ଗୋପୀବଲ୍ଲଭ ପରିଡା ବ୍ଲକ ବିଜେଡି ସାଧାରଣ ସମ୍ପାଦକ ନିଯୁକ୍ତ

ନିଶ୍ଚିନ୍ତକୋଇଲି, ୨୧/୦୧/୨୦୨୨(ଓଡିଶା ସମାଚାର/ ଅଭୟ ଜେନା )-ନିଶ୍ଚିନ୍ତକୋଇଲି ବ୍ଲକ ବିଜେଡି ସାଧାରଣ ସମ୍ପାଦକ ଭାବେ ଯୁବନେତା ତଥା ସଂଗଠକ ଗୋପୀବଲ୍ଲଭ ପରିଡା ଙ୍କୁ ନିଯୁକ୍ତ କରାଯାଇଛି । ଆଇନ ମନ୍ତ୍ରୀ ପ୍ରତାପ ଜେନା ଙ୍କ ସୁପ

21 Jan 2022 11:43 pm
ଜିଲ୍ଲା ପରିଷଦ ୨୫ନମ୍ବର ଜୋନ ରୁ ବିଜେଡି ପ୍ରାର୍ଥୀ ଙ୍କ ମନୋନୟନ ପତ୍ର ଦାଖଲ

ନିଶ୍ଚିନ୍ତକୋଇଲି, ୨୧/୦୧/୨୦୨୨(ଓଡିଶା ସମାଚାର /ଅଭୟ ଜେନା )- ଜିଲ୍ଲା ପରିଷଦସଦସ୍ୟ ନିମନ୍ତେ ୨୫ନମ୍ବର ଜୋନ ରୁ ବିଜେଡି ପ୍ରାର୍ଥୀ ଭାବେ ବିଳାସ କୁମାର ଭୋଇ କଟକ ଉପଜିଲ୍ଲାପାଳ ଙ୍କ କାର୍ୟ୍ୟାଳୟ ରେ ତାଙ୍କର ପ୍ରାର୍ଥୀପତ୍ର ଦାଖ

21 Jan 2022 11:38 pm
କନ୍ଧମାଳ:ପଞ୍ଚାୟତ ନିର୍ବାଚନ ପାଇଁ ଦୁଇ ଜଣ ପର୍ଯ୍ୟବେକ୍ଷକ ନିଯୁକ୍ତ

କନ୍ଧମାଳ, ୨୧/୦୧/୨୨(ଓଡିଶା ସମାଚାର/ସଞ୍ଜୟ କୁମାର ପାଣିଗ୍ରାହୀ):ତ୍ରିସ୍ତରୀୟ ପଞ୍ଚାୟତ ନିର୍ବାଚନ ପାଇଁ କନ୍ଧମାଳ ଜିଲ୍ଲା ନିମନ୍ତେ ଦୁଇ ଜଣ ବରିଷ୍ଠ ଅଧିକାରୀଙ୍କୁ ପର୍ଯ୍ୟବେକ୍ଷକ ଭାବେ ନିଯୁକ୍ତି ଦିଆଯାଇଛି। ସେମାନେ ହେଲ

21 Jan 2022 11:31 pm
ନାବାଳିକା ଦୁଷ୍କର୍ମ ମାମଲାରେ ଜଣକୁ ୧୦ ବର୍ଷ ଜେଲ ସହ  ୫୦ ହଜାର ଟଙ୍କା ଜରିମାନା

କନ୍ଧମାଳ,୨୧/୦୧/୨୨(ଓଡିଶା ସମାଚାର/ସଞ୍ଜୟ କୁମାର ପାଣିଗ୍ରାହୀ): କନ୍ଧମାଳ ଜିଲ୍ଲା ଫୁଲବାଣୀ ସ୍ଵତନ୍ତ୍ର କୋର୍ଟ ବିଚାରପତି ଭାସ୍କର ଚନ୍ଦ୍ର ସାହୁ ଏକ ନାବାଳିକା ଦୁଷ୍କର୍ମ ମାମଲାର ବିଚାରଣ କରି କନ୍ଧମାଳ ଜିଲ୍ଲା କୋଟଗଡ ଥାନା

21 Jan 2022 11:27 pm
ଅନ୍ତିମ ଦିବସରେ କେନ୍ଦ୍ରାପଡା ଜିଲ୍ଲାରେ ୩୩୫୯ପ୍ରାର୍ଥୀପତ୍ର ଦାଖଲ

ଜିଲ୍ଲାରେ ସର୍ବମୋଟ ୧୦ହଜାର ୫୮୭ ପ୍ରାର୍ଥୀପତ୍ର ଦାଖଲ କେନ୍ଦ୍ରାପଡା, ୨୧/୧/୨୦୨୨ (ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର)- ରାଜ୍ୟ ନିର୍ବାଚନ ଆୟୋଗଙ୍କ ନିର୍ଦେଶକ୍ରମେ ତ୍ରିସ୍ତରୀୟ ପଂଚାୟତ ନିର୍ବାଚନକୁ ଅବାଧ, ମୁକ୍ତ ଓ ନିରପେକ୍ଷ ଭାବେ ତଥା ଆଦର୍

21 Jan 2022 11:24 pm
ସଦର ଵ୍ଲକର ସମ୍ଭାବ୍ୟ ଅଧ୍ୟକ୍ଷା ପଦବୀ ପାଇଁ ସମିତିସଭ୍ୟା ପ୍ରାର୍ଥିନୀ ଵିଷ୍ଣୁ ପ୍ରିୟା ରାଉତଙ୍କ ନାମାଙ୍କନପତ୍ର ଦାଖଲ

କଟକ ସଦର, ୨୧/୧/୨୦୨୨ (ଓଡିଶା ସମାଚାର /ଵିଷ୍ଣୁ ବେହେରା):କଟକ ସଦର ପଞ୍ଚାୟତ ସମିତିର ସମ୍ଭାବ୍ୟ ଅଧ୍ୟକ୍ଷା ପଦଵୀ ପାଇଁ ବିଭୁତି ଭୂଷଣ ଫାଉଣ୍ଡେସନର ଅଧ୍ୟକ୍ଷା,ଗତିରାଉତ ପଟଣାର ପୂର୍ଵତନ ସରପଞ୍ଚ, ବିଶିଷ୍ଟ ଉଦ୍ୟୋଗୀ ଵିକ୍ରମ ରାଉ

21 Jan 2022 11:19 pm
ଗରଦପୁର ବ୍ଲକ୍ ରେ ୮୦୩ ନାମାଙ୍କନ ଦାଖଲ

ଗରଦପୁର, ୨୧/୧/୨୦୨୨ (ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର)- ତ୍ରିସ୍ତରୀୟ ପଂଚାୟତ ନିର୍ବାଚନ ପରିପ୍ରେକ୍ଷିରେ ଗତ ୧୭ ତାରିଖରୁ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଥିବା ନାମାଙ୍କନ ଦାଖଲ ପ୍ରକି୍ରୟା ଆଜି ଶେଷ ହୋଇଛି । ଆଜି ଶେଷ ଦିନରେ ୨୦୬ ଜଣ ୱାର୍ଡ଼ ମ୍ବେର ପାଇଁ ନାମାଙ୍କନ

21 Jan 2022 11:08 pm
ତଅଁରା ପଂଚାୟତରେ ପ୍ରାର୍ଥି ହେଲେ ଯୁବ ସମାଜସେବୀ ବଟକୃଷ୍ଣ ନାୟକ 

ରଘୁନାଥପୁର, ୨୧/୧/୨୦୨୨ (ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର)- ରଘୁନାଥପୁର ବ୍ଲକ୍ ତଅଁରା ପଂଚାୟତର ଯୁବ ସମାଜସେବୀ ବଟକୃଷ୍ଣ ନାୟକ ସରପଂଚ ପଦବୀ ପାଇଁ ତାଙ୍କ ପ୍ରାର୍ଥିପତ୍ର ଦାଖଲ କରିଛନ୍ତି । ସେ ତାଙ୍କ ପ୍ରାର୍ଥି ପତ୍ର ପଂଚାୟତ ଦାୟିତ୍ୱରେ ଥିବା

21 Jan 2022 7:47 pm
ଜିଲ୍ଲା ପରିଷଦ ନିମନ୍ତେ ୫ଜଣ ପ୍ରାର୍ଥୀପତ୍ର ଦାଖଲ କଲେ  

ରଘୁନାଥପୁର, ୨୧/୧/୨୦୨୨ (ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର)- ରଘୁନାଥପୁର ବ୍ଲକର ୨ଗୋଟି ଜିଲ୍ଲା ପରିଷଦ ଜୋନ ନିମନ୍ତେ ଆଜି ଜଗତସିଂହପୁର ଉପଜିଲ୍ଲାପାଳଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟରେ ୫ଜଣ ପ୍ରାର୍ଥୀପତ୍ର ଦାଖଲ କରିଛନ୍ତି । ସେମାନେ ହେଲେ ୨ନଂ ଜୋନରୁ ବିଜେ

21 Jan 2022 7:43 pm
ରଘୁନାଥପୁର ବ୍ଲକରେ ଶେଷ ଦିନରେ ୨୮୮ଜଣ ପ୍ରାର୍ଥୀପତ୍ର ଦାଖଲ କଲେ 

ରଘୁନାଥପୁର, ୨୧/୧/୨୦୨୨ (ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର)- ତ୍ରିସ୍ତରୀୟ ପଂଚାୟତ ନିର୍ବାଚନ ନିମନ୍ତେ ଆଜି ପ୍ରାର୍ଥୀପତ୍ର ଦାଖଲର ଶେଷ ଦିବସରେ ୨୮୮ ଜଣ ପ୍ରାର୍ଥୀ ସେମାନଙ୍କର ପ୍ରାର୍ଥୀପତ୍ର ଦାଖଲ କରିଛନ୍ତି । ରଘୁନାଥପୁର ବ୍ଲକର ୧୯ଗୋଟି ଗ୍

21 Jan 2022 7:39 pm
ଉତରକୂଳ ଷ୍ଟେଟବ୍ୟାଙ୍କ ୨୪ ତାରିଖ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ସଟ ଡ଼ାଉନ୍

ତାରପୁର,୨୧/୧/୨୦୨୨ (ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର)- ଗ୍ରାମାଂଚଳରେ କରୋନା ତାର କାୟା ବିସ୍ତାର କରି ଚାଲିଛି । ସ୍ଥାନୀୟ ଉତରକୂଳ ଠାରେ ଥିବା ଭାରତୀୟ ଷ୍ଟେଟ ବ୍ୟାଙ୍କ ର ଶାଖାକୁ ଆସନ୍ତା ୨୪ ତାରିଖ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ସଟ ଡ଼ାଉନ୍ କରାଯାଇଛି । ବ୍ୟାଙ୍କ

