୋଟ୍‌ ଦେବା ପରେ ମୋଦିଙ୍କ ବିଷୟରେ କ’ଣ କହିଲେ ବଡ଼ଭାଇ

ଅହମ୍ମଦାବାଦ: ଗୁଜରାଟ ବିଧାନସଭା ନିର୍ବାଚନର ଦ୍ୱିତୀୟ ପର୍ଯ୍ୟାୟରେ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ନରେନ୍ଦ୍ର ମୋଦିଙ୍କ ବଡ଼ ଭାଇ ସୋମାଭାଇ ମୋଦି ସୋମବାର ଅହମ୍ମଦାବାଦରେ ଭୋଟ୍ ଦେଇଛନ୍ତି। ସୋମାଭାଇ ମୋଦି ଅହମ୍ମଦାବାଦର ସାବରମତି ବିଧା

5 Dec 2022 2:45 pm
ଜମି ମାଫିଆଙ୍କ କବ୍‌ଜାରେ ଲକି ଅଲ୍ଲିଙ୍କ ଫାର୍ମ ହାଉସ, ସାହାଯ୍ୟ ମାଗିଲେ ସିଙ୍ଗର୍

ମୁମ୍ବାଇ: ସମସ୍ୟାରେ ଜଣାଶୁଣା ସିଙ୍ଗର ଲକି ଅଲ୍ଲି। ବାଙ୍ଗାଲୁରୁରେ ଥିବା ତାଙ୍କ ଫାର୍ମ ହାଉସକୁ ଅବୈଧ ରୂପେ ଜମି ମାଫିଆମାନେ କବ୍‌ଜା କରି ନେଇଛନ୍ତି। ଏନେଇ ସେ ପୁଲିସରେ ଅଭିଯୋଗ କରିଥିଲେ ମଧ୍ୟ ତାଙ୍କୁ କୌଣସି ସହାୟତା ମିଳ

5 Dec 2022 1:46 pm
ଭାରତ ଯୋଡ଼ୋ ଯାତ୍ରାକୁ ବର୍ଜନ କରିଛି ଗଣମାଧ୍ୟମ: ଅଶୋକ ଗେହଲଟ

ଜୟପୁର: କଂଗ୍ରେସ ପକ୍ଷରୁ ରାହୁଲ ଗାନ୍ଧିଙ୍କ ନେତୃତ୍ୱରେ ଚାଲୁଥିବା ଭାରତ ଯୋଡ଼ୋ ଯାତ୍ରା ଏବେ ରାଜସ୍ଥାନରେ ପ୍ରବେଶ କରିଛି। ଏହିପରିପ୍ରେକ୍ଷୀରେ ରାଜସ୍ଥାନର ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ଅଶୋକ ଗେହଲଟ ଗଣମାଧ୍ୟମ ବିରୋଧରେ ଏକ ସଙ୍ଗିନ୍

5 Dec 2022 1:30 pm
ମୁଣ୍ଡ ନୁଆଁଇଲେ ଇରାନ୍ ସରକାର, ହଟିଲା ମୋରାଲିଟି ପୁଲିସ

ତେହରାନ: ଦୀର୍ଘ ଅଢ଼େଇ ମାସର ଆନ୍ଦୋଳନ ପରେ ଶେଷରେ ମୁଣ୍ଡ ନୁଆଁଇଲେ ଇରାନ୍ ସରକାର। ଚାରିଆଡୁ ଚାପ ବଢ଼ିବା ପରେ ଇବ୍ରାହିମ ରଇସିଙ୍କ ଅତି ରକ୍ଷଣଶୀଳ ସରକାର ରବିବାର ମୋରାଲିଟି ପୁଲିସକୁ ଉଚ୍ଛେଦ କରିଛି। ଏଥିସହ ମହିଳାଙ୍କ ହିଜାବ

5 Dec 2022 12:48 pm
ବଙ୍ଗୋପ ସାଗରରେ ଆସୁଛି ବାତ୍ୟା !

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ: ଦକ୍ଷିଣ ଆଣ୍ଡାମାନ୍‌ ସମୁଦ୍ରରେ ଏକ ଲଘୁଚାପକ୍ଷେତ୍ର ସୃଷ୍ଟି ହୋଇଛି। ଏହା ଧିରେ ଧିରେ ଘନିଭୂତ ହୋଇ ଏକ ସାମୁଦ୍ରିକ ଝଡ଼ର ରୂପ ନେଇପାରେ। ଏହି ସାମୁଦ୍ରିକ ଝଡ଼ ଦକ୍ଷିଣ-ପଶ୍ଚିମମୁହାଁ ହୋଇ ଉତ୍ତର ତାମିଲନାଡ଼ୁର ପୁଡ଼

5 Dec 2022 12:47 pm
ସରକାରୀ କ୍ୱାର୍ଟର୍ସରୁ କନଷ୍ଟେବଲଙ୍କ ଝୁଲନ୍ତା ମୃତଦେହ ଉଦ୍ଧାର

ଧର୍ମଗଡ଼(ଓଡ଼ିଶା ରିପୋର୍ଟର): ସରକାରୀ କ୍ୱାର୍ଟର୍ସରୁ OSAP କନଷ୍ଟେବଲଙ୍କ ଝୁଲନ୍ତା ମୃତଦେହ ଉଦ୍ଧାର କରାଯାଇଛି। ମୃତ କନଷ୍ଟେବଲ ଜଣଙ୍କ ହେଲେ ଦେବରାଜ ନାଏକ। ସେ କଳାହାଣ୍ଡି ଜିଲ୍ଲା ଗୋଲାମୁଣ୍ଡା ଥାନା ଦଶପୁର ଫାଣ୍ଡିରେ କନଷ୍

5 Dec 2022 12:32 pm
ହଂସିକାଙ୍କର ପଡ଼ିଲା ହାତଗଣ୍ଠି, ସୋହେଲଙ୍କୁ କଲେ ଜୀବନସାଥୀ

ମୁମ୍ବାଇ: ସାଉଥ ସୁନ୍ଦରୀ ତଥା ଚୁଲବୁଲି ଅଭିନେତ୍ରୀ ହଂସିକା ମୋଟୱାନିଙ୍କ ପଡିଲା ହାତଗଣ୍ଠି। ଦୀର୍ଘ ଦିନର ବିଜନେସ୍‌ମ୍ୟାନ୍ ବୟଫ୍ରେଣ୍ଡ ସୋହେଲ କଥୁରିଆଙ୍କୁ ନିଜ ଜୀବନସାଥୀ କରିଛନ୍ତି ହଂସିକା। ରାଜସ୍ଥାନ ଜୟପୁରର ମୁଣ୍ଡ

5 Dec 2022 12:23 pm
ଚାଲିଗଲେ ‘ସିଟି ଅଫ ଜୟ’ର ରଚୟିତା ଡୋମିନିକ୍‌ ଲାପିୟେର୍

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ: ପ୍ରସିଦ୍ଧ ଉପନ୍ୟାସ ‘ସିଟି ଅଫ ଜୟ’ର ରଚୟିତା ତଥା ପ୍ରଖ୍ୟାତ୍‌ ଫରାସୀ ଔପନ୍ୟାସିକ ଡୋମିନିକ୍‌ ଲାପିୟେର୍‌ଙ୍କ ରବିବାର ପରଲୋକ ଘଟିଛି। ମୃତ୍ୟୁ ବେଳକୁ ତାଙ୍କୁ ୯୧ ବର୍ଷ ହୋଇଥିଲା। ୧୦ ମିଲିଅନ୍‌ ତଥା ରେକର୍ଡ଼ସ

5 Dec 2022 12:18 pm
ଶିଡିରୁ ପଡ଼ି ରୁଷ ରାଷ୍ଟ୍ରପତି ପୁଟିନ୍ ଗୁରୁତର!

ୱାଶିଂଟନ୍‌: ରୁଷ ରାଷ୍ଟ୍ରପତି ଭ୍ଲାଦିମିର ପୁଟିନ ଅସୁସ୍ଥ। ମସ୍କୋ ସ୍ଥିତ ନିଜ ସରକାରୀ ବସଭବନର ଶିଡିରୁ ସେ ବୁଧବାର ଖସି ପଡିଥିଲେ। ଏହାପରେ ତାଙ୍କ ମେରୁଦଣ୍ଡ ହାଡରେ ଆଘାତ ଲାଗିଛି। ସେ ଶିଡିରୁ ଖସିପଡିବା ପରେ ଲଗାତର ତାଙ୍କ

5 Dec 2022 11:44 am
ବଞ୍ଚି ଥାଉ ଥାଉ ସ୍ତ୍ରୀର ଶୁଦ୍ଧିକ୍ରିୟା କଲେ ସ୍ୱାମୀ

କୌଣସି କାଳ୍ପନିକ କାହାଣୀ ନୁହେଁ। ଏହା ହେଉଛି ବଲାଙ୍ଗୀର ଉପକଣ୍ଠ କୁରୁଳ ଗାଁର ଘଟଣା। ବନ୍ଧୁପତ୍ନୀକୁ ନେଇ ଫେରାର ମାରିଲେ ବନ୍ଧୁ। ମାମଲା ପହଞ୍ଚିଛି ଥାନାରେ। ହେଲେ ବନ୍ଧୁ ସହିତ ପତ୍ନୀ ଫେରାର ମାରିଲା ପରେ ଜୀବିତ ପତ୍ନୀଙ୍

