ଲଜ୍ଜା: ଘା’ ହେଲା ବୋଲି ମା’କୁ ଜଙ୍ଗଲରେ ଛାଡ଼ି ଦେଲେ

ବରଗଡ଼(ଦୀପକ ଶର୍ମା): ଯେଉଁ ମା’ ୯ ମାସ ଗର୍ଭରେ ରଖି ଜନ୍ମ ଦେଲା, ବିପଦ ଆସିଲେ ନିଜ ପଣତ ତଳେ ଲୁଚାଇ ଦେଉଥିଲା, ସେହି ମା’କୁ ମରଣ ମୁହଁକୁ ଠେଲି ଦେଲେ ପିଲା । ମୁଣ୍ଡରେ ସାମାନ୍ୟ ଘା’ ହୋଇଥିବାରୁ ଚିକିତ୍ସା କରିବା ପରିବର୍ତ୍ତେ ପରି

20 Sep 2021 8:53 am
ନିଖୋଜ ଛାତ୍ରଙ୍କୁ ଖୋଜିବାକୁ ନୂଆ ଷ୍ଟ୍ରାଟେଜି

ଭୁବନେଶ୍ୱର(ଓଡ଼ିଶା ରିପୋର୍ଟର): ସ୍ମାର୍ଟ ସିଟି ଭୁବନେଶ୍ୱରରେ ଗତକାଲି ଡ୍ରେନରେ ଭାସିଯାଇ ନିଖୋଜ ଥିବା ଶିରିପୁର ଶତାବ୍ଦୀ ନଗରର ଦଶମ ଶ୍ରେଣୀ ଛାତ୍ର ଜ୍ୟୋତିପ୍ରକାଶ ବେହେରାଙ୍କର ଏଯାଏ କୌଣସି ପତ୍ତା ମିଳିନାହିଁ । ଗତକାଲି

20 Sep 2021 7:53 am
୨୦ ସେପ୍ଟେମ୍ବର, ସୋମବାର: ବ୍ୟବସାୟରେ ଅଧିକ ଲାଭ ମିଳିବ

ମେଷ: କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ଶୁଭ ଫଳ ପାଇବେ। ଦୂରସ୍ଥାନକୁ ଯାତ୍ରା କରିପାରନ୍ତି। ସାମାନ୍ୟ ଶାରୀରିକ ଅସୁସ୍ଥତା ଦେଖାଦେଇପାରେ। ବୃଷ: ବ୍ୟବସାୟରେ ଅଧିକ ଲାଭ ମିଳିବ। ବନ୍ଧୁବାନ୍ଧବଙ୍କ ସହଯୋଗ ପାଇବେ। ଶତ୍ରୁମାନଙ୍କ ଉପରେ ବିଜୟ ଲ

20 Sep 2021 7:50 am
କୋଟିଆରେ ଆନ୍ଧ୍ର କରିଥିବା ନିର୍ବାଚନର ଫଳାଫଳ ଆସିଲା

କୋରାପୁଟ(ଓଡ଼ିଶା ରିପୋର୍ଟର): କୋଟିଆରେ ଆନ୍ଧ୍ରପ୍ରଦେଶ କରାଇଥିବା ନିର୍ବାଚନର ଫଳାଫଳ ଘୋଷଣା ହୋଇଛି । ଗଞ୍ଜେଇପଦର ପଞ୍ଚାୟତ ପାଇଁ ହୋଇଥିବା ନିର୍ବାଚନରେ YSR କଂଗ୍ରେସର ପ୍ରାର୍ଥୀ ମାଜି ଆପ୍ପାଲମ୍ମା ବିଜୟୀ ହୋଇଛନ୍ତି । ନିକଟ

19 Sep 2021 10:11 pm
ଅନୁପମ ଖେରଙ୍କୁ ମିଳିଲା ବଡ଼ ସମ୍ମାନ

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ: ବଲିଉଡ୍ ଅଭିନେତା ଅନୁପମ ଖେରଙ୍କୁ ମିଳିଲା ବଡ଼ ସମ୍ମାନ। ନ୍ୟୁୟର୍କର ମ୍ୟାନହେଟନରେ ଆୟୋଜିତ ସମାରୋହରେ ଅନୁପମ ଖେରଙ୍କୁ ହିନ୍ଦୁ ଅଧ୍ୟୟନ ପାଇଁ ଡକ୍ଟରେଟ୍ ଡିଗ୍ରୀରେ ସମ୍ମାନିତ କରାଯାଇଛି। ଏହି ସମ୍ମାନ ଆମେରି

19 Sep 2021 10:09 pm
ମାସ୍କ ପିନ୍ଧିନଥିଲେ, ବକ୍ସରଙ୍କୁ ଧକ୍କା ମାରି ବିମାନରୁ ବିଦା କରିଦେଲା ପୁଲିସ୍

The post ମାସ୍କ ପିନ୍ଧିନଥିଲେ, ବକ୍ସରଙ୍କୁ ଧକ୍କା ମାରି ବିମାନରୁ ବିଦା କରିଦେଲା ପୁଲିସ୍ appeared first on Odisha Reporter .

19 Sep 2021 9:47 pm
ଆତ୍ମହତ୍ୟା କଲେ ବିଜେପିର ପୂର୍ବତନ ମନ୍ତ୍ରୀ

ରାଜନନ୍ଦଗାଁ: ବିଜେପିର ବରିଷ୍ଠ ନେତା ଓ ଛତିଶଗଡ଼ର ପୂର୍ବତନ ପରିବହନ ମନ୍ତ୍ରୀ ରାଜିନ୍ଦରପାଲ୍ ସିଂହ ଭାଟିଆ ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରିଛନ୍ତି। ପୁଲିସ୍ ପକ୍ଷରୁ ମିଳିଥିବା ସୂଚନା ଅନୁଯାୟୀ, ରାଜିନ୍ଦରପାଲ୍ ସିଂହ ରବିବାର ସନ୍ଧ୍ୟା ୭ଟା

19 Sep 2021 8:55 pm
ପଞ୍ଚଭୂତରେ ବିଲୀନ ହେଲେ ମନୋରମା ମହାପାତ୍ର

ପୁରୀ(ଓଡ଼ିଶା ରିପୋର୍ଟର) ପଞ୍ଚଭୂତରେ ବିଲୀନ ହୋଇଗଲେ ପ୍ରଖ୍ୟାତ ସାହିତ୍ୟିକା, କବୟିତ୍ରୀ ତଥା ସାମ୍ବାଦିକା ମନୋରମା ମହାପାତ୍ର । ଆଜି ପୁରୀ ସ୍ୱର୍ଗଦ୍ୱାରରେ ରାଷ୍ଟ୍ରୀୟ ମର୍ଯ୍ୟାଦା ସହ ତାଙ୍କର ଅନ୍ତିମ ସଂସ୍କାର କରାଯାଇଛି

19 Sep 2021 8:38 pm
ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ପଦ ପାଇଁ ଚନ୍ନି କାହିଁକି?

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ: ପଞ୍ଜାବରେ କ୍ୟାପଟେନ୍ ଅମରିନ୍ଦର ସିଂହ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ପଦରୁ ଇସ୍ତଫା ଦେବା ପରେ କିଏ ହେବ ରାଜ୍ୟର ମୁଖିଆ, ତା’ ଉପରେ ସମସ୍ତଙ୍କ ନଜର ରହିଥିଲା। ଏବେ ଏହି ସସପେନ୍ସ ଉପରୁ ପର୍ଦ୍ଦା ଉଠିଛି। ଦୁଇଦିନର ମନ୍ଥନ ଏବଂ ଘ

19 Sep 2021 8:30 pm
ଆସନ୍ତା ଶିକ୍ଷା ବର୍ଷରୁ ଓଡ଼ିଆରେ ପଢାଯିବ ଇଞ୍ଜିନିୟରିଂ ଶିକ୍ଷା

ଭୁବନେଶ୍ୱର(ଓଡ଼ିଶା ରିପୋର୍ଟର): ଆସନ୍ତା ଶିକ୍ଷା ବର୍ଷରୁ ଓଡ଼ିଆରେ ପଢାଯିବ ଇଞ୍ଜିନିୟରିଂ ଶିକ୍ଷା । ଏନେଇ AICTE ପକ୍ଷରୁ ମିଳିଛି ଗ୍ରୀନ୍ ସିଗନାଲ୍ । ନିକଟରେ ଅଲ୍ ଇଣ୍ଡିଆ କାଉନ୍‌ସିଲ୍ ଫର୍ ଟେକ୍ନିକାଲ ଏଜୁକେସନ,AICTE ଏବଂ ରାଜ୍ୟ ଭ

19 Sep 2021 7:57 pm
ଟସ୍ ଜିତିଲେ ଧୋନି, ଖେଳିବେନି ରୋହିତ୍ ଓ ହାର୍ଦ୍ଦିକ

ଦୁବାଇ: ଇଣ୍ଡିଆନ୍ ପ୍ରିମିୟର୍ ଲିଗ୍ (ଆଇପିଏଲ୍)ର ୧୪ଶ ସଂସ୍କରଣ ଦ୍ୱିତୀୟ ପର୍ଯ୍ୟାୟ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଛି। ଟୁର୍ଣ୍ଣାମେଣ୍ଟର ୩୦ତମ ମ୍ୟାଚରେ ମୁହାଁମୁହିଁ ହୋଇଛନ୍ତି ଡିଫେଣ୍ଡିଂ ଚାମ୍ପିୟନ୍ ମୁମ୍ବାଇ ଇଣ୍ଡିଆନ୍ସ ଓ ଚେନ୍ନାଇ ସୁ

19 Sep 2021 7:14 pm
କାନ୍ଦିଲେ 007 ‘ଜେମ୍ସ ବଣ୍ଡ’

ଲସ୍‌ ଏଞ୍ଜଲିସ: ପରଦାର ଦମ୍‌ଦାର ଆକ୍ସନ ସାଙ୍ଗକୁ ଷ୍ଟ୍ରଙ୍ଗ ରହୁଥିବା ହଲିଉଡ ଷ୍ଟାର ଜେମ୍ସ ବଣ୍ଡ ହଠାତ ଭାବୁକ ହୋଇପଡିଛନ୍ତି। ସମସ୍ତଙ୍କ ଆଗରେ କାନ୍ଦି ପକାଇଛନ୍ତି ଜେମ୍ସ ବଣ୍ଡ ଓରଫ ଡାନିଏଲ୍‌ କ୍ରେଗ। ସେ କହିଛନ୍ତି, ଜେମ୍