21 Jan 2022 5:45 pm
ଉରାଳି ସରପଞ୍ଚ ଆଶାଲତା ଵେହେରା ୪ ନମ୍ଵର ଜିଲ୍ଲା ପରିଷଦ ପ୍ରାର୍ଥିନୀ ଭାଵେ ଵିଜେଡିରୁ ନାମାଙ୍କନପତ୍ର ଦାଖଲ କଲେ

କଟକ ସଦର, ୨୧/୧/୨୦୨୨ (ଓଡିଶା ସମାଚାର /ଵିଷ୍ଣୁ ବେହେରା):କଟକ ସଦର ଵ୍ଲକ ଅନ୍ତର୍ଗତ ଉରାଳି,ଆମଣ,ଖଣ୍ଡେଏତା ପଞ୍ଚାୟତକୁ ନେଇ ୪ ନମ୍ଵର ଜିଲ୍ଲାପରିଷଦ ଆସନ ପାଇଁ ଉରାଳି ସରପଞ୍ଚ ଆଶାଲତା ଵେହେରା ଆଜି ଶୁକ୍ରବାର କଟକ ସଦର ଉପଜିଲ୍ଲାପ

21 Jan 2022 5:14 pm
ସରସ୍ଵତୀ ମଲ୍ଲିକ କିଶନନଗର ପଞ୍ଚାୟତ ପାଇଁ ସରପଞ୍ଚ ପ୍ରାର୍ଥିନୀ ଭାଵେ ନାମାଙ୍କନ ଦାଖଲ କଲେ

କଟକ ସଦର, ୨୧/୧/୨୦୨୨ (ଓଡିଶା ସମାଚାର /ଵିଷ୍ଣୁ ବେହେରା):କଟକ ସଦର ବ୍ଲକ ଅନ୍ତର୍ଗତ କିଶନନଗର ପଞ୍ଚାୟତ ପାଇଁ ସରପଞ୍ଚ ପଦବୀ ପାଇଁ ୭ ନମ୍ଵର ଜିଲ୍ଲା ପରିଷଦ ସଭ୍ୟ ଵିଳାସ ମଲ୍ଲିକଙ୍କ ପତ୍ନୀ ସରସ୍ଵତୀ ମଲ୍ଲିକ ଆଜି ଶୁକ୍ରବାର ନାମାଙ

21 Jan 2022 4:37 pm
ଜୁନାଗଡ଼ ବିଜେଡି ଜିଲ୍ଲା ପରିଷଦ ର ନାମାଙ୍କନ ପତ୍ର ଦାଖଲ

ଜୁନାଗଡ଼, ୨୧/୧/୨୦୨୨ (ଓଡିଶା ସମାଚାର /ରାକେଶ ବେମାଲ ): ଜୁନାଗଡ଼ ପଂଚାୟତ ସମିତି ର ସମସ୍ତ ଚାରି ଗୋଟି ଜିଲ୍ଲା ପରିଷଦ ଯୋନ ପାଇଁ ବିଜେଙ୍ଘଡି ନାମାଙ୍କନ ପତ୍ର ଦାଖଲ କରିଛି । ସମସ୍ତ ଚାରି ଗୋଟି ଯୋନ ର ପ୍ରାର୍ଥୀ ମାନେ ସ୍ଥାନୀୟ ବ

21 Jan 2022 3:15 pm
ଅତିରିକ୍ତ ତାସିଲଦାର ପ୍ରମୋଦ କୁମାର ମହାନ୍ତିଙ୍କ ଦେହାନ୍ତ

କେନ୍ଦ୍ରାପଡ଼ା,୨୧/୧/୨୦୨୨ (ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର)-କେନ୍ଦ୍ରାପଡ଼ା ଜିଲା ଅନ୍ତର୍ଗତ ଡେରାବିଶ ତହସିଲ ଅଫିସର ଅତିରିକ୍ତ ତାସିଲଦାର ପ୍ରମୋଦ କୁମାର ମହାନ୍ତିଙ୍କର ଦେହାନ୍ତ ଘଟିଛି । ଶ୍ରୀଯୁକ୍ତ ମହାନ୍ତି ହୃଦରୋଗ ରେ ପିଡ଼ୀତ ଥିଲେ ।ତା

21 Jan 2022 11:48 am
ସ୍କାନ ଷ୍ଟିଲର ବୁଡାକଟା ୟୁନିଟ ୨ କାରଖାନାର ଫର୍ନେସରେ ବିସ୍ଫୋରଣ

ସୁନ୍ଦରଗଡ଼,୨୧/୧/୨୦୨୨ (ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର)- ସୁନ୍ଦରଗଡ଼ ଜିଲା କୁତ୍ରା ଥାନା ଅନ୍ତର୍ଗତ ଗଙ୍ଗାଜଳଠାରେ ଅବସ୍ଥିତ ସ୍କାନ ଷ୍ଟିଲର ବୁଡାକଟା ୟୁନିଟ ୨ରେ ଆଜି ସକାଳ ୯ଟାରେ କାରଖାନାର ଫର୍ନେସରେ ବଡ଼ ଧରଣର ବିସ୍ଫୋରଣ ହୋଇଛି। ବିସ୍ଫୋରଣ

21 Jan 2022 11:22 am
ଭୁବନେଶ୍ୱରରୁ ପାରଳାଖେମୁଣ୍ଡି ଯାଉଥିବା ଘରୋଇ ଯାତ୍ରିବାହୀ ବସ ରାଶିବାଡ ଘାଟି ନିକଟରେ ଓଲଟି ପଡିଲା – ୨୦ ଯାତ୍ରୀ ଆହତ – ୬ ଗୁରୁତର

ଭୁବନେଶ୍ୱର/ପାରଳାଖେମୁଣ୍ଡି,୨୧/୧/୨୦୨୨ (ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର)- ଗୁରୁବାର ରାତିରେ ଇସପାତ୍ ନାମକ ଏକ ଘରୋଇ ଯାତ୍ରିବାହୀ ବସ ଭୁବନେଶ୍ୱରରୁ ପାରଳାଖେମୁଣ୍ଡି ଅଭିମୁଖେ ଯାଉଥିଲା । ଶୁକ୍ରବାର ସକାଳେ ରାୟଗଡ଼ା ଥାନା ଅନ୍ତର୍ଗତ ରାଶିବ

21 Jan 2022 10:33 am
ଓଡ଼ିଶାରେ ଆଉ ୯୮୩୩ ଜଣ କରୋନା ପଜିଟିଭ୍ ଚିହ୍ନଟ, ୯୭୨ଜଣ ଶିଶୁ ସଂକ୍ରମିତ –୬ଜଣ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ 

ଭୁବନେଶ୍ୱର, ୨୧/୧/୨୦୨୨ (ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର/ଦୀପ୍ତିରଂଜନ କାନୁନଗୋ)-ଗତ ୨୪ ଘଣ୍ଟା ମଧ୍ୟରେ ଓଡ଼ିଶାରେ ଆଉ ୯୮୩୩ ଜଣ କରୋନା ପଜିଟିଭ୍ ଚିହ୍ନଟ ହୋଇଛନ୍ତି । ଚିହ୍ନଟ ହୋଇଥିବା ସଂକ୍ରମିତଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ ୫୬୯୯ ଜଣ କ୍ୱାରେଣ୍ଟାଇନ୍ ରୁ ଚିହ୍

21 Jan 2022 10:02 am
ବିଜୟ ମହାପାତ୍ର କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ

ଭୁବନେଶ୍ୱର , ୨୦/୧/୨୦୨୨ (ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର)-ବରିଷ୍ଠ ବିଜେପି ନେତା ବିଜୟ ମହାପାତ୍ର କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ ହୋଇଛନ୍ତି । ଶ୍ରୀ ମହାପାତ୍ର ନିଯେ ଫେସବୁକ ମାଧ୍ୟମରେ ଏ ସମ୍ପର୍କରେ ସୂଚନା ଦେଇଛନ୍ତି । ଶ୍ରୀ ମହାପାତ୍ର ୭ ଦିନ ପାଇଁ ହୋମ ଆ

20 Jan 2022 10:35 pm
ରାହୁଲ ଗାନ୍ଧୀଙ୍କ ପାଖରେ ଅଭିଯୋଗ: ବିଜେଡି, ବିଜେପି ପାଇଁ କାମ କରୁଛି ଜିଲ୍ଲା କଂଗ୍ରେସ

ସେ ସଚ୍ଚା କଂଗ୍ରେସ କର୍ମୀ ହୋଇ ନ ଥିବେ: ଜିଲ୍ଲା ସଭାପତି କେନ୍ଦ୍ରାପଡ଼ା, ୨୦/୧/୨୦୨୨ (ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର)- କେନ୍ଦ୍ରାପଡା ଜିଲ୍ଲା କଂଗ୍ରେସ ବିଜୁ ଜନତା ଦଳ ଓ ଭାରତୀୟ ଜନତା ପାର୍ଟି ପାଇଁ କାମ କରୁଛି ବୋଲି ଜଣେ କଂଗ୍ରେସ କର୍ମୀ ଅଭିଯ

20 Jan 2022 10:13 pm
ଶତାୟୁ ପୁରୁଷ କୃଷ୍ଣଚନ୍ଦ୍ରଙ୍କ ବିୟୋଗରେ ଆଇନି ମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ଶୋକ 

ମାହାଙ୍ଗା ୨୦/୦୧/୨୦୨୧ (ଓଡିଶା ସମାଚାର /ଅଭୟ ଜେନା) – ଆଜି ଅପରାହ୍ନରେ ଶତାୟୁ ପୁରୁଷ କୃଷ୍ଣ ଚନ୍ଦ୍ର ପଲେଇଙ୍କ ଦେହାନ୍ତ ଘଟିଛି | ଏହି ଶତାୟୁ ପୁରୁଷଙ୍କ ବିୟୋଗରେ ସ୍ଥାନୀୟ ବିଧାୟକ ତଥା ଆଇନିମନ୍ତ୍ରୀ ପ୍ରତାପ ଜେନା ଗଭୀର ଶୋକ ପ

20 Jan 2022 10:04 pm
କଟକ ସଦର ନିର୍ବାଚନ ମଣ୍ଡଳୀ ୨୫ନମ୍ବର ଜୋନ ଜିଲ୍ଲା ପରିଷଦ ବିଜେପି ପ୍ରାର୍ଥୀ ଙ୍କ ପ୍ରାର୍ଥୀପତ୍ର ଦାଖଲ

ନିଶ୍ଚିନ୍ତକୋଇଲି, ୨୦/୦୧/୨୦୨୧(ଓଡିଶା ସମାଚାର /ଅଭୟ ଜେନା )- ୨୫ନମ୍ବର ଜୋନ ଜିଲ୍ଲା ପରିଷଦ ବିଜେପି ପ୍ରାର୍ଥୀ ଭାବେ କେନ୍ଦୁ ପାଟଣା ପଞ୍ଚାୟତ ପ୍ରାକ୍ତନ ସରପଞ୍ଚ ବିବେକାନନ୍ଦ ବେହେରା ପ୍ରାର୍ଥୀ ପତ୍ର ଦାଖଲ କରିଛନ୍ତି । ସେ କ

