୧୨୫ ତମ ଜନ୍ମ ବାର୍ଷିକୀ ପାଳନ ଅବସରରେ ଇଣ୍ଡିଆ ଗେଟ୍‌ରେ ନେତାଜୀଙ୍କର ହେବ ପ୍ରତିମୂର୍ତ୍ତି ସ୍ଥାପନ

ନୂଆ ଦିଲ୍ଲୀ ୨୨-୧ (ଓଡ଼ିଆ ପୁଅ) ମହାନ ସ୍ୱାଧୀନତା ସଂଗ୍ରାମୀ ନେତାଜୀ ସୁଭାଷ ଚନ୍ଦ୍ର ବୋଷଙ୍କ ୧୨୫ ତମ ଜନ୍ମ ବାର୍ଷିକୀ ପାଳନ କରିବା ପାଇଁ କେନ୍ଦ୍ର ସରକାର ନୂଆଦିଲ୍ଲୀର ଇଣ୍ଡିଆ ଗେଟ୍ ଠାରେ ତାଙ୍କ ପ୍ରତିମୂର୍ତ୍ତି ସ୍ଥାପନ କରି

22 Jan 2022 10:49 am
ନୟାଗଡ଼ : ପ୍ରାର୍ଥୀପତ୍ର ଦାଖଲର ଶେଷ ଦିନରେ ୩୦୯୯ ପ୍ରାର୍ଥୀଙ୍କ ନାମାଙ୍କନ ପତ୍ର ଦାଖଲ

ନୟାଗଡ଼, ୨୧ା୧(ଓଡ଼ିଆ ପୁଅ/ସୁରେନ୍ଦ୍ର ନାଥ ପ୍ରଧାନ) : ତ୍ରିସ୍ତରୀୟ ପଂଚାୟତ ନିର୍ବାଚନ ପାଇଁ ପ୍ରାର୍ଥୀପତ୍ର ଦାଖଲର ଶେଷ ଦିନରେ ବିଭିନ୍ନ ପଦ ପଦବୀରେ ୩,୦୯୯ ଜଣ ପ୍ରାର୍ଥୀ ସେମାନଙ୍କର ନାମାଙ୍କନ ପତ୍ର ଦାଖଲ କରିଛନ୍ତି। ଶେଷ ଦିନ

22 Jan 2022 9:41 am
ଦେଶରେ ପୁଣି ୩ ଲକ୍ଷ ପାର କଲା ସଂକ୍ରମଣ: ଗତ ୨୪ ଘଣ୍ଟା ମଧ୍ୟରେ ୩,୩୭,୭୦୪ ନୂଆ ଆକ୍ରାନ୍ତ ଚିହ୍ନଟ, ୪୮୮ ମୃତ

ନୂଆ ଦିଲ୍ଲୀ ୨୨-୧ (ଓଡ଼ିଆ ପୁଅ) ଦେଶରେ ପୁଣି ୩ଲକ୍ଷ ପାର କଲା ଦୈନିକ ସଂକ୍ରମଣ: ଗତ ୨୪ ଘଣ୍ଟା ମଧ୍ୟରେ ୩,୩୭,୭୦୪ ନୂଆ ଆକ୍ରାନ୍ତ ଚିହ୍ନଟ ହୋଇଛନ୍ତି। ୧୦, ୦୫୦ ସମୁଦାୟ ଓମିକ୍ରନ୍ ମାମଲା ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଚିହ୍ନଟ ହୋଇଛି; ଗତକାଲି ଠାରୁ

22 Jan 2022 9:13 am
ରାଜ୍ୟରେ ଆଜି ପୁଣି ୮.୮୪୫ କରୋନା ଆକ୍ରାନ୍ତ ଚିହ୍ନଟ, କରୋନା ନେଲା ୭ ଜୀବନ

ଭୁବନେଶ୍ୱର ୨୨ -୧ (ଓଡ଼ିଆ ପୁଅ) ରାଜ୍ୟରେ ଆଜି ପୁଣି ୮.୮୪୫ କରୋନା ଆକ୍ରାନ୍ତ ଚିହ୍ନଟ ହୋଇଛନ୍ତି। ରାଜ୍ୟରେ ଆଜି କରୋନା ନେଲା ୭ ଜୀବନ। ଏହା ସହିତ ମୋଟ ମୃତ୍ୟୁ ସଂଖ୍ୟା ୮,୫୧୪ କୁ ବୃଦ୍ଧି ହୋଇଛି। ନୂଆ ଆକ୍ରାନ୍ତ: ୮୮୪୫ ୦-୧୮ ବର୍ଷର :