19 Sep 2021 6:24 pm
ଟ୍ୟୁସନ୍ ଯାଉଥିବା ବେଳେ ଡ୍ରେନ୍‌ରେ ଭାସିଗଲେ ଛାତ୍ର

ଭୁବନେଶ୍ୱର(ଓଡ଼ିଶା ରିପୋର୍ଟର) ରାଜଧାନୀ ଭୁବନେଶ୍ୱରରେ ଅଭାବନୀୟ ଘଟଣା। ଟ୍ୟୁସନ୍ ଯାଉଥିବା ବେଳେ ଡ୍ରେନ୍‌ରେ ଭାସିଗଲେ ଛାତ୍ର । ଏଭଳି କିଛି ଘଟଣା ଘଟିଛି, ଶିରିପୁର ଶତାଦ୍ଦୀନଗର ବ୍ୟାଙ୍କ କଲୋନୀ ଅଞ୍ଚଳରେ। ଆଜି ଦ୍ୱିପ୍ରହର

19 Sep 2021 6:06 pm
ଚରଣଜିତ୍ ସିଂହ ଚନ୍ନି ପଞ୍ଜାବର ନୂଆ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ

ଚଣ୍ଡିଗଡ଼: ସବୁ କଳ୍ପନା ଜଳ୍ପନାର ଅନ୍ତ ଘଟିଛି। ଅନେକ ଛକାପଞ୍ଝା ପରେ ପଞ୍ଜାବର ନୂଆ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ କିଏ ହେବେ, ତା’ର ଘୋଷଣା କରାଯାଇଛି। କଂଗ୍ରେସ ନେତା ଚରଣଜିତ୍ ସିଂହ ଚନ୍ନି ପଞ୍ଜାବର ନୂଆ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ହେବେ। ଏହାର ଘୋଷ

19 Sep 2021 5:50 pm
ମହିଳାଙ୍କ ପାଇଁ ୯୦ଦଶକର ନିର୍ଦ୍ଦେଶ ଦୋହରାଇଲା ତାଲିବାନ

କାବୁଲ: ଆଫଗାପିସ୍ତାନରେ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଯାଇଛି ତାଲିବାନୀ ଶାସନ। ଶାନ୍ତ ଶାସନ କରିବାକୁ ପ୍ରତିଶ୍ରୁତି ଦେଇଥିବା ତାଲିବାନ ଧୀରେ ଧୀରେ ତା’ର ଅସଲ ମୁଖା ଦେଖାଉଛି। ଆରମ୍ଭ କରିଛି କ୍ରୁର ଶାସନ। ମହିଳାଙ୍କୁ ସରକାରରେ ସ୍ଥାନ ଦେବକୁ

19 Sep 2021 5:28 pm
ବିଜେଡି ନେତାଙ୍କ ନାଁରେ ମାମଲା

ବରଗଡ଼(ଓଡ଼ିଶା ରିପୋର୍ଟର): ବିଜେଡି ନେତା ପ୍ରଣୟ ସାହୁଙ୍କ ସମେତ ୪ ଜଣଙ୍କ ନାଁରେ ମାମଲା। ବରଗଡ଼ ଗାଇସିଲଟ ଥାନାରେ ଧମକାଇବା ଅଭିଯୋଗରେ ମାମଲା ରୁଜୁ ହୋଇଛି। ଗାଇସିଲଟ ଥାନା ASI ପ୍ରମୋଦ ପାତ୍ରଙ୍କ ଏତଲା ଭିତ୍ତିରେ ମାମଲା ରୁଜୁ ହ

19 Sep 2021 5:21 pm
ଟିକିଏ ଭୁଲ୍‌ କଲେ ଖାଲି ହୋଇଯିବ ବ୍ୟାଙ୍କ ଆକାଉଣ୍ଟ

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ:କରୋନା ମହାମାରୀ ବେଳେ ବ୍ୟାଙ୍କିଙ୍ଗ ସେକ୍ଟରରେ ଅନେକ ପରିବର୍ତ୍ତନ ହୋଇଛି। କାରଣ ଏହି ସମୟରେ ଲୋକମାନେ ଅନ୍ ଲାଇନ ନେଣ ଦେଣ ଅଧିକ କରିଥିଲେ। ସାଇବର ସୁରକ୍ଷାକୁ ଦୃଷ୍ଟିରେ ରଖି ବ୍ୟାଙ୍କ ଏବଂ ଏହା ସହ ଜଡିତ ଅନେ

19 Sep 2021 5:04 pm
ଆଇପିଏଲ୍-୧୪: ୧୬ ବର୍ଷରୁ କମ୍ ଫ୍ୟାନଙ୍କୁ ଷ୍ଟାଡିୟମ ଆସିବା ମନା

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ: ୟୁଏଇରେ ଆଜିଠାରୁ ଆରମ୍ଭ ହେବାକୁ ଯାଉଛି ଆଇପିଏଲ-୨୦୨୧ର ଦ୍ୱିତୀୟ ପର୍ଯ୍ୟାୟ। ଏହାକୁ ନେଇ ଫ୍ୟାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ନାହିଁ ନଥିବା ଉତ୍ସାହ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି। ଏପ୍ରିଲରୁ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଥିବା ଏହି ଲିଗ୍ ସ୍ଥଗିତ ହେବା ପ

19 Sep 2021 4:52 pm
ଲାଲୁଙ୍କ ପୁଅ ଓ ଝିଅ ନାଁରେ FIR, ଟଙ୍କା ନେଲେ ଟିକେଟ ଦେଲେନି

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ: ଫସିଲେ ଆର୍‌ଜେଡି ସୁପ୍ରିମୋ ଲାଲୁ ପ୍ରସାଦ ଯାଦବଙ୍କ ସାନ ପୁଅ ତେଜସ୍ୱୀ ଯାଦବ ଏବଂ ଝିଅ ମିସା ଭାରତୀ। ତାଙ୍କ ନାଁରେ ଏଫ୍‌ଆଇଆର୍‌ ରୁଜୁ ହୋଇଛି। ପାଟନା ସିଜେଏମ୍‌ କୋର୍ଟ ଆର୍‌ଜେଡି ନେତା ତେଜସ୍ୱୀ ଯାଦବ ଏବଂ ମୀସ

19 Sep 2021 4:50 pm
୧୮ ଜିଲ୍ଲା ପାଇଁ ସତର୍କ ସୂଚନା

ଭୁବନେଶ୍ୱର(ଓଡ଼ିଶା ରିପୋର୍ଟର): ଗତକାଲି ସୃଷ୍ଟି ହୋଇଥିବା ଘୂର୍ଣ୍ଣିବଳୟ ଉତ୍ତରପଶ୍ଚିମ ବଙ୍ଗୋପସାଗର ଉପରେ ରହିଛି। ବର୍ଷା ସମ୍ଭାବନା ଥିବାରୁ SRCଙ୍କ ପକ୍ଷରୁ ସତର୍କ ରହିବାକୁ ପରାମର୍ଶ ଦିଆଯାଇଛି। ହାଲୁକାରୁ ମଧ୍ୟମ ଧରଣର ବ

19 Sep 2021 4:26 pm
ମହିଳାଙ୍କ ପାଇଁ ସୁରକ୍ଷିତ କୋଲକାତା ସହର

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ: ମହିଳାଙ୍କ ପାଇଁ ସୁରକ୍ଷିତ ମହାନଗର ନିଗମ କୋଲକାତା ବା ସିଟି ଅଫ୍ ଜୟ। ସହରକୁ ସିଟି ଅଫ୍ ଜୟ କୁହାଯାଉଥିବା ବେଳେ ଏଠାରେ ମହିଳା ମାନେ ଅନ୍ୟ ମହାନଗର ନିଗମ ତୁଳନାରେ ଢେର ସୁରକ୍ଷିତ ବୋଲି ଜଣାପଡିଛି। ଅର୍ଥାତ ଏଠ

19 Sep 2021 4:14 pm
‘20 କୋଟିରୁ ଅଧିକ ଟ୍ୟାକ୍ସ ଫାଙ୍କିଛନ୍ତି ସୋନୁ ସୁଦ୍’

ସୋନୁ ସୁଦଙ୍କ ଆୟ ବ୍ୟୟ ସଂକ୍ରାନ୍ତରେ ଏକ ସାଂଘାତିକ ତଥ୍ୟ ଦେଇଛି ଆୟକର ବିଭାଗ। କେନ୍ଦ୍ରୀୟ ପ୍ରତ୍ୟକ୍ଷ କର ବୋର୍ଡ ବା ସିବିଡିଟି, କହିଛନ୍ତି- ସୋନୁ ସୁଦଙ୍କ ବିରୋଧରେ 20 କୋଟିରୁ ଅଧିକ ଟଙ୍କାର ଟ୍ୟାକ୍ସ ଫାଙ୍କିବାର ତଥ୍ୟ ସାମ

19 Sep 2021 4:14 pm
ବାରରେ ପୁଅ-ଝିଅ ଖେଳୁଥିଲେ, ରେଡ୍ କରିବାକୁ ଯାଇ ଫସିଗଲେ ଅଧିକାରୀ

ଭୁବନେଶ୍ୱର(ଓଡ଼ିଶା ରିପୋର୍ଟର) ଭୁବନେଶ୍ୱର ଚନ୍ଦ୍ରଶେଖରପୁର ଥାନା ଅଂଚଳରେ ଥିବା BBI ବାର ନାମରେ ଥାନାରେ ଅଭିଯୋଗ କଲେ ବିଏମସି କର୍ତ୍ତୃପକ୍ଷ । କୋଭିଡ ନିୟମ ଭାଙ୍ଗି ସିଲ କରିବାକୁ ଯାଉଥିବା ସମୟରେ ସରକାରୀ କର୍ମଚାରୀଙ୍କୁ ଲି

19 Sep 2021 4:01 pm
‘ଅଧିକ ଗପିଲେ, କ୍ୟାପଟେନ୍‌ଙ୍କ ବହି ଖୋଲିଦେବି’

ଚଣ୍ଡିଗଡ: ପଞ୍ଜାବ କଂଗ୍ରେସରେ ଚାଲିଛି ହାଇ ଭୋଲଟେଜ ଡ୍ରାମା। କ୍ୟାପଟେନ୍‌ ଅମରିନ୍ଦର ସିଂହ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ପଦରୁ ଇସ୍ତଫା ଦେବା ପରେ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ପଦକୁ ନେଇ ସସ୍‌ପେନ୍ସ ଜାରି ରହିଛି। କିଏ ହେବ ନୂଆ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ? କାହ

