ବଦଳୁଛି ସମନ୍ଥାଙ୍କ ହାବଭାବ, ହେବ କି ପୁଣି ପ୍ୟାଚଅପ୍‌

ମୁମ୍ବାଇ: ନିଜ ପ୍ରଫେସନାଲ ଲାଇଫ ସହ ପର୍ସନାଲ ଲାଇଫ୍‌କୁ ନେଇ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ଥିବା ସାଉଥ ସୁନ୍ଦରୀ ସମନ୍ଥାଙ୍କୁ ନେଇ ପୁଣି ଥରେ ଚର୍ଚ୍ଚା। କିଛି ଦିନ ପୂର୍ବେ ଅଲଗା ହୋଇ ଯାଇଥିଲେ ସାଉଥର ସୁପରହିଟ୍‌ ଯୋଡ଼ି ସମନ୍ଥା ଓ ନାଗା ଚୈତନ୍

22 Jan 2022 12:24 pm
୨୦ ମହଲା ବିଲଡିଂରେ ନିଆଁ, ମୃତ୍ୟୃ ସଂଖ୍ୟା ୭କୁ ବୃଦ୍ଧି

ମୁମ୍ବାଇ: ମୁମ୍ବାଇରେ ଆଜି ଏକ ବହୁତଳ ପ୍ରାସାଦରେ ଘଟିଥିବା ଅଗ୍ନିକାଣ୍ଡରେ ମୃତକ ସଂଖ୍ୟା ୭କୁ ବୃଦ୍ଧି ପାଇଛି। ଏଥିରେ ୧୫ ଜଣ ଗୁରୁତର ହୋଇଛନ୍ତି। ମୁମ୍ବାଇର ଭାଟିଆ ହସପିଟାଲ ନିକଟରେ ଥିବା ଉକ୍ତ ବିଲଡିଂରେ ଅଗ୍ନିକାଣ୍ଡ ଘଟ

22 Jan 2022 11:59 am
ପ୍ରାର୍ଥୀ ହେବେ କି ତପସ୍ବିନୀ?

ରାଜନୀତିରେ ଦକ୍ଷ ପ୍ରାର୍ଥୀଙ୍କ ଯେତେକି ଲୋଡ଼ା ଥାଏ, ତାଠୁ ଅଧିକ ଲୋକପ୍ରିୟ ବା ଚିହ୍ନା ଚେହେରା ସେତିକି ଦରକାର ପଡନ୍ତି। ଆଉ ଚିହ୍ନା ଚେହେରା ଭିତରେ ବ୍ରହ୍ବପୁର ବ୍ରହ୍ମାନଗରର ବୋହୁ ତପସ୍ବିନୀଙ୍କୁ କିଏ ନଜାଣେ। ଆଉ ଏହି ପରି

22 Jan 2022 11:37 am
ବାପାଙ୍କ ଆସନରୁ ସାଇକେଲ ଗଡ଼ାଇବେ ଅଖିଳେଶ

ଲକ୍ଷ୍ନୌ: ବାପାଙ୍କ ଆସନରୁ ଲଢ଼ିବେ ପୁଅ। ବିଧାନ ସଭା ନିର୍ବାଚନ ରଣାଙ୍ଗନକୁ ଓହ୍ଲାଇବେ ଅଖିଳେଶ ଯାଦବ। ୟୁପିର ପୂର୍ବତନ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ତଥା ସମାଜବାଦୀ ପାର୍ଟି ମୁଖ୍ୟ ଅଖିଳେଶ ଯାଦବ ତାଙ୍କ ବାପା ମୁଲାୟମ ସିଂ ଯାଦବଙ୍କ ଆସନ କ

22 Jan 2022 11:29 am
ଆଖି ବୁଜିଲେ ଗର୍ଭବତୀ ଆଶା ଦିଦି, ତାତିଲେ ଲୋକ

ଧର୍ମଗଡ଼(ଇଙ୍ଗିତ ପଣ୍ଡା): ଗର୍ଭବତୀ ଆଶା କର୍ମୀଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁକୁ ନେଇ ଉତ୍ତେଜନା । ଏପରି ଘଟଣା ଘଟିଛି କଳାହାଣ୍ଡି ଜିଲ୍ଲା ଧର୍ମଗଡ଼ ଅଞ୍ଚଳରେ । ଗର୍ଭବତୀଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ପରେ ଉତ୍ତ୍ୟକ୍ତ ଲୋକେ ଧର୍ମଗଡ଼ ରାୟପୁର ଜାତୀୟ ରାଜପଥ ଅବରୋ

22 Jan 2022 11:21 am
ଚାଇନିଜ୍‌ ଫ୍ରାଇଡ୍ ରାଇସ୍‌

ଆବଶ୍ୟକ ସାମଗ୍ରୀ: ବାସୁମତି ଚାଉଳ, ଲେମ୍ବୁ, ତେଲ, କଟା ରସୁଣ, କଟା ପିଆଜ ଓ କଞ୍ଚା ଲଙ୍କା, କଟା ଗାଜର, ବନ୍ଧାକୋବି, ବିନ୍ସ ଓ କ୍ୟାପସି କମ, ଲୁଣ, ଟମାଟୋ ସସ୍‌, ଚିଲି ସ୍‌ସ୍, ସୋୟା ସସ୍‌, ଭିନେଗାର ଓ ଗୋଲ ମରିଚ ଗୁଣ୍ଡ ପ୍ରସ୍ତୁତି ପ୍ରଣ

22 Jan 2022 10:56 am
ବିଲଡିଂରେ ଭୟଙ୍କର ଅଗ୍ନିକାଣ୍ଡ:  ୨ ମୃତ

ମୁମ୍ବାଇ: ମୁମ୍ବାଇର ଭାଟିଆ ହସପିଟାଲ ନିକଟରେ ଏକ ବହୁତଳ ପ୍ରାସାଦରେ ଭୟଙ୍କର ଅଗ୍ନିକାଣ୍ଡ ଘଟିଛି। ଏହି ଦୁର୍ଘଟଣାରେ ୨ ଜଣଙ୍କର ମୃତ୍ୟୁ ଘଟିଥିବା ସୂଚନା ମିଳିଛି। ଆଜି ସକାଳେ ଉକ୍ତ କୋଠାର ଅଷ୍ଟମ ମହଲାରେ ଏହି ଅଗ୍ନିକାଣ୍ଡ

22 Jan 2022 10:32 am
ଟ୍ରାନ୍ସପୋର୍ଟ ବେପାରରୁ ଆରମ୍ଭ ହେଲା ପ୍ରେମ, ଏବେ ଥାନାରେ ମୁହାଁମୁହିଁ

ରାଜଗାଙ୍ଗପୁର(ବିଶ୍ୱ କେତନ ରାୟ):ପ୍ରଥମ ଦେଖା ସାକ୍ଷାତ ପରେ ମୋତେ ବନ୍ଧୁତା ପାଇଁ କହିଲେ। ଏହାର କିଛି ଦିନ ପରେ ବିବାହର ପ୍ରସ୍ତାବ ଦେଇ ଶାରୀରିକ ସମ୍ପର୍କ ରଖିଲେ। ହେଲେ ବିବାହ କରିବାକୁ କହିବାରୁ ଆଉ ଧରାଛୁଆଁ ଦେଲେନି । ଏପର

22 Jan 2022 10:22 am
ଦେଶରେ ୧୦ ହଜାର ଛୁଇଁଲା ଓମିକ୍ରନ୍‌

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ: ଗତ ତିନି ଦିନ ଧରି ଦେଶରେ କରୋନା ଭାଇରସର ଦୈନିକ ମାମଲା ୩ ଲକ୍ଷରୁ ଅଧିକ ଆସୁଛି। ଗତ ୨୪ ଘଣ୍ଟା ମଧ୍ୟରେ ୩,୩୭,୭୦୪ଟି ନୂଆ ମାମଲା ରେକର୍ଡ଼ ହୋଇଛି। ତେବେ ଗତକାଲି ତୁଳନାରେ କରୋନା ମାମଲା ହ୍ରାସ ଘଟିଛି। ଗତକାଲି ୩,୪୭,

22 Jan 2022 10:07 am
ରାଜ୍ୟରେ ତଳମୁହାଁ ସଂକ୍ରମଣ, ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୮, ୮୪୫ ପଜିଟିଭ

ଭୁବନେଶ୍ୱର(ଓଡ଼ିଶା ରିପୋର୍ଟର): ରାଜ୍ୟରେ ତଳମୁହାଁ ହେଉଛି ସଂକ୍ରମଣ। କିଛି ଦିନ ଧରି ୧୦ ହଜାର ଟ୍ରେଣ୍ଡ ରହିବା ପରେ ଏବେ ଏହା ୮ ହଜାରକୁ ଖସି ଆସିଛି। ଗତ ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ରାଜ୍ୟରେ ୮, ୮୪୫ କରୋନା ଆକ୍ରାନ୍ତ ଚିହ୍ନଟ ହୋଇଛି। ସେଥିମଧ

22 Jan 2022 9:32 am
ଓଭର ବ୍ରିଜ୍ ଉପରୁ ତଳକୁ ଖସିଲା କାର୍

ଭୁବନେଶ୍ୱର(ଓଡ଼ିଶା ରିପୋର୍ଟର): ଓଭର ବ୍ରିଜ୍ ଉପରୁ ତଳକୁ ଭାରସାମ୍ୟ ହରାଇ ଖସିପଡ଼ିଲା କାର୍‌। ଏଭଳି ମର୍ମନ୍ତୁଦ ଦୁର୍ଘଟଣା ଭୁବନେଶ୍ୱର ପୁନାମାଗେଟ୍ ରେଳ ଓଭର ବ୍ରିଜ୍ ନିକଟରେ ଆଜି ଭୋରରୁ ଘଟିଛି। ଦୁର୍ଘଟଣାରେ ଚାଳକଙ୍କ ସମେ

22 Jan 2022 9:23 am
ଫିଜିକାଲ ରାଲି ନେଇ ଆଜି ସମୀକ୍ଷା କରିବେ ଇସିଆଇ

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ: ଫିଜିକାଲ ରାଜନୈତିକ ରାଲିକୁ ନେଇ ଆଜି ସମୀକ୍ଷା କରିବେ ଭାରତର ନିର୍ବାଚନ କମିଶନ(ଇସିଆଇ)। ୫ ରାଜ୍ୟରେ ହେଉଥିବା ନିର୍ବାଚନ ପାଇଁ ଫିଜିକାଲ ରାଲିକୁ ଅନୁମତି ଉପରେ ଲାଗିଥିବା କଟକଣା ଉପରେ ଆଜି ହେବ ବିଚାର ବିମର୍ଶ।