22 Jan 2022 9:00 am
୨୨ ଜାନୁଆରୀ ଶନିବାର : ଜାଣନ୍ତୁ ଆପଣଙ୍କର ଆଜିର ରାଶିଫଳ

ମେଷ : କୌଣସି ନୂଆ କାର୍ଯ୍ୟ ପ୍ରାରମ୍ଭ କରିବା ପାଇଁ ଆଜି ସମୟ ଅନୁକୂଳ ରହିବ। ଆଜି ସରକାରୀ ଲାଭ ମିଳିବାର ସଂଭାବନା ଅଛି। ବ୍ୟାପାର ଏବଂ ବ୍ୟବସାୟରେ ଲାଭ ହେବ। ବିଚାରରେ ଶୀଘ୍ର ପରିବର୍ତ୍ତନ ଆସିବ। ପରନ୍ତୁ ମଧ୍ୟାହ୍ନ ପରେ ମନର ଦ

22 Jan 2022 8:00 am
ରଣପୁର ବ୍ଲକ ବ୍ରଜରାଜପୁର ପଞ୍ଚାୟତ ସମିତିସଭ୍ୟ ପାଇଁ କଳ୍ପନା ମହାନ୍ତିଙ୍କ ନାମାଙ୍କନ

ରଣପୁର ୨୧-୧ (ଓଡ଼ିଆ ପୁଅ/ଦେବୀପ୍ରସାଦ ଆଚାର୍ଯ୍ୟ) ନୟାଗଡ଼ ଜିଲ୍ଲାର ସର୍ବବୃହତ ପଞ୍ଚାୟତ ସମିତି ହେଉଛି ରଣପୁର। ୩୭ ଗୋଟି ଗ୍ରାମ ପଞ୍ଚାୟତ କୁ ଗଠିତ। ସେ ମଧ୍ୟରେ ଏକ ସ୍ୱାଭିମାନ ଗ୍ରାମ ପଞ୍ଚାୟତ ବ୍ରଜରାଜପୁର। ଏହି ପଞ୍ଚାୟତ ତର

21 Jan 2022 8:30 pm
୧୯୪୨ ଭଣ୍ଡାରିପୋଖରୀ ‘ଥାନାପୋଡି’ର ବାନର ସୈନିକ ସଂଗ୍ରାମୀ ଶଶିଭୂଷଣ ଦାସଙ୍କ ପରଲୋକ

ଭଦ୍ରକ, ୨୦ା୧ (ଓଡ଼ିଆ ପୁଅ / ସ୍ନିଗ୍ଧା ରାୟ) – ଐତୀହାସିକ ୧୯୪୨ ମସିହା ‘ଭଣ୍ଡାରିପୋଖରୀ ଥାନାପୋଡି’ର ବାନର ସୈନିକ ସ୍ୱାଧିନତା ସଂଗ୍ରାମୀ ଶଶିଭୂଷଣ ଦାସଙ୍କ ଆଜି ଅପରାହ୍ନ ୪.୫ମି. ସମୟରେ ସରସଦା ପଞ୍ଚାୟତ ଅନ୍ତର୍ଗତ ପିରିପୁର ଗ୍

21 Jan 2022 9:49 am
ଦେଶରେ ପ୍ରବଳ ବଢ଼ିଲା କରୋନା ସଂକ୍ରମଣ: ଗତ ୨୪ ଘଣ୍ଟା ମଧ୍ୟରେ ୩,୪୭,୨୫୪ ନୂଆ ଆକ୍ରାନ୍ତ ଚିହ୍ନଟ, ୭୦୩ ମୃତ

ନୂଆ ଦିଲ୍ଲୀ ୨୧-୧ (ଓଡ଼ିଆ ପୁଅ) ଦେଶରେ ବଢ଼ିଲା ସଂକ୍ରମଣ: ଗତ ୨୪ ଘଣ୍ଟା ମଧ୍ୟରେ ୩,୪୭,୨୫୪ ନୂଆ ଆକ୍ରାନ୍ତ ଚିହ୍ନଟ ହୋଇଛନ୍ତି। ୯, ୬୯୨ ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ମୋଟ ଓମିକ୍ରନ୍ ମାମଲା ଚିହ୍ନଟ ହୋଇଛି। ଗତକାଲି ଠାରୁ ୪.୩୬% ବୃଦ୍ଧି ହୋଇଛି। ଦୈନ