19 Sep 2021 3:55 pm
ଆଫଗାନିସ୍ତାନରେ ଆତଙ୍କୀଙ୍କ ମଉଜ

ଆଉ କେତେବେଳେ ବିମାନ ପଙ୍ଖାରେ ଝୁଲୁଛନ୍ତି ଦୋଳି। ଭାଇରାଲ ହେଉଛି ତାଲବାନୀଙ୍କ ଭିଡିଓ । ଓଡ଼ିଆରେ ଗୋଟେ ଢ଼ଗ ଅଛି- ମାଙ୍କଡ ହାତରେ ଶାଳଗ୍ରାମ। ଅବିକଲ ଏହି ଢ଼କଟି ଫିଟ୍ ବସୁଛି, ତାଲିବାନି ଆତଙ୍କୀଙ୍କ ଏହି ସବୁ ଭିଡିଓ ଦେଖିଲେ। The

19 Sep 2021 3:55 pm
ସୁଖଜିନ୍ଦର ସିଂହ ରନ୍ଧାୱା ହେବେ ପଞ୍ଜାବ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ!

ଚଣ୍ଡିଗଡ: ବାଜି ମାରିନେଲେ ସୁଖଜିନ୍ଦର ସିଂହ ରନ୍ଧାୱା। ସେ ପଞ୍ଜାବର ପରବର୍ତ୍ତୀ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ହୋଇପାରନ୍ତି। ସମସ୍ତଙ୍କୁ ପଛରେ ପକାଇ କଂଗ୍ରେସ ବିଧାୟକ ଦଳ ବୈଠକରେ ତାଙ୍କ ନାଁରେ ମୋହର ବାଜିଛି। ଅନୁମୋଦନ ପାଇଁ ତାଙ୍କ ନା

19 Sep 2021 3:30 pm
ଚେନ୍ନାଇ ବିପକ୍ଷରେ ବଡ଼ ରେକର୍ଡ କରିବେ ରୋହିତ୍!

ଦୁବାଇ: ଇଣ୍ଡିଆନ୍ ପ୍ରିମିୟର୍ ଲିଗ୍ (ଆଇପିଏଲ୍) ୧୪ଶ ସଂସ୍କରଣର ଦ୍ୱିତୀୟ ପର୍ଯ୍ୟାୟ ଆଜିଠାରୁ ଆରମ୍ଭ ହେଉଛି। ଆଜି ମ୍ୟାଚରେ ଡିଫେଣ୍ଡିଂ ଚାମ୍ପିୟନ୍ ମୁମ୍ବାଇ ଇଣ୍ଡିଆନ୍ସ ମହେନ୍ଦ୍ର ସିଂ ଧୋନିଙ୍କ ନେତୃତ୍ୱାଧୀନ ଚେନ୍ନାଇ ସ

19 Sep 2021 3:04 pm
୪ ମାସ ତଳେ କରିଥିଲେ ପ୍ରେମ ବିବାହ; ଘରୁ ମିଳିଲା ଝୁଲନ୍ତା ମୃତଦେହ

ଧର୍ମଗଡ଼ (ଓଡ଼ିଶା ରିପୋର୍ଟର): ଚାରି ମାସ ତଳେ କରିଥିଲେ ପ୍ରେମ ବିବାହ। ହେଲେ ଗତକାଲି ଶ୍ୱଶୁର ଘରୁ ଝୁଲନ୍ତା ଅବସ୍ଥାରେ ମିଳିଲା ତାଙ୍କ ମୃତଦେହ। ଘଟଣାଟି ଘଟିଛି କଳାହାଣ୍ଡି ଜିଲ୍ଲା ଜୁନାଗଡ଼ ଥାନା ଅନ୍ତର୍ଗତ ବଣିଜରା ଗାଁରେ। ମ

19 Sep 2021 2:41 pm
ଡଙ୍ଗା ଓଲଟି ୨ ନିଖୋଜ

ପାରାଦୀପ (ଓଡ଼ିଶା ରିପୋର୍ଟର): ଡଙ୍ଗା ଓଲଟି ପଡ଼ିବାରୁ ୨ ଜଣ ନିଖୋଜ ହୋଇଯାଇଛନ୍ତି। ଆଜି ପାରାଦୀପର ନେହରୁ ବଙ୍ଗଳା ପାଖ ମହାନଦୀ ମୁହାଣରେ ଘଟିଛି ଏହି ଘଟଣା। ଡଙ୍ଗାରେ ମୋଟ ୫ ଜଣ ଥିଲେ। ସେମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ ୩ ଜଣଙ୍କୁ ଉଦ୍ଧାର କରା

19 Sep 2021 2:26 pm
ଅମରିନ୍ଦରଙ୍କ ଲୋକପ୍ରିୟତାକୁ ଡରିଗଲା କି କଂଗ୍ରେସ?

ଚଣ୍ଡିଗଡ: ଅମରିନ୍ଦର ସିଂହ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ପଦରୁ ଇସ୍ତଫା ଦେବା ପରେ ପଞ୍ଜାବର ପରବର୍ତ୍ତୀ କ୍ୟାପଟେନ କିଏ ହେବେ? ଏନେଇ ଏବେବି ଜାରି ରହିଛି ସସ୍‌ପେନ୍ସ। କଂଗ୍ରେସରେ ରୁଦ୍ଧ ଦ୍ୱାର ବୈଠକ ଚାଲିଛି। ଏହାରି ଭିତରେ ଗାନ୍ଧୀ ପରିବ

19 Sep 2021 2:10 pm
ବିଏମ୍‌ସି ଓ ପୁଲିସ୍ ଅଧିକାରୀଙ୍କୁ ଲିଫ୍ଟରେ ବନ୍ଦ କରିଦେଲେ ବାର୍ କର୍ମଚାରୀ, ୫ ଗିରଫ

ଭୁବନେଶ୍ୱର( ଓଡ଼ିଶା ରିପୋର୍ଟ): କୋଭିଡ୍‌ କଟକଣାକୁ ନମାନି ବାରରେ ଚାଲିଥିଲା ନାଚଗୀତ ଓ ମଦର ଆସର। ଏହି ସମୟରେ ଚଢ଼ାଉ କରିଥିଲା ବିଏମ୍‌ସି (ଭୁବନେଶ୍ୱର ମହାନଗର ନିଗମ) ଓ ପୁଲିସ୍‌ ଟିମ୍‌। ତେବେ ଏହି ଟିମ୍‌କୁ ଲିଫ୍ଟରେ ବନ୍ଦ କରି

19 Sep 2021 1:46 pm
କଂଗ୍ରେସ ପ୍ରତି କଠୋର ହୋଇଯିବେ କି କ୍ୟାପଟେନ୍‌? କାହିଁକି ଗେହଲଟ ଲେଖିଲେ ଏମିତି ବାର୍ତ୍ତା

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ: ଖୁବ୍‌ ଅସନ୍ତୁଷ୍ଟ ଅଛନ୍ତି କ୍ୟାପ୍‌ଟେନ୍ ଅମରିନ୍ଦର ସିଂହ। ଦଳୀୟ କନ୍ଦଳ ଯୋଗୁ ସେ ଶନିବାର ପଞ୍ଜାବର ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ପଦରୁ ଇସ୍ତଫା ଦେଇଛନ୍ତି। ତାଙ୍କୁ ଅପମାନିତ କରାଯାଇଛି ବୋଲି ସେ ଖୋଲାଖୋଲି ଭାବେ ହାଇକମାଣ

19 Sep 2021 1:16 pm
ଛାଡ଼ପତ୍ର ପରେ ବି ଝିଅ ପାଇପାରିବ ବାପା-ମା’ର ପେନସେନ୍‌: କ୍ୟାଟ୍‌    

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ:ଛାଡପତ୍ର ପରେ ଜଣେ ଝିଅ ବାପା-ମା’ର ପେନସନ ପାଇପାରିବେ। ଏଥିପାଇଁ ସେମାନଙ୍କ ହକଦାର ରହିଛି । ସେଣ୍ଟ୍ରାଲ୍ ଆଡମିନିଷ୍ଟ୍ରେଟିଭ୍ ଟ୍ରିବ୍ୟୁନାଲ୍ (କ୍ୟାଟ୍) ଏହା କହିଛି। କ୍ୟାଟ୍‌ ଏଭଳି ନିର୍ଦ୍ଦେଶ ଦେଇ ପରିବାରର

19 Sep 2021 12:58 pm
କୁନ୍ଦ୍ରା କହିଲେ- ‘ମୋତେ ମିଛରେ ବଳି ପକାଯାଉଛି’

ମୁମ୍ବାଇ: ‘ମୋ ବିରୋଧରେ କୌଣସି ପ୍ରମାଣ ନାହିଁ। ମୋତେ ଅଯଥା ଫସାଇ ଦିଆଯାଉଛି। ମିଛରେ ମୋତେ ବଳି ପକାଯାଉଛି।’ ଏଭଳି କିଛି ଦୃଢ଼ ସ୍ୱରରେ ଦାବି କରିଛନ୍ତି ଅଶ୍ଳୀଳ ଫିଲ୍ମ ତିଆରି ମାମଲାରେ ଗିରଫ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଶିଳ୍ପା ସେଟ୍ଟୀଙ୍କ

19 Sep 2021 12:38 pm
ରାଜନୈତିକ ଇତିହାସରେ ବିରଳ, ବିନା ବିରୋଧୀରେ ଏଠି ଚାଲିବ ସରକାର

କୋହିମା:ନାଗାଲାଣ୍ଡ ଦେଶର ଏକମାତ୍ର ରାଜ୍ୟ ହେବ ଯେଉଁଠି ବିନା ବିରୋଧୀରେ ସରକାର ଚାଲିବ। ରାଜ୍ୟରେ ସମସ୍ତ ରାଜନୀତିକ ଦଳ ଏକାଠି ହେବା ପରେ ଏପରି ପରିସ୍ଥିତି ଉପିଜିଛି । ଯାହାକି ଦେଶର ରାଜନୈତିକ ଇତିହାସରେ ଏକ ବିରଳ ଚିତ୍ର