22 Jan 2022 9:20 am
ମା’ ହେଲେ ପ୍ରିୟଙ୍କା, ଘରକୁ ଆସିଲେ କୁନି ଅତିଥି

ନ୍ୟୁୟର୍କ: ମା’ ହେଲେ ପୂର୍ବତନ ବିଶ୍ୱ ସୁନ୍ଦରୀ ତଥା ଗ୍ଲୋବାଲ ଆଇକନ୍‌ ପ୍ରିୟଙ୍କା ଚୋପ୍ରା। ଏହି ଖୁସି ଖବର ଖୋଦ ଦେଶୀ ଗର୍ଲ ପ୍ରିୟଙ୍କା ସୋଶାଲ ମିଡିଆରେ ଶେଆର କରିଛନ୍ତି। ସରୋଗେସି ଜରିଆରେ ପ୍ରିୟଙ୍କା ଓ ନିକଙ୍କ ଘରକୁ ଆସି

22 Jan 2022 8:56 am
ଯୁବକଙ୍କୁ ଗୋଡ଼ାଇ ଗୋଡ଼ାଇ ଖଣ୍ଡାରେ ହାଣିଲେ

ବଲାଙ୍ଗିର(ଓଡ଼ିଶା ରିପୋର୍ଟର): ଫିଲ୍ମ ଷ୍ଟାଇଲରେ ଜଣେ ଯୁବକଙ୍କୁ ଗୋଡ଼ାଇ ଗୋଡ଼ାଇ ଖଣ୍ଡାରେ ହାଣିଲେ ଚାରି ଜଣ ଯୁବକ। ଏଭଳି ଘଟଣା ଘଟିଛି ବଲାଙ୍ଗିର ସହର ମାଳପଡାର ମେଟାକାନୀ ଛକ ନିକଟରେ। ଆହତ ଯୁବକ ଜଣଙ୍କ ହେଲେ ପିକୁନ ଦଣ୍ଡସେନା

22 Jan 2022 8:23 am
ସମିତି ସଭ୍ୟା ଭାବେ ନାମାଙ୍କନ ଦାଖଲ କଲେ ପୂର୍ବତନ ମନ୍ତ୍ରୀ

ଢେଙ୍କାନାଳ(ରାଜଶ୍ରୀ ଶତପଥୀ): ସମିତି ସଭ୍ୟା ଭାବ ନାମାଙ୍କନ ପତ୍ର ଦାଖଲ କଲେ ପୂର୍ବତନ ମନ୍ତ୍ରୀ। ୩ ଥର ବିଧାୟିକା ତଥା ୨ ଥର ମନ୍ତ୍ରୀ ହୋଇଥିବା ଅଞ୍ଜଳୀ ବେହେରା ଗତକାଲି ସମିତି ସଭ୍ୟା ଭାବେ ନାମାଙ୍କନ ଦାଖଲ କରିବା ପରେ ଏହାକୁ

22 Jan 2022 8:06 am
୨୨ ଜାନୁଆରୀ, ଶନିବାର: ରାଜନୀତି କରୁଥିବା ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ପାଇଁ ଦିନଟି ଶୁଭଫଳ ପ୍ରଦାନ କରିବ

ମେଷ: ମିତ୍ରମାନଙ୍କ ସହ ସୁସମ୍ପର୍କ ରହିବା ଫଳରେ ଅନେକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳ ହେବେ। ଅଧ୍ୟୟନ, ଅଧ୍ୟାପନ ଓ ଅନୁସନ୍ଧାନପରି କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳତା ଅର୍ଜନ କରି ଆନନ୍ଦିତ ହେବେ। ବୃଷ: ସମ୍ପର୍କୀୟଙ୍କ ଶୁଭ ସୂଚନା ଶୁଣି ଖୁସି ହେବେ। ରାଜନୈ

22 Jan 2022 7:48 am
ବୋଲେରୋରେ ଫେରୁଥିଲେ ୧୦ ବରଯାତ୍ରୀ, ପିଟି ଦେଲା ଟ୍ରକ୍‌

ସୋନପୁର(ରବୀନ୍ଦ୍ର ହୋତା): ସୁବର୍ଣ୍ଣପୁର ଜିଲ୍ଲାର ମହାନଦୀ ସେତୁ ଉପରେ ଗତକାଲି ବିଳମ୍ବିତ ରାତିରେ ଘଟିଛି ଏକ ମର୍ମନ୍ତୁଦ ସଡ଼କ ଦୁର୍ଘଟଣା। ଏକ ବୋଲେରୋ ଓ ଟ୍ରକ୍‌ ମୁହାଁମୁହିଁ ଧକ୍କା ହେବା ଫଳରେ ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ହିଁ ୫ ବୋଲେରୋ

22 Jan 2022 7:40 am
ପସ୍କୋ ବିଫଳତାର ରାଗ ଢିଙ୍କିଆରେ ତାଣ୍ଡବଲୀଳା କରି ଶୁଝାଉଛନ୍ତି ସରକାର: କଂଗ୍ରେସ

ଭୁବନେଶ୍ୱର(ଓଡ଼ିଶା ରିପୋର୍ଟର):ପସ୍କୋ ପ୍ରକଳ୍ପର ବିଫଳତା ପାଇଁ ପୁଲିସ ଲଗାଇ ଏରସମାର ଢିଙ୍କିଆବାସୀଙ୍କ ଉପରେ ଅକଥନୀୟ ଅତ୍ୟାଚାର ରାଜ୍ୟ ସରକାର କରୁଛନ୍ତି । ପୁଲିସର ତାଣ୍ଡବଲୀଳାରେ ଢିଙ୍କିଆବାସୀ ଭୟଭୀତ ହୋଇପଡ଼ିଛନ୍ତି। ପ

21 Jan 2022 10:30 pm
ନାମାଙ୍କନ ପତ୍ର ଦାଖଲ କଲେ ୨.୨୮ ଲକ୍ଷ: ୬୭୯୪ ସରପଂଚ ପଦ ପାଇଁ ୩୪,୬୩୨ ପ୍ରାର୍ଥୀ

ଭୁବନେଶ୍ୱର(ଓଡ଼ିଶା ରିପୋର୍ଟର): ପଂଚାୟତ ନିର୍ବାଚନ ପାଇଁ ସୋମବାରଠୁ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଥିବା ନାମାଙ୍କନ ପତ୍ର ଦାଖଲ ପ୍ରକ୍ରିୟା ଆଜି ଶେଷ ହୋଇଛି । ମୋଟ ୨ଲକ୍ଷ ୨୮ହଜାର ୮୫୦ଜଣ ପ୍ରାର୍ଥୀ ବିଭିନ୍ନ ପଦବୀ ପାଇଁ ନିଜର ନାମାଙ୍କନ ପତ୍ର ଦ

21 Jan 2022 10:23 pm
ଭାରତ ପୁଣି ହାରିଲା, ଦକ୍ଷିଣ ଆଫ୍ରିକା ସିରିଜ୍ ଜିତିଲା

ପାର୍ଲ: ଟେଷ୍ଟ ପରେ ଦିନିକିଆ ସିରିଜରେ ମଧ୍ୟ ଭାରତକୁ ଲାଗିଛି ପରାଜୟର ଜୋରଦାର ଝଟକା। ଜବରଦସ୍ତ ବ୍ୟାଟିଂ ଓ ବୋଲିଂ ଦମରେ ଦକ୍ଷିଣ ଆଫ୍ରିକା ଦ୍ୱିତୀୟ ଦିନିକିଆରେ ଭାରତକୁ ୭ ୱିକେଟରେ ପରାସ୍ତ କରିଛି। କ୍ରମାଗତ ଦ୍ୱିତୀୟ ମ୍ୟା

21 Jan 2022 10:04 pm
ଏଥର ବି ସାଧାରଣତନ୍ତ୍ର ଦିବସରେ ମୁଖ୍ୟ ଅତିଥି ହେବେନି ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ

ଭୁବନେଶ୍ୱର(ଓଡ଼ିଶା ରିପୋର୍ଟର): ଗତବର୍ଷ ଭଳି ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ନବୀନ ପଟ୍ଟନାୟକ ଚଳିତବର୍ଷ ସାଧାରଣତନ୍ତ୍ର ଦିବସରେ ମୁଖ୍ୟ ଅତିଥି ହେବେ ନାହିଁ। ସାଧାରଣତନ୍ତ୍ର ଦିବସରେ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ କଟକରେ ମୁଖ୍ୟ ଅତିଥି ଭାବେ ପତାକା ଉତ୍

21 Jan 2022 9:30 pm
ଜେଲ୍ ଉପରେ ଏୟାର ଷ୍ଟ୍ରାଇକ, ୨୦୦ରୁ ଅଧିକ ମୃତାହତ

ସାଦା: ୟେମେନରେ ଥିବା ଗୋଟିଏ ଜେଲ ଉପରେ ଭୟଙ୍କର ଏୟାର ଷ୍ଟ୍ରାଇକ ହୋଇଛି। ଏଥିରେ ୨୦୦ରୁ ଅଧିକ ଲୋକ ମୃତାହତ ହୋଇଥିବା ଖବର ମିଳିଛି। ସେହିପରି ଆଉ ଗୋଟିଏ ପଡ଼ିଆରେ ହୋଇଥିବା ବୋମା ବର୍ଷଣରେ ୩ ଜଣ ଛୋଟ ପିଲାଙ୍କ ଜୀବନ ଯାଇଛି। ଯୁଦ୍

21 Jan 2022 9:13 pm
ରାଜଧାନୀରେ ସଂକ୍ରମଣ ସହ ଟିପିଆର ବି କମିଲା

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ: ଦେଶର ରାଜଧାନୀ ଦିଲ୍ଲୀରେ କ୍ରମାଗତ ଭାବେ ଦୈନିକ ସଂକ୍ରମଣ ହ୍ରାସ ପାଉଛି। ଏଥିସହ ଟେଷ୍ଟ ପଜିଟିଭିଟି ରେଟ୍‌(ଟିପିଆର) ମଧ୍ୟ କମୁଛି। ୨୪ ଘଣ୍ଟା ମଧ୍ୟରେ ଦିଲ୍ଲୀରୁ ୧୦,୭୫୬ ଜଣ ନୂଆ କରୋନା ରୋଗୀ ଚିହ୍ନଟ ହୋଇଛନ୍ତି