21 Jan 2022 9:18 am
ରାଜ୍ୟରେ ଆଜି ପୁଣି ୯୮୩୩ କରୋନା ଆକ୍ରାନ୍ତ ଚିହ୍ନଟ, କରୋନା ନେଲା ୬ ଜୀବନ

ଭୁବନେଶ୍ୱର ୨୧ -୧ (ଓଡ଼ିଆ ପୁଅ) ରାଜ୍ୟରେ ଆଜି ପୁଣି ୯୮୩୩ କରୋନା ଆକ୍ରାନ୍ତ ଚିହ୍ନଟ ହୋଇଛନ୍ତି। ରାଜ୍ୟରେ ଆଜି କରୋନା ନେଲା ୬ ଜୀବନ। ଏହା ସହିତ ମୋଟ ମୃତ୍ୟୁ ସଂଖ୍ୟା ୮,୫୦୭ କୁ ବୃଦ୍ଧି ହୋଇଛି। ନୂଆ ଆକ୍ରାନ୍ତ: ୯୮୩୩ ୦-୧୮ ବର୍ଷର :

21 Jan 2022 9:17 am
ରାଜ୍ୟରେ ଆଜି କରୋନା ନେଲା ୬ ଜୀବନ

ଭୁବନେଶ୍ୱର ୨୧ -୧ (ଓଡ଼ିଆ ପୁଅ) ରାଜ୍ୟରେ ଆଜି କରୋନା ନେଲା ୬ ଜୀବନ। ଏହା ସହିତ ମୋଟ ମୃତ୍ୟୁ ସଂଖ୍ୟା ୮,୫୦୭ କୁ ବୃଦ୍ଧି ହୋଇଛି। ତେବେ ଜାଣନ୍ତୁ କେଉଁ ଜିଲ୍ଲାରୁ କେତେ ମୃତ ୧. ଅନୁଗୁଳ ଜିଲ୍ଲାର ୫୦ ବର୍ଷ ବୟସ୍କ ପୁରୁଷ। ୨. କଟକ ଜିଲ୍

21 Jan 2022 8:53 am
ଭଣ୍ଡାରିପୋଖରୀ -୨୭୭ ପ୍ରାର୍ଥୀଙ୍କ ନାମାଙ୍କନ ଦାଖଲ କଲେ ଚତୁର୍ଥ ଦିନରେ

ଭଦ୍ରକ, ୨୦ା୧ (ଓଡ଼ିଆ ପୁଅ / ସ୍ନିଗ୍ଧା ରାୟ) – ତ୍ରିସ୍ତରୀୟ ପଞ୍ଚାୟତ ନିର୍ବାଚନର ଆଜି ନାମାଙ୍କନପତ୍ର ଦାଖଲର ଥିଲା ଚତୁର୍ଥ ଦିବସ। ଏହି ଜିଲାର ଭଣ୍ଡାରିପୋଖରୀ ବ୍ଲକ ବିଭିନ୍ନ ପଞ୍ଚାୟତର ସରପଞ୍ଚ ପଦବୀ, ସମିତିସଭ୍ୟ ପଦବୀ ଓ ୱାର

21 Jan 2022 8:34 am
ଢ଼ିଙ୍କିଆ ବିଶୃଙ୍ଖଳା ସଂପର୍କରେ ଘଟଣାର ଅନୁଧ୍ୟାନ ପାଇଁ କଂଗ୍ରେସର ତଥ୍ୟ ଅନୁଧ୍ୟାନ କମିଟି ଗଠିତ

ଭୁବନେଶ୍ୱର ୨୦.୧ (ଓଡ଼ିଆ ପୁଅ) – ଜଗତସିଂହପୁର ଜିଲ୍ଳାର ଢ଼ିଙ୍କିଆ ଗ୍ରାମବାସୀମାନେ ନିଜର ହକ୍ ପାଇଁ ଆନ୍ଦୋଳନ କରୁଥିବା ବେଳେ ନିରସ୍ତ୍ର ଗ୍ରାମବାସୀଙ୍କୁ ପୋଲିସ ବର୍ବରୋଚିତ ଭାବେ ଆକ୍ରମଣ କରି ଲହୁ ଲୁହାଣ କରିଛି। ବହୁ ଲୋକଙ୍କ