19 Sep 2021 12:01 pm
ପତ୍ନୀଙ୍କୁ ଲୁଚି କରିଥିଲେ ଦ୍ୱିତୀୟ ବିବାହ, ଧରିବାକୁ ଆସିଥିବା ପୁଲିସ୍ ହେଲା ରାତି ଅନିଦ୍ରା

ବ୍ରହ୍ମପୁର (ଓଡ଼ିଶା ରିପୋର୍ଟର): ପ୍ରଥମ ପତ୍ନୀ ଥାଇ ଦ୍ୱିତୀୟ ବିବାହ କରିଥିବା ଜଣେ ଯୁବକଙ୍କୁ ଆଜି ଛତ୍ରପୁରରୁ ଉଠାଇ ନେଇଛି ଭଦ୍ରକ ପୁଲିସ୍। ତାଙ୍କ ନାଁ ପିନା ସାମଲ। ତାଙ୍କୁ ଛତ୍ରପୁର ଥାନାରେ ଅଟକ ରଖି ପଚରାଉଚରା କରାଯାଉଛି

19 Sep 2021 11:55 am
ଚଳନ୍ତା କାର୍‌ରେ ଲାଗିଲା ନିଆଁ, ଜୀବନ୍ତ ଜଳିଗଲେ ଡାକ୍ତର

ହାଇଦ୍ରାବାଦ: ରାସ୍ତା ମଝିରେ ହଠାତ୍‌ ଚଳନ୍ତା କାର୍‌ରେ ଲାଗିଲା ନିଆଁ। ଦେଖୁ ଦେଖୁ ଜୀବନ୍ତ ଜଳିଗଲେ ଜଣେ ଡାକ୍ତର। ଏଭଳି ଏକ ଭୟାନକ ସଡକ ଦୁର୍ଘଟଣା ଘଟିଛି ହାଇଦ୍ରାବାଦରେ। ପୁଲିସ ସୂଚନା ମୁତାବକ, ସକାଳୁ ୩୯ ବର୍ଷୀୟ ଡାକ୍ତର

19 Sep 2021 11:49 am
ମନାଇଲେ ରାହୁଲ, କିନ୍ତୁ ମାନିଲେନି ଅମ୍ବିକା

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ: ଜୋର ଧରିଛି ପଞ୍ଜାବ ପଲିଟିକ୍ସ। ଗତକାଲି ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ପଦରୁ କ୍ୟାପଟେନ୍‌ ଅମରିନ୍ଦର ସିଂହ ଇସ୍ତଫା ଦେଇଛନ୍ତି। ଏହାପରେ କିଏ ହେବ ପରବର୍ତ୍ତୀ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ? ତାକୁ ନେଇ ଚର୍ଚ୍ଚା ଜୋର ଧରିଛି। ରେସ୍‌ରେ ଅନେକ

19 Sep 2021 11:20 am
ଜଣେ ମହିଳା ହୋଇପାରନ୍ତି ପଞ୍ଜାବର ନୂଆ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ: କ୍ୟାପ୍‌ଟେନ୍‌ ଅମରିନ୍ଦର ସିଂହ ଶନିବାର ପଞ୍ଜାବର ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ପଦରୁ ଇସ୍ତଫା ଦେଇଛନ୍ତି। କାହାକୁ ରାଜ୍ୟର ନୂଆ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ କରାଯିବ, ସେ ଦାୟିତ୍ୱ ଦଳର ଅନ୍ତରୀଣ ଅଧ୍ୟକ୍ଷ ସୋନିଆ ଗାନ୍ଧିଙ୍କ ଉପରେ ଛାଡ଼ି

19 Sep 2021 10:43 am
ଛାତ୍ରୀଙ୍କ ଗାଲ କାମୁଡ଼ି ଦେଲେ ପ୍ରଧାନଶିକ୍ଷକ

ପାଟନା: ଜଣେ ପ୍ରଧାନଶିକ୍ଷକ ଜଣେ ୧୨ ବର୍ଷୀୟା ଛାତ୍ରୀଙ୍କୁ ଅସଦାଚରଣ କରିବା ସହିତ ତାଙ୍କ ଗାଲକୁ କାମୁଡ଼ିବା ଅଭିଯୋଗରେ ଗିରଫ ହୋଇଛନ୍ତି। ତେବେ ପୁଲିସ୍ ତାଙ୍କୁ ଥାନାକୁ ନେଉଥିବା ବେଳେ ସ୍ଥାନୀୟ ଲୋକେ ତାଙ୍କୁ ମାଡ଼ ମାରିଥିଲ

19 Sep 2021 10:16 am
କମୁଛି ବିଭିନ୍ନ ନଦୀର ଜଳସ୍ତର; ଏବେବି ପାଣିଘେରରେ ବିଭିନ୍ନ ଗାଁ

ଭୁବନେଶ୍ୱର(ଓଡ଼ିଶା ରିପୋର୍ଟର): ଲଘୁଚାପ ପ୍ରଭାବରେ ଲଗାଣ ବର୍ଷା ଯୋଗୁ ରାଜ୍ୟର ବିଭିନ୍ନ ନଦୀରେ ଜଳସ୍ତର ବୃଦ୍ଧି ପାଇଥିବା ବେଳେ ବର୍ଷା କମିବା ପରେ ସେଗୁଡ଼ିକର ଜଳସ୍ତର ହ୍ରାସ ପାଉଛି। ମହାନଦୀରେ ଜଳସ୍ତର କମୁଥିବା ବେଳେ ବୁଢ଼

19 Sep 2021 10:03 am
ଯୁବକଙ୍କୁ ହତ୍ୟା, ଅଭିଯୁକ୍ତଙ୍କ ଘର ଜାଲି ଦେଲେ ଲୋକେ

ଖଲ୍ଲିକୋଟ (ସିଲୁ ବିଶ୍ୱାଳ): ସଂଘବଦ୍ଧ ଆକ୍ରମଣରେ ଜଣଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ଘଟିଥିବା ବେଳେ ଆଉ ଜଣେ ଗୁରୁତର ଆହତ ହୋଇଛନ୍ତି। ଆଉ ଏହା ପରେ ଅଭିଯୁକ୍ତଙ୍କ ଘରେ ନିଆଁ ଲଗାଇ ଦେଇଥିଲେ ଗାଁ ଲୋକେ। ଫଳରେ ଗାଁରେ ଉତ୍ତେଜନାମୂଳକ ସ୍ଥିତି ସୃଷ୍ଟ

19 Sep 2021 9:55 am
ବାଇକ୍ ଡିକି ତାଡ଼ି ୩୦ହଜାର ଟଙ୍କା ଲୁଟି ନେଲେ

ବାଲିଗୁଡ଼ା(ଅଜିତ ନାୟକ): ଏଟିଏମରୁ ୩୦ ହଜାର ଟଙ୍କା ଉଠାଇ ନିଜ ବାଇକ ଡିକିରେ ରଖିଥିଲେ। ତା’ପରେ କିଛି ଜିନିଷ କିଣିବାକୁ ଗାଡ଼ି ରଖି ପାଖ ଦୋକାନକୁ ଯାଇଥିଲେ। ହେଲେ ଫେରିଲାବେଳକୁ ଡିକି ତଡ଼ା ହୋଇ ଟଙ୍କା ଲୁଟ ହୋଇଥିବା ଦେଖିବାକୁ ପ

19 Sep 2021 9:12 am
ପ୍ରିୟଙ୍କା ହେବେ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ପ୍ରାର୍ଥୀ!

ଲକ୍ଷ୍ନୌ: ପ୍ରିୟଙ୍କା ଗାନ୍ଧି ଭଦ୍ରା ହେବେ କି ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ପ୍ରାର୍ଥୀ? ଆସନ୍ତାବର୍ଷ ଉତ୍ତର ପ୍ରଦେଶରେ ବିଧାନସଭା ନିର୍ବାଚନ ହେବାକୁ ଥିବା ବେଳେ ବିଜେପିକୁ କଡ଼ା ଟକ୍କର ଦେବାକୁ କଂଗ୍ରେସ ପ୍ରିୟଙ୍କାଙ୍କୁ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍

19 Sep 2021 8:51 am
ମୂର୍ତ୍ତି ଉଚ୍ଚତା ବିବାଦର ହେଲା ଅନ୍ତ

କଟକ (ଓଡ଼ିଶା ରିପୋର୍ଟର): କଟକରେ ଦୁର୍ଗା ମୂର୍ତ୍ତି ଉଚ୍ଚତାକୁ ନେଇ ଲାଗି ରହିଥିବା ବିବାଦର ଅନ୍ତ ଘଟିଛି। ହାଇକୋର୍ଟଙ୍କ ନିର୍ଦ୍ଦେଶ ଏବଂ ରାଜ୍ୟ ସରକାରଙ୍କ ଗାଇଡଲାଇନକୁ ମାନିବା ପାଇଁ ସର୍ବସମ୍ମତି କ୍ରମେ ଶାନ୍ତି କମିଟି ବୈ

19 Sep 2021 8:28 am
୧୯ ସେପ୍ଟେମ୍ବର, ରବିବାର: ଦୂରସ୍ଥାନକୁ ଯାତ୍ରା କରିପାରନ୍ତି

ମେଷ: ଆଜି ଦିନଟି ଭଲରେ କଟିବ। ବ୍ୟବସାୟ ବାଣିଜ୍ୟରେ ଅଧିକ ଲାଭ ହେବ। ଦୂରସ୍ଥାନକୁ ଯାତ୍ରା କରିପାରନ୍ତି। ବୃଷ: ପାରିବାରିକ ଶାନ୍ତି ମିଳିବ। ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନ ଖୁସିରେ କଟିବ। ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତି ସ୍ୱଚ୍ଛଳ ରହିବ। ମିଥୁନ: କର୍ମକ୍ଷ