20 Jan 2022 9:52 pm
ଗରଦପୁର ଜିଲା ପରିଷଦ . . ବିଜେପି ଟିକଟ ରୁ ବାଦ ପଡ଼ିଲେ ଦଳର ୨ ଜଣ ଜିଲା ପରିଷଦ ସଦସ୍ୟ 

୨୦/୧/୨୦୨୨ (ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର)- ବହୁ ବିଳମ୍ବରେ ଆଜି ବିଜେପି ତାର ଜିଲା ପରିଷଦ ପ୍ରାର୍ଥି ତାଲିକା ଘୋଷଣା କରିଛି । ହେଲେ ଏହି ଟିକେଟ ଦିଆ ନିଆରେ ଗରଦପୁର ବ୍ଲକ୍ ରୁ ଦୁଇ ଜଣ ଜିଲା ପରିଷଦ ସଦସ୍ୟ ବାଦ ପଡ଼ିଛନ୍ତି । ଫଳରେ ଦଳ ମଧ୍ୟରେ ମି

20 Jan 2022 9:43 pm
ଗରଦପୁର ଜିଲା ପରିଷଦ ୧୧ନମ୍ବର ରୁ ମଂଜୁବାଳା ଜେନା ଓ ୯ ନମ୍ବର ରୁ ଏଲିନା ସ୍ୱାଇଁ ବିଜେଡ଼ି ପ୍ରାର୍ଥି ଭାବେ ନାମାଙ୍କନ ଦାଖଲ କଲେ

ଗରଦପୁର, ୨୦/୧/୨୦୨୨ (ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର)- ତ୍ରିସ୍ତରୀୟ ପଂଚାୟତ ନିର୍ବାଚନ ର ନାମାଙ୍କନ ମାହୋଲ ଆରମ୍ଭ ହୋଇ ଯାଇଛି । ଶତାଧିକ ଆଶାୟୀ ପ୍ରାର୍ଥିମାନେ ତ୍ରିସ୍ତରୀୟ ପଂଚାୟତିରାଜ ବ୍ୟବସ୍ଥାରେ ଥିବା ୱାର୍ଡ଼ ସଭ୍ୟ , ସରପଂଚ , ସମିତି ସଭ୍

20 Jan 2022 9:32 pm
ଚାରି ଦିନରେ ମୋଟ ୪୦୮ ନାମାଙ୍କନ ପତ୍ର ଦାଖଲ 

ଗରଦପୁର, ୨୦/୧/୨୦୨୨ (ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର)- ତ୍ରିସ୍ତରୀୟ ପଂଚାୟତ ନିର୍ବାଚନ ରେ ପ୍ରାର୍ଥିପତ୍ର ଦାଖଲ ର ୪ର୍ଥ ଦିନରେ ଗରଦପୁର ବ୍ଲକ୍ ରେ ମୋଟ୍ ୪୦୮ ପ୍ରାର୍ଥି ପତ୍ର ଦାଖଲ ହୋଇଛି । ସେଗୁଡ଼ିକ ମଧ୍ୟରୁ ଗତ ୪ ଦିନ ମଧ୍ୟରେ ମୋଟ୍ ୬୬ ଜଣ ସରପ

20 Jan 2022 9:29 pm
କଂଗ୍ରେସ ପକ୍ଷରୁ ଜିଲ୍ଲାପରିଷଦ ପ୍ରାର୍ଥୀ ଘୋଷଣା

ରଘୁନାଥପୁର, ୨୦/୧/୨୦୨୨ (ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର)- ରଘୁନାଥପୁର ବ୍ଲକର ୨ଟି ଜିଲ୍ଲା ପରିଷଦ ଜୋନ ନିମନ୍ତେ କଂଗ୍ରେସ ପ୍ରାର୍ଥୀ ନାମ ଘୋଷଣା କରିଛି । ତିର୍ତୋଲ ନିର୍ବାଚନ ମଣ୍ଡଳୀର କଂଗ୍ରେସ ନେତା ଇଂ ହିମାଂସୁ ଭୂଷଣ ମଲ୍ଲିକ ଙ୍କ ପରାମର

20 Jan 2022 9:26 pm
ରଘୁନାଥପୁର ବ୍ଲକରେ ୪ର୍ଥ ଦିନରେ ୧୨୭ଜଣ ପ୍ରାର୍ଥୀପତ୍ର ଦାଖଲ କଲେ

ରଘୁନାଥପୁର, ୨୦/୧/୨୦୨୨ (ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର)- ତ୍ରିସ୍ତରୀୟ ପଂଚାୟତ ନିର୍ବାଚନ ନିମନ୍ତେ ଆଜି ପ୍ରାର୍ଥୀପତ୍ର ଦାଖଲର ୪ର୍ଥ ଦିବସରେ ୧୨୭ ଜଣ ପ୍ରାର୍ଥୀ ସେମାନଙ୍କର ପ୍ରାର୍ଥୀପତ୍ର ଦାଖଲ କରିଛନ୍ତି । ରଘୁନାଥପୁର ବ୍ଲକର ୧୯ଗୋଟି ଗ

20 Jan 2022 9:24 pm
୨ୟ ଦଫାରେ ରଘୁନାଥପୁର ବ୍ଲକ୍ ବିଜେଡ଼ିର ପ୍ରାର୍ଥି ତାଲିକା ଘୋଷଣା

ରଘୁନାଥପୁର, ୨୦/୧/୨୦୨୨ (ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର)- ଆଜି ୨ୟ ଦଫାରେ ରଘୁନାଥପୁର ବ୍ଲକ୍ ବିଜେଡ଼ି ସଭାପତି ଦେବାଶିଷ ତ୍ରିପାଠୀ ତିର୍ତୋଲ ବିଧ।ୟକ ବିଜୟ ଶଙ୍କର ଦାସ ଙ୍କ ଅନୁମୋଦନ କ୍ରମେ ଦଳିୟ ପ୍ରାର୍ଥି ଙ୍କ ନାମ ଘୋଷଣା କରିଛନ୍ତି । ଏହି ତା

20 Jan 2022 9:22 pm
ପିଠା ଯୋଜନା : ସୌଭାଗ୍ୟ ଯୋଜନା ରେ ବିଦ୍ୟୁତ ସଂଯୋଗ ନେଇଥିବା ଗ୍ରାହକ ମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଆଣିଲା ଦୂର୍ଭାଗ୍ୟ

ଗରଦପୁର,୨୦/୧/୨୦୨୨ (ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର)- ସରକାରୀ ଯୋଜନା ଚାଲୁଛି କିପରି ତାହା ଏବେ ପଦାକୁ ଆସିଛି । ଗତ ସାଧାରଣ ନିର୍ବାଚନ ପୂର୍ବରୁ ସରକାର ଭୋଟ ହାତେଇବା ପାଇଁ ପିଠା ଯୋଜନା ରେ ଅନେକ ବିଦ୍ୟୁତ ସଂଯୋଗ ଦେଇଥିଲେ । ଏହି ଯୋଜନାରେ କୌଣ

20 Jan 2022 5:39 pm
ଵିଜେଡି ସମର୍ଥିତ ସମିତି ସଭ୍ୟା ପ୍ରାର୍ଥିନୀ ମମତା ବେହେରା ଙ୍କ ନାମାଙ୍କନ

କନ୍ଦରପୁର/କଟକ ସଦର, ୨୦/୧/୨୦୨୨ (ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର):କଟକ ସଦର ପଞ୍ଚାୟତ ସମିତି ଅନ୍ତର୍ଗତ ଧରିଣା ଗ୍ରାମ ପଞ୍ଚାୟତ ସମିତି ସଭ୍ୟା ପ୍ରାର୍ଥିନୀ ମମତା ବେହେରା ଗୁରୁଵାର ଵିଜେଡି ସମର୍ଥନରେ ଵିଡିଓ ତଥା ନିର୍ବାଚନ ଅଧିକାରୀ ରାଜୀଵ ଲୋ

20 Jan 2022 5:25 pm
ଏଣିକି ଦୋକାନୀ କିମ୍ବା ଵଡ ଵ୍ୟଵସାୟୀ ଆଉ କହି ପାରିଵେ ନାହିଁ ନୋ ଏକ୍ସଚେଞ୍ଜ  କିମ୍ବା ନୋ ରିଫଣ୍ଡ

କଟକ ସଦର, ୨୦/୧/୨୦୨୨ (ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର/ଵିଷ୍ଣୁ ବେହେରା):ଆଉ ଏଣିକି ଦୋକାନୀ କିମ୍ବା ବ୍ୟବସାୟୀ ଗ୍ରାହକ ଙ୍କୁ କହି ପାରିଵେ ନାହିଁ ନୋ ଏକ୍ସଚେଞ୍ଜ କିମ୍ବା ନୋ ରିଫଣ୍ଡ। ଏଥିପାଇଁ କଟକ ଜିଲ୍ଲା ଖାଉଟି ଅଦାଲତ ଏକ ଗୁରୁତ୍ବପୂର୍ଣ୍ଣ

20 Jan 2022 5:01 pm
ଵିଜୁ ଜନତା ଦଳ ପ୍ରତି ଅତ୍ୟଧିକ ଆନୁଗତ୍ୟ ମହଙ୍ଗା ପଡିଲା,ସଦର ଵ୍ଲକ ମହିଳା ଵିଜେଡି ସଭାନେତ୍ରୀ କଵିତା ଦାସଙ୍କ ଦଳରୁ ଇସ୍ତଫା

କଟକ ସଦର, ୨୦/୧/୨୦୨୨ (ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର/ଵିଷ୍ଣୁ ବେହେରା):ଵିଜୁ ଜନତା ଦଳ ପ୍ରତି ଯେତେ ଆନୁଗତ୍ୟ ଦେଖାଇଲେ ଵି ଯଦି ଟଙ୍କାର ମୂଲଚାଲରେ ନିଜକୁ ଖାପ ଖୁଆଇ ନପାରିଲ ତେଵେ ତାର ମାନେ କିଛି ନାହିଁ ଵୋଲି କଟକ ସଦର ନିର୍ବାଚନମଣ୍ଡଳୀରୁ ତା

20 Jan 2022 4:50 pm
ଆଉ ୧୦୩୬୮ କରୋନା ପଜିଟିଭ୍ ଚିହ୍ନଟ , ୧୦୯୦ଜଣ ଶିଶୁ ସଂକ୍ରମିତ –୭ ଜଣ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତଙ୍କର ମୃତ୍ୟୁ