21 Jan 2022 8:44 pm
ଆଇଏଏସ ପଦବୀକୁ ପଦୋନ୍ନତି ପାଇଲେ ୧୧ ବରିଷ୍ଠ ଓଏଏସ୍‌

ଭୁବନେଶ୍ୱର(ଓଡ଼ିଶା ରିପୋର୍ଟର): ଓଡ଼ିଶା ପ୍ରଶାସନିକ ସେବାର ୧୧ଜଣ ବରିଷ୍ଠ ଅଧିକାରୀଙ୍କୁ ଆଜି କେନ୍ଦ୍ର ସରକାର ଆଇଏଏସ୍ ପଦବୀକୁ ପଦୋନ୍ନତି ଦେଇଛନ୍ତି। ଏନେଇ ଆଜି କେନ୍ଦ୍ର କାର୍ମିକ ମନ୍ତ୍ରଣାଳୟ ପକ୍ଷରୁ ବିଧିବଦ୍ଧ ବିଜ୍ଞପ୍

21 Jan 2022 8:37 pm
ସ୍ମାର୍ଟ ସିଟିରେ ସ୍ମାର୍ଟ ପାର୍କିଂ ଫି’ ଲୁଟ୍‌

ଭୁବନେଶ୍ୱର (ଓଡ଼ିଶା ରିପୋର୍ଟର): ଭୁବନେଶ୍ୱର ସ୍ମାର୍ଟ ସିଟିରେ ପାର୍କିଂ ଫି ନାମରେ ଚାଲିଛି ସ୍ମାର୍ଟ ଲୁଟ୍‌! ରାଜଧାନୀରେ ମାତିଛନ୍ତି ପାର୍କିଂ ମାଫିଆ। ମନ ଇଚ୍ଛା ପାର୍କିଂ ଫି ଆଦାୟ କରୁଛନ୍ତି। ଆଉ ବିଏମସିର ଧାର୍ଯ୍ୟ ଫି’ରୁ

21 Jan 2022 8:30 pm
ବିଦ୍ରୋହୀ କଂଗ୍ରେସ ନେତ୍ରୀଙ୍କୁ ଏହି ସ୍ଥାନରୁ ପ୍ରାର୍ଥୀ କଲା ବିଜେପି

ଲକ୍ଷ୍ନୌ: ଉତ୍ତର ପ୍ରଦେଶ ବିଧାନସଭା ନିର୍ବାଚନ ପାଇଁ ୮୫ ଜଣ ପ୍ରାର୍ଥୀଙ୍କ ନାଁ ଘୋଷଣା କରିଛି ବିଜେପି। ଏହି ତାଲିକାରେ କଂଗ୍ରେସ ବିରୋଧରେ ବିଦ୍ରୋହ ଘୋଷଣା କରି ବିଜେପିରେ ମିଶିଥିବା ଯୁବ ନେତ୍ରୀ ଆଦିତି ସିଂହଙ୍କ ନାଁ ରହିଛ

21 Jan 2022 8:23 pm
ବଡ଼ମ୍ବା ନାବାଳିକା ଦୁଷ୍କର୍ମ ଘଟଣା: ଦୋଷୀକୁ ୧୪ ବର୍ଷ ଜେଲ୍‌ ଦଣ୍ଡାଦେଶ

କଟକ (ଓଡ଼ିଶା ରିପୋର୍ଟର): ବଡ଼ମ୍ବା ନାବାଳିକା ଦୁଷ୍କର୍ମ ଘଟଣାରେ ଦୋଷୀ ଆଲୋକ ଦେହୁରୀକୁ ୧୪ ବର୍ଷ ସଶ୍ରମ କାରାଦଣ୍ଡ ନିର୍ଦ୍ଦେଶ ଦେଇଛନ୍ତି କଟକ ସ୍ୱତନ୍ତ୍ର ପୋକ୍ସୋ କୋର୍ଟ। ଏହା ସହିତ ୧୦ ହଜାର ଟଙ୍କା ଜୋରିମାନା ଦେବା ପାଇଁ ଦ

21 Jan 2022 8:18 pm
ସୀମାରେ ୪ ଭାରତୀୟଙ୍କ ଭୟଙ୍କର ମୃତ୍ୟୁ, ପ୍ରବଳ ଥଣ୍ଡା ଯୋଗୁ ବରଫ ପାଲଟି ଗଲେ

ଟରୋଣ୍ଟୋ: ଆମେରିକା-କାନାଡା ସୀମାରେ ଗୋଟିଏ ପରିବାରର ୪ ଜଣ ସଦସ୍ୟଙ୍କର ଭୟଙ୍କର ମୃତ୍ୟୁ ଘଟିଛି। ମୃତକମାନେ ଭାରତୀୟ ବୋଲି ଜଣାପଡ଼ିଛି। ପ୍ରବଳ ଥଣ୍ଡା ଓ ପବନ ଯୋଗୁ ସମସ୍ତେ ବରଫ ପାଲଟି ଯାଇଛନ୍ତି। ଏହି କାରଣରୁ ସେମାନଙ୍କ ଜୀବନ

21 Jan 2022 8:01 pm
ସଚିନଙ୍କ ଡାଏ ହାର୍ଟ ଫ୍ୟାନ୍ ସୁଧୀରଙ୍କୁ ପିଟିଲା ପୁଲିସ୍

ମୁଜାଫରପୁର୍: ମାଷ୍ଟର୍ ବ୍ଲାଷ୍ଟର୍ ସଚିନ୍ ତେନ୍ଦୁଲକରଙ୍କୁ ନିଜର ଭଗବାନ୍ ମାନୁଥିବା ସୁଧୀର କୁମାର ଚୌଧୁରୀଙ୍କୁ ପୁଲିସ୍ ମାଡ଼ ମାରିଥିବା ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଛି। ଘଟଣା ବିହାରର ମୁଜାଫରପୁର ଜିଲ୍ଲାରେ ଘଟିଛି, ଯେଉଁଠାରେ ଟାଉନ୍ ଥା

21 Jan 2022 7:53 pm
ନିଜେ ପ୍ରାର୍ଥୀ ହେଲେ, ଝିଅ ଓ ବୋହୂଙ୍କୁ ବି ପ୍ରାର୍ଥୀ କଲେ

ପାରାଦୀପ (ରମାକାନ୍ତ ନାୟକ): ରାଜ୍ୟରେ ତ୍ରିସ୍ତରୀୟ ପଞ୍ଚାୟତ ନିର୍ବାଚନ ପାଇଁ ଆଜି ନାମାଙ୍କନ ପତ୍ର ଦାଖଲ ଶେଷ ହୋଇଥିବା ବେଳେ ଏହା ମଧ୍ୟରେ ପ୍ରାର୍ଥୀମାନଙ୍କୁ ନେଇ ଅନେକ ରୋଚକ ତଥ୍ୟ ଆସିଛି। କେଉଁଠି ପୂର୍ବତନ ବିଧାୟକ ଜିଲ୍ଲ

21 Jan 2022 7:48 pm
ଶଟର ପକାଇ ୨ ସରକାରୀ ଅଧିକାରୀଙ୍କୁ ପିଟିଲେ କେନ୍ଦ୍ର ମନ୍ତ୍ରୀ, ଜଣଙ୍କ ହାତ ଭାଙ୍ଗିଲା

ବାରିପଦା (ଓଡ଼ିଶା ରିପୋର୍ଟର): କେନ୍ଦ୍ର ଜଳ ଶକ୍ତି ଓ ଆଦିବାସୀ କଲ୍ୟାଣ ରାଷ୍ଟ୍ର ମନ୍ତ୍ରୀ ବିଶ୍ୱେଶ୍ୱର ଟୁଡୁଙ୍କ ନାଁରେ ଆସିଛି ସାଂଘାତିକ ଅଭିଯୋଗ। ସେ ରିଭ୍ୟୁ ପାଇଁ ଦୁଇ ସରକାରୀ ଅଧିକାରୀଙ୍କୁ ଦଳୀୟ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟକୁ ଡାକି ମ

21 Jan 2022 7:06 pm
ପଦାରେ ପଡ଼ିଲା ଟିମ୍ ଇଣ୍ଡିଆ ଡ୍ରେସିଂ ରୁମ୍ ଚିତ୍ର, ଅଲଗା ହେଲେ କୋହଲି ଓ ରାହୁଲ୍!

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ: ବିରାଟ୍ କୋହଲି ଯେବେଠାରୁ କ୍ୟାପଟେନ୍ ପଦ ଛାଡ଼ିଛନ୍ତି, ସେବେଠାରୁ ଟିମ୍ ଇଣ୍ଡିଆରେ କିଛି ବି ଠିକଠାକ୍ ଥିବା ଲାଗୁ ନାହିଁ। ବର୍ତ୍ତମାନ ଭାରତୀୟ ଟିମ୍ ଦକ୍ଷିଣ ଆଫ୍ରିକାରେ ଅଛି। ଟେଷ୍ଟ ସିରିଜ୍ ହାରିବା ପରେ କୋହଲ

21 Jan 2022 6:31 pm
ବଧୂ ବେଶରେ ବୁଲେଟ୍‌ ଚଢ଼ିଲେ, ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ: ହାତରେ ଶଙ୍ଖା, ଦେହରେ ନାଲି ଲେହେଙ୍ଗା। ପୂରାପୁରି ସଜେଇ ହୋଇଛନ୍ତି ନବ ବଧୂ ଗେଟ୍‌ଅପ୍‌ରେ। କେବଳ ବରକୁ ଅପେକ୍ଷା। ତେବେ ବିବାହ ପୂର୍ବରୁ ବୁଲେଟ ଚଢ଼ିଛନ୍ତି ଏହି ନବ ବଧୂ। କେବଳ ବୁଲେଟ୍‌ ଚଢ଼ି ନାହାନ୍ତି ରାସ୍ତା

21 Jan 2022 6:27 pm
ଭାରତ ବିରୋଧୀ କାର୍ଯ୍ୟ ପାଇଁ ୩୫ ୟୁଟ୍ୟୁବ ଚ୍ୟାନେଲ ବ୍ଲକ

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ: ଭାରତ ବିରୋଧୀ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଲିପ୍ତ ଥିବା ୩୫ଟି ୟୁଟ୍ୟୁବ ଚ୍ୟାନେଲ ବିରୋଧରେ ବଡ଼ କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ ଗ୍ରହଣ କରିଛନ୍ତି କେନ୍ଦ୍ର ସରକାର। ଏହି ଚ୍ୟାନେଲ ଗୁଡ଼ିକ ଭାରତରେ ମିଥ୍ୟା ତଥ୍ୟ ପ୍ରଚାର କରି ହିଂସା ସୃଷ୍ଟି କ