5 Dec 2022 11:40 am
ବ୍ୟାଙ୍କ ମ୍ୟାନେଜରଙ୍କ ଆତ୍ମହତ୍ୟା ପଛରେ ବ୍ଲାକମେଲ୍‌ କାହାଣୀ, ବନ୍ଧା ହେଲେ ୨ ଅଭିଯୁକ୍ତ

ବଲାଙ୍ଗିର(ଓଡ଼ିଶା ରିପୋର୍ଟର): ବରଗଡ ଜିଲ୍ଲା ବରପାଲି ପଞ୍ଜାବ ନ୍ୟାସନାଲ ବ୍ୟାଙ୍କର ଏଗ୍ରିକଲଚର ମ୍ୟାନେଜର ଦିବ୍ୟ ରଞ୍ଜନ ମିଶ୍ରଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ଘଟଣାକୁ ନେଇ ୪ ମାସ ପୂର୍ବେ ଚାଞ୍ଚଲ୍ୟ ଖେଳି ଯାଇଥିବା ବେଳେ ଏବେ ଏହା ଉପରୁ ପରଦା

5 Dec 2022 11:20 am
ବଙ୍ଗୋପସାଗରରେ ଭୂମିକମ୍ପ: ୫.୧ ତୀବ୍ରତାରେ ଦୋହଲିଲା ନୀଳ ଜଳରାଶି

ଢାକା: ଥରିଲା ସମୁଦ୍ର। ବଙ୍ଗୋପସାଗରରେ କମ୍ପନ। ଆଜି ସକାଳେ ବଙ୍ଗୋପସାଗରରେ ମଧ୍ୟମ ଧରଣର ଭୂକମ୍ପ ଅନୁଭୂତ ହୋଇଛି। ରିକ୍ଟର ସ୍କେଲରେ ଏହାର ତୀବ୍ରତା ୫.୧ ରେକର୍ଡ଼ କରାଯାଇଛି। ନ୍ୟାସ୍‌ନାଲ୍‌ ସେଣ୍ଟର୍‌ ଫର୍‌ ସିସ୍‌ମୋଲୋଜ

5 Dec 2022 11:07 am
ଧାଡ଼ିରେ ଆସି ଭୋଟ୍ ଦେଲେ ମୋଦି

ଅହମ୍ମଦାବାଦ: ଭୋଟ୍ ଦେଲେ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ମୋଦି। ଗୁଜରାଟ ବିଧାନସଭା ନିର୍ବାଚନର ଦ୍ୱିତୀୟ ପର୍ଯ୍ୟାୟରେ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ନରେନ୍ଦ୍ର ମୋଦି ନିଜର ମତାଧିକାର ସାବ୍ୟସ୍ତ କରିଛନ୍ତି। ସାବରମତି ବିଧାନସଭା କ୍ଷେତ୍ରର ନିଶାନ ପ

5 Dec 2022 10:58 am
ଝିଅରେ, ତୁ କଣ କଲୁ?

ଟିକେ ଖୁସି ପାଇଁ ଜୀବନ ଚାଲିଗଲା। ଜଣେ ପରେ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ ଯାଉଛି ତଥାପି କାହିଁକି ଏତେ ଅମାନିଆ? ଏଇ ତ ଜୀବନ ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲେ। ଜଣେ ମେଧାବୀ ଛାତ୍ରୀ ବି ଥିଲେ। ଟ୍ରେନ ଉପରେ ଚଢ଼ି ଗୋଟିଏ ସେଲଫି ନେବେ, ଆଉ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଅପଲୋଡ଼ କ

5 Dec 2022 10:56 am
ଓଲଟି ପଡ଼ିଲା ଯାତ୍ରୀବାହୀ ବସ୍‌, ୧୦ ଆହତ

କେନ୍ଦୁଝର (ଓଡ଼ିଶା ରିପୋର୍ଟର):କେନ୍ଦୁଝର ଜିଲ୍ଲା କାଞ୍ଜିପାଣି ଥାନା ଅନ୍ତର୍ଗତ କୁଆଁର ନିକଟରେ ମର୍ମନ୍ତୁଦ ସଡ଼କ ଦୁର୍ଘଟଣା ଘଟିଛି। ଏକ ଯାତ୍ରୀବାହୀ ବସ୍ ଭାରସାମ୍ୟ ହରାଇ ଓଲଟି ପଡ଼ିବାରୁ ୧୦ଜଣ ଯାତ୍ରୀ ଆହତ ହୋଇଛନ୍ତି। ସମସ

5 Dec 2022 10:43 am
ପ୍ରେମିକାକୁ ପୋଡ଼ିଦେଲା ପିଶାଚ ପ୍ରେମିକ

ଜୀବନଠାରୁ ଅଧିକ ଭଲ ପାଉଥିବା ପ୍ରେମିକ ବି ଏମିତି ସୈତାନ ହୋଇପାରେ। ସନ୍ଦେହର ପଡ଼ି ନିଜ ପ୍ରେମିକାକୁ ପୋଡ଼ି ମାରିଦେଇପାରେ। ମଣିଷଟି ଏତେ ପିଶାଚ ହୋଇଯାଏ କେମିତି? ମାରି ତ ଦେଲା.. ମାରି ସାରି ପ୍ରେମିକାର ଭାଇ ସହ ହ୍ୱାଟସଆପରେ

5 Dec 2022 10:36 am
କେମିତି ଫସାଉଥିଲେ ଅର୍ଚ୍ଚନା?

ଏବେ ସାରା ଓଡ଼ିଶାରେ ଗୋଟିଏ ଚର୍ଚ୍ଚା, ଅର୍ଚ୍ଚନା ନାଗ। ତେବେ ଅର୍ଚ୍ଚନା ନାଗ କେମିତି ଫସାଉଥିଲେ ବଡ଼ବଡ଼ିଆଙ୍କୁ? କେମିତି ଏତେ ସଂପତ୍ତିର ଅଧିକାରୀ ହେଲେ? ଆଉ ଧରାପଡ଼ିବା ପରେ ଆଗକୁ ମାମଲା କଣ ହେବ? ଏସବୁ ପ୍ରସଙ୍ଗକୁ ନେଇ ଆମ କାର୍ଯ

5 Dec 2022 10:27 am
ଝିଅ ଘରୁ ଫେରୁଥିଲେ ବାପାମା’, ଧକ୍କା ଦେଲା କାର୍  

ବାଲିଗୁଡ଼ା(ଅଜିତ ନାୟକ): ଝିଅ ଓ ନାତୁଣୀକୁ ଦେଖା କରି ହସ ଖୁସିରେ ଘରକୁ ଫେରୁଥିଲେ ବୃଦ୍ଧ ଦମ୍ପତି। ସେମାନେ ଜାଣି ନଥିଲେ ଆଉ ଘରକୁ ଫେରି ପାରିବେନି। ମୃତ୍ୟୁ ସେମାନଙ୍କୁ ବାଟରେ ଜଗି ରହିଛି। ଅଧାବାଟରେ କାର୍‌ ଧକ୍କାରେ ଚାଲିଗଲ

5 Dec 2022 9:44 am
‘ଇଣ୍ଡିଗୋ ଏୟାରଲାଇନ୍ସରେ ଯାତ୍ରା ସବୁଠୁ ଖରାପ ଅନୁଭୂତି’

ବେଙ୍ଗାଲୁର:ଇଣ୍ଡିଗୋ ଏୟାରଲାଇନ୍ସ ଉପରେ ରାଗି ପାଚି ଲାଲ ହେଲେ ‘ବାହୁବଲୀ’ ଫେମ୍‌ ରାଣା ଦଗୁବତୀ । ଏହି ବେସାମରିକ ବିମାନରେ ଯିବା ସବୁଠୁ ଖରାପ ଅନଭୂତି, ଏଠାକାର ଷ୍ଟାଫ୍‌ଙ୍କର ଦାୟିତ୍ୱବୋଧ ନ ଥିବା ବି କହିବାକୁ ପଛାଇ ନାହାନ

5 Dec 2022 9:40 am
ଆଜି ଲାଲୁଙ୍କ କିଡ଼ନୀ ପ୍ରତିରୋପଣ, ଇମୋସନାଲ ହେଲେ ରୋହିଣୀ

ସିଙ୍ଗାପୁର: ଆରଜେଡି ସୁପ୍ରିମୋ ଲାଲୁ ପ୍ରସାଦ ଯାଦବଙ୍କର ଆଜି ସିଙ୍ଗାପୁରରେ ହେବ କିଡ଼ନୀ ପ୍ରତିରୋପଣ । ସିଙ୍ଗାପୁରରେ ରହୁଥିବା ଲାଲୁଙ୍କ ଝିଅ ରୋହିଣୀ ଆଚାର୍ଯ୍ୟ ନିଜ ପିତାଙ୍କୁ ଏକ କିଡ଼ନୀ ଦାନ କରିବେ। ଏନେଇ ରୋହିଣୀ ଆଜି ସକ