19 Sep 2021 7:42 am
ଭୁବନେଶ୍ୱର ଏମ୍‌ସର ବିରଳ ଅସ୍ତ୍ରୋପଚାର, ଶିଶୁକନ୍ୟାର ସଫଳ ଇକ୍‌ମୋ ଚିକିତ୍ସା

ଭୁବନେଶ୍ୱର(ଓଡ଼ିଶା ରିପୋର୍ଟର): ଇକ୍‌ମୋ ଚିକିତ୍ସାରେ ୨୨ ମାସ ଶିଶୁକନ୍ୟାର ସଫଳ ଅସ୍ତ୍ରୋପଚାର କରାଯାଇଛି। ଭୁବନେଶ୍ୱର ଏମ୍‌ସରେ ଏପରି ବିରଳ ଅସ୍ତ୍ରୋପଚାର ହୋଇଛି। ଫଳରେ ଜଟିଳ ଫୁସ୍‌ଫୁସ୍‌ ସଂକ୍ରମଣରୁ ସୁସ୍ଥ ହୋଇ ଘରକୁ ଫେ

18 Sep 2021 10:22 pm
ଆସନ୍ତା ୩ମାସ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ, ସଚେତନ ରହିବାକୁ ପରାମର୍ଶ ଦେଲେ ସରକାର

ଭୁବନେଶ୍ୱର(ଓଡ଼ିଶା ରିପୋର୍ଟର): ରାଜ୍ୟରେ ଗତ ୩ଦିନ ଧରି କରୋନା ସଂକ୍ରମଣ ମାମଲା ବୃଦ୍ଧି ପାଉଥିବାବେଳେ ଆଜି ସାମାନ୍ୟ ହ୍ରାସ ପାଇଛି। ତେବେ ଆସନ୍ତା ୩ମାସ ବେଶ୍ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ଓ ଏଥିପାଇଁ ସମସ୍ତଙ୍କୁ ସଚେତନ ରହିବାକୁ ପଡ଼ି

18 Sep 2021 9:59 pm
ଅନନ୍ତ ବ୍ରତ ପାଇଁ ଅନନ୍ତ ବାସୁଦେବ ମନ୍ଦିରରେ ପୂଜାର୍ଚ୍ଚନା ଉପରେ କଟକଣା

ଭୁବନେଶ୍ୱର(ଓଡ଼ିଶା ରିପୋର୍ଟର): କୋଭିଡ୍ ସଂକ୍ରମଣ ଆଶଙ୍କାକୁ ଦୃଷ୍ଟିରେ ରଖି ଭୁବନେଶ୍ୱର ମହାନଗର ନିଗମ(ବିଏମସି) ପକ୍ଷରୁ ଅନନ୍ତ ବାସୁଦେବ ମନ୍ଦିରରେ ଶ୍ରଦ୍ଧାଳୁଙ୍କ ପୂଜାର୍ଚ୍ଚନା ଉପରେ କଟକଣା ଜାରି ହୋଇଛି। ବିଏମସି ପକ୍ଷର

18 Sep 2021 9:56 pm
ନକ୍ସଲ ପ୍ରବଣ ଅଞ୍ଚଳରେ ନୂଆପଡ଼ା ଜିଲ୍ଲାପାଳ

ନୂଆପଡା(ମାୟାଧର ସରାଫ): ନକ୍ସଲ ପ୍ରବଣ ଅଞ୍ଚଳରେ ନୂଆପଡ଼ା ଜିଲ୍ଲାପାଳ ସ୍ୱଧାଦେବ ସିଂ। ସେ ସରକାରୀ ଯୋଜନାର ସମୀକ୍ଷା କରିବା ସହିତ ଲୋକଙ୍କ ସହିତ ଭାବବିନିମୟ କରିଛନ୍ତି। ଏଥିସହ କେତେକ ଲୋକାଭିମୁଖୀ ପ୍ରକଳ୍ପର ଲୋକାର୍ପିତ କର

18 Sep 2021 9:48 pm
ଦୁଃଖ ଦେଲା ଭାରିଗଦା ପ୍ରକଳ୍ପ: ଦୁଇ ଭାଇ ଜେଲ୍‌ରେ, ଦିଅର ଶୁଦ୍ଧିକ୍ରିୟା ପାଇଁ ଭିକ ମାଗୁଛନ୍ତି ଦୁଇ ଭାଉଜ

ଆଳି (ବନମାଳି ସାହୁ): ଦୁଃଖ ଦେଇଗଲା ଭାରିଗଦା ପ୍ରସ୍ତାବିତ ମେଗା ଜଳପ୍ରକଳ୍ପ! ଭଙ୍ଗାରୁଜା ମାମଲାରେ ଗିରଫ ହୋଇ ଦୁଇ ଭାଇ ଜେଲ୍‌। ସେପଟେ ଦୁଇ ଭାଇଙ୍କୁ ଜେଲ୍‌ରୁ ମୁକୁଳାଇ ନପାରି ଜୀବନ ହାରିଦେଲେ ସାନଭାଇ। ଏବେ ଦିଅରଙ୍କ ଶୁଦ୍ଧ

18 Sep 2021 9:29 pm
ରାମ ମନ୍ଦିର ପାଇଁ ଆସିଲା ୧୧୫ଟି ଦେଶରୁ ଜଳ

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ: ବିଶ୍ୱର ୭ ମହାଦ୍ୱୀପର ୧୧୫ଟି ଦେଶରୁ ଅଯୋଧ୍ୟାରେ ନିର୍ମାଣ ଚାଲିଥିବା ରାମ ମନ୍ଦିର ପାଇଁ ଆସିଛି ଜଳ। ବସୁଧୈବ କୁଟୁମ୍ବକମ ନୀତିକୁ ସମ୍ମାନ ଜଣାଇ ଏପରି ଅଭିନବ ଉପାୟ ଅବଲମ୍ବନ କରାଯାଇଥିବା ଆଜି ପ୍ରତିରକ୍ଷା ମନ୍

18 Sep 2021 9:27 pm
କେହି ଜାଣିପାରିଲେନି , ହଠାତ୍ ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ‌ଆସିଲା ସିକ୍ରେଟ୍

ପାରଳାଖେମୁଣ୍ଡି/ସୋର/ଭୁବନେଶ୍ୱର(ଓଡ଼ିଶା ରିପୋର୍ଟର): ପାରଳାଖେମୁଣ୍ଡି ACF ସୌମ୍ୟରଞ୍ଜନ ମୃତ୍ୟୁମାମଲାରେ ପୁଣି ମୋଡ଼। ମୃତ୍ୟୁର ୬୫ ଦିନ ପରେ ଆଜି ଅଭିଯୁକ୍ତ ପାରଳାଖେମୁଣ୍ଡି ଡିଏଫ୍ଓ ସଂଗ୍ରାମ କେଶରୀ ବେହାରା ଓ ରୋଷେୟା ମନ୍ମ

18 Sep 2021 9:06 pm
ସିଦ୍ଧୁଙ୍କ ବିରୋଧରେ କ୍ୟାପ୍ଟେନଙ୍କ ଯୁଦ୍ଧ ଡାକରା, ସୋନିଆ କହିଲେ ‘I am Sorry’

ଚଣ୍ଡିଗଡ଼: ବିବାଦୀୟ ପରିସ୍ଥିତି ମଧ୍ୟରେ ପଞ୍ଜାବ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ପଦ ଛାଡ଼ିଥିବା କ୍ୟାପ୍ଟେନ ଅମରିନ୍ଦର ସିଂହ ଆଜି ରାଜ୍ୟର କଂଗ୍ରେସ ମୁଖ୍ୟ ନବଜୋତ ସିଂହ ସିଦ୍ଧୁଙ୍କ ବିରୋଧରେ ଯୁଦ୍ଧ ଡାକରା ଦେଇଛନ୍ତି। ସିଦ୍ଧୁଙ୍କ ପାଇଁ ସେ

18 Sep 2021 8:55 pm
ସୋନିଆ ବାଛିବେ ପଞ୍ଜାବ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ, ତାଲିକାରେ ଏହି ସବୁ ନେତା

ଅମୃତସର: ଦଳୀୟ ଅସନ୍ତୋଷ କାରଣରୁ ପଞ୍ଜାବ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ପଦରୁ କ୍ୟାପ୍ଟେନ ଅମରିନ୍ଦର ସିଂହ ଆଜି ଇସ୍ତଫା ଦେଇଛନ୍ତି। ତାଙ୍କ ଇସ୍ତଫାପତ୍ରକୁ ରାଜ୍ୟପାଳ ଗ୍ରହଣ ମଧ୍ୟ କରିନେଇଛନ୍ତି। ପଞ୍ଜାବ କଂଗ୍ରେସ ମୁଖ୍ୟ ନବଜୋତ ସିଂହ ସ

18 Sep 2021 8:16 pm
ଆଉ ନାହାନ୍ତି ସାରସ୍ୱତ ସାଧିକା ମନୋରମା ମହାପାତ୍ର

ଭୁବନେଶ୍ୱର(ଓଡ଼ିଶା ରିପୋର୍ଟର):ଆଉ ନାହାନ୍ତି ବିଷିଷ୍ଟ ସାହିତ୍ୟିକା ତଥା ସାରସ୍ୱତ ସାଧିକା ମନୋରମା ମହାପାତ୍ର। ୮୭ ବର୍ଷ ବୟସରେ ଇହଲୀଳା ସମ୍ବରଣ କରିଛନ୍ତି ମନୋରମା। ଦୈନିକ ସମାଜର ପୂର୍ବତନ ସଂପାଦିକା ମନୋରମାଙ୍କୁ କଟକ ଏସ

18 Sep 2021 7:50 pm
ବଲାଙ୍ଗିର ବିଜେଡିରେ ଫାଟ ଜଳଜଳ, ତାଳି ପକାଇବାକୁ ଯିବେ ନବୀନ

ଭୁବନେଶ୍ୱର(ଓଡ଼ିଶା ରିପୋର୍ଟର): ପଂଚାୟତ ଓ ପୌର ନିର୍ବାଚନକୁ ଦୃଷ୍ଟିରେ ରଖି ବିଜୁ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ କଲ୍ୟାଣ ଯୋଜନାର ସ୍ମାର୍ଟ କାର୍ଡ ବାଣ୍ଟିବା ଆଳରେ ବିଜେଡି ସୁପ୍ରିମୋ ତଥା ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ନବୀନ ପଟ୍ଟନାୟକ ଏବେ ଦଳୀୟ ସାଂଗଠନି