ଭୁବନେଶ୍ୱର, ୨୦/୧/୨୦୨୨ (ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର/ଦୀପ୍ତିରଂଜନ କାନୁନଗୋ)- ଗତ ୨୪ ଘଣ୍ଟା ମଧ୍ୟରେ ଓଡ଼ିଶା ରେ ଆଉ ୧୦୩୬୮ କରୋନା ପଜିଟିଭ୍ ଚିହ୍ନଟ ହୋଇଛନ୍ତି । ଚିହ୍ନଟ ହୋଇଥିବା ସଂକ୍ରମିତଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ ୬୦୧୫ ଜଣ କ୍ୱାରେଣ୍ଟାଇନ୍ ରୁ ଚିହ୍

20 Jan 2022 9:34 am
ଆଧୁନିକୀକରଣ କାର୍ଯ୍ୟ ପାଇଁ ୪ ଟ୍ରେନ୍ ବାତିଲ୍

ଭୁବନେଶ୍ୱର,୨୦/୧/୨୦୨୨ (ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର)-ଦକ୍ଷିଣ ପୂର୍ବ ମଧ୍ୟ ରେଳପଥର ବିଳାସପୁର ରେଳମଣ୍ଡଳ ଅନ୍ତର୍ଗତ ନିଗୁଆର-ଜୟଥାରୀ-ଚୁଲହା ରେଳ ସେକ୍ସନ୍ ମଧ୍ୟରେ ତୃତୀୟ ଲାଇନ୍ କାର୍ୟ୍ୟକ୍ଷମ ହେବ। ଏଥିସହ ଦକ୍ଷିଣ ପଶ୍ଚିମ ରେଳପଥ ଅନ୍ତର

20 Jan 2022 8:43 am
କିସିଣ୍ତା ଥାନା ସମ୍ମୁଖରେ ମହିଳାଙ୍କୁ ହତ୍ୟା

ସମ୍ବଲପୁର ୨୦/୧/୨୦୨୨ (ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର)- ସମ୍ବଲପୁର ଜିଲ୍ଲା କିସିଣ୍ଡା ଥାନା ସମ୍ମୁଖରେ ଜଣେ ମହିଳାଙ୍କୁ ଟାଙ୍ଗିଆରେ ହାଣି ହତ୍ୟା କରାଯାଇଛି । ହତ୍ୟା କରିଛି ପୁଣି ଜଣେ ସମ୍ପର୍କୀୟ ଭାଇ । ଥାନା ସମ୍ମୁଖରେ ହତ୍ୟା କାଣ୍ଡ କଥା ଶ

20 Jan 2022 8:33 am
ସୁନା ବ୍ୟବସାୟୀଙ୍କୁ ଗୁଳି କରି ଲୁଟ୍ –ସୁନା ବ୍ୟବସାୟୀ ଓ ତାଙ୍କ ସହଯୋଗୀ ଗୁରୁତର ଆହତ- କଟକ ବଡ଼ ମେଡିକାଲ ରେ ଭର୍ତି

ଚୌଦ୍ୱାର, ୨୦/୧/୨୦୨୨ (ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର)- ଚୌଦ୍ୱାର ଅଞ୍ଚଳରେ ଜଣେ ସୁନା ବ୍ୟବସାୟୀଙ୍କୁ ଗୁଳି କରି ଦୁର୍ବୃତ୍ତମାନେ ଲକ୍ଷାଧିକ ଟଙ୍କାର ସୁନା ଅଳଙ୍କାର ଲୁଟିନେଇ ଫେରାର ହୋଇଯାଇଥିବା ଜଣାପଡ଼ିଛି । ଦୁର୍ବୃତ୍ତମାନେ ତିନି ରାଉଣ୍

20 Jan 2022 7:52 am
ଭୁବନ :ପୂର୍ବତନ ଜିଲ୍ଲା ପରିଷଦ ପ୍ରାର୍ଥୀନି ସିପ୍ରା ବରାଳ ସମିତିସଭ୍ୟ ପ୍ରାର୍ଥୀ ହେଲେ

ଭୁବନ,୨୦/୧/୨୦୨୨ (ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର)- ତ୍ରିସ୍ତରୀୟ ପଂଚାୟତ ନିର୍ବାଚନ ସକାଶେ ପ୍ରାର୍ଥୀ ପତ୍ର ଦାଖଲ ର ତୃତୀୟ ଦିବସରେ ସମୁଦାୟ ୨୮ ଜଣ ସମିତିସଭ୍ୟ , ୨୫ ଜଣ ସରପଂଚ ଓ ୧୭୯ ଜଣ ୱାର୍ଡ ମେମ୍ବର ପ୍ରାର୍ଥୀ ନାମାଙ୍କନ ପତ୍ର ଦାଖଲ କରିଛନ୍

20 Jan 2022 7:28 am
ତ୍ରିସ୍ତରୀୟ ପଂଚାୟତ ନିର୍ବାଚନ ପାଇଁ ତୃତୀୟ ଦିନରେ ୩୧୬୫ ପ୍ରାର୍ଥୀପତ୍ର ଦାଖଲ

କେନ୍ଦ୍ରାପଡା, ୧୯/୧/୨୦୨୨ (ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର)- ତ୍ରିସ୍ତରୀୟ ପଂଚାୟତ ନିର୍ବାଚନ ପାଇଁ ପ୍ରାର୍ଥୀପତ୍ର ଦାଖଲର ତୃତୀୟ ଦିବସରେ ବୁଧବାର କେନ୍ଦ୍ରାପଡା ଜିଲ୍ଲାର ୩୧୬୫ଜଣ ପ୍ରାର୍ଥୀ ୱାର୍ଡସଭ୍ୟ, ସରପଂଚ, ସମିତି ସଭ୍ୟ ଓ ଜିଲ୍ଲା ପରି

19 Jan 2022 10:58 pm
କୋଟି କୋଟି ଟଙ୍କା ଠକେଇ ଓ ଟଙ୍କା ପାଇଁ ଧମକ ମାମଲାରେ ଦୁଇଭାଇ ଗିରଫ

ପାରାଦୀପ,୧୯/୧/୨୦୨୨ (ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର)- ସାଇକୃପା କନଷ୍ଟ୍ରକସନ୍ ର କୋଟି କୋଟି ଟଙ୍କା ଓ ବହୁ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କାଗଜପତ୍ର ହେରଫେର୍ ଅଭିଯୋଗ ଏବଂ ଟଙ୍କା ପାଇଁ ଧମକ ଦେବା ଅଭିଯୋଗରେ ଦୁଇଭାଇ ବିଶ୍ୱଜିତ ବଳ ଓ ସୁଶାନ୍ତ ବଳଙ୍କୁ ପା

19 Jan 2022 10:31 pm
ଧନୁର୍ଜ୍ଜୟ ବିଶ୍ୱାଳଙ୍କ ୧୦୩ତମ ଜୟନ୍ତୀ ଦିବସରେ ଅସହାୟଙ୍କୁ କମ୍ବଳ ବଂଟନ

କେନ୍ଦ୍ରାପଡା, ୧୯/୧/୨୦୨୨ (ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର)- କେନ୍ଦ୍ରାପଡ଼ା ବ୍ଲକ ଅନ୍ତର୍ଗତ ବସପୁର ଗ୍ରାମର ସମାଜସେବୀ ତଥା ଠାକୁର ଶ୍ରୀ ଅଭିରାମ ପରମହଂସଙ୍କ ଭକ୍ତ ଧନୁର୍ଜ୍ଜୟ ବିଶ୍ୱାଳଙ୍କ ୧୦୩ତମ ଜୟନ୍ତୀ ପାଳନ ଅବସରରେ ବୁଧବାର ଧନୁର୍ଜ୍ଜୟ

19 Jan 2022 10:16 pm
କେନ୍ଦ୍ରାପଡା ଜିଲ୍ଲାରେ ଆଜି ୧୧୯ଜଣ କରୋନା ପଜିଟିଭ

କେନ୍ଦ୍ରାପଡା, ୧୯/୧/୨୦୨୨ (ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର)- କେନ୍ଦ୍ରାପଡା ଜିଲ୍ଲାରେ ବୁଧବାର ୧୧୯ଜଣ କରୋନା ପଜିଟିଭ ବାହାରିଥିବା ଜିଲ୍ଲା ସୂଚନା ଓ ଲୋକସମ୍ପର୍କ ବିଭାଗ ପକ୍ଷରୁ ସୂଚନା ଦିଆଯାଇଛି । ସେଥିମଧ୍ୟରୁ ଆଳି ବ୍ଲକରେ ୮ଜଣ, ଡେରାବିଶ

19 Jan 2022 10:11 pm
କଂସାର ପଂଚାୟତରେ ସରପଂଚ ପ୍ରାର୍ଥୀନୀ ସ୍ୱାଗତିକାଙ୍କ ପ୍ରାର୍ଥୀପତ୍ର ଦାଖଲ

କେନ୍ଦ୍ରାପଡା, ୧୯/୧/୨୦୨୨ (ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର)- କେନ୍ଦ୍ରାପଡା ବ୍ଲକ ଅନ୍ତର୍ଗତ କଂସାର ପଂଚାୟତରେ ସରପଂଚ ପ୍ରାର୍ଥୀନୀ ଭାବେ ସ୍ୱାଗତିକା ଜେନା ବୁଧବାର ପ୍ରାର୍ଥୀପତ୍ର ଦାଖଲ କରିଛନ୍ତି । ଶ୍ରୀମତୀ ଜେନା ହେଉଛନ୍ତି କଂସାର ପଂଚାୟ

19 Jan 2022 10:04 pm
ସମାଜସେବୀଙ୍କ ବିୟୋଗରେ ସ୍ମୃତିସଭା

କେନ୍ଦ୍ରାପଡା, ୧୯/୧/୨୦୨୨ (ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର)- କେନ୍ଦ୍ରାପଡା ଜିଲ୍ଲାର ଶୀତଳପାଟଣା ଗ୍ରାମବାସୀ ଏବଂ ଶୀତଳେଶ୍ୱର ୟୁଥ କ୍ଲବର ପକ୍ଷରୁ ସମାଜସେବୀ ସ୍ୱର୍ଗତ କରୁଣାକର ବାରିକ ଓ ସ୍ୱର୍ଗତା ପ୍ରଣତି ପଣ୍ଡାଙ୍କ ବିୟୋଗରେ ଅନୁଷ୍ଠିତ ସ

19 Jan 2022 10:01 pm
ଚର୍ଚ୍ଚା  : ଉରାଳି ପଞ୍ଚାୟତରେ ଅର୍ଥ ହଡପ ଦୂର୍ନିତୀରେ ଲିପ୍ତ ଥିଵା ସରପଞ୍ଚଙ୍କୁ ଜିଲାପରିଷଦ ପ୍ରାର୍ଥୀ କରି ପୁରସ୍କୃତ କଲା ବିଜେଡି