5 Dec 2022 8:55 am
ରିମାଣ୍ଡରେ ଯାଇପାରନ୍ତି ଅର୍ଚ୍ଚନା ନାଗ, ଖୋଲିବ ନାଗ କେଳେଙ୍କାରୀ ଗୁମର

ଭୁବନେଶ୍ୱର(ଓଡ଼ିଶା ରିପୋର୍ଟର): ଆଜି ଜିଲ୍ଲା ଦୌରାଜଜଙ୍କ କୋର୍ଟରେ ହାଜର ହେବେ ହନିଟ୍ରାପ କୁଇନ୍ ଅର୍ଚ୍ଚନା ନାଗ। ଇଡି ତାକୁ ରିମାଣ୍ଡରେ ନେଇ ପଚରାଉଚରା କରିବା ପାଇଁ ଯୋଜନା ପ୍ରସ୍ତୁତ କରିଛି। ଏହି ମାମଲାରେ ଇଡି ନୋଟିସ କରିଥ

5 Dec 2022 8:53 am
ମେଡିକାଲ କଲେଜ ଦାବି, ଆଜି ୮ ଘଣ୍ଟିଆ ଭଦ୍ରକ ବନ୍ଦ

ଭଦ୍ରକ(ଓଡ଼ିଶା ରିପୋର୍ଟର): ଭଦ୍ରକରେ ମେଡିକାଲ କଲେଜ ପ୍ରତିଷ୍ଠା ସହ ଭଦ୍ରକ ସ୍ୱୟଂଶାସିତ ମହାଵିଦ୍ୟାଳୟକୁ ବିଶ୍ୱବିଦ୍ୟାଳୟ କରିବା ଦାବିରେ ଆଜି ୮ ଘଣ୍ଟିଆ ଭଦ୍ରକ ବନ୍ଦ ଡାକରା ଦେଇଛି କଂଗ୍ରେସ । ଆଜି ସକାଳ ୬ଟାରୁ ଏହି ବନ୍ଦ ପ

5 Dec 2022 8:14 am
ଗୁଜରାଟ ଦ୍ୱିତୀୟ ପର୍ଯ୍ୟାୟ ନିର୍ବାଚନ: ୯୩ଟି ଆସନରେ ଚାଲିଛି ଭୋଟିଂ

ଅହମ୍ମଦାବାଦ: ଗୁଜରାଟ ବିଧାନସଭା ନିର୍ବାଚନର ଆଜି ଦ୍ୱିତୀୟ ପର୍ଯ୍ୟାୟ ଭୋଟ ଗ୍ରହଣ। ସକାଳ ୮ଟାରୁ ଚାଲିଛି ଭୋଟିଂ। ଦ୍ୱିତୀୟ ତଥା ଶେଷ ପର୍ଯ୍ୟାୟରେ ମୋଟ ୯୩ ବିଧାନସଭା ଆସନରେ ଭୋଟ ଗ୍ରହଣ ଚାଲିଛି। ମୈଦାନରେ ମୋଟ୍ ୮୩୩ ପ୍ରାର୍

5 Dec 2022 8:13 am
୫ ଡିସେମ୍ବର, ସୋମବାର: ଅପ୍ରିୟ ସତ କହି ମନସ୍ତାପ କରିବେ

ମେଷ: କୋର୍ଟ କଚେରୀ ମାମଲାରେ ନ୍ୟାୟ ଆପଣଙ୍କ ସପକ୍ଷରେ ଆସିବ । ପରିବାରରେ ସୁଖ ଶାନ୍ତି ପୂର୍ବ ପରି ଅତୁଟ ରହିବ। ବ୍ୟବସାୟ ବାଣିଜ୍ୟରେ ଆୟ ବୃଦ୍ଧି ଘଟିବ । ମହିଳାମାନେ ଆଶା କରୁଥିବା ଦିଗରୁ ସଫଳତା ପାଇବେ। ବୃଷ : ସନ୍ତାନ ସମ୍ବନ

5 Dec 2022 7:28 am
ଆଜି ନେତା ବାଛିବେ ପଦ୍ମପୁରବାସୀ, ମତଦାନ ଆରମ୍ଭ

ବରଗଡ଼(ଓଡ଼ିଶା ରିପୋର୍ଟର): ପଦ୍ମପୁର ଉପନିର୍ବାଚନ ପାଇଁ ଚାଲିଛି ଭୋଟିଂ। ସକାଳ ୭ଟାରୁ ମତଦାନ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଛି। ଭୋଟ୍ ଦେବାକୁ ଲୋକଙ୍କ ଭିତରେ ଉତ୍ସାହ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି। ସକାଳୁ ସକାଳୁ ଧାଡ଼ିରେ ଠିଆ ହୋଇ ଭୋଟ୍ ଦେଉଛନ୍ତି ଭୋଟର।

5 Dec 2022 7:27 am
ବସ୍‌ ଷ୍ଟପ୍‌ରେ ଯାତ୍ରୀଙ୍କ ଉପରେ ମାଡ଼ିଗଲା ଟ୍ରକ୍‌: ୬ ମୃତ

ଭୋପାଳ : ବସ୍‌ ଷ୍ଟପ୍‌ରେ ଯାତ୍ରୀଙ୍କ ଉପରେ ମାଡ଼ିଗଲା ଟ୍ରକ୍‌। ଫଳରେ ୬ ଜଣଙ୍କର ମୃତ୍ୟୁ ଘଟିଛି। ମଧ୍ୟପ୍ରଦେଶର ରତଲାମରେ ଏହି ଦୁର୍ଘଟଣା ଘଟିଛି। ଏହି ଦୁର୍ଘଟଣାରେ ୧୦ ଜଣ ଆହତ ହୋଇଛନ୍ତି। ପୁଲିସ ଟ୍ରକ ଡ୍ରାଇଭରଙ୍କ ବିରୋଧରେ

4 Dec 2022 10:54 pm
ଏ ବର୍ଷର ଶେଷ ଭୋଟ୍ କାଲି

ପଦ୍ମପୁର(ଓଡ଼ିଶା ରିପୋର୍ଟର): ରାତି ପାହିଲେ ପଦ୍ମପୁର ଉପନିର୍ବାଚନ। ଏ ବର୍ଷର ଶେଷ ଭୋଟ୍ କାଲି ସକାଳ ୭ଟାରୁ ସଂଧ୍ୟା ୪ଟା ଯାଏଁ ହେବ। ସେଥିପାଇଁ ଚୂଡ଼ାନ୍ତ ହୋଇଛି ସବୁ ପ୍ରସ୍ତୁତି। ପୋଲିଂ ପାର୍ଟିଂ ବୁଥ୍‌ରେ ପହଞ୍ଚି ମତଦାନର

4 Dec 2022 9:40 pm
ପତ୍ନୀ ବଞ୍ଚି ଥାଉଥାଉ ଶୁଦ୍ଧିକ୍ରିୟା

ବଲାଙ୍ଗୀର(ଓଡ଼ିଶା ରିପୋର୍ଟର): ପତ୍ନୀ ବଞ୍ଚି ଥାଉଥାଉ ଶୁଦ୍ଧିକ୍ରିୟା କରିଛି ସ୍ୱାମୀ। ପୂରା କୂଳକୁଟମ୍ବ ଲୋକେ ଏହି ଶୁଦ୍ଧିକ୍ରିୟାରେ ସାମିଲ ହୋଇଛନ୍ତି। ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତିର ଶେଷ ସଂସ୍କାର ହେବା ପରେ ଯେପରି ଶୁଦ୍ଧିକ୍ରିୟା ହୋଇଥ

4 Dec 2022 9:14 pm
ଯେଉଁମାନେ ମୁସଲିମ ମହିଳାଙ୍କୁ ଟିକେଟ ଦେଉଛନ୍ତି ସେମାନେ ଇସଲାମ ବିରୋଧୀ: ଶବିର ଅହମ୍ମଦ ସିଦ୍ଦିକ

ଅହମ୍ମଦାବାଦ: ନିର୍ବାଚନରେ ମୁସଲିମ ମହିଳାଙ୍କୁ ଲଢ଼ିବା ପାଇଁ ଟିକେଟ ପ୍ରଦାନ କରିବା ଇସଲାମକୁ ବିରୋଧ କରିବା ସହ ସମାନ। ଏହା କହିଛନ୍ତି ଗୁଜରାଟର ଅହମ୍ମଦାବାଦରେ ଥିବା ଜାମା ମସଜିଦର ଶାହି ଇମାମ ଶବିର ଅହମ୍ମଦ ସିଦ୍ଦିକ। ସେ କ

4 Dec 2022 8:51 pm
ଶ୍ରୀମନ୍ଦିର ଉପରେ ଡ୍ରୋନ୍ ଉଡ଼ାଇବା ମାମଲା; ଅନିମେଶଙ୍କୁ ନୋଟିସ୍, ପୁଲିସକୁ ମାଫ୍

ପୁରୀ(ଓଡ଼ିଶା ରିପୋର୍ଟର): ଶ୍ରୀମନ୍ଦିର ଡ୍ରୋନ୍ ଭିଡିଓ ସୋଶାଲ ମିଡ଼ିଆ ୟୁଟ୍ୟୁବରେ ଅପଲୋଡ ପରେ ଏହା ଭାଇରାଲ୍ ହେବା ସିଂହଦ୍ୱାର ଥାନାରେ ମାମଲା ରୁଜୁ। ତଦନ୍ତ ରିପୋର୍ଟ ଆଧାରରେ ୟୁଟ୍ୟୁବର ଅନିମେଶ ଚକ୍ରବର୍ତ୍ତୀଙ୍କ ନାଁରେ ଏହ