21 Jan 2022 8:26 am
ଧାମନଗର- ନାମାଙ୍କନର ଚତୁର୍ଥ ଦିନରେ ୪୨୭ଜଣ ପ୍ରାର୍ଥୀପତ୍ର ଦାଖଲ କଲେ

ଭଦ୍ରକ, ୨୦ା୧ (ଓଡ଼ିଆ ପୁଅ / ସ୍ନିଗ୍ଧା ରାୟ) – ତ୍ରିସ୍ତରୀୟ ପଂଚାୟତ ନିର୍ବାଚନର ପ୍ରାର୍ଥୀପତ୍ରର ଚତୁର୍ଥ ଦିନରେ ଆଜି ଧାମନଗର ପଂଚାୟତ ସମିତି କାର୍ଯ୍ୟାଳୟରେ ମୋଟ ୪୨୭ଜଣ ପ୍ରାର୍ଥୀ ଓ ପ୍ରାର୍ଥୀନୀ ସେମାନଙ୍କ ନାମାଙ୍କନ ପତ୍ର

21 Jan 2022 8:16 am
ବିଜେଡ଼ି ପ୍ରାର୍ଥୀଙ୍କ ନାମାଙ୍କନ

ଭଦ୍ରକ, ୨୦ା୧ (ଓଡ଼ିଆ ପୁଅ / ସ୍ନିଗ୍ଧା ରାୟ) – ଏହି ଜିଲାର ବନ୍ତ ବ୍ଲକ ଅର୍ନ୍ତଗତ ବିଟିପୁର ଓ ଚାରିଗାଁ ପଂଚାୟତ ସରପଂଚ ଆସନ ପାଇଁ ବିଜୁ ଜନତା ଦଳ ସମର୍ଥୀତ ପ୍ରାର୍ଥୀମାନେ ନାମାଙ୍କନ ପତ୍ର ଦାଖଲ କରିଛନ୍ତି। ବିଟିପୁର ପାଇଁ ସୁଭଦ୍

21 Jan 2022 8:13 am
ପଶ୍ଚିମ ଘାନାରେ ବିସ୍ପୋରଣ ୧୭ ମୃତ, ୫୯ ଆହତ

ନୂଆ ଦିଲ୍ଲୀ ୨୧-୧ (ଓଡ଼ିଆ ପୁଅ) ପଶ୍ଚିମ ଘାନାରେ ବିସ୍ପୋରଣ କାରଣରୁ ୧୭ ଜଣଙ୍କର ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଥିବା ବେଳେ ୫୯ ଆହତ ହୋଇଛନ୍ତି। ଏହି ଏକ ଟ୍ରକରେ ବିସ୍ପୋରକ ନେଇ ଯାଉଥିବା ସମୟରେ ମୋଟର ସାଇକେଲ ସହିତ ଧକ୍କା ହେବା ଫଳରେ ଏହି ବିସ୍ପୋର

21 Jan 2022 7:43 am
ଅତିସମ୍ବେଦନଶୀଳ, ସମ୍ବେଦନଶୀଳ ବୁଥ୍ କୁ ନେଇ ପୋଲିସର ତର୍ଜମା

ନୟାଗଡ ୨୦/୦୧ (ଓଡିଆ ପୁଅ/ଦେବୀପ୍ରସାଦ ଆଚାର୍ଯ୍ୟ) ନୟାଗଡ ଜିଲ୍ଲା ରଣପୁର ବ୍ଲକ ଆସନ୍ତା ତ୍ରିସ୍ତରୀୟ ପଞ୍ଚାୟତ ନିର୍ବାଚନରେ ୩୭ ଗୋଟି ଗ୍ରାମପଞ୍ଚାୟତରେ ୫୨୪ ଗୋଟି ବୁଥ୍ ରେ ନିର୍ବାଚନ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହେବ। ସେ ମଧ୍ୟରୁ ରଣପୁର ଥାନ