18 Sep 2021 7:22 pm
ନିଟ୍‌ ପରୀକ୍ଷା ଦେଇଥିବା ଛାତ୍ରୀ ହଠାତ୍‌ ନିଖୋଜ

ଚେନ୍ନାଇ: ତାମିଲନାଡୁରେ ନିଟ୍‌ ଆଶାୟୀଙ୍କ ସହ ଜଡ଼ିତ ଅଘଟଣ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିବାରେ ଲାଗିଛି। ପୂର୍ବରୁ ନିଟ୍ ପରୀକ୍ଷା ଦେଇଥିବା ଛାତ୍ରଛାତ୍ରୀମାନେ ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରୁଥିବା ଖବର ମିଳିଥିଲା। ଏବେ ଜଣେ ନିଟ୍‌ ପରୀକ୍ଷା ଦେଇଥିବା ଛା

18 Sep 2021 6:56 pm
ଜେଲ ଛାଡି ଯମପୁର ବାଛିନେଲେ

ତାଙ୍କର ଦୁଇ ହାତ ନାହିଁ, ଜେଲରେ ଖାଇବା, ପିଇବା, ରହିବା ତାଙ୍କୁ ଭଲ ଲାଗୁନଥିଲା, ଜେଲ ତାଙ୍କୁ ଯମପୁର ଠୁ ଅଧିକ ଯନ୍ତ୍ରଣା ଦେଉଥିଲା, ତେଣୁ ଜେଲ ଯିବା ଅପେକ୍ଷା ସେ ଯମପୁରକୁ ଯିବାକୁ ଇଛା ପ୍ରକଶ କରିଥିଲେ The post ଜେଲ ଛାଡି ଯମପୁର ବା

18 Sep 2021 6:50 pm
ଶାରୀରିକ ସମ୍ପର୍କ ରଖିଲା, ପ୍ରେମିକାଙ୍କ ମୋବାଇଲ୍‌ରେ ଅନ୍ତରଙ୍ଗ ଭିଡିଓ ସୁଟିଂ କରି ଭାଇରାଲ୍‌ କଲା

କୋରାପୁଟ(ସୂର୍ଯ୍ୟ ପଣ୍ଡା): ଧୋକାବାଜ୍‌ ପ୍ରେମିକ! ଭଲ ପାଇବାର ପ୍ରତିଶ୍ରୁତି ଦେଇ ପ୍ରେମିକାଙ୍କ ସହିତ ଶାରୀରିକ ସମ୍ପର୍କ ରଖିଲା। ଆଉ ପ୍ରେମିକାଙ୍କ ଅଜ୍ଞାତରେ ତାଙ୍କ ମୋବାଇଲ୍‌ରେ ଅନ୍ତରଙ୍ଗ ମୁହୂର୍ତ୍ତର ଭିଡିଓ ସୁଟିଂ କର

18 Sep 2021 6:44 pm
ଟିକା ନେବାକୁ ମନା କରିବାରୁ ବିଜୁଳି କାଟିଲେ, ପାଣି ବନ୍ଦ କଲେ

ଭୋପାଲ: କରୋନା ବିରୋଧରେ ଟିକା ବାଧ୍ୟମୂଳକ ନୁହେଁ। ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି ନିଜ ଇଚ୍ଛାରେ ହିଁ ଟିକା ନେଇପାରିବେ କିମ୍ବା ଏହାକୁ ପ୍ରତ୍ୟାଖ୍ୟାନ କରିପାରିବେ। କାହାକୁ ବି ଟିକା ନେବାକୁ ବାଧ୍ୟ କରାଯାଇ ପାରିବ ନାହିଁ। କିନ୍ତୁ ଅନେକ ସ୍

18 Sep 2021 6:41 pm
ବାଇକ୍‌ରେ ଆସି ଝାମ୍ପିନେଲେ ୨ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା

ଟିଟିଲାଗଡ଼(ମାନସ ମହାନ୍ତି ):ବଲାଙ୍ଗିର ଜିଲ୍ଲା ସଇଁନ୍ତଲା ଥାନା ବ୍ଲକ ଶିକ୍ଷା ଅଧିକାରୀଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟ ପରିସରରୁ ଜଣେ ଶିକ୍ଷୟିତ୍ରୀଙ୍କ ଠାରୁ ୨ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ଲୁଟି ନେଇ ଥିବା ଜଣାପଡିଛି। ସଇଁନ୍ତଲା ବ୍ଲକ ସିଶକେଲା ପଂଚା

18 Sep 2021 6:28 pm
ସେପ୍ଟେମ୍ବର ୨୦ରୁ ଆରମ୍ଭ ହେବ ୟୁଜି କ୍ଲାସ

ଭୁବନେଶ୍ୱର(ଓଡ଼ିଶା ରିପୋର୍ଟର): କରୋନା ପ୍ରକୋପ ଧୀରେଧୀରେ ନିୟନ୍ତ୍ରଣକୁ ଆସୁଥିବାରୁ ରାଜ୍ୟରେ ଗୋଟିଏ ପରେ ଗୋଟିଏ ଶିକ୍ଷାନୁଷ୍ଠାନ ଖୋଲିବା ଦିଗରେ ପଦକ୍ଷେପ ନିଆଯାଉଛି। ସେପ୍ଟେମ୍ବର ୨୦ରୁ ଆରମ୍ଭ ହେବ ୟୁଜି ପ୍ରଥମ ବ

18 Sep 2021 5:54 pm
ମହେଶ ବାବୁ ପଚାରିଲେ, ଝିଅମାନେ କେବେ ସୁରକ୍ଷିତ ହେବେ?

ହାଇଦ୍ରାବାଦ: ନିକଟରେ ତେଲେଙ୍ଗାନାରେ ଘଟିଛି ଲଜ୍ଜାଜନକ ଘଟଣା। ମାତ୍ର ୬ ବର୍ଷର ଜଣେ ନାବାଳିକା ଯୌନ ନିର୍ଯାତନାର ଶିକାର ହୋଇଛି। ଏହି ଘଟଣା ଏବେ ସମସ୍ତଙ୍କୁ ଥରାଇ ଦେଇଛି। ଏହାକୁ ନେଇ ଚାରିଆଡୁ ବିରୋଧର ସ୍ୱର ଉଠିଛି। ଏପରିକ

18 Sep 2021 5:48 pm
ବିଲ୍‌ ପାରିତ, ବାଲ୍ୟ ବିବାହର ୩୦ ଦିନ ମଧ୍ୟରେ ପଞ୍ଜିକରଣ ଜରୁରୀ

ଜୟପୁର: ଦେଶରେ ବାଲ୍ୟ ବିବାହ ଅବୈଧ ହୋଇଥିଲେ ହେଁ ରାଜସ୍ଥାନ ସରକାର ଗୋଟିଏ ଅଜବ ବିଲ୍‌ ପାରିତ କରିଛନ୍ତି। ଅବଶ୍ୟ ବିବାହରେ ବାଲ୍ୟ ବିବାହକୁ ଆଇନଗତ ମାନ୍ୟତା ଦିଆଯାଇ ନାହିଁ। କିନ୍ତୁ ଯଦି କେହି ବାଲ୍ୟ ବିବାହ କରୁଛି, ତା’ହେଲ

18 Sep 2021 5:30 pm
ପ୍ରତିରକ୍ଷା ମନ୍ତ୍ରୀ ରାଜନାଥ ସିଂଙ୍କୁ ଭେଟିଲେ ଏନ୍‌ସିସି କମିଟିର ଅଧ୍ୟକ୍ଷ ବୈଜୟନ୍ତ ପଣ୍ଡା

ଭୁବନେଶ୍ୱର(ଓଡ଼ିଶା ରିପୋର୍ଟର): ପ୍ରତିରକ୍ଷା ମନ୍ତ୍ରୀ ରାଜନାଥ ସିଂଙ୍କୁ ଭେଟିଛନ୍ତି ଏନ୍‌ସିସି କମିଟି ଅଧ୍ୟକ୍ଷ ବୈଜୟନ୍ତ ପଣ୍ଡା। କାର୍ଯ୍ୟରେ ଯୋଗଦେବା ପୂର୍ବରୁ ସେ ଆଜି ରାଜନାଥଙ୍କୁ ଭେଟି ତାଙ୍କ ମାର୍ଗଦର୍ଶନ ଲୋଡ଼ିଛନ

18 Sep 2021 5:28 pm
ରାଗିଗଲେ ରାଖୀ, କହିଲେ-‘ମିଷ୍ଟର ଚଡ୍ଡାଙ୍କ ଚଡ୍ଡା କାଢ଼ି ଦେବି’

ମୁମ୍ବାଇ: ରାଗିଗଲେ ବଲିଉଡର ଡ୍ରାମା କୁଇନ୍‌ ରାଖୀ ସାୱନ୍ତ। କହିଲେ- ‘ମୋ ଠାରୁ ଆଉ ମୋ ନାଁ ଠାରୁ ଦୂରେଇ ରୁହ। ନହେଲେ ମିଷ୍ଟର ଚଡ୍ଡାଙ୍କ ଚଡ୍ଡା କାଢ଼ି ଦେବି।’ ଏଣ୍ଟରଟେନ୍‌ମେଣ୍ଟ ପାଇଁ ବଲିଉଡର ଡ୍ରାମା କୁଇନ୍‌ ରାଖୀ ସାୱନ୍ତ

18 Sep 2021 5:23 pm
ଓଡ଼ିଶାରରେ ହରିଆନାର କ୍ରାଇମବ୍ରାଞ୍ଚ ଟିମ୍‌

ନୀଳଗିରି(ବିଶ୍ୱମ୍ଭର ଦାସ): ଓଡ଼ିଶାର ନୀଳଗିରିରେ ହରିଆନାର କ୍ରାଇମବ୍ରାଞ୍ଚ ଟିମ୍‌। ଗହଣା ଚୋରି ମାମଲାରେ ୫ ଜଣିଆ କ୍ରାଇମବ୍ରାଞ୍ଚ ଟିମ୍‌ ଜଣେ ଅଭିଯୁକ୍ତକୁ ଧରିବା ସହିତ କିଛି ଅଳଙ୍କାର ଜବତ କରିଛି। ଏବେ ମଧ୍ୟ ନୀଳଗିରି ପୁଲ