4 Dec 2022 8:20 pm
ଭାରତୀୟ ଟିମ୍‌ର ସବୁ ପରିଶ୍ରମ ବେକାର, ଶେଷ ୱିକେଟରେ ଜିତିଲା ବାଂଲାଦେଶ

ଢାକା : ଭାରତୀୟ ଟିମ୍‌ର ସବୁ ପରିଶ୍ରମ ବେକାର, ଶେଷ ୱିକେଟରେ ଜିତିଲା ବାଂଲାଦେଶ। ଅନ୍ତିମ ଓ୍ୱିକେଟ ପାଟନରସିପକୁ ଭାଙ୍ଗି ନ ପାରି ହାରିଲା ଭାରତ। ୪୬ ଓଭରରେ ୯ ୱିକେଟ ହରାଇ ୧୮୭ ରନ୍ କରିବା ସହ ବିଜୟୀ ହୋଇଛି ବାଂଲାଦେଶ। ବାଂଲା

4 Dec 2022 7:24 pm
ଦୁଇଜଣ ଦିନେ ଥିଲେ ଦୁର୍ଦ୍ଦାନ୍ତ ମାଓବାଦୀ, ଆଜି ଏକସଙ୍ଗେ ହାତରେ ଲାଗିଲା ମେହେନ୍ଦି

ଫୁଲବାଣୀ(ତ୍ରିନାଥ ସାହୁ): ଯେଉଁ ହାତରେ ଦିନେ ବନ୍ଧୁକ ଥିଲା ଆଜି ସେ ହାତରେ ମହେନ୍ଦି ଲାଗିଛି। ପୁଲିସ ପାଖରେ ଆତ୍ମସମର୍ପଣ କରିଥିବା ଦୁଇ ଦୁର୍ଦ୍ଦାନ୍ତ ମହିଳା ମାଓବାଦୀ ଆଜି ବିବାହ ବନ୍ଧନରେ ବାନ୍ଧି ହୋଇଛନ୍ତି। କନ୍ଧମାଳ ଜି

4 Dec 2022 6:22 pm
ଗାଡ଼ି ସାଇଡ୍‌ମରାକୁ କେନ୍ଦ୍ର କରି ଗୋଡ଼ାଇ ଗୋଡ଼ାଇ ହାଣିଲେ

ଭୁବନେଶ୍ୱର(ଓଡ଼ିଶା ରିପୋର୍ଟର): ଖୋର୍ଦ୍ଧା ଜଟଣୀ ନିର୍ବାଚନ ମଣ୍ଡଳୀର ମଦନପୁର ପଞ୍ଚାୟତରେ ଯୁବକଙ୍କୁ ମାରଣାସ୍ତ୍ରରେ ମରଣାନ୍ତକ ଆକ୍ରମଣ। ବିଚ୍ ରାସ୍ତାରେ ଗୋଡ଼ାଇ ଗୋଡ଼ାଇ ହାଣିଲେ ବିଜେଡି ନେତା। ଆକ୍ରମଣ କରିଥିବା ଯୁବକ ହ

4 Dec 2022 5:54 pm
ବର ପହଞ୍ଚିଲା ବେଳକୁ ବେଦୀରେ ବସିଥିଲେ ଦୁଇ ଯାଁଳା ଭଉଣୀ, ଆଉ ତାପରେ…

ମୁମ୍ବାଇ: ଏକ ଅଜବ ସମ୍ପର୍କ। ଏକ ଅଦ୍ଭୁତ ବନ୍ଧନ। ଆଉ ଏକ ନିଆରା ବିବାହ। ଦୁଇ ଭଉଣୀଙ୍କ ସାତଜନମର ସାଥୀ ହୋଇଛନ୍ତି ଜଣେ ଯୁବକ। ମାନେ ଜଣେ ବରକୁ କନିଆ ଦୁଇ ଭଉଣୀ। ବାଜା ବାଣ ରୋଷଣୀ ସହ ବେଦୀରେ ମନ୍ତ୍ରପାଠ ମଧ୍ୟରେ ଏହି ବିବାହ ସମ୍

4 Dec 2022 5:38 pm
ଭାଇ ପରେ ମହିଳା ମୋର୍ଚ୍ଚା ଅଭିଯାନର ନେତୃତ୍ୱ ନେବେ ଭଉଣୀ

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ: କଂଗ୍ରେସ ପକ୍ଷରୁ ଭାରତ ଯୋଡ଼ୋ ଯାତ୍ରାରେ ରାହୁଲ ଗାନ୍ଧି ନେତୃତ୍ୱ ନେଉଥିବା ବେଳେ ଦଳ ଆରମ୍ଭ କରିବ ମହିଳା ମୋଚଚ୍‌ ଅଭିଯାନ। ଏହି ଅଭିଯାନରେ କଂଗ୍ରେସର ସାଧାରଣ ସମ୍ପାଦକ ତଥା ରାହୁଲ ଗାନ୍ଧିଙ୍କ ଭଉଣୀ ପ୍ରିୟଙ୍ଗ

4 Dec 2022 5:09 pm
ଡିମ୍ପଲଙ୍କ ପାଇଁ ପ୍ରଚାର କଲେ ମୁଲାୟମ ସିଂହ ଯାଦବଙ୍କର ସ୍କୁଲ ଶିକ୍ଷକ

ଲକ୍ଷ୍ନୌ: ସମାଜବାଦୀ ପାର୍ଟି (ଏସପି)ର ପ୍ରତିଷ୍ଠାତା ତଥା ଉତ୍ତରପ୍ରଦେଶର ପୂର୍ବତନ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ସ୍ୱର୍ଗତ ମୁଲାୟମ ସିଂହ ଯାଦବଙ୍କର ସ୍କୁଲ ଶିକ୍ଷକ ଉଦୟ ପ୍ରତାପ ସିଂ ନିର୍ବାଚନ ପ୍ରଚାର ମୈଦାନକୁ ଓହ୍ଲାଇଛନ୍ତି। ମୁଲାୟମ

4 Dec 2022 4:31 pm
ଥାନା ଭିତରେ ନେଉଥିଲେ ଲାଞ୍ଚ, ଆଇଆଇସିଙ୍କୁ ଧରିଲା ଭିଜିଲାନ୍ସ

ବଲାଙ୍ଗୀର(ଓଡ଼ିଶା ରିପୋର୍ଟର): ଭିଜିଲାନ୍ସ ଜାଲରେ ଧରାପଡ଼ିଛନ୍ତି ବଲାଙ୍ଗୀର ଜିଲ୍ଲା ସିନ୍ଧେକେଲା ଥାନା ଅଧିକାରୀ ଆଲୋକ କୁମାର ବେହେରା। ଚାର୍ଜସିଟରୁ ନାଁ କାଟିବାକୁ ୨୫ ହଜାର ଟଙ୍କା ଲାଂଚ ନେବା ବେଳେ ଥାନା ଅଧିକାରୀଙ୍କୁ ମ

4 Dec 2022 4:23 pm
ହିନ୍ଦୁମାନଙ୍କ ବିବାହ ଉପରେ ବିବାଦୀୟ ମନ୍ତବ୍ୟ ଦେଇ କ୍ଷମା ମାଗିଲେ

ହୋଜାଇ(ଆସାମ): ହିନ୍ଦୁମାନଙ୍କ ବିବାହ ବିଷୟରେ ବିବାଦୀୟ ମନ୍ତବ୍ୟ ଦେଇଥିବା ଅଲ୍‌ ଇଣ୍ଡିଆ ‌ୟୁନାଇଟେଡ୍‌ ଡେମୋକ୍ରାଟିକ୍‌ ଫ୍ରଣ୍ଟ୍‌’ର (ଏଆଇୟୁଡିଏଫ୍‌) ସଭାପତି ବଦରୁଦିନ୍‌ ଅଜ୍‌ମଲ୍‌ ଶେଷରେ କ୍ଷମା ମାଗିଛନ୍ତି। ତାଙ୍କ

4 Dec 2022 4:04 pm
ଅଂଶୁପା ନିକଟରେ ଧରାପଡ଼ିଲେ ୨, ଜବତ ହେଲା ୧.୩୦ କୋଟିର ବ୍ରାଉନ୍‌ସୁଗାର

ଭୁବନେଶ୍ୱର(ଓଡ଼ିଶା ରିପୋର୍ଟର): ଆଜି କଟକ ଜିଲ୍ଲା ବାଙ୍କୀ ଥାନା ଅଂଶୁପା ହ୍ରଦ ନିକଟରେ ଡିଲ ଚାଲିଥିବା ବେଳେ ୧କେଜି ୩୩୫ ଗ୍ରାମ ବ୍ରାଉନ ସୁଗାର ଜବତ କଲା କ୍ରାଇମବ୍ରାଞ୍ଚ STF। ଏତେ ପରିମାଣର ବ୍ରାଉନ ସୁଗାର ସହ ଦୁଇ ସ୍ମଗଲରକୁ STF