20 Jan 2022 8:06 pm
ଚତୁର୍ଥ ଦିନର ରଣପୁର ବ୍ଲକରେ ନାମାଙ୍କନ ୨୦ ସମିତି ସଭ୍ୟ, ୨୦ ସରପଞ୍ଚ, ୧୩୦ ୱାର୍ଡ ସଭ୍ୟ ନାମାଙ୍କନ ଦାଖଲ

ନୟାଗଡ ୨୦/୦୧ (ଓଡିଆ ପୁଅ/ଦେବୀପ୍ରସାଦ ଆଚାର୍ଯ୍ୟ) – ନୟାଗଡ ଜିଲ୍ଲା ସର୍ବବୃହତ ବ୍ଲକ ରଣପୁର ରେ ଚତୁର୍ଥ ଦିନର ତ୍ରିସ୍ତରୀୟ ପଞ୍ଚାୟତ ନିର୍ବାଚନ ନାମାଙ୍କନ ପତ୍ର ଶେଷ ହୋଇଯାଇଛି। ଚତୁର୍ଥ ଦିନରେ ୩୭ ଗୋଟି ଗ୍ରାମପଞ୍ଚାୟତ ପାଇ

20 Jan 2022 8:02 pm
ରାଜ୍ୟରେ ଆଜି ପୁଣି ୧୦,୩୬୮ କରୋନା ଆକ୍ରାନ୍ତ ଚିହ୍ନଟ, କରୋନା ନେଲା ୭ ଜୀବନ

ଭୁବନେଶ୍ୱର ୨୦ -୧ (ଓଡ଼ିଆ ପୁଅ) ରାଜ୍ୟରେ ଆଜି ପୁଣି ୧୦,୩୬୮ କରୋନା ଆକ୍ରାନ୍ତ ଚିହ୍ନଟ ହୋଇଛନ୍ତି। ରାଜ୍ୟରେ ଆଜି କରୋନା ନେଲା ୭ ଜୀବନ। ନୂଆ ଆକ୍ରାନ୍ତ: ୧୦୩୬୮ ୦-୧୮ ବର୍ଷର: ୧୦୯୦ – କ୍ୱାରେଣ୍ଟାଇନ୍ ସେଣ୍ଟରରୁ: ୬୦୧୫ – ସ୍ଥାନୀୟ

20 Jan 2022 9:11 am
ଦେଶରେ ୩ଲକ୍ଷ ପାର ସଂକ୍ରମଣ : ଗତ ୨୪ ଘଣ୍ଟା ମଧ୍ୟରେ ୩,୧୭,୫୩୨ ନୂଆ ଆକ୍ରାନ୍ତ ଚିହ୍ନଟ, ୪୯୧ ମୃତ

ନୂଆ ଦିଲ୍ଲୀ ୨୦-୧ (ଓଡ଼ିଆ ପୁଅ) ଦେଶରେ କମିଲା ସଂକ୍ରମଣ: ଗତ ୨୪ ଘଣ୍ଟା ମଧ୍ୟରେ ୩୧୭୫୩୨ ନୂଆ ଆକ୍ରାନ୍ତ ଚିହ୍ନଟ ହୋଇଛନ୍ତି। ୯, ୨୮୭ ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ମୋଟ ଓମିକ୍ରନ୍ ମାମଲା ଚିହ୍ନଟ ହୋଇଛି; ଗତକାଲି ଠାରୁ ୩.୬୩% ବୃଦ୍ଧି ହୋଇଛି। ଦୈନିକ

20 Jan 2022 9:09 am
୨୦୧୮ ଅନୁଦାନପ୍ରାପ୍ତ ଅଧ୍ୟାପକଙ୍କୁ ସପ୍ତମ ବେତନ ଲାଗୁ ପାଇଁ ଦାବି

ନୟାଗଡ଼, ୧୯ା୧ (ଓଡ଼ିଆ ପୁଅ/ସୁରେନ୍ଦ୍ର ନାଥ ପ୍ରଧାନ): ନିଖିଳ ଓଡ଼ିଶା ୨୦୧୮ ଅନୁଦାନପ୍ରାପ୍ତ ଅଧ୍ୟାପକ ଓ କର୍ମଚାରୀଙ୍କୁ ସପ୍ତମ ବେତନ ଲାଗୁ କରିବା ଦାବିରେ ସଂଘ ଦାବି କରିଛି। ଅଧ୍ୟାପକ ଦିଲ୍ଲୀପ କୁମାର ମହାନ୍ତିଙ୍କ ସଭାପତିତ୍ୱ

20 Jan 2022 9:01 am
ରାଜ୍ୟରେ ଆଜି କରୋନା ନେଲା ୭ ଜୀବନ : ମୋଟ ମୃତକଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା ୮୫୦୧ କୁ ବୃଦ୍ଧି