21 Jan 2022 6:03 pm
ପନ୍ତଙ୍କ ବିସ୍ଫୋରକ ବ୍ୟାଟିଂ, ଭାରତ ୨୮୭/୬

ପାର୍ଲ: ଋଷଭ ପନ୍ତଙ୍କ ବିସ୍ଫୋରକ ବ୍ୟାଟିଂ ବଳରେ ଭାରତ ଏଠାରେ ଖେଳାଯାଉଥିବା ଦକ୍ଷିଣ ଆଫ୍ରିକା ବିପକ୍ଷ ଦ୍ୱିତୀୟ ଦିନିକିଆରେ ନିର୍ଦ୍ଧାରିତ ୫୦ ଓଭରରେ ୬ ୱିକେଟ୍ ହରାଇ ୨୮୭ ରନ୍ କରିଛି। ଭାରତ ପକ୍ଷରୁ ପନ୍ତ ସର୍ବାଧିକ ୮୫ ରନ୍

21 Jan 2022 6:00 pm
ଓସ୍କାର ଦୌଡ଼ରେ ‘ଜୟ ଭୀମ’

ହାଇଦ୍ରାବାଦ: ଓସ୍କାର ଦୌଡରେ ସାମିଲ ହେଲା ସାଉଥ ସୁପରହିଟ୍‌ ଫିଲ୍ମ ‘ଜୟ ଭୀମ’। ନିକଟରେ ଓସ୍କାର ଆୱାର୍ଡ ଦୌଡରେ ସାମିଲ ହୋଇଥିବା ୨୭୬ ଫିଲ୍ମର ତାଲିକା ଜାରି ହୋଇଛି, ସେଥିରେ ‘ଜୟ ଭୀମ୍‌’ ଫିଲ୍ମର ନାଁ ସ୍ଥାନ ପାଇଥିବା ଜଣାପଡ

21 Jan 2022 5:54 pm
ଶେଷରେ ହରକ ସିଂହ ରାୱତଙ୍କୁ ଗ୍ରହଣ କଲା କଂଗ୍ରେସ

ଡେରାଡୁନ: ବହୁବାଦ ବିବାଦର ଅନ୍ତ ଘଟିଛି। ଶେଷରେ କଂଗ୍ରେସକୁ ଫେରିଛନ୍ତି ବହିଷ୍କୃତ ବିଜେପି ନେତା ତଥା ପୂର୍ବତନ ମନ୍ତ୍ରୀ ହରକ ସିଂହ ରାୱତ। ଆଗକୁ ଉତ୍ତରାଖଣ୍ଡ ବିଧାନସଭା ନିର୍ବାଚନ ଥିବା ବେଳେ ଆଜି ଶ୍ରୀ ରାୱତ କଂଗ୍ରେସରେ

21 Jan 2022 5:49 pm
ହ୍ୱାଟସଆପ୍‌ରେ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ଦସ୍ତାବିଜ୍‌ ପଠାଇବାକୁ ବାରଣ କଲେ କେନ୍ଦ୍ର ସରକାର

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ: ଜାତୀୟ କମ୍ୟୁନିକେସନ ଗାଇଡଲାଇନ ଓ ସରକାରୀ ନିର୍ଦ୍ଦେଶ ସତ୍ତ୍ୱେ ଅନେକ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ଦସ୍ତାବିଜ୍‌ ଲିକ୍‌ ହେଉଥିବା ଖବର ମିଳୁଛି। ଏହାକୁ ଦୃଷ୍ଟିରେ ରଖି କେନ୍ଦ୍ର ସରକାର ନୂଆ ଗାଇଡଲାଇନ ଜାରି କରିଛନ୍ତି।

21 Jan 2022 5:31 pm
ଖାତା ଖୋଲିପାରିଲେନି କୋହଲି, ଦ୍ରାବିଡଙ୍କୁ ପଛରେ ପକାଇଲେ

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ: ଭାରତ ଓ ଦକ୍ଷିଣ ଆଫ୍ରିକା ମଧ୍ୟରେ ଚାଲିଥିବା ଦ୍ୱିତୀୟ ଦିନିକିଆରେ ଖାତା ଖୋଲିପାରିନାହାନ୍ତି ପୂର୍ବତନ କ୍ୟାପଟେନ୍ ବିରାଟ୍ କୋହଲି। ଶୁକ୍ରବାର ପାର୍ଲରେ ଅନୁଷ୍ଠିତ ଦ୍ୱିତୀୟ ଦିନିକିଆରେ କୋହଲି ୫ ବଲ ଖେଳିଥି

21 Jan 2022 5:17 pm
ସାଉଥ ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କ ସହ ରୋମାଣ୍ଟିକ୍‌ ହେଲେ ସଲମାନ

ମୁମ୍ବାଇ: ସାଉଥ ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କ ପ୍ରେମରେ ପଡିଲେ ବଲିଉଡର ଭାଇଜାନ ସଲମାନ ଖାନ୍‌। କେବେଳ ସେତିକି ନୁହେଁ ତାଙ୍କ ସହ ରୋମାଣ୍ଟିକ ମଧ୍ୟ ହେଲେ। ଯାହାର ଭିଡିଓ କ୍ଲିପ୍‌ ଏବେ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି। ପ୍ରକୃତରେ ରିଲିଜ ହୋଇଛି ସଲମାନଙ

21 Jan 2022 5:13 pm
ତାମିଲନାଡୁକୁ ଫେରିଲା ଲକଡାଉନ, କର୍ଣ୍ଣାଟକାରୁ ହଟିଲା ୱିକେଣ୍ଡ ଶଟଡାଉନ

ଚେନ୍ନାଇ: ଦକ୍ଷିଣ ପ୍ରାନ୍ତର ଦୁଇଟି ରାଜ୍ୟରେ ଭିନ୍ନଭିନ୍ନ ପରିସ୍ଥିତି ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି। ତାମିଲନାଡୁ ଓ କର୍ଣ୍ଣାଟକାରେ ରେକର୍ଡ ସଂଖ୍ୟକ କରୋନା ଆକ୍ରାନ୍ତ ଚିହ୍ନଟ ହେଉଥିବା ବେଳେ ଦୁଇ ରାଜ୍ୟ ବିପରୀତ ଆଭିମୁଖ୍ୟ ପୋଷଣ କ

21 Jan 2022 5:07 pm
ବିସ୍ଫୋରକ ଖଚିତ ଟ୍ରକ ଦୁର୍ଘଟଣା ଗ୍ରସ୍ତ: ଛିନଛତ୍ର ହେଇଗଲା ଆଖପାଖ ଅଞ୍ଚଳ, ୧୭ ମୃତ

ଆକ୍ରା: ମାଇନିଂ ଖଣି ପାଇଁ ବିସ୍ଫୋରକ ନେଇ ଯାଉଥିବା ଗୋଟିଏ ଟ୍ରକ ଦୁର୍ଘଟଣା ଗ୍ରସ୍ତ ହେବାରୁ ଭୟଙ୍କର ସ୍ଥିତି ସୃଷ୍ଟି ହୋଇଛି। ବିସ୍ଫୋରକ ଖଚିତ ଟ୍ରକ୍‌ ଓ ବାଇକ ମଧ୍ୟରେ ଧକ୍କା ହେବାରୁ ବଡ଼ବଧରଣ ବିସ୍ଫୋରଣ ହୋଇଛି। ଫଳରେ ଆଖପା

21 Jan 2022 4:47 pm
ରେଲୱେର ସେଣ୍ଟ୍ରାଲ ହସ୍ପିଟାଲରେ ୱାକ୍‌ ଇନ୍‌ ଇଣ୍ଟରଭ୍ୟୁ ସୁଯୋଗ

ଭୁବନେଶ୍ୱର (ଓଡ଼ିଶା ରିପୋର୍ଟର): ରେଲୱେରେ ଚାକିରି ପାଇଁ ଇଚ୍ଛୁକ ରଖିଥିବା ଆଶାୟୀ ପ୍ରାର୍ଥୀଙ୍କ ପାଇଁ ସୁବର୍ଣ୍ଣ ସୁଯୋଗ। ଭୁବନେଶ୍ୱର ସ୍ଥିତ ଇଷ୍ଟ କୋଷ୍ଟ ରେଲୱେର ସେଣ୍ଟ୍ରାଲ ହସ୍ପିଟାଲରେ ଖାଲି ପଡିଥିବା ପାରା ମେଡିକାଲ ଷ

21 Jan 2022 4:36 pm
ସମିତି ସଭ୍ୟ ପାଇଁ ନାମାଙ୍କନ ପତ୍ର ଦାଖଲ କଲେ ବିଧାୟକଙ୍କ ପତ୍ନୀ

ପିପିଲି (ଦ୍ୱିତୀକୃଷ୍ଣ ପଟ୍ଟନାୟକ): ତ୍ରିସ୍ତରୀୟ ପଞ୍ଚାୟତ ନିର୍ବାଚନ ମଇଦାନରେ ଓହ୍ଲାଇଲେ ଜଣେ ବିଧାୟକଙ୍କ ପତ୍ନୀ। ସେ ସମିତି ସଭ୍ୟ ପାଇଁ ଆଜି ନାମାଙ୍କନ ପତ୍ର ଦାଖଲ କରିଛନ୍ତି। ତାଙ୍କ ନାଁ ଶୁଭ୍ରାନ୍ତି ସାମନ୍ତରାୟ। ତାଙ

21 Jan 2022 4:35 pm
ଥରେ ନୁହେଁ, ଏ ବର୍ଷ ଦୁଇଥର ଭାରତ-ପାକ୍ ଟକ୍କର

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ: କ୍ରିକେଟ୍ ମଇଦାନରେ ପୁଣିଥରେ ଭାରତ ଓ ପାକିସ୍ତାନ ମୁହାଁମୁହିଁ। ଚଳିତ ବର୍ଷ ଥରେ ନୁହେଁ ଦୁଇଥର ଭାରତ ଓ ପାକିସ୍ତାନ ମଧ୍ୟ ମ୍ୟାଚ୍ ଖେଳାଯିବ। ଚଳିତ ବର୍ଷ ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆରେ ହେବାକୁଥିବା ଆଇସିସି ପୁରୁଷ ଟି-୨୦ ବିଶ