4 Dec 2022 3:54 pm
ଭୋଟ ଦେଲେ ଦିଲ୍ଲୀ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ଅରବିନ୍ଦ କେଜ୍ରିୱାଲ

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ: ଦିଲ୍ଲୀ ମହାନଗର ନିଗମ’ର ୨୫୦ ୱାର୍ଡରେ ମତଦାନ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଛି। ଆଜିର ଏହି ମତଦାନରେ ପ୍ରାୟ ୧.୪୬ ଯୋଗ୍ୟ ବିବେଚିତ ଭୋଟର୍‌ ଭୋଟ୍‌ ଦେବେ। ଏଥର ଏହି ନିର୍ବାଚନ ପାଇଁ ୬୮ଟି ଆଦର୍ଶ ବୁଥ୍‌ ଓ ୬୮ଟି ‘ପିଙ୍କ୍‌ ବୁଥ୍

4 Dec 2022 3:53 pm
ଦିଲ୍ଲୀର ସୁବାଷ ମହଲା ୱାର୍ଡରେ ୪୫୦ ଭୋଟରଙ୍କ ନାମ ଗାଏବ: ବିଜେପି ନେତା

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ: ଦିଲ୍ଲୀ ଉପମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ମନିଷ ସିସୋଦିଆଙ୍କ ଭଳି ବିଜେପି ସାଂସଦ ମନୋଜ ତିୱାରୀ ସମାନ ଅଭିଯୋଗ ଆଣିଛନ୍ତି। ରାଜଧାନୀ ଦିଲ୍ଲୀରେ ଚାଲିଥିବା ଏମସିଡି ନିର୍ବାଚନରେ ହୋଇଛି ଅନିୟମିତତା। ଭୋଟର ତାଲିକାରେ ଅନେକଙ୍କ

4 Dec 2022 3:45 pm
ଏମସିଡି ନିର୍ବାଚନ: ଭୋଟର ଲିଷ୍ଟରେ ଅନେକଙ୍କ ନାମ ନଥିବା ଅଭିଯୋଗ ଆଣିଲେ ସିସୋଦିଆ

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ: ଦିଲ୍ଲୀ ମ୍ୟୁନିସିପାଲିଟି କର୍ପୋରେସନ୍ (ଏମସିଡି) ନିର୍ବାଚନରେ ଷଡ଼ଯନ୍ତ୍ରର ଅଭିଯୋଗ ଆଣିଛନ୍ତି ଦିଲ୍ଲୀ ଉପମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ମନିଷ ସିସୋଦିଆ। ଭୋଟର ତାଲିକାରେ ଅନେକଙ୍କ ନାମ ନଥିବା ସେ ଅଭିଯୋଗ ଆଣିଛନ୍ତି। ସିସୋ

4 Dec 2022 3:27 pm
ଶ୍ରୀମନ୍ଦିରର ଡ୍ରୋନ୍ ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ ଘଟଣା: ଥାନାରେ ଏତଲା, କ୍ଷମା ମାଗିଲେ ବଙ୍ଗୀୟ ୟୁଟ୍ୟୁବର

ପୁରୀ(ଓଡ଼ିଶା ରିପୋର୍ଟର): ଡ୍ରୋନ୍ ଉଡ଼ାଇ ଶ୍ରୀମନ୍ଦିରର ଓ ଏହାର ଆଖପାଖ ଅଞ୍ଚଳର କୋଣ ଅନୁକୋଣର ଭିଡିଓ ଉତ୍ତୋଳନ କରିବା ଓ ତାକୁ ସୋଶାଲ ମିଡିଆରେ ପୋଷ୍ଟ କରିବା ଘଟଣାରେ କ୍ଷମା ମାଗିଛନ୍ତି ବଙ୍ଗୀୟ ଯୁବକ ଅନିମେଶ ଚକ୍ରବର୍ତ୍ତୀ।

4 Dec 2022 2:30 pm
ଭୋଟ୍‌ ପୂର୍ବରୁ ବିଜେଡି କର୍ମୀ ଟଙ୍କା ବାଣ୍ଟୁଥିବା ଅଭିଯୋଗ

ପଦ୍ମପୁର (ଓଡ଼ିଶା ରିପୋର୍ଟର): ପଦ୍ମପୁର ଉପନିର୍ବାଚନ ପାଇଁ ଆସନ୍ତାକାଲି ପଡ଼ିବ ଭୋଟ୍। ତେବେ ତା’ ପୂର୍ବରୁ ଆସିଛି ଟଙ୍କା ବଣ୍ଟା ଅଭିଯୋଗ। ବିଜେଡି କର୍ମୀଙ୍କ ବିରୋଧରେ ଆସିଛି ଏଭଳି ଅଭିଯୋଗ। ଅଭିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି ପାଇକମାଳ ବ୍ଳ

4 Dec 2022 2:03 pm
ପୁତୁରାର ଗୁଳିମାଡ଼ରେ ଖୁଡ଼ି ଗୁରୁତର

ବଲାଙ୍ଗିର(ଘଟେଶ୍ୱର ମିଶ୍ର): ପୁତୁରାର ଗୁଳିମାଡ଼ରେ ଜଣେ ମହିଳା ଗୁରୁତର ଆହତ ହୋଇଛନ୍ତି। ଏହି ଘଟଣା ଘଟିଛି ସୋନପୁର ଜିଲ୍ଲା ତରଭା ସହରରେ। ଗୁରୁତର ମହିଳା ଜଣଙ୍କ ହେଲେ ତରଭାର ପୂର୍ବତନ ଅଧ୍ୟକ୍ଷ ପଞ୍ଚାନନ ମହାପାତ୍ରଙ୍କ ସ୍ତ୍

4 Dec 2022 1:25 pm
ହିଜାବରୁ ମହିଳାଙ୍କୁ ମିଳିବ ମୁକ୍ତି! ପ୍ରତିବାଦ ପରେ ଡରିଲେ ସରକାର!

ତେହରାନ: ହିଜାବକୁ ନେଇ ଇରାନରେ ଚାଲିଥିବା ଜୋରଦାର ପ୍ରତିବାଦ ସଫଳ ହେବାକୁ ଯାଉଛି। ଖୁବଶୀଘ୍ର ଦେଶର ମହିଳାଙ୍କୁ ମିଳିପାରେ ହିଜାବରୁ ମୁକ୍ତି। ଆଉ ସେମାନଙ୍କୁ ସମାଜରେ ମୁହଁ ଘୋଡାଇ ଚାଲିବାକୁ ପଡିବନି। ଏଦିଗରେ ଇରାନ ସରକାର

4 Dec 2022 1:14 pm
ଓଲଟି ପଡ଼ିଲା କାର୍, ଚାଲିଗଲା ଏଲ୍‌ଆଇସି ବ୍ରାଞ୍ଚ ମ୍ୟାନେଜରଙ୍କ ଜୀବନ

ଆନନ୍ଦପୁର (ମୁନା ସିଂହ): କେନ୍ଦୁଝର ଜିଲ୍ଲା ୨୦ ନମ୍ବର ଜାତୀୟ ରାଜପଥର ଦରଖଳା ଘାଟି ନିକଟରେ ଏକ ମର୍ମନ୍ତୁଦ ସଡ଼କ ଦୁର୍ଘଟଣା ଘଟିଛି। ଏଥିରେ ଭାରତୀୟ ଜୀବନ ବୀମା ନିଗମ (ଏଲ୍‌ଆଇସି)ର ଜଣେ ବରିଷ୍ଠ ଅଧିକାରୀଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ଘଟିଛି। ମ

4 Dec 2022 12:51 pm
ଇସ୍ରାଏଲ୍ ରାଷ୍ଟ୍ରଦୂତଙ୍କୁ ଧମକ, ତୁରନ୍ତ ଭାରତ ଛାଡ଼

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ: ଥମୁନି ଫିଲ୍ମ କଶ୍ମୀର ଫାଇଲ୍ସକୁ ନେଇ ବିବାଦ। ଏହାକୁ ନେଇ ଏବେ ଭାରତରେ ଥିବା ଇସ୍ରାଏଲ୍ ରାଷ୍ଟ୍ରଦୂତ ନାଓର୍ ଗିଲୋନଙ୍କୁ ଧମକ ମିଳିଛି। ତୁରନ୍ତ ଭାରତ ଛାଡିବାକୁ ତାଙ୍କୁ ଧମକ ଦିଆଯାଇଛି। ପ୍ରକୃତରେ ଇସ୍ରାଏଲ୍

4 Dec 2022 11:54 am
ଦିଲ୍ଲୀ ପୌର ନିର୍ବାଚନ: ଭୋଟର୍ ଲିଷ୍ଟରେ ନାହିଁ କଂଗ୍ରେସ ସଭାପତିଙ୍କ ନାଁ

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ: ଦିଲ୍ଲୀ ମହାନଗର ନିଗମ ପାଇଁ ଭୋଟିଂ। ସକାଳ ୮ଟାରୁ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଛି ମତଦାନ। ୨୫୦ଟି ୱାର୍ଡରେ ୧୩,୬୩୮ ମତଦାନ କେନ୍ଦ୍ରରେ ଜାରି ରହିଛି ଭୋଟିଂ। ବହୁ ନେତା ମନ୍ତ୍ରୀ ଆସି ନିଜ ନିଜ ମତଦାନ ସାବ୍ୟସ୍ତ କରୁଛନ୍ତି। ଏହାରି