କଟକ ସଦର, ୧୭/୧/୨୦୨୨ (ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର/ଵିଷ୍ଣୁ ବେହେରା)- କଟକ ସଦର ବ୍ଲକ ଅନ୍ତର୍ଗତ ଉରାଳି ଗ୍ରାମ ପଞ୍ଚାୟତର ସରକାରୀ ତହଵିଲକୁ ହଡପ କରିଥିଵା ଵହୁ ଚର୍ଚ୍ଚିତ ମାମଲାରେ ଛନ୍ଦି ହୋଇ ପଡିଥିବା ସରପଞ୍ଚ ଆଶାଲତା ଵେହେରାଙ୍କୁ ଵିଜେଡ

19 Jan 2022 9:44 pm
କଟକରେ ହନିଟ୍ରାପ! ଦେହ ଵ୍ୟଵସାୟର‌ ଲୋଭ ଦେଖାଇ ଲୁଟ-ଵ୍ଲାକମେଲିଂ –ତିନି ଅଭିଯୁକ୍ତ ଗିରଫ

କଟକ /କଟକ ସଦର , ୧୯/୧/୨୦୨୨ (ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର / ଦେବାଶିଷ ରଥ / ଵିଷ୍ଣୁ ବେହେରା):କଟକରେ ହନିଟ୍ରାପ୍। ଦେହ ଵ୍ୟଵସାୟର ଲୋଭ ଦେଖାଇ ଲୁଟ ଓ ଵ୍ଲାକମେଲିଂର ପର୍ଦ୍ଦାଫାଶ କରିଵା ସହିତ ଅଭିଯୋଗରେ ଘଟଣାରେ ସଂପୃକ୍ତଥିବା ତିନି ଜଣ ଅଭିଯୁକ୍

19 Jan 2022 9:30 pm
କାଦମ୍ବିନୀ ସ୍ୱାଇଁ ଛପଡ଼ା ପଂଚାୟତର ସରପଂଚ ପ୍ରାର୍ଥିନୀ ଭାବେ ମନୋନୟନ ପତ୍ର ଦାଖଲ କଲେ 

ରଘୁନାଥପୁର, ୧୯/୧/୨୦୨୨ (ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର)- ରଘୁନାଥପୁର ବ୍ଲକ୍ ଛପଡ଼ା ପଂଚାୟତର ସମିତି ସଭ୍ୟ କାଦମ୍ବିନୀ ସ୍ୱାଇଁ ଆଜି ସରପଂଚ ପ୍ରାର୍ଥିନୀ ଭାବେ ନାମାଙ୍କନପତ୍ର ଦାଖଲ କରିଛନ୍ତି । ଆଜି ଛପଡ଼ା ପଂଚାୟତ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟରେ ନିର୍ବାହୀ

19 Jan 2022 9:07 pm
୩ୟ ଦିନରେ ୨୩୬ ନାମାଙ୍କନ ପତ୍ର ଦାଖଲ , ନିର୍ବାଚନ ମାହୋଲ ଆରମ୍ଭ 

ଗରଦପୁର, ୧୯/୧/୨୦୨୨ (ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର)- ଗରଦପୁର ବ୍ଲକ୍ ପାଇଁ ନାମାଙ୍କନ ର ୩ୟ ଦିନରେ ୨୩୬ ନାମାଙ୍କନ ପତ୍ର ଦାଖଲ ହୋଇଛି । ଗତ ୩ ଦିନ ଧରି ଚାଲିଥିବା ନାମାଙ୍କନ ପତ୍ର ଦାଖଲ ରେ ଗତ ଦୁଇ ଦିନର ମିଶାଇ ମୋଟ ୪୪୪୬ ଜଣ ବିଭିନ୍ନ ପଦବୀ ପାଇଁ

19 Jan 2022 8:33 pm
ସମିତି ସଭ୍ୟ ପାଇଁ ପ୍ରାର୍ଥି ପତ୍ର ଦାଖଲ କଲେ ପୂର୍ବତନ ବ୍ଲକ୍ ଅଧ୍ୟକ୍ଷ ଦିଲିପ 

ଗରଦପୁର, ୧୯/୧/୨୦୨୨ (ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର)- ଗରଦପୁର ବ୍ଲକ୍ ର ପୂର୍ବତନ ଅଧ୍ୟକ୍ଷ ଦିଲିପ କୁମାର ସାହୁ ଆଜି ନିଜ ସମର୍ଥକ ମାନଙ୍କ ଗହଣରେ ଆସି ବ୍ଲକ୍ ନିର୍ବାଚନ ଅଧିକାରୀ ତଥା ବିଡ଼ିଓ ରଂଜିତ କୁମାର ମଲିକ୍ ଙ୍କ ନିକଟରେ ପ୍ରାର୍ଥି ପତ୍ର

19 Jan 2022 8:28 pm
କଟକ ସଦର ନିର୍ବାଚନମଣ୍ଡଳୀର ୬ ଗୋଟି ଜିଲ୍ଲାପରିଷଦ ଆସନ ପାଇଁ ଵିଜେଡିର ପ୍ରାର୍ଥୀ ତାଲିକା ଘୋଷିତ

କଟକ ସଦର ୧୯/୧/୨୦୨୨ (ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର / ଵିଷ୍ଣୁ ବେହେରା)- ନାମାଙ୍କନପତ୍ର ଦାଖଲ କରିଵାକୁ ଆଉ ମାତ୍ର ହାତରେ ଦୁଇ ଦିନ ଥିଵା ଵେଳେ ସଵୁ ଆଶାୟୀ ଙ୍କୁ ପଛରେ ପକାଇ ସଵୁ ପ୍ରକାର ମୂଲଚାଲ ପରେ କଟକ ସଦର ନିର୍ବାଚନମଣ୍ଡଳୀର ୬ ଗୋଟି ଜିଲାପ

19 Jan 2022 5:50 pm
ଓଡ଼ିଶା ରେ ଆଉ ୧୪୫ ଜଣ ଓମିକ୍ରନ୍ ସଂକ୍ରମିତ ଚିହ୍ନଟ – ମୋଟ ସଂଖ୍ୟା ୩୪୭ କୁ ବୃଦ୍ଧି

ଭୁବନେଶ୍ୱର,୧୯/୧/୨୦୨୨ (ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର /ଦୀପ୍ତିରଂଜନ କାନୁନଗୋ)- ରାଜ୍ୟରେ ଏକାଥରକେ ଆଉ ୧୪୫ ଜଣ ନୂଆ ଓମିକ୍ରନ୍ ସଂକ୍ରମିତ ଚିହ୍ନଟ ହୋଇଛନ୍ତି। ଏହାକୁ ମିଶାଇ ରାଜ୍ୟରେ ମୋଟ୍ ସଂକ୍ରମିତଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା ୩୪୭କୁ ବୃଦ୍ଧି ପାଇଛି । ଆ

19 Jan 2022 5:31 pm
ଏଫସିଆଇ ଶ୍ରମିକଙ୍କ ଧାରଣା ୧୨ ଦିନରେ ପହଞ୍ଚିଲା:  ଆଗାମୀ ପଞ୍ଚାୟତ ନିର୍ବାଚନରେ ଭୋଟ ବର୍ଜନ ନିଷ୍ପତି

କନ୍ଧମାଳ,୧୯/୦୧/୨୨(ଓଡିଶା ସମାଚାର/ସଞ୍ଜୟ କୁମାର ପାଣିଗ୍ରାହୀ):କନ୍ଧମାଳ ଜିଲ୍ଲା ଫୁଲବାଣୀ ଏଫସିଆଇର ଶ୍ରମିକ ସଂଗଠନ ପକ୍ଷରୁ ସଭାପତି କେଶବ ଚନ୍ଦ୍ର ଦିଗାଲଙ୍କ ନେତୃତ୍ବରେ ଏଫସିଆଇର ସମ୍ମୁଖରେ ଦିଆଯାଇଥିବା ଧାରଣା ବୁଧବାର

19 Jan 2022 5:04 pm
ଗତ ୨୪ ଘଣ୍ଟା ମଧ୍ୟରେ ଓଡ଼ିଶା ରେ ଆଉ ୧୧୬୦୭ ଜଣ କରୋନା ପଜିଟିଭ୍ ଚିହ୍ନଟ, ୯୯୧ଜଣ ଶିଶୁ ସଂକ୍ରମିତ – ୬ ଜଣ ଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ

ଭୁବନେଶ୍ୱର , ୧୯/୧/୨୦୨୨ (ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର/ଦୀପ୍ତିରଂଜନ କାନୁନଗୋ)- ଗତ ୨୪ ଘଣ୍ଟା ମଧ୍ୟରେ ଓଡ଼ିଶା ରେ ଆଉ ୧୧୬୦୭ ଜଣ କରୋନା ପଜିଟିଭ୍ ଚିହ୍ନଟ ହୋଇଛନ୍ତି । ଚିହ୍ନଟ ହୋଇଥିବା ସଂକ୍ରମିତଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ ୬୭୨୮ ଜଣ କ୍ୱାରେଣ୍ଟାଇନ୍ ରୁ ଚି

19 Jan 2022 2:37 pm
ପ୍ରସ୍ତାବିତ ଜେ.ଏସ୍.ଡବ୍ଲ୍ୟୁ. ପ୍ରକଳ୍ପ ଅଂଚଳ ବୁଲିଲେ ବରିଷ୍ଠ ଅଧିକାରୀ

ପାରାଦୀପ,୧୯/୧/୨୦୨୨ (ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର)- ଜଗତସିଂହପୁର ଜିଲ୍ଲା ଏରସମା ବ୍ଲକ୍ ଢିଙ୍କିଆ ଅଂଚଳରେ ପ୍ରସ୍ତାବିତ ଜେ.ଏସ୍.ଡବ୍ଲୂ୍ୟ. ତାର କାରଖାନା ପ୍ରତିଷ୍ଠା ପାଇଁ ଉଦ୍ୟମ ଜାରୀ ରଖିଛି । ଏହି ଅବସରରେ ମଙ୍ଗଳବାର ଦିନ ପ୍ରକଳ୍ପ ଅଂଚଳ

19 Jan 2022 2:24 pm
ପାରାଦୀପରେ ଶତକ ଟପିଲା କରୋନା

ପାରାଦୀପ, ୧୯/୧/୨୦୨୨ (ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର)- ସମଗ୍ର ବିଶ୍ୱରେ କରେନା ମହାମାରୀ ତାର କାୟା ବିସ୍ତାର କରିଚାଲିଛି । ଜଗତସିଂହପୁର ଜିଲ୍ଲାରେ ୨୭୩ ଜଣ କରୋନା ଆକ୍ରାନ୍ତ ଚିହ୍ନଟ ହୋଇଥିବା ଜିଲ୍ଲା ପ୍ରଶାସନ ପକ୍ଷରୁ ପ୍ରକାଶିତ ସୂଚନାରୁ