21 Jan 2022 4:32 pm
ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ମୋଦି ପୁଣି ବିଶ୍ୱର ୧ନଂ ଲୋକପ୍ରିୟ ନେତା

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ: ସମଗ୍ର ବିଶ୍ୱରେ ଭାରତର ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ନରେନ୍ଦ୍ର ମୋଦି ସବୁଠାରୁ ଲୋକପ୍ରିୟ ନେତା ହେବାର ରେକର୍ଡ କରିଛନ୍ତି। ଆମେରିକା ଓ ରୁଷ ଭଳି ଶକ୍ତିଶାଳୀ ଦେଶର ରାଷ୍ଟ୍ରପତିଙ୍କୁ ପଛରେ ପକାଇ ମୋଦି ଲୋକ ପ୍ରିୟତାରେ ୧ ନ

21 Jan 2022 4:22 pm
ସ୍ଥାନାନ୍ତର ହେଲା ‘ଅମର ଯବାନ ଜ୍ୟୋତି’

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ: ବଦଳିଲା ‘ଅମର ଯବାନ ଜ୍ୟୋତି’ର ଠିକଣା। ଇଣ୍ଡିଆ ଗେଟ୍‌ରୁ ଜାତୀୟ ଯୁଦ୍ଧ ସ୍ମାରକୀକୁ ହେଲା ସ୍ଥାନାନ୍ତର। ଜାତୀୟ ଯୁଦ୍ଧ ସ୍ମାରକୀରେ ବିଲୟ ଘଟିଲା ଗତ ୫୦ ବର୍ଷ ଧରି ଜଳୁଥିବା ଅମର ଯବାନ ଜ୍ୟୋତି। ଜଣେ ମଶାଲ ବାହକଙ୍

21 Jan 2022 4:01 pm
କରୋନା ବେଳେ ଆବଶ୍ୟକତା ପୂରଣ ପାଇଁ ୨୮ ମେଟ୍ରିକ ଟନ୍‌ ସୁନା ବିକ୍ରି କରିଛନ୍ତି ଗୁଜରାଟୀ

ଅହମଦାବାଦ: ମହାମାରୀ କରୋନା ସମୟରେ ନିଜର ଜରୁରୀ ଆର୍ଥିକ ଆବଶ୍ୟକତା ପୂରଣ କରିବା ପାଇଁ ଅନେକ ଲୋକ ବିଭିନ୍ନ ପ୍ରକାରର କାମ କରିଛନ୍ତି। ବିଶେଷ କରି ମେଡିକାଲ ଖର୍ଚ୍ଚ ତୁଲାଇବା ପାଇଁ ଲୋକମାନେ ନାନା ଅସୁବିଧାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହୋଇଥ

21 Jan 2022 3:29 pm
ପୁଲିସ୍ କର୍ମଚାରୀଙ୍କ ପତ୍ନୀ ସାଇବର ଲୁଟ୍‌ର ଶିକାର, ଆକାଉଣ୍ଟରୁ ପଳାଇଲା ଟଙ୍କା

ଭୁବନେଶ୍ୱର (ଓଡ଼ିଶା ରିପୋର୍ଟର): ସାଇବର ଲୁଟ୍‌ର ଶିକାର ହୋଇଛନ୍ତି ଜଣେ ପୁଲିସ୍ କର୍ମଚାରୀଙ୍କ ପତ୍ନୀ। ତାଙ୍କୁ ୪୯ ହଜାର ଟଙ୍କାର ଚୂନ ଲଗାଇଛନ୍ତି ସାଇବର ଲୁଟେରା। ଘଟଣାଟି ଘଟିଛି ରାଜଧାନୀ ଭୁବନେଶ୍ୱରରେ। ଏହି ପୁଲିସ୍ କର୍ମ

21 Jan 2022 3:08 pm
ଦିଲ୍ଲୀରୁ ହଟିବନି ୱିକେଣ୍ଡ କର୍ଫ୍ୟୁ, କେଜ୍ରିୱାଲଙ୍କ ପ୍ରସ୍ତାବ ଖାରଜ କଲେ ଉପ ରାଜ୍ୟପାଳ

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ: ଦେଶର ରାଜଧାନୀ ଦିଲ୍ଲୀରେ କରୋନା ସଂକ୍ରମଣ ହ୍ରାସ ପାଉଥିଲେ ହେଁ ଏବେ ସପ୍ତାହାନ୍ତ ବା ୱିକେଣ୍ଡ କର୍ଫ୍ୟୁ ହଟିବ ନାହିଁ ବୋଲି ଆଜି ଉପ ରାଜ୍ୟପାଳ ଅନୀଲ ବୈଜଲ ସ୍ପଷ୍ଟ କରିଛନ୍ତି। ସଂକ୍ରମଣ ହ୍ରାସ ପାଉଥିବାରୁ ଦିଲ

21 Jan 2022 3:07 pm
ଚିକେନ ଲଲିପପ୍‌

ଆବଶ୍ୟକ ସାମଗ୍ରୀ: ଚିକେନ, ଟମାଟୋ ସସ୍‌, ଚିଲି ସ୍‌ସ୍, ସୟା ସସ୍, ଅଦା ରସୁଣ ପେଷ୍ଟ, ଗୋଲମରିଚ ଗୁଣ୍ଡ, କର୍ଣ୍ଣ ଫ୍ଲୋର, କଞ୍ଚା ଅଣ୍ଡା, ଲୁଣ, କଟା ରସୁଣ, ଅଦା ଓ କଞ୍ଚା ଲଙ୍କା ପ୍ରସ୍ତୁତି ପ୍ରଣାଳୀ: ପ୍ରଥମେ ଚିକେନକୁ ଧୋଇ ଏକ ପାତ୍ରରେ

21 Jan 2022 2:34 pm
ୟୁପିରେ କଂଗ୍ରେସର ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ପ୍ରାର୍ଥୀ କିଏ? ନିଜ ଆଡକୁ ଇସାରା କଲେ ପ୍ରିୟଙ୍କା

ଲକ୍ଷ୍ନୌ: ପାଖେଇ ଆସୁଛି ଉତ୍ତରପ୍ରଦେଶ ବିଧାନସଭା ନିର୍ବାଚନ। ଦିନ ଯେତେ ଗଡୁଛି ରାଜନୀତି ସେତିକି ବଢ଼ୁଛି। ଉତ୍ତରପ୍ରଦେଶରେ ଆସନ ହାତେଇବା ପାଇଁ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଯାଇଛି ବଳ କଷାକଷି। ସବୁ ଦେଳର ନେତାମାନେ ଅଣ୍ଟା ଭିଡି ସାରିଲେଣ।

21 Jan 2022 2:32 pm
ଭୁଶୁଡ଼ିଲା ଭୁଶଣ ପାଚେରି, ଜନବସତିରେ ମାଡ଼ିଗଲା କାଦୁଅ ପାଣି

ସମ୍ବଲପୁର(ଓଡ଼ିଶା ରିପୋର୍ଟର): ସମ୍ବଲପୁର ଠେଲକୁଲିସ୍ଥିତ JSW ଭୂଷଣ କାରଖାନାର ପାଚେରି ଭୁଶୁଡ଼ି ଗତ ରାତିରେ ଲୁହା ଗୁଣ୍ଡ ମିଶା କାଦୁଅ ପାଣି ଜନବସତି ଆଡ଼େ ମାଡ଼ିଗଲା। ଏଥିଯୋଗୁ ବହୁ ଜମିରେ କାଦୁଅ ଆସ୍ତରଣ ଜମି ରହିଥିବା ବେଳେ ବହୁ

21 Jan 2022 2:14 pm
ଇଣ୍ଡିଆ ଗେଟ୍‌ରେ ଲାଗିବ ନେତାଜୀଙ୍କ ପ୍ରତିମୂର୍ତ୍ତି

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ: ଇଣ୍ଡିଆ ଗେଟ୍‌ରେ ସ୍ଥାପନ ହେବ ମହାନ ସ୍ୱାଧୀନତା ସଂଗ୍ରାମୀ ନେତାଜୀଙ୍କ ପ୍ରତିମୂର୍ତ୍ତି। ଅମର ଯବାନ ଜ୍ୟୋତିକୁ ନେଇ ବିବାଦ ଜାରି ରହିଥିବା ବେଳେ ଆଜି ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ନରେନ୍ଦ୍ର ମୋଦି ଏଭଳି କିଛି ବଡ଼ ଘୋଷଣା

21 Jan 2022 2:00 pm
ପୁଣି ସିଙ୍ଗଲ ହେବେ ପାମେଲା, ତିଷ୍ଠିଲାନି ପଞ୍ଚମ ବିବାହ

ନ୍ୟୁୟର୍କ: ପୁଣି ଥରେ ସିଙ୍ଗଲ୍‌ ହେବେ ହଲିଉଡର ଆଗ ଧାଡ଼ିର ଅଭିନେତ୍ରୀ ପାମେଲା ଏଣ୍ଡରସନ । ତିଷ୍ଠିଲାନି ୫ମ ବିବାହ। ୨୦୨୦ ମସିହା ପାମେଲା ନିଜ ବଡିଗାର୍ଡ ଡ୍ୟାନ ହେହର୍ଷ୍ଟଙ୍କୁ ବିବାହ କରିଥିଲେ। ଏହି ବିବାହ କିନ୍ତୁ ବେଶି ଦି

21 Jan 2022 1:39 pm
କରୋନା ଜାଲରେ ଭଜି ଓ ତାଙ୍କ ପତ୍ନୀ

ମୁମ୍ବାଇ: କରୋନା ଫାଶରେ ଭାରତର ପୂର୍ବତନ କ୍ରିକେଟର ତଥା ଅଫ୍‌ ସ୍ପିନର୍‌ ହରଭଜନ ସିଂହ। ସେ କରୋନାରେ ଆକ୍ରାନ୍ତ ହୋଇଛନ୍ତି। ତାଙ୍କ ଟେଷ୍ଟ ରିପୋର୍ଟ ପଜିଟିଭ ଆସିଛି। ଏହାପରେ ସେ ନିଜକୁ ଘରେ କ୍ୱାରେଣ୍ଟାଇନ୍‌ କରିନେଇଛନ୍ତି

21 Jan 2022 1:38 pm
‘ହାତ’ଦେଲା ୮ ପ୍ରତିଶ୍ରୁତି

ଲକ୍ଷ୍ନୌ: ଉତ୍ତରପ୍ରଦେଶ ନିର୍ବାଚନ ପାଇଁ ହାତ ଖୋଲିଦେଲା କଂଗ୍ରେସ। ମାଳ ମାଳ ପ୍ରତିଶ୍ରୁତିରେ ପୋତି ପକାଇଲା। ରାଜ୍ୟରେ ଦେଖାଦେଇଥିବା ପ୍ରମୁଖ ମୁଦ୍ଦାକୁ ଆୟୁଧ୍ୟ କରି ଏବଂ ଯୁବପିଢ଼ିଙ୍କୁ ଆକୃଷ୍ଟ କରିବା ପାଇଁ ହାତ ପାର୍ଟି