4 Dec 2022 11:30 am
ବରଣମାଳା ବେଳେ ବେଦି ଉପରେ ଟଳିପଡ଼ିିଲେ କନିଆଁ

ଲକ୍ଷ୍ନୌ: ସଜେଇ ହୋଇଥିଲା ବିବାହ ମଣ୍ଡପ। ବାଜା ବାଣ ରୋଷଣିରେ ଦୁଲୁକୁଥିଲା ଗାଁ ଦାଣ୍ଡ। ବ୍ୟାଣ୍ଡ ବାଜା ନେଇ ବର ମଧ୍ୟ କନିଆଁ ଘରେ ପହଞ୍ଚିଲା। ଆରମ୍ଭ ହେଲା ବିବାହ ରୀତିନୀତି। ମଣ୍ଡପକୁ ଆସିଲେ ବର-କନ୍ୟା । ଅରମ୍ଭ ହେଲା ବରଣମା

4 Dec 2022 10:56 am
ଦାଦନ ଖଟିବାକୁ ଯାଇଥିଲା ପୁଅ, ୧୦ ଦିନ ପୂରିନି ଶବ ହୋଇ ଫେରିଲା

ବିନିକା (ଓଡ଼ିଶା ରିପୋର୍ଟର): ପରିବାର ପୋଷିବାକୁ ବାହାରକୁ ରାଜ୍ୟକୁ କାମ କରିବାକୁ ଯାଇଥିଲେ ଜଣେ ଯୁବକ। ସେଠାରେ କାମ ଧନ୍ଦା କରି ଦୁଇ ପଇସା ପଠାଇଲେ ବାପାମା’ ଭଲରେ ଚଳିବେ ବୋଲି ଭାବିଥିଲେ। ହେଲେ କାମ କରିବାର ୧୦ ଦିନ ନହେଉଣୁ

4 Dec 2022 10:23 am
ଭୟଙ୍କର ଦୁର୍ଘଟଣା: ସ୍କର୍ପିଓ-ଭର୍ଣ୍ଣା କାର୍ ମୁହାଁମୁହିଁ, ୪ ମୃତ

ଲକ୍ଷ୍ନୌ: ମୁହାଁମୁହିଁ ହେଲେ ସ୍କର୍ପିଓ ଓ ଭର୍ଣ୍ଣା କାର୍। ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ହିଁ ଚାଲିଗଲା ୪ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ। ଉତ୍ତରପ୍ରଦେଶର ହମିରପୁର ବୁନ୍ଦେଲଖଣ୍ଡ ଏକ୍ସପ୍ରେସ୍ ୱେରେ ଘଟିଛି ଏଭଳି କିଛି ଭୟଙ୍କର ଦୁର୍ଘଟଣା। ଆଜି ସକାଳେ ବୁନ୍ଦ

4 Dec 2022 9:45 am
ଓଲଟିଲା ଗ୍ୟାସ୍ ବୋଝେଇ ଟ୍ୟାଙ୍କର, ରାସ୍ତା ସିଲ୍

ଭବାନୀପାଟଣା (ରାଜ କୁମାର ସିଂହ ଦେଓ): କଳାହାଣ୍ଡି ଜିଲ୍ଲା କର୍ଲାପଡା ରାସ୍ତାର ପାଷ୍ଟିପଡା ନିକଟରେ ଆଜି ସକାଳେ ଏକ ଗ୍ୟାସ୍ ବୋଝେଇ ଟ୍ୟାଙ୍କର ଓଲଟି ପଡ଼ିଛି। ଟ୍ୟାଙ୍କରରୁ ପ୍ରଚୁର ଗ୍ୟାସ ନିର୍ଗତ ହେଉଥିବାରୁ ଆଖପାଖ ଅଞ୍ଚଳ ଧୂ

4 Dec 2022 9:14 am
ଗ୍ୟାଙ୍ଗୱାର୍‌ରେ ବଳି ପଡ଼ିିଲେ ବାପା, ଝିଅକୁ କୋଚିଂ ସେଣ୍ଟରରୁ ଆଣିବା ବେଳେ ଗୁଳିମାଡ଼

ଜୟପୁର: ଗ୍ୟାଙ୍ଗଷ୍ଟରଙ୍କ ଗୁଳିମାଡ଼ର ଶିକାର ହେଲେ ଜଣେ ନିରୀହ ବ୍ୟକ୍ତି। ଝିଅକୁ କୋଚିଂ ସେଣ୍ଟରରୁ ଆଣିବା ବେଳେ ଗୁଳିମାଡ଼ରେ ଚାଲିଗଲା ତାଙ୍କ ଜୀବନ। ସବୁ କିଛି ଘଟିଗଲା ଆଖି ପିଛୁଳାକେ। ଘଟଣାଟି ଘଟିଛି ରାଜସ୍ଥାନ ଜୟପୁରର ସି

4 Dec 2022 8:53 am
ବିଜେପିର ଅଭିନବ ପ୍ରତିବାଦ; ବ୍ଲକ ଅଫିସ୍ ଆଗରେ ପାଳିଲା ଷଣ୍ଢର ଜନ୍ମଦିନ

ଚାନ୍ଦବାଲି(ଓଡ଼ିଶା ରିପୋର୍ଟର): ‘ହାପି ବାର୍ଥ ଡେ’ ଟୁ ୟୁ ବୃଷବ ମହାରାଜ’। ଏପରି କହି କେକ୍‌ କାଟି ଷଣ୍ଢର ଜନ୍ମଦିନପାଳନ କଲେ ବିଜେପି ଯୁବମୋର୍ଚ୍ଚା କର୍ମୀ । ଏପରି ଘଟଣା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି ଭଦ୍ରକ ଜିଲ୍ଲା ଚାନ୍ଦବାଲି ବ୍ଲକ୍

4 Dec 2022 8:39 am
ଏମ୍‌ସିଡି ନିର୍ବାଚନ: ୨୫୦ଟି ୱାର୍ଡରେ ଚାଲିଛି ଭୋଟିଂ

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ: ଆରମ୍ଭ ହୋଇଛି ଦିଲ୍ଲୀ ମହାନଗର ନିଗମ ନିର୍ବାଚନ। ସକାଳ ୮ଟାରୁ ଭୋଟିଂ ଚାଲିଛି। ୨୫୦ ଓ୍ବାର୍ଡରେ ସମୁଦାୟ ୧୩୪୯ ଆଶାୟୀ ମୈଦାନକୁ ଓହ୍ଲାଇଛନ୍ତି। ସନ୍ଧ୍ୟା ସାଢ଼େ ୫ ଟା ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଭୋଟ୍ ଗ୍ରହଣ ହେବ। ଏହାପରେ ଆସନ

4 Dec 2022 8:13 am
କାଲି ଭୋଟ ଗ୍ରହଣ, ପଦ୍ମପୁରବାସୀ ବାଛିବେ ନେତା

ବରଗଡ଼(ଓଡ଼ିଶା ରିପୋର୍ଟର): ପଦ୍ମପୁର ଉପନିର୍ବାଚନ ପାଇଁ ଗତକାଲି ପ୍ରଚାର ସରିଥିବା ବେଳେ ଆସନ୍ତାକାଲି ହେବ ଭୋଟ ଗ୍ରହଣ। ସୋମବାର ସକାଳ ୭ଟାରୁ ମତଦାନ ଆରମ୍ଭ ହୋଇ ଅପରାହ୍ନ ୪ଟା ଯାଏ ଚାଲିବ। ଭୋଟିଂ ଲାଗି ମୋଟ ୩୧୯ଟି ବୁଥ୍ କରାଯା

4 Dec 2022 8:06 am
୪ ଡିସେମ୍ବର, ରବିବାର: ଆୟ ତୁଳନାରେ ବ୍ୟୟ ଅଧିକ ହେବ

ମେଷ: ପ୍ରତିବନ୍ଧକ କାରଣରୁ ନିର୍ମାଣାଧୀନ କାର୍ଯ୍ୟ ସ୍ଥଗିତ ରହିବାର ଆଶଙ୍କା ରହିଛି। ନିକଟ ସମ୍ପର୍କୀୟମାନେ ଦୂରେଇ ଯାଇପାରନ୍ତି। ପାରିବାରିକ ମତାନ୍ତରକୁ ନେଇ ମନ ଭାରାକ୍ରାନ୍ତ ରହିବ। ଅପରାହ୍ନରେ କୌଣସି ଶୁଭ ଖବର ଶୁଣିପ

4 Dec 2022 7:41 am
ସରିଲା ମେକ୍ ଇନ୍ ଓଡ଼ିଶା କନକ୍ଲେଭ: ମିଳିଲା ୧୦.୪୯ ଲକ୍ଷ କୋଟିର ୭୪୧ଟି ନିବେଶ ପ୍ରତିଶ୍ରୁତି

ଭୁବନେଶ୍ୱର(ଓଡ଼ିଶା ରିପୋର୍ଟର): ବୁଧବାରଠୁ ରାଜଧାନୀ ଭୁବନେଶ୍ୱରରେ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଥିବା ମେକ୍ ଇନ୍ ଓଡ଼ିଶା କନକ୍ଲେଭରେ ମୋଟ ୧୦ଲକ୍ଷ ୪୮ହଜାର ୮୦୭ କୋଟି ଟଙ୍କାର ୭୪୧ଟି ପୁଞ୍ଜିନିବେଶ ପ୍ରତିଶ୍ରୁତି ମିଳିଛି । ଏହି କନକ୍ଲେଭ ମାଧ୍