18 Sep 2021 5:10 pm
ବନ୍ୟା ପରେ ବଢ଼ୁଛି ଦୁର୍ଦ୍ଦଶା

ଭଦ୍ରକ(ପାର୍ଥ ସାରଥୀ ନାୟକ):ଲଘୁଚାପ ବର୍ଷାରେ ବୈତରଣୀ ନଦୀରେ ବନ୍ୟା ଆସି ଏହାର ଶାଖା ନଦୀର ଜଳସ୍ତର ବୃଦ୍ଧି ପାଇଛି । ବୈତରଣୀ ନଦୀର ଜଳସ୍ତର ଉପର ମୁଣ୍ଡରେ କମିବା ସହ ତଳିଆ ଅଞ୍ଚଳରେ ଜଳସ୍ତର ବୃଦ୍ଧି ପାଇଛି । ଯାହା ଫଳରେ ଭଣ୍ଡ

18 Sep 2021 5:00 pm
ସତ ଓଗାଳିବାକୁ ୫ ଅଭିଯୁକ୍ତଙ୍କୁ ରିମାଣ୍ଡରେ ନେଲା କ୍ରାଇମବ୍ରାଞ୍ଚ

ବାଲେଶ୍ୱର(ଓଡ଼ିଶା ରିପୋର୍ଟର): ଚାନ୍ଦିପୁର ଡିଆର୍‌ଡିଓରୁ ତଥ୍ୟ ଲିକ୍‌ ଅଭିଯୋଗ ମାମଲାରେ ଗିରଫ ହୋଇଥିବା ୫ ଅଭିଯୁକ୍ତଙ୍କୁ ରିମାଣ୍ଡରେ ନେଲା କ୍ରାଇମବ୍ରାଞ୍ଚ। ସମସ୍ତ ଅଭିଯୁକ୍ତଙ୍କୁ ବାଲେଶ୍ୱର ଜେଲରୁ କଟକ ଆଣୁଛି କ୍ରାଇମ

18 Sep 2021 4:46 pm
ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ପଦରୁ ଶେଷରେ ଇସ୍ତଫା ଦେଲେ କ୍ୟାପ୍ଟେନ ଅମରିନ୍ଦର ସିଂହ

ଅମୃତସର: ଦୀର୍ଘ ଦିନ ଧରି ପଞ୍ଜାବ କଂଗ୍ରେସରେ ଚାଲିଥିବା କଳି ଶେଷରେ ବିସ୍ଫୋରକ ରୂପ ଧାରଣ କରିଛି। ଦିନକୁ ଦିନ ବିବାଦ ବଢ଼ୁଥିବାରୁ ଆଜି ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ପଦରୁ ଇସ୍ତଫା ଦେଇଛନ୍ତି କ୍ୟାପ୍ଟେନ ଅମରିନ୍ଦର ସିଂହ। ସେ ଆଜି ରାଜ୍ୟପ

18 Sep 2021 4:41 pm
ଶିଳ୍ପାଙ୍କ ‘ନ୍ୟୁ ଏଣ୍ଡିଂ’, କହିଲେ ‘ମୁଁ ଚାହିଁଲେ ବି ଭୁଲ୍‌ ସୁଧାରି ପାରିବିନି’

ମୁମ୍ବାଇ: ଅଭିନେତ୍ରୀ ଶିଳ୍ପା ସେଟ୍ଟୀଙ୍କ ସ୍ୱାମୀ ତଥା ବ୍ୟବସାୟୀ ରାଜ କୁନ୍ଦ୍ରା ଏବେ ଜେଲ୍‌ରେ। ଅଶ୍ଳୀଳ ଫିଲ୍ମ ତିଆରି ମାମଲାରେ ସେ ପୁଲିସ ହେପାଜତରେ ଅଛନ୍ତି। ସ୍ୱାମୀଙ୍କ ଯୋଗୁଁ ଶିଳ୍ପା ସେଟ୍ଟୀ ଏବେ ଅତ୍ୟନ୍ତ କଠିନ ସମ

18 Sep 2021 4:25 pm
କାଲିଠାରୁ ପୁଣି ଆଇପିଏଲ, ପ୍ରଥମ ମ୍ୟାଚ୍‌ରେ ମୁମ୍ବାଇ-ଚେନ୍ନାଇ ଟକ୍କର

ଦୁବାଇ: ମହାମାରୀ କରୋନା କାରଣରୁ ଅଧାରୁ ବନ୍ଦ ହୋଇଥିବା ଆଇପିଏଲର ୧୫ତମ ସଂସ୍କରଣର ବଳକା ମ୍ୟାଚ୍‌ କାଲିଠାରୁ ଆରମ୍ଭ ହେବ। ପ୍ରଥମ ମ୍ୟାଚ୍‌ରେ ଡିଫେଣ୍ଡିଂ ଚାମ୍ପିୟନ ମୁମ୍ବାଇ ଇଣ୍ଡିଆନ୍ସ ଆଇପିଏଲର ସବୁଠାରୁ ସଫଳ ଟିମ୍‌ ଚେନ

18 Sep 2021 4:08 pm
ତୁରନ୍ତ ଦଳରେ ନେତୃତ୍ୱ ପରିବର୍ତ୍ତନ ପାଇଁ ଦାବି କଲେ କଂଗ୍ରେସ ସାଂସଦ ଥରୁର

ଥରୁଭନନ୍ତପୁରମ: କଂଗ୍ରେସରେ ଏବେ ଦଳୀୟ କନ୍ଦଳ ଓ ନେତୃତ୍ୱ ପରିବର୍ତ୍ତନ ଦାବି ତେଜିବାରେ ଲାଗିଛି। ଗୋଟିଏ ପଟେ ପଞ୍ଜାବ କଂଗ୍ରେସରେ ଦଳୀୟ କନ୍ଦଳ ତୀବ୍ର ରୂପ ଧାରଣ କରିଥିବା ବେଳେ ଅନ୍ୟପଟେ କଂଗ୍ରେସର ନେତୃତ୍ୱ ପରିବର୍ତ୍ତନ

18 Sep 2021 3:45 pm
ଡିଏଫ୍‌ଓଙ୍କର ହେଲା ଲାଇ ଡିଟେକ୍ସନ ଟେଷ୍ଟ, ପଚରା ଗଲା ଶହେ ପ୍ରଶ୍ନ!

ଭୁବନେଶ୍ୱର(ଓଡ଼ିଶା ରିପୋର୍ଟର): ପାରଳାଖେମୁଣ୍ଡି ସହକାରୀ ବନ ସଂରକ୍ଷକ(ଏସିଏଫ୍‌) ସୌମ୍ୟରଂଜନ ମହାପାତ୍ର ମୃତ୍ୟୁ ମାମଲାରେ ଡିଏଫ୍‌ଓ ସଂଗ୍ରାମ କେଶରୀ ବେହେରାଙ୍କର ହୋଇଛି ଲାଇ ଡିଟେକ୍ସନ ଟେଷ୍ଟ। ଭୁବନେଶ୍ୱର ଫୋରେନସିକ୍‌ ଲ

18 Sep 2021 3:38 pm
ନୀରଜଙ୍କ ଜାଭେଲିନର ଦାମ ୧୦ କୋଟି, ମୋଦି କରିବେ ନିଲାମ

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ: ଅଲିମ୍ପକ୍ସରେ ଭାରତ ପାଇଁ ଐତିହାସିକ ସ୍ୱର୍ଣ୍ଣ ଜିତିଥିବା ନୀରଜ ଚୋପ୍ରାଙ୍କ ଜାଭେଲିନର ଦାମ ୧୦ କୋଟି ଟଙ୍କା। ନୀରଜ ଯେଉଁ ଜାଭେଲିନ ଦ୍ୱାରା ଭାରତ ପାଇଁ ସ୍ୱର୍ଣ୍ଣ ଜିତିଥିଲେ, ତା’କୁ ସେ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ନରେନ

18 Sep 2021 3:25 pm
ଭର୍ତ୍ତୃହରିଙ୍କ ମନ୍ତବ୍ୟ ପରିସ୍ଥିତିକୁ ଜଟିଳ କଲା; ସୁବାସ

କଟକ (ଓଡ଼ିଶା ରିପୋର୍ଟର): କଟକରେ ଦୁର୍ଗା ମୂର୍ତ୍ତି ଉଚ୍ଚତା ୪ ଫୁଟରୁ ଅଧିକ ନହେବା ନେଇ ରାଜ୍ୟ ସରକାର ଏସଓପି ଜାରି କରିବା ପରେ ବିବାଦ ତେଜିବାରେ ଲାଗିଛି। ରାଜ୍ୟ ସରକାରଙ୍କର ଏହି ନିଷ୍ପତ୍ତିକୁ କଟକ ସାଂସଦ ଭର୍ତ୍ତୃହରି ମହତା

18 Sep 2021 3:23 pm
ଆଫଗାନରେ ପୁଣି ସିରିଜ୍‌ ବିସ୍ଫୋରଣ, ଏଯାଏ ୩ ମୃତ

ଜଲାଲାବାଦ: ତାଲିବାନୀଙ୍କ ଦଖଲରେ ଥିବା ଆଫଗାନିସ୍ତାନର ନଙ୍ଗରହାର ପ୍ରଦେଶରେ ଆଜି ଆତଙ୍କବାଦୀମାନେ ସିରିଜ୍‌ ବିସ୍ଫୋରଣ କରିଛନ୍ତି। ଏଥିରେ ଏଯାଏ ୩ ଜଣଙ୍କ ମୃତଦେହ ମିଳିଥିବା ବେଳେ ୨୦ରୁ ଅଧିକ ଲୋକ ଆହତ ହୋଇଛନ୍ତି। ସବୁଠାର

18 Sep 2021 2:59 pm
ଆଡ୍‌ଭୋକେଟ୍‌ଙ୍କ ହାତରୁ ମାଙ୍କଡ଼ ଝାମ୍ପି ନେଲା ବ୍ୟାଗ୍‌, ଥିଲା ୨ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା

ବରେଲୀ: ସାଧାରଣତଃ ବ୍ୟାଗ୍‌ରେ ବା ପକେଟ୍‌ରେ ଅଧିକ ଟଙ୍କା ନେଇ ଗଲା ବେଳେ ଲୁଟ୍‌ର ଶିକାର ହେବାର ଆଶଙ୍କା ଥାଏ। ସେଥିପାଇଁ ସମସ୍ତେ ଅଳ୍ପେ ବହୁତେ ସତର୍କ ରହନ୍ତି। କିନ୍ତୁ ମଧ୍ୟ ପ୍ରଦେଶର ଜଣେ ଓକିଲଙ୍କ ସହିତ ଯାହା ଘଟିଲା, ସେ କ