21 Jan 2022 1:08 pm
‘ଆଉ ୪,୫ ଦିନରେ ଜଣା ପଡ଼ିବ କରୋନା ସ୍ଥିତି’

ଭୁବନେଶ୍ୱର(ଓଡ଼ିଶା ରିପୋର୍ଟର): ରାଜ୍ୟରେ କିଛି ଦିନ ଧରି କରୋନାର ୧୦ ହଜାର ଟ୍ରେଣ୍ଡ ଚାଲୁଥିବା ବେଳେ ଆଜି ସେଥିରେ ଲାଗିଛି ସାମାନ୍ୟ ବ୍ରେକ୍‌। ଧିରେ ଧିରେ ତଳମୁହାଁ ହେଉଛି କରୋନା। ହେଲେ ପ୍ରକୃତରେ ଏହା ଏହାର ସ୍ଥିତି ଜାଣିବ

21 Jan 2022 12:49 pm
‘ବୁଲ୍ଲି ବାଈ’ପରେ ‘କ୍ଲବ ହାଉସ୍‌ ଡିଲ୍‌’ପାଳି, ବନ୍ଧା ହେଲେ ୩ ଯୁବକ

ମୁମ୍ବାଇ: ଆକ୍ସନ ମୁଡ୍‌ରେ ମୁମ୍ବାଇ ପୁଲିସ। ବୁଲ୍ଲି ବାଈ ଆପ୍‌ ପରେ ଏବେ କ୍ଲବ ହାଉସ୍‌ ଡିଲ୍‌ ଆପ୍‌ ମାମଲାରେ ହୋଇଛି ଗିରଫଦାରୀ। ୩ ଜଣଙ୍କୁ ଗିରଫ କରିଛି ମୁମ୍ବାଇ ସାଇବର ସେଲ୍‌ ପୁଲିସ। ଗିରଫ ଅଭିଯୁକ୍ତମାନେ ହେଲେ ଅକାଶ(୧୯

21 Jan 2022 12:36 pm
ରାଜଧାନୀରୁ ହଟିବ ୱିକେଣ୍ଡ କର୍ଫ୍ୟୁ!

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ: ଦେଶର ରାଜଧାନୀ ଦିଲ୍ଲୀରେ ତଳମୁହାଁ ହେଉଛି ମହାମାରୀ। ଧୀରେ ଧୀରେ କମିବାରେ ଲାଗିଲାଣି କରୋନା ସଂକ୍ରମଣ। ଏହାକୁ ଦୃଷ୍ଟିରେ ରଖି ଏବେ ଦିଲ୍ଲୀରୁ ୱିକେଣ୍ଡ କର୍ଫ୍ୟୁ ତଥା ସପ୍ତାହନ୍ତ କର୍ଫ୍ୟୁ ହଟିବ। ଏନେଇ ଦିଲ୍ଲ

21 Jan 2022 12:16 pm
ଲିଭିବନି ଅମର ଯବାନ ଜ୍ୟୋତି, ସ୍ପଷ୍ଟ କଲା କେନ୍ଦ୍ର

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ: ଇଣ୍ଡିଆ ଗେଟ୍‌ ପାଖରେ ଗତ ୫୦ ବର୍ଷ ଧରି ଜଳି ଆସୁଥିବା ଅମର ଯବାନ ଜ୍ୟୋତି ଲିଭିବନି। ଏହା ଜାତୀୟ ଯୁଦ୍ଧ ସ୍ମାରକୀରେ ବିଲୟ ହେବ। ବିବାଦ ସୃଷ୍ଟି ହେବାପାରେ ଏବେ ଏଭଳି ସ୍ପଷ୍ଟୀକରଣ ଦେଇଛି କେନ୍ଦ୍ର। ଅମର ଯବାନ ଜ୍ୟ

21 Jan 2022 11:54 am
ବାପାଙ୍କ ସମ୍ପତ୍ତିରେ ଝିଅର ବି ରହିଛି ସମାନ ହକ୍‌, ଦୋହରାଇଲେ ସୁପ୍ରିମକୋର୍ଟ

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ: ପୈତୃକ ସମ୍ପତ୍ତି ଉପରେ ଝିଅଙ୍କ ରହିଛି ସମାନ ଅଧିକାର। ସୁପ୍ରିମକୋର୍ଟ ଦେଇଥିବା ନିଜ ପୂର୍ବ ରାୟକୁ ଆଜି ପୁଣି ଥରେ ଦୋହରାଇଛନ୍ତି। ହିନ୍ଦୁ ପର୍ସନାଲ ଲ’ ଓ ହିନ୍ଦୁ ଉତ୍ତରାଧିକାରୀ ଅଧିନିୟମରେ ଏହା ଲାଗୁ ହେବ। ପ

21 Jan 2022 11:20 am
ବେକାବୁ କରୋନା, ଦେଶରେ ସାଢ଼େ ୩ ଲକ୍ଷ ମୁହାଁ ଦୈନିକ ସଂକ୍ରମଣ

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ: ବୋଲମାନୁନି ମହାମାରୀ କରୋନା। ବେକାବୁ ହେଲାଣି ସଂକ୍ରମଣ। ପୁଣି ହୋଇଛି ଉପର ମୁହାଁ। ଦେଶରେ ଦିନକରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ରେକର୍ଡ ସଂଖ୍ୟକ ପଜିଟିଭ। ଗତ ୨୪ ଘଣ୍ଟା ମଧ୍ୟରେ ଦେଶରେ ୩ ଲକ୍ଷ ୪୭ ହଜାର ୨୫୪ ଜଣ କରୋନା ଆକ୍ରାନ

21 Jan 2022 11:11 am
ବିଲୟ ହେବ ପରମ୍ପରା; ଆଜିଠୁ ଆଉ ଜଳିବନି ଅମର ଯବାନ ଜ୍ୟୋତି

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ: ଆଉ ଜଳିବନି ଅମର ଯବାନ ଜ୍ୟୋତି। ଆଜିଠୁ ସବୁଦିନ ପାଇଁ ଲିଭିଯିବ ଏହି ଜ୍ୟୋତି । ଇତିହାସରେ ହଜିଯିବ ବିଗତ ୫୦ର ପରମ୍ପରା। ଇଣ୍ଡିଆ ଗେଟ୍‌ରେ ବର୍ଷ ବର୍ଷ ଧରି ଜଳି ଆସୁଥିବା ଅମର ଯବାନ ଜ୍ୟୋତି ଆଜି ଜାତୀୟ ଯୁଦ୍ଧ ସ୍ମା

21 Jan 2022 10:32 am
ରାଜ୍ୟରେ ସାମାନ୍ୟ ଖସିଲା ସଂକ୍ରମଣ

ଭୁବନେଶ୍ୱର(ଓଡ଼ିଶା ରିପୋର୍ଟର): କିଛି ଦିନର ବ୍ୟବଧାନର ପରେ ରାଜ୍ୟରେ ୧୦ ହଜାର ତଳକୁ ଖସିଲା ଦୈନିକ ସଂକ୍ରମଣ। ଗତ ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ରାଜ୍ୟରେ ୯ ହଜାର ୮୩୩ କରୋନା ଆକ୍ରାନ୍ତ ଚିହ୍ନଟ ହୋଇଛନ୍ତି। ସେମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ୧୮ ବର୍ଷରୁ କମ୍ ବ

21 Jan 2022 9:41 am
ଟ୍ରକ୍‌ ଚକା ତଳେ ପଶିଗଲା ସ୍କୁଟି

କଣ୍ଟାବାଞ୍ଜି (ଅନ୍ତିମ ପ୍ରାଣିଗ୍ରାହୀ): ବଲାଙ୍ଗିର ଜିଲ୍ଲା ସିଂଧେକେଲା ଥାନା ଅନ୍ତର୍ଗତ ଚାନ୍ଦୋତରା ଛକ ନିକଟର ଟ୍ରକ୍‌- ସ୍କୁଟି ମଧ୍ୟରେ ମୁହାଁମୁହିଁ ଧକ୍କା ହେବାରୁ ଦୁଇ ଜଣଙ୍କର ମୃତ୍ୟୁ ଘଟିଛି। ମୃତକ ଦ୍ୱୟ ହେଲେ ଦେଡ଼ଗ

21 Jan 2022 9:18 am
୫ ବର୍ଷରୁ କମ୍‌ ପିଲାଙ୍କ ପାଇଁ ମାସ୍କ କେତେ ଜରୁରୀ, ଜାଣିଲା କ’ଣ କହିଲା ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ବିଭାଗ

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ: କରୋନା ମହାମାରୀ ଏବେ ଦେଶବାସୀଙ୍କୁ କଲବଲ କରୁଥିବା ବେଳେ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ବିଭାଗ ପକ୍ଷରୁ ଆସିଛି ନୂଆ ସଂଶୋଧିତ ଗାଇଡ଼ଲାଇନ୍‌। ନୂଆ ଗାଇଡଲାଇନ୍‌ ଅନୁଯାୟୀ, ୫ ବର୍ଷ କିମ୍ବା ତା’ଠୁ କମ୍‌ ବୟସର ପିଲାଙ୍କ ପାଇଁ ମାସ୍କ ପ

21 Jan 2022 9:10 am
ଘାଟିରୁ ତଳକୁ ଖସିଲା ‘ଇସ୍ପାତ’ ବସ୍

ମୋହନା(ମିହିର ଯତି): ଗଜପତି ଜିଲ୍ଲା ରାଇଗଡ଼ ଥାନା ଅନ୍ତର୍ଗତ ରାଶିବାଡ଼ି ଘାଟିରେ ମର୍ମନ୍ତୁଦ ସଡ଼କ ଦୁର୍ଘଟଣା ଘଟିଛି। ଏକ ଯାତ୍ରୀବାହୀ ବସ୍ ଭାରସାମ୍ୟ ହରାଇ ଘାଟିରୁ ତଳକୁ ଖସି ପଡ଼ିବାରୁ ୧୦ରୁ ଅଧିକ ଯାତ୍ରୀ ଆହତ ହୋଇଛନ୍ତି।