3 Dec 2022 10:15 pm
ବିମାନଯାତ୍ରା ବେଳେ ହଜିଗଲା ଲଗେଜ୍, ମିଳିଲାନି ଖାଦ୍ୟ; ରାଗିଗଲେ ଦୀପକ ଚହର୍

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ: ବଦଳିଲା ବିମାନ, ହଜିଗଲା ସାମାନ୍, ମିଳିଲାନି ଖାଦ୍ୟ। ମାଲେସିଆ ଏୟାରଲାଇନ୍ସ ବିରୋଧରେ ସାଂଘାତିକ ଅଭିଯୋଗ ଆଣିଛନ୍ତି ଭାରତୀୟ କ୍ରିକେଟର ଦୀପକ ଚହର୍। ଟୁଇଟ୍ କରି ବଖାଣିଛନ୍ତି ବାଂଲାଦେଶ ଟୁର୍ ପାଇଁ ନ୍ୟୁଜିଲାଣ

3 Dec 2022 9:52 pm
ପଦ୍ମପୁରରେ ଭୋଟ୍‌: ଭୁବନେଶ୍ୱରରେ ବିଜେଡି-ବିଜେପିର ମହିଳା ୱିଙ୍ଗ୍ ମୁହାଁମୁହିଁ

ପଦ୍ମପୁର(ଓଡ଼ିଶା ରିପୋର୍ଟର): ପଦ୍ମପୁର ଉପନିର୍ବାଚନ ପାଇଁ ଆଜି ପ୍ରଚାର ଶେଷ ହୋଇଥିଲେ ମଧ୍ୟ ରାଜଧାନୀ ଭୁବନେଶ୍ୱରରେ ଏହାର ଉଷ୍ମତା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି । ମହିଳାଙ୍କ ସୁରକ୍ଷା ଓ ସମ୍ମାନ ପ୍ରସଙ୍ଗ ଉଠାଇ ଉଭୟ ବିଜେଡି ଓ ବିଜେପିର

3 Dec 2022 9:30 pm
ପଦ୍ମପୁର ଉପନିର୍ବାଚନ ପାଇଁ ସରିଲା ପ୍ରଚାର, ବୁଥ୍‌ ମୁହାଁ ପୋଲିଂ ପାର୍ଟି

ପଦ୍ମପୁର (ଓଡ଼ିଶା ରିପୋର୍ଟର): ପଦ୍ମପୁର ଉପନିର୍ବାଚନ ପାଇଁ ସରିଲା ପ୍ରଚାର। ବୁଥ୍‌ ମୁହାଁ ପୋଲିଂ ପାର୍ଟି। ପଦ୍ମପୁରରେ ୫ ତାରିଖ ଦିନ ପଡିବ ଭୋଟ୍‌।ସକାଳ ୭ଟାରୁ ମତଦାନ ଆରମ୍ଭ ହୋଇ ଅପରାହ୍ନ ୪ଟା ଯାଏଁ ଚାଲିବ। ଭୋଟିଂ ଲାଗି ମୋ

3 Dec 2022 9:30 pm
ଗୁଜରାଟ: ଦ୍ୱିତୀୟ ପର୍ଯ୍ୟାୟ ଭୋଟ୍ ପାଇଁ ସରିଲା ପ୍ରଚାର ପର୍ବ

ଅହମ୍ମଦାବାଦ: ଗୁଜରାଟରେ ବିଧାନସଭା ନିର୍ବାଚନର ଦ୍ୱିତୀୟ ପର୍ଯ୍ୟାୟ ଭୋଟ୍ ପାଇଁ ଆଜି ସରିଲା ପ୍ରଚାର ପର୍ବ। ଶେଷ ଦିନରେ ୩ ପ୍ରମୁଖ ଦଳ କ୍ୟାମ୍ପେନିଂକୁ ଆହୁରି ଜୋରଦାର କରିଥିଲେ । ଡିସେମ୍ବର ୫ରେ ହେବ ଦ୍ୱିତୀୟ ତଥା ଅନ୍ତିମ ଚ

3 Dec 2022 9:22 pm
ପଢ଼ିବା ପାଇଁ ଉପନ୍ୟାସ ବହି ମାଗୁଛି ଅଫତାବ

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ: ନିଜ ପାର୍ଟନର ଶ୍ରଦ୍ଧାଙ୍କୁ ହତ୍ୟା ପରେ ମନରେ ଅନୁତାପ ନଥିଲା କି ଅନୁଶୋଚନା ନଥିଲା। ଏବେ ଗିରଫ ହୋଇ ଜେଲରେ ରହିବା ପରେ ବହି ପଢ଼ିବାକୁ ମନ ବଳାଇଛନ୍ତି। ବହୁ ଚର୍ଚ୍ଚିତ ଶ୍ରଦ୍ଧା ହତ୍ୟାକାଣ୍ଡର ମୁଖ୍ୟ ଅଭିଯୁକ୍ତ ତ

3 Dec 2022 9:14 pm
ଶାରୀରିକ ଅକ୍ଷମତା ସତ୍ତ୍ୱେ ହାର ମାନିନାହାନ୍ତି ପ୍ରଭାତ ଓ ବାସୁଦେବ

ଭୁବନେଶ୍ୱର (ଓଡ଼ିଶା ରିପୋର୍ଟର): କିଏ କହେ ଭିନ୍ନକ୍ଷମ। ପୁଣି କିଏ ଦିବ୍ୟାଙ୍ଗ। ଶବ୍ଦ ଯାହା ହେଉନା କାହିଁକି, ଏହାର ଅର୍ଥ ଯେ କେତେ ଦାରୁଣ, ଜୀବନ ଯେ କେତେ ସଂଘର୍ଷପୂର୍ଣ୍ଣ, ତାହା ଯିଏ ଅଙ୍ଗେ ନିଭେଇଛି, ସିଏ ଜାଣିଛି। ଭୋକର ଜ୍ୱା

3 Dec 2022 8:38 pm
ଟ୍ରେନ୍ ଉପରେ ଚଢ଼ିଗଲେ ଛାତ୍ରୀ, ତାର ନେଇଗଲା ଜୀବନ

କଟକ(ଓଡ଼ିଶା ରିପୋର୍ଟର): ଟ୍ରେନ ଉପରେ ଥିବା ବିଦ୍ୟୁତ ତାରରେ ଲାଗି ଛାତ୍ରୀଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ। ମୃତକ ଜଣକ ଖୋର୍ଦ୍ଧା ଜିଲ୍ଲା ରାଉତପଡ଼ା ଅଞ୍ଚଳର ବନିତା ସାହୁ। ପ୍ରତିଦିନ ଭଳି ସେ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହ ଗତ ୧ ତାରିଖ ଦିନ ସକାଳେ ପ୍ରାତଃ ଭ୍

3 Dec 2022 8:04 pm
ହିଟଲର ତୁମକୁ ଜାଳି ଠିକ୍‌ କରିଥିଲେ, ସ୍କ୍ରିନସଟ୍‌ ସେୟାର କଲେ ଇସ୍ରାଏଲ ରାଷ୍ଟ୍ରଦୂତ  

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ: ହିଟଲର ଜଣେ ମହାନ ବ୍ୟକ୍ତି ଥିଲେ। ତୁମପରି ମ୍ଲେଚ୍ଛଙ୍କୁ ସେ ଯାତେବେଳେ ଜାଳି ଦେଉଥିଲେ, ସେ ଠିକ୍‌ କରିଥିଲେ। କିଛି ଏମିତି ଘୃଣାସୃଷ୍ଟିକାରୀ ମେସେଜ୍‌ ଇସ୍ରାଏଲର ରାଷ୍ଟ୍ରଦୂତ ନାଓର ଗିଲନ୍‌ ପାଖକୁ ଆସିଛି। ଯା

3 Dec 2022 6:50 pm
ରାତିରେ ଉଡିବ ଥର୍ମାଲ୍‌ ଡ୍ରୋନ୍‌, ହାତୀଙ୍କୁ ଜଗିବ

କେନ୍ଦୁଝର(ପ୍ରଣୟ ପାଣି): ରାତିରେ ଆକାଶରେ ଉଡିବ ଥରମାଲ୍‌ ଡ୍ରୋନ୍‌। ଆଉ ଗ୍ରାମାଭିମୁଖୀ ବନ୍ୟ ଜୀବଯନ୍ତୁଙ୍କ ସମ୍ପର୍କରେ ବନ ବିଭାଗକୁ ସୂଚନା ଦେବ। ହାତୀଙ୍କ ଗତିବିଧି ଜାଣିବା ପାଇଁ କେନ୍ଦୁଝର ବନ ବିଭାଗ ଏହି ଥର୍ମାଲ୍‌ ଡ୍ର