19 Jan 2022 2:22 pm
ତୃଟିପୂର୍ଣ୍ଣ ପଂଚାୟତ ଭୋଟର ତାଲିକାକୁ ସଂଶୋଧନ ଦାବି

କେନ୍ଦ୍ରାପଡା, ୧୯/୧/୨୦୨୨ (ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର)-କେନ୍ଦ୍ରାପଡା ଜିଲ୍ଲାର ଗରଦପୁର ବ୍ଲକ ଅନ୍ତର୍ଗତ ନଡିଆବରାଇ ଗ୍ରାମର ଅଧିବାସୀମାନେ ମଙ୍ଗଳବାର ଜିଲ୍ଲାପାଳଙ୍କ ନିକଟରେ ଏକ ଦାବିପତ୍ର ପ୍ରଦାନ କରି ଆସନ୍ତା ତ୍ରିସ୍ତରୀୟ ନିର୍ବାଚ

19 Jan 2022 9:41 am
ବିଶିଷ୍ଠ ସମାଜସେବୀଙ୍କ ବିୟୋଗରେ ସ୍ମୃତିଚାରଣ ସଭା

କେନ୍ଦ୍ରାପଡ଼ା, ୧୯/୧/୨୦୨୨ (ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର)- କେନ୍ଦ୍ରାପଡ଼ା ବ୍ଲକ ଅନ୍ତର୍ଗତ କଂସାର ପଂଚାୟତର ସାହସପୁର ଗ୍ରାମର ପୂର୍ବତନ କେନ୍ଦ୍ରାପଡା କୋର୍ଟ ଅଧିକ୍ଷକ ତଥା ସମାଜସେବୀ ଶ୍ରୀବତ୍ସ ଓଝାଙ୍କର ଦ୍ୱିତୀୟ ବାର୍ଷିକ ଶ୍ରଦ୍ଧାଞ୍ଜ

19 Jan 2022 9:38 am
ତ୍ରିସ୍ତରୀୟ ପଂଚାୟତ ନିର୍ବାଚନ ପାଇଁ ଦ୍ୱିତୀୟ ଦିନରେ ୭୯୨ ପ୍ରାର୍ଥୀପତ୍ର ଦାଖଲ

କେନ୍ଦ୍ରାପଡା, ୧୮/୧/୨୦୨୨ (ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର)- ତ୍ରିସ୍ତରୀୟ ପଂଚାୟତ ନିର୍ବାଚନ ପାଇଁ ପ୍ରାର୍ଥୀପତ୍ର ଦାଖଲର ଦ୍ୱିତୀୟ ଦିବସରେ ମଙ୍ଗଳବାର କେନ୍ଦ୍ରାପଡା ଜିଲ୍ଲାର ୭୯୨ଜଣ ପ୍ରାର୍ଥୀ ୱାର୍ଡସଭ୍ୟ, ସରପଂଚ, ସମିତି ସଭ୍ୟ ଓ ଜିଲ୍ଲା

18 Jan 2022 8:46 pm
ଧର୍ମଶାଳା ବ୍ଲକ : ୩ ଜଣ ସମିତିସଭ୍ୟ, ୮ ଜଣ ସରପଞ୍ଚ ଓ ୬୦ ଜଣ ୱାର୍ଡ ସଭ୍ୟ ପ୍ରାର୍ଥୀ ନାମାଙ୍କନ ପତ୍ର ଦାଖଲ କଲେ

ଧର୍ମଶାଳା, ୧୮/୧/୨୦୨୨ (ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର)- ତ୍ରିସ୍ତରୀୟ ପଞ୍ଚାୟତ ନିର୍ବାଚନ ପାଇଁ ନାମାଙ୍କନ ପତ୍ର ଦାଖଲ ପ୍ରକ୍ରିୟା ଆରମ୍ଭ ହୋଇଛି । ଏହି କ୍ରମରେ ଧର୍ମଶାଳା ବ୍ଲକରେ ପ୍ରଥମ ଦିନରେ ୩ ଜଣ ସମିତିସଭ୍ୟ, ୮ ଜଣ ସରପଞ୍ଚ ଓ ୬୦ ଜଣ ୱାର୍

18 Jan 2022 8:19 pm
ସମାଜକୁ ମାନବିକତାର ପରିଚୟ ଦେଲେ ଜଣେ ଚା ବ୍ୟବସାୟୀ

ଧର୍ମଶାଳା, ୧୮/୧/୨୦୨୨ (ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର)- ୭ ହଜାର ଟଙ୍କା ସହିତ କାଗଜପତ୍ର ଓ ମନିପର୍ସ ଫେରାଇ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ଜଣେ ଚା ବ୍ୟବସାୟୀ । ଏ ଖବର ଶୁଣିଲେ ଆପଣବି କହିବେ ସତରେ ଆଜିବି ବଞ୍ଚିରହିଛି ମଣିଷ ପଣିଆ । ଘଟଣାଟି ହେଉଛି ଧର୍ମଶାଳା ଥାନ

18 Jan 2022 8:13 pm
ସୁଖ ଶାନ୍ତି ଆନନ୍ଦ ଦୋକାନରେ ମିଳେନାହିଁ, ଭଗବାନଙ୍କ ନିକଟରେ ମିଳେ: ଡ. ଅଚୁ୍ୟତ ସାମନ୍ତ

ରଘୁନାଥପୁର, ୧୮/୧/୨୦୨୨ (ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର)-ସୁଖ, ଶାନ୍ତି, ଆନନ୍ଦ ଦୋକାନରେ ମିଳେନାହିଁ, ଭଗବାନଙ୍କ ନିକଟରେ ମିଳେ ବୋଲି ଆଜି ଭାରତର ପ୍ରଥମ ସ୍ମାର୍ଟ ଗ୍ରାମରେ ଥିବା ପ୍ରସିଦ୍ଧ ରଘୁନାଥଜୀଉ ମନ୍ଦିରରେ ଦେବାଭିଷେକ ଓ ରାଜାଭିଷେକ ଉ

18 Jan 2022 8:00 pm
ରଘୁନାଥପୁର ବ୍ଲକରେ ୨ୟ ଦିନରେ ୪୭ଜଣ ଙ୍କ ପ୍ରାର୍ଥୀପତ୍ର ଦାଖଲ

ରଘୁନାଥପୁର,୧୮/୧/୨୦୨୨ (ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର)-ତ୍ରିସ୍ତରୀୟ ପଂଚାୟତ ନିର୍ବାଚନ ନିମନ୍ତେ ଆଜି ପ୍ରାର୍ଥୀପତ୍ର ଦାଖଲର ୨ୟ ଦିନରେ ୪୭ଜଣ ପ୍ରାର୍ଥୀ ସେମାନଙ୍କର ପ୍ରାର୍ଥୀପତ୍ର ଦାଖଲ କରିଛନ୍ତି । ରଘୁନାଥପୁର ବ୍ଲକରେ ୧୯ଗୋଟି ଗ୍ରା.ପ.

18 Jan 2022 7:50 pm
ପାଟକୁରା ରେ ମାଗଣା ଚକ୍ଷୁ ଚିକିତ୍ସା ଶିବିର 

ଗରଦପୁର, ୧୮/୧/୨୦୨୨ (ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର)-କେନ୍ଦ୍ରାପଡ଼ାସ୍ଥିତ ଭୋମିକା ଆଇ ହସପିଟାଲ ଓ ପାଟକୁରା ର ବାବାଜୀ ବେହେରା ଚାରିଟେବୁଲ ଟ୍ରଷ୍ଟ ଆନୁକୂଲ୍ୟରେ ପାଟକୁରା ଠାରେ ଏକ ମାଗଣା ଚକ୍ଷୁ ଚିକିତ୍ସା ଶିବିର ଅନୁଷ୍ଠିତ ହୋଇ ଯାଇଛି । ଏଥ

18 Jan 2022 7:45 pm
ଘରୁ ଉଡ଼ିଯାଇଥିବା ପାଳିତ ଶୁଆ ‘କୋକୋ’ ୧୨ ଦିନ ପରେ ଘରକୁ ଫେରିଲା ହେଲେ ତାକୁ ଉଦ୍ଧାର କରି ନେଇଗଲେ ଜଙ୍ଗଲ ବିଭାଗ ଅଧିକାରୀ

କଟକ ୧୮/୧/୨୦୨୨ (ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର)- ଘରୁ ଉଡ଼ିଯାଇଥିବା ପାଳିତ ଶୁଆ ‘କୋକୋ’ ୧୨ ଦିନ ପରେ ଘରକୁ ଫେରିଲା ହେଲେ ତାକୁ ଉଦ୍ଧାର କରି ନେଇଗଲେ ଜଙ୍ଗଲ ବିଭାଗ ଅଧିକାରୀ । କଟକ ତୁଳସୀପୁର ମଧୁସୁଦନ ନଗର ର ନ୍ୟାସନାଲ କନଷ୍ଟିଚ୍ୟୁଟ ଅଫ୍ ଷ୍ଟ

18 Jan 2022 5:45 pm
ଧର୍ମପୁରୁଷ ଧନୁର୍ଜ୍ଜୟ ବିଶ୍ୱାଳଙ୍କ ୧୦୩ତମ ଜୟନ୍ତୀ

କେନ୍ଦ୍ରାପଡ଼ା,୧୮/୧/୨୦୨୨ (ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର)- ଜଗଦ୍ ଗୁରୁ ଠାକୁର ଶ୍ରୀଶ୍ରୀ ଅଭିରାମ ପରମହଂସ ଦେବଙ୍କ ଶ୍ରୀଚରଣାଶ୍ରିତ, ବିଶିଷ୍ଟ ସମାଜସେବୀ ଓ ଧର୍ମ ପୁରୁଷ ଧନୁର୍ଜ୍ଜୟ ବିଶ୍ୱାଳ ଭଗବତ ଗୀତାର ସାରମର୍ମ-କର୍ମ, ଭକ୍ତି, ଜ୍ଞାନ ଓ ଧ୍

18 Jan 2022 5:04 pm
ପଞ୍ଚାୟତ ନିର୍ବାଚନରେ ନିୟୋଜିତ କର୍ମଚାରୀଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ଜନିତ ଅନୁକମ୍ପା ରାଶି ଘୋଷଣା କଲେ ରାଜ୍ୟ ନିର୍ବାଚନ ଆୟୋଗ

ଭୁବନେଶ୍ୱର, ୧୮/୧/୨୦୨୨ (ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର)- ପଞ୍ଚାୟତ ନିର୍ବାଚନରେ ନିୟୋଜିତ କର୍ମଚାରୀଙ୍କ ପାଇଁ ବଡ଼ ଘୋଷଣା କଲେ ରାଜ୍ୟ ନିର୍ବାଚନ ଆୟୋଗ । ନିର୍ବାଚନରେ ନିୟୋଜିତ କର୍ମଚାରୀଙ୍କ ପାଇଁ ପୂର୍ବରୁ ଥିବା ମୃତ୍ୟୁ ଜନିତ ଅନୁକମ୍ପା