18 Sep 2021 2:36 pm
ରାଜ୍ୟସଭା ଉପନିର୍ବାଚନ, ପ୍ରାର୍ଥୀଙ୍କ ନାଁ ଘୋଷଣା କଲା ବିଜେପି

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ: ଆଗକୁ ହେବାକୁ ଥିବା ରାଜ୍ୟସଭା ଉପନିର୍ବାଚନ ପାଇଁ ପ୍ରାର୍ଥୀଙ୍କ ନାଁ ଘୋଷଣା କରିଛି ବିଜେପି। ରାଜ୍ୟସଭାର ୬ଟି ଆସନ ପାଇଁ ନିର୍ବାଚନ ହେବାକୁ ଥିବା ବେଳେ ଆସାମ ଏବଂ ମଧ୍ୟପ୍ରଦେଶ ଆସନ ପାଇଁ ପ୍ରାର୍ଥୀ ଘୋଷଣା କରି

18 Sep 2021 2:16 pm
ଖୋଲିବ କି ଡିଆରଡିଓ ତଥ୍ୟ ଲିକ୍ ରହସ୍ୟ, ୫ ଅଭିଯୁକ୍ତଙ୍କୁ ରିମାଣ୍ଡରେ ନେବାକୁ କ୍ରାଇମ୍‌ବ୍ରାଞ୍ଚକୁ ଅନୁମତି

ଭୁବନେଶ୍ୱର(ଓଡ଼ିଶା ରିପୋର୍ଟର): ହନିଟ୍ରାପ କରୁଥିବା ମହିଳା ଜଣଙ୍କ କିଏ? ସେ ଭାରତର ନା ପାକିସ୍ତାନର। ଅଭିଯୁକ୍ତମାନଙ୍କ ସହ ତାଙ୍କର କେବେ ଯୋଗାଯୋଗ ହେଲା? ଅଭିଯୁକ୍ତମାନେ ତଥ୍ୟ ଦେଇ କେତେ ଟଙ୍କା ପାଉଥିଲେ ଓ ସେମାନଙ୍କ ଆକାଉଣ

18 Sep 2021 1:48 pm
ଲାଗିଲା ଜିଏସ୍‌ଟି, ମହଙ୍ଗା ହେବ ଅନ୍‌ଲାଇନ୍‌ରେ ଖାଦ୍ୟ ମଗାଇବା!

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ: ଘରେ ବସି ଅନ୍‌ଲାଇନ୍‌ରେ ଖାଦ୍ୟ ମଗାଉଛନ୍ତି କି? ଆପଣଙ୍କୁ ଏହା ପଡିପାରେ ମହଙ୍ଗା। ଆପଣଙ୍କ ପକେଟ୍‌ରୁ ଖର୍ଚ୍ଚ ହୋଇପାରେ ଅଧିକ ଟଙ୍କା। କାରଣ ଏବେ ଅନ୍‌ଲାଇନ୍ ଫୁଡ୍‌ ଡେଲିଭାରୀ ପ୍ଲାଟଫର୍ମ ଯେପରିକି ସ୍ୱିଗି, ଜୋ

18 Sep 2021 1:37 pm
ପ୍ରେମିକକୁ ରାତିରେ ଡାକି ଜାଳିଦେଲେ, ପ୍ରେମିକା ବି ବଦଳିଗଲା

ସାଗର: ସେପ୍ଟେମ୍ବର ୧୬ ତାରିଖ ଗୁରୁବାର ରାତି। ପ୍ରେମିକା ଘରୁ ପ୍ରେମିକ ପାଖକୁ ଫୋନ୍‌ ଗଲା। ଏଠିକି ଆସ। କଥା ଅଛି। ତେଣୁ ଘରେ କାହାକୁ କିଛି ନକହି ବାହାରିଗଲା ପ୍ରେମିକ। ମନେ ମନେ ଭାବିଥିବ, କିଛି ଗୋଟେ ଫଇସଲା ହେବ। ପ୍ରେମିକ

18 Sep 2021 1:09 pm
ଆଇଟି ଜାଲରେ ଫସିଲେ ସୋନୁ ସୁଦ୍‌, ଫାଙ୍କିଛନ୍ତି ୨୦ କୋଟି

ମୁମ୍ବାଇ: ରିଲ୍‌ରୁ ରିଅଲ୍‌ ହିରୋ ସାଜିଥିବା ସୋନୁ ସୁଦ ଶେଷରେ ଫସିଲେ। ଆୟକର ରାଡାର୍‌ରେ ସୋନୁ। ସେ ଟ୍ୟାକ୍ସ ଫାଙ୍କିଥିବା ନେଇ ହୋଇଛି ଖୁଲାସା। ପାଖାପାଖି ୨୦ କୋଟିରୁ ଅଧିକ ଟଙ୍କାର ସେ ଟ୍ୟାକ୍ସ ଫାଙ୍କିଥିବା ନେଇ ଆୟକର ବିଭ

18 Sep 2021 12:46 pm
ଦଳ ଛାଡ଼ିବେ କ୍ୟାପ୍‌ଟେନ୍‌ ! ସୋନିଆଙ୍କୁ ସଫା ସଫା ଶୁଣାଇ ଦେଲେ !!

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ: ପଞ୍ଜାବ କଂଗ୍ରେସରେ କନ୍ଦଳ ଚାଲିଥିବା ବେଳେ ଆଜି ସମସ୍ତ ଦଳୀୟ ବିଧାୟକଙ୍କ ବୈଠକ ଡକାଯାଇଛି। ତେବେ ତା’ପୂର୍ବରୁ ଆଉ ଏକ ଖବର ଆସିଛି। ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ଅମରିନ୍ଦର ସିଂହ କାଳେ ଦଳ ଛାଡ଼ି ଦେବେ ବୋଲି ସୋନିଆ ଗାନ୍ଧିଙ୍

18 Sep 2021 12:36 pm
ମମତାଙ୍କୁ ମାତ୍‌ ଦେବା ପାଇଁ ବିଜେପି ବଦଳାଇଲା ରଣନୀତି

କୋଲକାତା: ନନ୍ଦିଗ୍ରାମରେ ମମତାଙ୍କୁ ଚେକ୍‌ ଦେଇଥିଲା ବିଜେପି। ଏବେ ପଶ୍ଚିମବଙ୍ଗ ମଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ମମତା ବାନାର୍ଜୀଙ୍କ ଘରୋଇ ଆସନ ଭବାନୀପୁରରେ ମଧ୍ୟ ବିଜେପି ମମତାଙ୍କୁ ମାତ୍‌ ଦେବାକୁ ଅଣ୍ଟା ଭିଡିଛି। ଏଥିପାଇଁ ବିଜେପି ତା

18 Sep 2021 12:13 pm
ବିଦ୍ୟୁତ୍‌ ଖୁଣ୍ଟରୁ ରାଜମିସ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ମୃତଦେହ ଉଦ୍ଧାର

ଧର୍ମଗଡ଼ (ଇଙ୍ଗିତ ପଣ୍ଡା): ବିଦ୍ୟୁତ୍ ଖୁଣ୍ଟରୁ ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ମୃତଦେହ ଉଦ୍ଧାର କରାଯାଇଛି। ଏହି ଘଟଣା ଘଟିଛି କଳାହାଣ୍ଡି ଜିଲ୍ଲା କଲମପୁର ବ୍ଲକ ଅନ୍ତର୍ଗତ ଭଏଁରୀ ଗାଁରେ। ମୃତ ବ୍ୟକ୍ତି ଜଣଙ୍କ ହେଲେ ଗଜରାଜ ନାଏକ । ତାଙ୍କ

18 Sep 2021 11:52 am
ଆଜିଠୁ ଚାରିଧାମ ଯାତ୍ରା, ଦର୍ଶନ ପାଇଁ ଜରୁରୀ ଇ-ପାସ୍‌

ଡେରାଡୁନ୍‌: ଶ୍ରଦ୍ଧାଳୁଙ୍କ ପାଇଁ ଖୁସି ଖବର। ଆଜିଠୁ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଛି ଚାରିଧାମ ଯାତ୍ରା। କରୋନା ଯୋଗୁଁ ଦୀର୍ଘ ସମୟ ଧରି ସ୍ଥଗିତ ଥିବା ଚାରିଧାମ ଯାତ୍ରା ଆଜିଠୁ ଅର୍ଥାତ୍‌ ୧୮ ସେପ୍ଟେମ୍ବରରୁ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଛି। ଉତ୍ତରାଖଣ୍ଡ ହାଇ

18 Sep 2021 11:48 am
କଲ୍ୟାଣ ମଣ୍ଡପରୁ ମିଳିଲା ଝୁଲନ୍ତା ମୃତଦେହ, ଟଙ୍କା ପାଇଁ ମିଳୁଥିଲା ଧମକ

ଭୁବନେଶ୍ୱର (ଓଡ଼ିଶା ରିପୋର୍ଟର): ରାଜଧାନୀ ଭୁବନେଶ୍ୱରର ପଟିଆ ଅଞ୍ଚଳରେ ଚାଞ୍ଚଲ୍ୟ। ଏଠାକାର ଇନ୍‌ଫୋସିଟି ଥାନା ଅଞ୍ଚଳରେ ଥିବା ଏକ କଲ୍ୟାଣ ମଣ୍ଡପରୁ ଜଣେ ଯୁବକଙ୍କ ଝୁଲନ୍ତା ମୃତଦେହ ଉଦ୍ଧାର କରାଯାଇଛି। ଟଙ୍କା ପାଇଁ ତାଙ୍କ

18 Sep 2021 11:21 am
ସତ ମାନିଲା ଆମେରିକା, କ୍ଷମା ବି ମାଗିଲା

ୱାଶିଂଟନ: ଶେଷରେ ସତ ମାନିଲା ଆମେରିକା। ନିଜ ଭୁଲ୍‌କୁ ସ୍ୱୀକାର କଲା। କେବଳ ସେତିକି ନୁହେଁ କ୍ଷମା ମଧ୍ୟ ମାଗିଲା। ସାରା ବିଶ୍ୱ ଆଗରେ ମୁଣ୍ଡ ନୁଆଁଇଲା। ଗତ ମାସରେ କାବୁଲ ବିମାନ ବନ୍ଦରରେ ହୋଇଥିବା ଏୟାର୍‌ଷ୍ଟ୍ରାଇକରେ ୧୦ ନୀ

18 Sep 2021 11:10 am