21 Jan 2022 8:33 am
୨୦୨୨ ଟି-ଟ୍ୱେଣ୍ଟି ବିଶ୍ୱକପ୍‌:  ମୁହାଁମୁହିଁ ହେବେ ଭାରତ- ପାକ୍‌

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ: ୨୦୨୨ ଟି-ଟ୍ୱେଣ୍ଟି ବିଶ୍ୱକପ୍‌ରେ ଭାରତ-ପାକିସ୍ତାନ ଗୋଟିଏ ଗ୍ରୁପରେ ସ୍ଥାନ ପାଇଛନ୍ତି । ପୁଣି ପାକିସ୍ତାନ ବିପକ୍ଷ ମ୍ୟାଚରୁ ଆରମ୍ଭ ହେବ ଭାରତର ବିଶ୍ୱକପ୍ ଅଭିଯାନ। ଅକ୍ଟୋବର ୨୩ରେ ଭାରତ- ପାକିସ୍ତାନ ଟି-୨୦ ମୁ

21 Jan 2022 8:20 am
୩୦୦ ଟଙ୍କାରେ ବନ୍ଧା ପକାଉଥିଲେ ଚୋରା ଗାଡ଼ି, ଶେଷରେ…

ଭୁବନେଶ୍ୱର(ଓଡ଼ିଶା ରିପୋର୍ଟର): ଶାଗ ମାଛ ଦରରେ ବନ୍ଧା ପଡ଼ୁଥିଲା ଚୋରା ଗାଡ଼ି। ଏପରିକି ଖାଇବା ଟଙ୍କା ଦେଇ ନ ପାରିଲେ ଚୋରି ବାଇକ୍‌କୁ ୩୦୦ ଟଙ୍କାରେ ବନ୍ଧା ପକାଇବାକୁ ପଛାଉ ନ ଥିଲେ ଲୁଟେରା ଗ୍ୟାଙ୍ଗ । ଖଣ୍ଡଗିରି ପୁଲିସ ହାତରେ

21 Jan 2022 7:57 am
ନିଜ କାର୍ଯ୍ୟକାଳ ଅବଧି ବଢ଼ିବା ବି ଜାଣିନଥିଲେ ମୁଖ୍ୟ ସଚିବ!

ଭୁବନେଶ୍ୱର(ଓଡ଼ିଶା ରିପୋର୍ଟର): ଚଳିତବର୍ଷ ଫେବୃୟାରୀ ୨୮ତାରିଖରେ ସରକାରୀ ଚାକିରିରୁ ଅବସର ନେବାକୁ ଥିବା ମୁଖ୍ୟ ସଚିବ ସୁରେଶ କୁମାର ମହାପାତ୍ରଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟକାଳ ଇତିମଧ୍ୟରେ ଆଉ ୬ମାସ ବୃଦ୍ଧି ହୋଇଛି । ତେବେ ତାଙ୍କର ଚାକିର

20 Jan 2022 10:14 pm
ଢିଙ୍କିଆରେ ପୁଲିସର ବର୍ବର କାଣ୍ଡ: ରାଜ୍ୟପାଳଙ୍କୁ ଫେରାଦ ହେଲେ ୧୩ ରାଜନୀତିକ ଦଳ, ତଦନ୍ତ ଦାବି

ଭୁବନେଶ୍ୱର(ଓଡ଼ିଶା ରିପୋର୍ଟର): ଜଗତସିଂହପୁର ଜିଲ୍ଲା ଏରସମା ବ୍ଲକ ଅନ୍ତର୍ଗତ ଢିଙ୍କିଆରେ ପ୍ରସ୍ତାବିତ ଜେଏସଡବ୍ଲ୍ୟୁ ପ୍ରକଳ୍ପ ନିର୍ମାଣ ପାଇଁ ସ୍ଥାନୀୟ ଲୋକଙ୍କ ଉପରେ ପୁଲିସର ବର୍ବର ଆକ୍ରମଣକୁ ରାଜ୍ୟର ୧୩ଟି ରାଜନୀତିକ ଦ

20 Jan 2022 9:57 pm
ସ୍ତ୍ରୀର ମୃତ୍ୟୁ ଖବର ପାଇ ଆସୁଥିବା ବେଳେ ଚାଲିଗଲା ଜୀବନ

ଢେଙ୍କାନାଳ (ରାଜଶ୍ରୀ ଶତପଥୀ): ଏମିତି ବି ହୁଏ ମୃତ୍ୟୁ। ଘରେ ସ୍ତ୍ରୀର ମୃତଦେହ ଉଦ୍ଧାର। ଏପଟେ ରାସ୍ତାରେ ଯାଉଥିବା ବେଳେ ଦୁର୍ଘଟଣାରେ ସ୍ୱାମୀର ମୃତ୍ୟୁ। ଆଉ ଦେଖୁ ଦେଖୁ କେଇ ଘଣ୍ଟା ଭିତରେ ଚାଲିଗଲା ଦମ୍ପତିଙ୍କର ଜୀବନ। ଆଜି

20 Jan 2022 9:41 pm
ବିଜେପି ସାଂସଦଙ୍କ ସ୍ୱାଧୀ ପ୍ରଜ୍ଞାଙ୍କ ବଡ଼ ବୟାନ: ମଦ ଔଷଧ ଭଳି କାମ କରେ, କିନ୍ତୁ..

ଭୋପାଲ: ମଧ୍ୟପ୍ରଦେଶରେ କ୍ଷମତାସୀନ ବିଜେପି ସରକାର ନୂଆ ଅବକାରୀ ନୀତି ଆଣିବା ପରେ ଏହାକୁ ନେଇ ବାକଯୁଦ୍ଧ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଛି। ଗୋଟିଏ ପଟେ ଅବକାରୀ ନୀତିକୁ ବିରୋଧୀ ସମାଲୋଚନା କରୁଥିବା ବେଳେ ଏହା ସପକ୍ଷରେ ବିଜେପି ନେତାମାନେ ବୟା

20 Jan 2022 9:39 pm
ଆରଥ୍‌ମିଆରେ ଆକ୍ରାନ୍ତ ୨୫ ଦିନର ଶିଶୁକନ୍ୟା ନୂଆ ଜୀବନ ପାଇଲା

ଭୁବନେଶ୍ୱର: ଯଦି ଆପଣଙ୍କର ଶିଶୁ ଘଣ୍ଟା ଘଣ୍ଟା ଧରି ଲଗାତର କାନ୍ଦୁଛି ତେବେ ଏହାକୁ ଆଦୌ ଅଣଦେଖା କରନ୍ତୁ ନାହିଁ। ଶିଶୁମାନେ ନିୟମିତ କାନ୍ଦୁଥିଲେ ମଧ୍ୟ ଅଧିକାଂଶ ଲୋକ ଏହାକୁ ହାଲୁକା ଭାବରେ ଗ୍ରହଣ କରନ୍ତି। ପେଟ କାଟୁଥିବା,

20 Jan 2022 9:16 pm
ବାରବାଟୀରେ ହେବନି ଭାରତ-ୱେଷ୍ଟଇଣ୍ଡିଜ୍ ଟି-୨୦!

ଭୁବନେଶ୍ୱର (ଓଡ଼ିଶା ରିପୋର୍ଟର): ବାରବାଟୀ ଷ୍ଟାଡିୟମରେ ଖେଳାଯିବାକୁ ଥିବା ଭାରତ ଓ ୱେଷ୍ଟଇଣ୍ଡିଜ୍ ଟି-୨୦ ମ୍ୟାଚ୍ ଆୟୋଜନକୁ ନେଇ ଦେଖା ଦେଇଛି ଅନିଶ୍ଚିତତା। ଦେଶରେ କରୋନାର ତୃତୀୟ ଲହର ଦ୍ରୁତ ବଢ଼ୁଥିବାରୁ ବାରବାଟୀରେ ଏହି ମ୍

20 Jan 2022 8:55 pm
ରାଜଧାନୀରେ ସଂକ୍ରମଣ କମିଲା, କିନ୍ତୁ ମୃତ୍ୟୁସଂଖ୍ୟା ବଢ଼ିଲା

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ: ଦେଶର ରାଜଧାନୀ ଦିଲ୍ଲୀରେ କରୋନାର ତୃତୀୟ ଲହର ଧୀରେଧୀରେ ଥମିବା ଆରମ୍ଭ କରିଛି। କ୍ରମାଗତ ଭାବେ ଏଠାରେ ଦୈନିକ ସଂକ୍ରମଣ ହ୍ରାସ ପାଉଛି। ହେଲେ ୨୪ ଘଣ୍ଟା ମଧ୍ୟରେ କରୋନା ଯୋଗୁ ୪୩ ଜଣ ପ୍ରାଣ ହରାଇବା ସମସ୍ତଙ୍କ ଚି

20 Jan 2022 8:22 pm
ସଚିନ ତେନ୍ଦୁଲକରଙ୍କ ସବୁ ଟଙ୍କା ଖାଇଗଲେ! ନେଲେ ବଡ଼ ନିଷ୍ପତ୍ତି

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ: ମାଷ୍ଟର୍ ବ୍ଲାଷ୍ଟର ସଚିନ୍ ତେନ୍ଦୁଲକର ପୁଣିଥରେ କ୍ରିକେଟ୍ ମଇଦାନରେ ନିଜ ବ୍ୟାଟର ଜଲୱା ଦେଖାଇବେ ବୋଲି ଫ୍ୟାନ୍ ଆଶା ବାନ୍ଧି ରଖିଥିଲେ। କିନ୍ତୁ ଏବେ ତାଙ୍କ ଫ୍ୟାନଙ୍କ ନୈରାଶ୍ୟଜନକ ଖବର ଆସିଛି। ମାର୍ଚ୍ଚ ୧ ତ

20 Jan 2022 8:13 pm
ଯୋଗୀଙ୍କ ପୂର୍ବରୁ ଜଣେ ମାତ୍ର ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ଗୋରଖପୁରରୁ ଲଢ଼ିଛନ୍ତି ଓ ହାରିଛନ୍ତି

ଲକ୍ଷ୍ନୌ: ଉତ୍ତର ପ୍ରଦେଶର ଗୋରଖପୁର ହେଉଛି ବିଜେପିର ଗଡ଼। ଏଥିସହ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ଯୋଗୀ ଆଦିତ୍ୟନାଥଙ୍କ ସହ ଗୋରଖପୁରର ସମ୍ପର୍କ ଅତି ନିବିଡ଼। ଗୋରଖପୁର ହେଉଛି ପୂର୍ବାଞ୍ଚଳର ସବୁଠାରୁ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ଅଂଶ। ଏଠାରେ ଗୋରଖନ