18 Jan 2022 4:42 pm
ତ୍ରିସ୍ତରୀୟ ପଂଚାୟତ ନିର୍ବାଚନ ପାଇଁ ପ୍ରଥମ ଦିନରେ ୮୧୦ଜଣଙ୍କ ପ୍ରାର୍ଥୀପତ୍ର ଦାଖଲ

କେନ୍ଦ୍ରାପଡା, ୧୮/୧/୨୦୨୨ (ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର)- ପାଂଚୋଟି ପର୍ଯ୍ୟାୟରେ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହେବାକୁ ଥିବା ତ୍ରିସ୍ତରୀୟ ପଂଚାୟତ ନିର୍ବାଚନ ପ ପ୍ରାର୍ଥୀପତ୍ର ଦାଖଲର ପ୍ରଥମ ଦିନରେ କେନ୍ଦ୍ରାପଡା ଜିଲ୍ଲାର ୮୧୦ଜଣ ପ୍ରାର୍ଥୀ ୱାର୍ଡସଭ୍ୟ, ସ

18 Jan 2022 1:40 pm
ଗ୍ରାମାଂଚଳ କ୍ରୀଡା ପ୍ରତିଯୋଗୀତା ଅନୁଷ୍ଠିତ

କେନ୍ଦ୍ରାପଡା, ୧୮/୧/୨୦୨୨ (ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର)-କେନ୍ଦ୍ରାପଡା ଜିଲ୍ଲାର ଡେରାବିଶ ବ୍ଲକ ଅନ୍ତର୍ଗତ ନହଙ୍ଗର ମା’ ମଙ୍ଗଳା କ୍ରୀକେଟ କ୍ଲବ ଆନୁକୁଲ୍ୟରେ ପ୍ରଥମ ବାର୍ଷିକ ବିଜୟ ଦାସ ମେମୋରିଆଲ ଟେନିସବଲ କ୍ରୀକେଟ ଟୁର୍ଣ୍ଣାମେଂଟ ଅନ

18 Jan 2022 1:38 pm
ଓଡ଼ିଶା ରେ ଆଉ ୧୧୦୮୬ ଜଣ କରୋନା ପଜିଟିଭ୍ ଚିହ୍ନଟ, ୧୦୬୧ଜଣ ଶିଶୁ ସଂକ୍ରମିତ – ୪ ସଂକ୍ରମିତ ଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ

ଭୁବନେଶ୍ୱର, ୧୮/୧/୨୦୨୨ (ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର/ଦୀପ୍ତିରଂଜନ କାନୁନଗୋ)- ଗତ ୨୪ ଘଣ୍ଟା ମଧ୍ୟରେ ଓଡ଼ିଶା ରେ ଆଉ ୧୧୦୮୬ ଜଣ କରୋନା ପଜିଟିଭ୍ ଚିହ୍ନଟ ହୋଇଛନ୍ତି । ଚିହ୍ନଟ ହୋଇଥିବା ସଂକ୍ରମିତଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ ୬୪୩୧ ଜଣ କ୍ୱାରେଣ୍ଟାଇନ୍ ରୁ ଚି

18 Jan 2022 9:36 am
ବିଶିଷ୍ଟ ସମାଜସେବୀ ଙ୍କ ୬୧ତମ ଜନ୍ମ ଜୟନ୍ତୀ ପାଳିତ

କଟକ, ୧୭/୧/୨୦୨୨ (ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର/ଦେବାଶିଷ ରଥ)- କଟକ ମହାନଦୀ ବିହାର ର ଏମଡିଏ ର ପୂର୍ବତନ ସମ୍ପାଦକ ଓ ବର୍ତ୍ତମାନ ର ବରିଷ୍ଠ କାର୍ୟ୍ୟକାରୀ ସଦସ୍ୟ ଏବଂ ଶ୍ରୀ ଜଗନ୍ନାଥ ସାଂସ୍କୃତିକ ପରିଷଦ ର କାର୍ୟ୍ୟକାରୀ ସଦସ୍ୟ ଶ୍ରୀଯୁକ୍ତ ଗୋ

17 Jan 2022 10:44 pm
ଶ୍ରୀଶ୍ରୀ ସିଦ୍ଧ ବଳଦେବଜୀଉ ପୂଜାପଣ୍ଡା ନିଯୋଗର ବାର୍ଷିକ ମହୋତ୍ସବ

କେନ୍ଦ୍ରାପଡା, ୧୭/୧/୨୦୨୨ (ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର)- ପୌଷପୂର୍ଣ୍ଣିମା ଅବସରରେ ତୁଳସୀକ୍ଷେତ୍ରାଧିପତି ଶ୍ରୀଶ୍ରୀ ସିଦ୍ଧ ବଳଦେବଜୀଉଙ୍କ ପୂଜାପଣ୍ଡା ନିଯୋଗର ୨ୟ ବାର୍ଷିକ ମହୋତ୍ସବ ଇଛାପୁରସ୍ଥିତ ଯାତ୍ରୀନିବାସ ପରିସରରେ ଅନୁଷ୍ଠିତ

17 Jan 2022 10:05 pm
ସମାଜସେବୀ ସ୍ବର୍ଗତ ଭୋଳାନାଥ ନାୟକ ଓ ଭାବବତୀ ଦେବୀଙ୍କ ପ୍ରତିମୂର୍ତ୍ତି ଅନାବରଣ ଓ ସ୍ମୃତିସଭା

କିଶନନଗର, ୧୭/୦୧/୨୦୨୨(ଓଡିଶା ସମାଚାର /ଅଭୟ ଜେନା )- ୪୨ ମୌଜା ଶ୍ରୀରାମ ବ୍ରହ୍ମପୁର ଗ୍ରାମର ବିଶିଷ୍ଟ ସମାଜସେବୀ ତଥା ପୂର୍ବତନ ସରପଂଚ ଭୋଳାନାଥ ନାୟକ ଓ ଧର୍ମପ୍ରାଣା ଭାବବତୀ ଦେବୀଙ୍କ ପ୍ରତିମୂର୍ତ୍ତି ଉନ୍ମୋଚନ,ସ୍ମୃତି ଚାରଣ

17 Jan 2022 9:57 pm
ତ୍ରି ସ୍ତରୀୟ ପଞ୍ଚାୟତ ନିର୍ବାଚନ :ତିନି ପ୍ରମୁଖ ଦଳର ପ୍ରାର୍ଥୀ ଚୟନ ନେଇ ଆଲୋଚନା

ବାଲିଗୁଡା,୧୭/୦୧/୨୨:(ଓଡିଶା ସମାଚାର/ସଞ୍ଜୟ କୁମାର ପାଣିଗ୍ରାହୀ): ଜିଲ୍ଲା ପରିଷଦ ସଭ୍ୟ ପଦବୀ ପାଇଁ ବିଜ୍ଞପ୍ତି ପ୍ରକାଶ ପାଇଲାଣି। ଏନେଇ ଆରମ୍ଭ ହେବ ପ୍ରାର୍ଥୀପତ୍ର ଦାଖଲ।ଫଳରେ ଦଳୀୟ ଟିକେଟ ପାଇଁ ନିଜ ନିଜର ନେତାମାନଙ୍କ ପା

17 Jan 2022 9:47 pm
ପଂଚାୟତ ନିର୍ବାଚନ ପ୍ରଥମ ଦିନରେ ୩ ଜଣ ନାମାଙ୍କନ ଦାଖଲକଲେ

ଭୁବନ,୧୭/୧/୨୦୨୨ (ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର)- ତ୍ରିସ୍ତରୀୟ ପଂଚାୟତ ନିର୍ବାଚନ ସକାଶେ ପ୍ରାର୍ଥୀ ପତ୍ର ଦାଖଲ ର ଆଜି ପ୍ରଥମ ଦିବସରେ ସମୁଦାୟ ୩ ଜଣ ପ୍ରାର୍ଥୀ ସମିତିସଭ୍ୟ ନିମନ୍ତେ ନାମାଙ୍କନ ପତ୍ର ଦାଖଲ କରିଛନ୍ତି । ଅରଖପାଳ ପଂଚାୟତର ପୂ

17 Jan 2022 9:41 pm
୨୫ ଜିଲା ପରିଷଦ ସଭ୍ୟଙ୍କ ନାମ ଘୋଷଣା କଲା କଂଗ୍ରେସ

କେନ୍ଦ୍ରାପଡ଼ା, ୧୭/୧/୨୦୨୨ (ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର)- କେନ୍ଦ୍ରାପଡ଼ା ଜିଲ୍ଲାରେ ୩୨ଟି ଜିଲ୍ଲା ପରିଷଦ ଜୋନ ମଧ୍ୟରୁ କଂଗ୍ରେସ ଦଳ ପକ୍ଷରୁ ଜିଲ୍ଲା ସଭାପତି ଅଂଶୁମାନ ମହାନ୍ତି ୨୫ ଜଣ ଦଳୀୟ ପ୍ରାର୍ଥୀଙ୍କ ନାମ ଘୋଷଣା କରିଛନ୍ତି । ସେମାନେ

17 Jan 2022 9:34 pm
  ପଂଚାୟତ ନିର୍ବାଚନ ପାଇଁ ସର୍ବଦଳୀୟ ବୈଠକ

କେନ୍ଦ୍ରାପଡ଼ା, ୧୭/୧/୨୦୨୨ (ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର)- କେନ୍ଦ୍ରାପଡା ଜିଲ୍ଲାରେ ଆସନ୍ତା ମାସରେ ତ୍ରିସ୍ତରୀୟ ପଂଚାୟତ ନିର୍ବାଚନ ହେବାକୁ ଥିବାବେଳେ ଜିଲ୍ଲା ପ୍ରଶାସନ ପକ୍ଷରୁ ଏହାର ପୂର୍ବ ପ୍ରସ୍ତୁତି ଆରମ୍ଭ ହୋଇଯାଇଛି । ସେହି ଅନୁଯା

17 Jan 2022 9:32 pm
କାର ଧକ୍କାରେ ବୃଦ୍ଧ ଗୁରୁତର  

ରଘୁନାଥପୁର, ୧୭/୧/୨୦୨୨ (ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର)-ରଘୁନାଥପୁର ଥାନା ଅନ୍ତର୍ଗତ କଟକ-ପାରାଦ୍ୱୀପ ରାସ୍ତାର ରଘୁନାଥପୁର ବଡ ବଜାରରେ ଆଜି ଦିନ ୯ଟା ୩୦ମିନିଟ୍ ସମୟରେ ଏକ ସୁଜ୍କି ସୁଇଫ୍ଟ ଡିଜାୟର କାର ଦ୍ରୁତଗତିରେ ଆସି ରାସ୍ତାର ସାଇକେଲର