3 Dec 2022 6:33 pm
ପଦ୍ମପୁର ଉପନିର୍ବାଚନ ଫଳାଫଳ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ

ରବି ଦାସ କୌଣସି ଉପନିର୍ବାଚନ ଫଳାଫଳ କିଛିଦିନ ପାଇଁ ରାଜନୈତିକ ମାହୋଲ ସୃଷ୍ଟି କଲେ ମଧ୍ୟ ରାଜ୍ୟ ରାଜନୀତିକୁ କୌଣସି ବଡ଼ ଧରଣର ପ୍ରଭାବ ପକାଏ ନାହିଁ। ବିଶେଷ ଭାବରେ ଯେଉଁ ରାଜ୍ୟ ବିଧାନସଭାରେ ସରକାରୀ ଦଳର ତିନି ଚତୁର୍ଥାଂଶ ସଂ

3 Dec 2022 6:15 pm
ଶ୍ରୀମନ୍ଦିରର ସନ୍ଧି, କନ୍ଦି କିଛି ଛାଡ଼ିଲେନି; ଡ୍ରୋନ୍ କ୍ୟାମେରା ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ

ପୁରୀ(ଓଡ଼ିଶା ରିପୋର୍ଟର): ଶ୍ରୀମନ୍ଦିରର ସନ୍ଧି, କନ୍ଦି କିଛି ଛାଡ଼ିଲେନି। ଆକାଶ ମାର୍ଗରୁ ସବୁ ଉପରେ ବୁଲିଲା ଡ୍ରୋନ୍ କ୍ୟାମେରା। ତନତନ କରି ଦେଖାଇ ଦିଆଯାଇଛି, ଶ୍ରୀମନ୍ଦିରରେ କେଉଁଠି କେଉଁ ମନ୍ଦିର ଅଛି। ଶ୍ରୀମନ୍ଦିର ନୀଳଚକ

3 Dec 2022 6:10 pm
ପରିବେଶ ସୁରକ୍ଷା: ଭାରତୀୟ ଷ୍ଟାର୍ଟଅପ କମ୍ପାନୀକୁ ମିଳିଲା ୧ ନିୟୁତ ପାଉଣ୍ଡ

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ: ପରିବେଶ ସୁରକ୍ଷା ଦିଗରେ ଉଲ୍ଲେଖନୀୟ କାର୍ଯ୍ୟ କରୁଥିବା ଭାରତର ଏକ ଷ୍ଟାର୍ଟ ଅପ କମ୍ପାନୀକୁ ମିଳିଛି ସମ୍ମାନଜନକ ପୁରସ୍କାର। ଏହି ପୁରସ୍କାର ଲାଗି ଚୟନ ହୋଇଥିବା ୫ଟି ଷ୍ଟାର୍ଟଅପ କମ୍ପାନୀ ମଧ୍ୟରୁ ଭାରତର ଗୋଟି

3 Dec 2022 5:53 pm
ନବୀନଙ୍କୁ ଜବାବ ଦେଲେ ଧର୍ମେନ୍ଦ୍ର: କହିଲେ- ଆପଣ ବୁଝିବା ଅବସ୍ଥାରେ ନାହାନ୍ତି, ଥକି ଗଲେଣି

ପଦ୍ମପୁର (ଓଡ଼ିଶା ରିପୋର୍ଟର): ପଦ୍ମପୁର ଉପନିର୍ବାଚନ ପାଇଁ ପ୍ରଚାର କରିବାକୁ ଆସିଥିବା ବେଳେ ଶୁକ୍ରବାର ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ନବୀନ ପଟ୍ଟନାୟକ ଦୁଇ କେନ୍ଦ୍ର ମନ୍ତ୍ରୀ ଧର୍ମେନ୍ଦ୍ର ପ୍ରଧାନ ଓ ଅଶ୍ୱିନୀ ବୈଷ୍ଣବଙ୍କ ନାଁ ନନେଇ ସେମ

3 Dec 2022 5:27 pm
‘ତୁ ତ ମୁଣ୍ଡି, ବିଧାୟକଙ୍କୁ କହି ୨୦ ହଜାର ଆଣେ’

ଖଲ୍ଲିକୋଟ(ସିଲୁ ବିଶ୍ୱାଳ): ‘ଡିସେମ୍ବର ୨୦ ତାରିଖରେ କଲେଜର ବାର୍ଷିକ ଉତ୍ସବ। ତୁ ତ ମୁଣ୍ଡି, ବିଜୁ ଛାତ୍ର ଜନତା ଦଳର କନଭେନର ଅଛୁ, ତତେ ଜଣାଇବାକୁ ପଡ଼ିବ। ତତେ ଯେମିତି ହେଲେ ବିଧାୟକଙ୍କୁ କହି ୨୦ ହଜାର ଟଙ୍କା ଆଣି ଦେବାକୁ ପଡ଼ିବ

3 Dec 2022 5:17 pm
ଦୁଷ୍କର୍ମ ଅଭିଯୁକ୍ତ ସ୍ୱାମୀ ଚିନ୍ମୟାନନ୍ଦଙ୍କୁ ଗିରଫ ପାଇଁ କୋର୍ଟଙ୍କ ନିର୍ଦ୍ଦେଶ

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ: ଜଣେ ଆଇନ୍‌ ଛାତ୍ରୀଙ୍କୁ ଦୁଷ୍କର୍ମ କରିବା ଅଭିଯୋଗରେ ସ୍ୱାମୀ ଚିନ୍ମୟାନନ୍ଦ ଛନ୍ଦି ହୋଇ ଥିବା ବେଳେ ତାଙ୍କୁ ଗିରଫ କରିବା ଲାଗି ଶାହାଜାନପୁରସ୍ଥିତ ସ୍ୱତନ୍ତ୍ର ଏମ୍‌ପି/ଏମ୍‌ଏଲଏ କୋର୍ଟ ନିର୍ଦେଶ ଦେଇଛନ୍ତି।

3 Dec 2022 5:13 pm
ସ୍ତ୍ରୀ ଆଗରେ ଚାଲିଗଲା ସ୍ୱାମୀଙ୍କ ଜୀବନ

ଲମତାପୁଟ (ଜଗତ ଜୀବନ): ସାପ୍ତାହିକ ହାଟ ସାରି ଫେରୁଥିଲେ ଦମ୍ପତି। ମଝି ରାସ୍ତାରେ ପଟିଦେଲା କାର୍‌। ସ୍ତ୍ରୀ ଆଗରେ ଚାଲିଗଲା ସ୍ୱାମୀଙ୍କ ଜୀବନ। ଆଜି ଏପରି ମର୍ମନ୍ତୁଦ ସଡ଼କ ଦୁର୍ଘଟଣା ମାଲକାନଗିରି ଜିଲ୍ଲାରେ। ମାଛକୁଣ୍ଡ ଥାନ

3 Dec 2022 5:11 pm
ଆଇଆଇଟି ଛାତ୍ରଛାତ୍ରୀଙ୍କୁ ୩.୬ କୋଟି ଟଙ୍କାର ଦରମା ଅଫର

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ: ମୋଟା ଅଙ୍କର ଦରମା ସାଙ୍ଗକୁ ମେଗା କମ୍ପାନୀ। ଅଫର ଦେଇଛି ବିଦେଶୀ କମ୍ପାନୀ। ଆଇଆଇଟି ଛାତ୍ରଛାତ୍ରୀଙ୍କ ପାଇଁ ଖୁସି ଖବର। କ୍ୟାମ୍ପସ ପ୍ଲେସ୍‌ମେଣ୍ଟରେ ବିଦେଶରୁ ଅଫର ଆସିଥିବା ବେଳେ ବେତନ ମଧ୍ୟ ବେଶ ଉଚ୍ଚ ଶ୍ରେ

3 Dec 2022 4:52 pm
ଜୟ ଶ୍ରୀରାମ ଅର୍ଥ ଜୟ ସିୟା ରାମ ନୁହଁ: ବିଜେପିକୁ ଟାର୍ଗେଟ କଲେ ରାହୁଲ ଗାନ୍ଧି

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ: ହିନ୍ଦୁ ଧର୍ମର ଆରାଧ୍ୟ ଦେବତା ପ୍ରଭୁ ଶ୍ରୀରାମଙ୍କୁ ନେଇ ପୁଣି ଥରେ ରାଜନୀତି ସରଗରମ ହୋଇଛି। ପ୍ରଭୁ ଶ୍ରୀରାମ ଏବଂ ମାତା ସୀତାଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଏକ ସମାନତା ଆଣି କଂଗ୍ରେସ ନେତା ରାହୁଲ ଗାନ୍ଧି ବିଜେପିକୁ ଟାର୍ଗେଟ କର

3 Dec 2022 4:00 pm
୫ ଘଣ୍ଟା ଠାକୁରଙ୍କୁ ପୂଜା କରୁଛି ସାପ!

ଏ ମନ୍ଦିରକୁ ଦେଖନ୍ତୁ। ଏଠି ଭଗବାନଙ୍କୁ ପୂଜା କରିବା ପାଇଁ ପ୍ରତିଦିନ ସାପ ଆସନ୍ତି। ଆପଣ ଏକଥା ଶୁଣି ଟିକେ ଚମକି ପଡ଼ିଥିବେ। କିନ୍ତୁ ଏହା ସତ। ଉତ୍ତର ପ୍ରଦେଶ ଆଗ୍ରା ନିକଟ ସଲେମାବାଦ ଗାଁରେ ଥିବା ପ୍ରାଚୀନ ଶିବ ମନ୍ଦିରର ଏ ଚି

3 Dec 2022 3:47 pm