20 Jan 2022 7:40 pm
ରାଜ୍ୟ କୃଷି ବିଭାଗରେ ୧୨୩ଟି ପଦବୀରେ ନିଯୁକ୍ତି ପାଇଁ ବିଜ୍ଞପ୍ତି

ରାଜ୍ୟ କୃଷି ଓ କୃଷକ ସଶକ୍ତିକରଣ ବିଭାଗରେ ନିଯୁକ୍ତି ସୁଯୋଗ। ଏନେଇ ଓଡ଼ିଶା ଲୋକସେବା ଆୟୋଗ (ଓପିଏସ୍‌ସି) ପକ୍ଷରୁ ପ୍ରକାଶ ପାଇଛି ବିଜ୍ଞପ୍ତି। ଏହି ବିଜ୍ଞପ୍ତି ଅନୁସାରେ ୧୨୩ଟି ସହକାରୀ କୃଷି ଅଧିକାରୀ (ଆସିଷ୍ଟାଣ୍ଟ ଏଗ୍ରିକ

20 Jan 2022 6:48 pm
ସର୍ବଦଳୀୟ ବୈଠକରେ ନିଷ୍ପତ୍ତି, କୋଟିଆରେ ସହମତିରେ ବଛାହେବେ ଜନପ୍ରତିନିଧି

କୋରାପୁଟ (ସୂର୍ଯ୍ୟ ନାରାୟଣ ପଣ୍ଡା): ପଞ୍ଚାୟତ ନିର୍ବାଚନରେ କୋଟିଆରେ ପଡ଼ିବନି ଭୋଟ୍‌। ସହମତି ଭିତ୍ତିରେ ବଛା ହେବେ ଜନପ୍ରତିନିଧି। ଆଜି ଏମିତି କିଛି ନିଷ୍ପତ୍ତି ହୋଇଛି ସର୍ବଦଳୀୟ ବୈଠକରେ, ଯେଉଁଠି ତିନି ପ୍ରମୁଖ ଦଳ ବିଜେପି

20 Jan 2022 6:35 pm
ସମୁଦ୍ରରେ ବୁଡ଼ିବ ଜାକର୍ତ୍ତା! ନୁସନ୍ତାରା ହେବ ନୂଆ ରାଜଧାନୀ

ଜାକର୍ତ୍ତା: ବଦଳବି ଇଣ୍ଡୋନେସିଆର ରାଜଧାନୀ। ଏବେ ଇଣ୍ଡୋନେସିଆର ରାଜଧାନୀ ଜାକର୍ତ୍ତା ଥିବା ବେଳେ ଏହା ନୁସନ୍ତାରାକୁ ସ୍ଥାନାନ୍ତରିତ ହେବ। ରାଜଧାନକୁ ସ୍ଥାନାନ୍ତରିତ କରିବା ପାଇଁ ଗୋଟିଏ ବିଲ୍ ଇଣ୍ଡୋନେସିଆ ସଂସଦରେ ପାରି

20 Jan 2022 6:23 pm
କୋହଲି ପାଇଲେନି ସ୍ଥାନ, ଆଇସିସି ଟେଷ୍ଟ ଟିମ୍‌ରେ ତିନି ଭାରତୀୟ

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ: ୨୦୨୧ ବର୍ଷ ପାଇଁ ଆଇସିସି ପୁରୁଷ ଟେଷ୍ଟ ଟିମ୍ ଅଫ୍ ଦି ଇୟର ଘୋଷଣା କରିଛି। ଏହି ଟିମରେ ଭାରତର ତିନି ଜଣ ଖେଳାଳି ସ୍ଥାନ ପାଇଛନ୍ତି। ସେମାନେ ହେଲେ ରୋହିତ୍ ଶର୍ମା, ଋଷଭ ପନ୍ତ ଓ ରବିଚନ୍ଦ୍ରନ୍ ଅଶ୍ୱିନ୍। ତେବେ ଟେଷ୍

20 Jan 2022 6:15 pm
ଗର୍ଭବତୀ ବନକର୍ମଚାରଙ୍କୁ ପୂର୍ବତନ ସରପଞ୍ଚଙ୍କ ଥାର୍ଡ ଡିଗ୍ରୀ, ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ

ମୁମ୍ବାଇ: ବନବିଭାଗର ଜଣେ ଗର୍ଭବତୀ କର୍ମଚାରୀଙ୍କ ଉପରେ ପୂର୍ବତନ ସରପଞ୍ଚଙ୍କ ଅକଥନୀୟ ଅତ୍ୟାଚାର। ଗର୍ଭବତୀ ମହିଳାଙ୍କ ଉପରେ ସେ ଆପ୍ଲାଏ କରିଛନ୍ତି ଥାର୍ଡ ଡିଗ୍ରୀ। ତଳେ ପକାଇ ଲାତ ଗୋଇଠା ମାରିବା ସହ ତାଙ୍କ ଚୁଟି ଧରି ଘୋଷା

20 Jan 2022 5:52 pm
ସାଇ ସମୃଦ୍ଧି ରିଏଲକୋନ ଇଣ୍ଡିଆ ଲିମିଟେଡ୍‌ର ଏମ୍‌ଡିଙ୍କୁ ଜେଲଦଣ୍ଡ

କଟକ (ଓଡ଼ିଶା ରିପୋର୍ଟର): ଚିଟ୍‌ଫଣ୍ଡ ସଂସ୍ଥା ‘ସାଇ ସମୃଦ୍ଧି ରିଏଲକୋନ ଇଣ୍ଡିଆ ଲିମିଟେଡ୍’ର ପରିଚାଳନା ନିର୍ଦେଶକ (ଏମ୍‌ଡି) ସମ୍ବିତ ଦାସଙ୍କୁ ହୋଇଛି ଜେଲ୍ ଦଣ୍ଡାଦେଶ। ଜମାକାରୀଙ୍କୁ ଠକିବା ଅଭିଯୋଗରେ ଆଇପିସିର ଧାରା ୪୨୦ର

20 Jan 2022 5:50 pm
ପରିବାରର ଗଡ଼ ଭାବେ ପରିଚିତ ଆସନରୁ ପ୍ରଥମଥର ନିର୍ବାଚନ ଲଢ଼ିବେ ଅଖିଲେଶ!

ଲକ୍ଷ୍ନୌ: ପ୍ରଥମଥର ପାଇଁ ୨୦୨୨ରେ ବିଧାନସଭା ନିର୍ବାଚନ ଲଢ଼ିବେ ସମାଜବାଦୀ ପାର୍ଟିର ସୁପ୍ରିମୋ ଅଖିଲେଶ ଯାଦବ। ବର୍ତ୍ତମାନ ସେ ଆଜମଗଡ଼ର ସାଂସଦ ରହିଛନ୍ତି। ହେଲେ ଆସନ୍ତାମାସରୁ ଆରମ୍ଭ ହେଉଥିବା ଉତ୍ତର ପ୍ରଦେଶ ବିଧାନସଭା ନି

20 Jan 2022 5:41 pm
ଶ୍ମଶାନରେ ଚେଇଁ ଉଠିଥିବା ଶିଶୁର ମୃତ୍ୟୁ ଘଟଣା, ଥାନାରେ ଅଭିଯୋଗ କଲା ପରିବାର

କରଞ୍ଜିଆ (ଦୀପକ କୁମାର ମହାନ୍ତ): ଶଶ୍ମାନରେ ଚେଇଁ ଉଠିଥିବା ନବଜାତ ଶିଶୁଟିର ଆଜି କରଞ୍ଜିଆ ମେଡିକାଲରେ ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଛି। ଯାହାକୁ ନେଇ ପ୍ରବଳ ଉତ୍ତେଜନା ଦେଖାଦେଇଛି। ଏହି ଘଟଣାରେ ମୃତ ଶିଶୁର ପରିବାର କରଞ୍ଜିଆ ଥାନାରେ ଲିଖିତ

20 Jan 2022 5:38 pm
ଅର୍ଥାଭାବରୁ ବନ୍ଦ ହେଲା ୫ ଜେନୋମ ସିକ୍ୱେନ୍ସିଂ ଲ୍ୟାବ!

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ: ମହାମାରୀ କରୋନାର ବିଭିନ୍ନ ପ୍ରକାରର ଭାରିଏଣ୍ଟକୁ ଠାବ କରିବା ପାଇଁ ଚାଲିଥିବା ଜେନୋମ ସିକ୍ୱେନ୍ସିଂ ଉଦ୍ୟମକୁ ଭାରତରେ ଶକ୍ତ ଝଟକା ଲାଗିଛି। ଦେଶରେ ଜେନୋମ ସିକ୍ୱେନ୍ସିଂ ହେଉଥିବା ୩୮ଟି ଲ୍ୟାବ ମଧ୍ୟରୁ ହଠାତ୍

20 Jan 2022 5:25 pm
ବଜାରକୁ ଆସିବ ୨୦,୦୦୦ରୁ ବି କମ୍‌ ଦାମ୍‌ରେ OnePlus ଫୋନ୍‌!

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ: ଖୁବଶୀଘ୍ର ବଜାରକୁ ଆସିବ OnePlusର ନୂଆ ଫୋନ୍‌। ଯାହାର ଦାମ୍‌ ୨୦ ହଜାରରୁ କମ୍‌ ରହିବ। ଚାଇନ୍‌ ସ୍ମାର୍ଟଫୋନ୍‌ କମ୍ପାନୀ ୱାନ୍‌ପ୍ଲସ୍‌ ଭାରତରେ ତା’ର ନୂଆ ଫୋନ୍‌ OnePlus Nord ଲଞ୍ଚ କରିବାକୁ ଯାଉଛି। ଚଳିତ ବର୍ଷ ଜୁଲାଇ ଆଡ

20 Jan 2022 5:19 pm
ଭୋଟର ତାଲିକାରେ ନାଁ ନଥିବାରୁ ନିର୍ବାଚନ ଅଧିକାରୀଙ୍କୁ ତାଲା ପକାଇ ଦେଲେ

ମୋହନା (ଓଡ଼ିଶା ରିପୋର୍ଟର): ଭୋଟର ତାଲିକାରୁ ନାଁ ବାଦ୍ ପଡ଼ିଥିବାରୁ ନାମାଙ୍କନ ପତ୍ର ଦାଖଲ କାର୍ଯ୍ୟକୁ ବନ୍ଦ କରିଦେଇ ନିର୍ବାଚନ ଅଧିକାରୀଙ୍କୁ ଭିତରେ ରଖି ପଞ୍ଚାୟତ ଅଫିସରେ ତାଲା ପକାଇ ଧାରଣା ବସିଲେ ଲୋକେ। ଏଭଳି ଘଟଣା ଘଟ

20 Jan 2022 5:12 pm