17 Jan 2022 9:00 pm
ରଘୁନାଥପୁର ବ୍ଲକରେ ପ୍ରଥମ ଦିନରେ ୪୩ଜଣ ଙ୍କ ପ୍ରାର୍ଥୀପତ୍ର ଦାଖଲ 

ରଘୁନାଥପୁର, ୧୭/୧/୨୦୨୨ (ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର)-ତ୍ରିସ୍ତରୀୟ ପଂଚାୟତ ନିର୍ବାଚନ ନିମନ୍ତେ ଆଜି ପ୍ରାର୍ଥୀପତ୍ର ଦାଖଲର ପ୍ରଥମ ଦିନରେ ୪୩ଜଣ ପ୍ରାର୍ଥୀ ସେମାନଙ୍କର ପ୍ରାର୍ଥୀପତ୍ର ଦାଖଲ କରିଛନ୍ତି । ରଘୁନାଥପୁର ବ୍ଲକରେ ୧୯ଗୋଟି ଗ୍

17 Jan 2022 8:54 pm
ଗରଦପୁର . . ପଂଚାୟତ ଭୋଟର ତାଲିକାରେ ବ୍ୟାପକ ତୃଟି ଅଭିଯୋଗ

ଗରଦପୁର, ୧୭/୧/୨୦୨୨ (ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର)-ଗରଦପୁର ବ୍ଲକ୍ ଅନ୍ତର୍ଗତ ବଙ୍ଗାଳପୁର ପଂଚାୟତ ର ବାସୁଦେଇପୁର ଗ୍ରାମ ଭୋଟର ତାଲିକାରେ ବ୍ୟାପକ ତୃଟି ପରିଲକ୍ଷିତ ହୋଇଛି । ବାସୁଦେଇପୁର ଗ୍ରାମର ୨୦ ନମ୍ବର ୱାର୍ଡ଼ରେ ୩୦ ଜଣ ଭୋଟର ଙ୍କ ନାମ

17 Jan 2022 8:23 pm
କୋଭିଡ୍ ଟିକାକରଣରେ ଵ୍ୟାପକ ଅନିୟମିତତା ଅଭିଯୋଗ,ମୃତ  ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ନାଁ ରେ ସାର୍ଟିଫିକେଟ

କଟକ ସଦର, ୧୭/୧/୨୦୨୨ (ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର /ଵିଷ୍ଣୁ ବେହେରା):କୋଭିଡ ଟିକାକରଣ ରେ ଵ୍ୟାପକ ଅନିୟମିତତା ହେଉଥିବା ଏବଂ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ନାଁ ରେ ଦ୍ୱିତୀୟ ପାନ ଟିକା ନେଇଥିବା ସାର୍ଟିଫିକେଟ ଆସିଵାକୁ ନେଇ ଚର୍ଚ୍ଚା ଯୋର ଧରିଛି। ପ୍ରକାଶ ଯ

17 Jan 2022 8:15 pm
ଗରଦପୁର ବ୍ଲକ୍ . . ୧ମ ଦିନରେ ସରପଂଚ ପାଇଁ ୧୦, ସମିତି ସଭ୍ୟ ପାଇଁ ୧ ଓ ୱାର୍ଡ ମେମ୍ବର ପାଇଁ ୪୯  ନାମାଙ୍କନପତ୍ର ଦାଖଲ

ଗରଦପୁର, ୧୭/୧/୨୦୨୨ (ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର)- ତ୍ରିସ୍ତରୀୟ ପଂଚାୟତ ନିର୍ବାଚନ ପାଇଁ ଆଜି ଠାରୁ ନାମାଙ୍କନ ପତ୍ର ଦାଖଲ ପ୍ରକି୍ରୟା ଆରମ୍ଭ ହୋଇଛି । ଗରଦପୁର ବ୍ଲକ୍ ବିଡ଼ିଓ ତଥା ନିର୍ବାଚନ ଅଧିକାରୀ ରଂଜିତ କୁମାର ମଲିକ ଙ୍କ ନିକଟରେ ଗୋଟ

17 Jan 2022 8:08 pm
ଗ୍ରାମାଂଚଳ କି୍ରକେଟ୍ : ନିକିରେଇ ଜିତିଲା ଚାଲେଂଜ କପ୍ 

ଗରଦପୁର, ୧୭/୧/୨୦୨୨ (ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର)- ଗରଦପୁର ବ୍ଲକ୍ ଅନ୍ତର୍ଗତ ନଇନ୍ଦିପୁର ଉଚ ବିଦ୍ୟାଳୟ ଖେଳ ପଡ଼ିଆରେ ଗତ ୩ ଦିନି ଧରି ଏକ ଗ୍ରାମାଂଚଳ କ୍ରିକେଟ ଟୁର୍ଣ୍ଣାମେଂଟ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହୋଇଥିଲା । ସ୍ଥାନୀୟ ମଦନା, ନଇନ୍ଦିପୁର ଓ ଚାନ୍ଦପଲ

17 Jan 2022 8:05 pm
ଜୁନାଗଡ଼ ବ୍ୟାଡମିଣ୍ଟନ ସଂଘ ର ନୂତନ କର୍ମକର୍ତ୍ତା ଚୟନ

ଜୁନାଗଡ଼, ୧୭/୧/୨୦୨୨ (ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର /ରାକେଶ ବେମାଲ ) : ଜୁନାଗଡ଼ ସହର ସ୍ଥିତ ବିଜୁ ପଟ୍ଟନାୟକ ଇଣ୍ଡୋର ଷ୍ଟାଡିୟମରେ ରବିବାର ଦିନ ଜୁନାଗଡ଼ ବ୍ୟାଡମିଣ୍ଟନ ସଂଘ ର ନୂତନ କର୍ମକର୍ତ୍ତା ଚୟନ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହୋଇଥିଲା । ଏହି କାର୍ୟ୍ୟକ୍

17 Jan 2022 8:01 pm
କଟକର ଏକ ବେଆଇନ୍ ଲିଙ୍ଗ ନିରୂପଣ ଲ୍ୟାବ ଉପରେ କମିଶନରେଟ ପୋଲିସର ଚଢାଉ

କଟକ ସଦର , ୧୭/୦୧/୨୦୨୨(ଓଡିଶା ସମାଚାର /ଵିଷ୍ଣୁ ବେହେରା):କଟକ ମଙ୍ଗଳାବାଗ ଅଞ୍ଚଳର ଏକ ଟେଷ୍ଟିଙ୍ଗ୍ ଲ୍ୟାଵରେ ଦୀର୍ଘ ଦିନ ହେବ ବେଆଇନ୍ ଭାଵେ ପୁଅ ଝିଅ ଚିହ୍ନଟ ପାଇଁ ଲିଙ୍ଗ ନିରୁପଣ ୫ ହଜାର ଟଙ୍କାରେ କରାଯାଉଥିବା ଅଭିଯୋଗରେ ଆଜି

17 Jan 2022 4:46 pm
ମହାପୁରୁଷ ଅଚ୍ୟୁତାନନ୍ଦ ଙ୍କ ପୀଠ ରେ କରୋନା କଟକଣା ମଧ୍ୟରେ  ପୁଷ୍ୟାଭିଷେକ ପାଳନ

ନିଶ୍ଚିନ୍ତକୋଇଲି,୧୭/୦୧/୨୦୨୨(ଓଡିଶା ସମାଚାର /ଅଭୟ ଜେନା )- ନେମାଳ ସ୍ଥିତ ମହାପୁରୁଷ ଅଚ୍ୟୁତାନନ୍ଦ ଙ୍କ ପୀଠ ରେ କରୋନା କଟକଣା ମଧ୍ୟରେ ପୁଷ୍ୟାଭିଷେକ ଉତ୍ସବ ପାଳନ ହେଉଛି । କରୋନା ଦୃଷ୍ଟିରୁ ପ୍ରଶାସନ ପକ୍ଷରୁ ପୀଠ ଚତୁଃର୍ପା

17 Jan 2022 4:37 pm
ସର୍ଭିସ ବନ୍ଧୁକ ରୁ ନିଜକୁ ନିଯେ ଗୁଳିକରି ସିଆରପିଏଫ ଯବାନଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ

ନୂଆପଡ଼ା, ୧୭/୧/୨୦୨୨ (ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର)- ନିଜ ସର୍ଭିସ ବନ୍ଧୁକ ଏକେ ୪୭ ରୁ ନିଜକୁ ନିଯେ ଗୁଳିକରି ନୂଆପଡା କୋମନା ବ୍ଲକ ବରକୋଟ ୨୧୬ ସିଆରପିଏଫର ହାବିଲଦାର ଙ୍କର ମୃତ୍ୟୁ ଘଟିଥିବା ଜଣାଯାଇଛି। ମୃତ ଯବାନଙ୍କ ନାମ ରାମ ପ୍ରତାପ (୪୯)। କ

17 Jan 2022 2:03 pm
ରାଜଧାନୀ ରେ ଆଉ ଏକ ଛୁରାମାଡ଼, ସ୍ୱାମୀର ଛୁରାମାଡ଼ରେ ସ୍ତ୍ରୀ ଗୁରୁତର ଆହତ ସୂଚନା

ଭୁବନେଶ୍ୱର , ୧୭/୧/୨୦୨୨ (ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର)- ରାଜଧାନୀ ରେ ପୁଣି ଏକ ଛୁରାମାଡ଼ । ତେବେ ଏହି ଘଟଣା ଟି ଭିନ୍ନ ଘଟଣା । ସ୍ୱାମୀର ଛୁରାମାଡ଼ରେ ସ୍ତ୍ରୀ ଗୁରୁତର ଆହତ ହୋଇଛି । ଏଭଳି ଛୁରାମାଡ଼ ଘଟଣା ଟି ଭୁବନେଶ୍ୱର ଲକ୍ଷ୍ମୀସାଗର ଥାନା ଲକ

17 Jan 2022 1:42 pm
୧୦୪୮୯ କରୋନା ପଜିଟିଭ୍ ଚିହ୍ନଟ, ୯୮୨ଜଣ ଶିଶୁ ସଂକ୍ରମିତ –୩ ମୃତ୍ୟୁ

ଭୁବନେଶ୍ୱର,୧୭/୧/୨୦୨୨ (ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର /ଦୀପ୍ତିରଂଜନ କାନୁନଗୋ)- ଗତ ୨୪ ଘଣ୍ଟା ମଧ୍ୟରେ ଓଡ଼ିଶା ରେ ଆଉ ୧୦୪୮୯ କରୋନା ପଜିଟିଭ୍ ଚିହ୍ନଟ ହୋଇଛନ୍ତି । ଚିହ୍ନଟ ହୋଇଥିବା ସଂକ୍ରମିତଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ ୬୦୮୨ ଜଣ କ୍ୱାରେଣ୍ଟାଇନ୍‌ ରୁ ଚିହ

17 Jan 2022 10:00 am