ଭୁବନେଶ୍ୱର ୨୦ -୧ (ଓଡ଼ିଆ ପୁଅ) ରାଜ୍ୟରେ ଆଜି କରୋନା ନେଲା ୭ ଜୀବନ। ଏହା ସହ ମୋଟ ମୃତକଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା ୮,୫୦୧ କୁ ବୃଦ୍ଧି ପାଇଛି। ତେବେ ଜାଣନ୍ତୁ କେଉଁ ଜିଲ୍ଲାରୁ କେତେ ମୃତ ୧. ଭୁବନେଶ୍ୱରର ୮୪ ବର୍ଷ ବୟସ୍କ ପୁରୁଷ। ୨. ଭୁବନେଶ୍ୱରର ୬

20 Jan 2022 8:34 am
୨୦ ଜାନୁଆରୀ ଗୁରୁବାର : ଜାଣନ୍ତୁ ଆପଣଙ୍କର ଆଜିର ରାଶିଫଳ

ମେଷ : ସ୍ଵାସ୍ଥ୍ୟ ଭଲ ରହିବ। ମାନସିକ ରୂପରେ ପ୍ରସନ୍ନତା ରହିବ। ସାହିତ୍ୟ କଳା କ୍ଷେତ୍ରରେ ମଧ୍ୟ ଆପଣ ନିଜର ସୃଜନାତ୍ମକତା ପ୍ରସ୍ତୁତ କରିବେ। ଘରେ ଶାନ୍ତିପୂର୍ଣ୍ଣ ବାତାବରଣ ରହିବ। ଦୈନିକ କାର୍ଯ୍ୟଗୁଡ଼ିକରେ କିଛି ଅବରୋଧ ଆସ

20 Jan 2022 7:31 am
ଯୋଡା ପଞ୍ଚାୟତ ସମିତି : ତୃତୀୟ ଦିନରେ ୭୨ ପ୍ରାର୍ଥୀପତ୍ର ଦାଖଲ, ୨୧ ସରପଞ୍ଚ, ୬ ସମିତି ସଭ୍ୟ ଓ ୪୫ ୱାର୍ଡ ସଭ୍ୟ ଦାଖଲ କଲେ ପ୍ରାର୍ଥୀପତ୍ର

ଯୋଡା, ୧୯ା୧ (ଓଡିଆ ପୁଅ / ସେକ୍ ଜାବିର ମହମ୍ମଦ): ନାମାଙ୍କନ ପତ୍ର ଦାଖଲର ତୃତୀୟ ଦିନରେ ଯୋଡା ବ୍ଲକରେ ୩୫ ଜଣ ୱାର୍ଡ ସଭ୍ୟ ପ୍ରାର୍ଥୀ ନାମାଙ୍କନ ପତ୍ର ଦାଖଲ କରିଥିବା ବେଳେ ୨୧ ଜଣ ସରପଞ୍ଚ ପ୍ରାର୍ଥୀ ଓ ୬ ଜଣ ସମିତି ସଭ୍ୟ ପଦ ପାଇଁ ନ

19 Jan 2022 9:01 pm
ଯୋଡା : ବିଜେପି ଦଳକୁ ଶ୍ରୀମନ୍ତଙ୍କ ପ୍ରତ୍ୟାବର୍ତ୍ତନ

ଯୋଡା, ୧୯ା୧ (ଓଡିଆ ପୁଅ / ସେକ୍ ଜାବିର ମହମ୍ମଦ): ଚମ୍ପୁଆ ନିର୍ବାଚନ ମଣ୍ଡଳୀର ବରିଷ୍ଠ ବିଜେପି ନେତା ଶ୍ରୀମନ୍ତ ତ୍ରିପାଠୀ ଆଉଥରେ ବିଜେପି ଦଳକୁ ପ୍ରତ୍ୟାବର୍ତ୍ତନ କରିଛନ୍ତି। ଏହି ଅବସରରେ ଓବିସି ମୋର୍ଚ୍ଚାର ରାଜ୍ୟ କାର୍ଯ୍ୟ

19 Jan 2022 9:00 pm
ଧାମନଗର –ସଡ଼କ ଦୁର୍ଘଟଣାରେ ଜଣେ ମୃତ, ଜଣେ ଗୁରୁତର

ଭଦ୍ରକ, ୧୯ା୧ (ଓଡ଼ିଆ ପୁଅ / ସ୍ନିଗ୍ଧା ରାୟ) – ଏହି ଜିଲାର ଧାମନଗର ବଡ଼ବଜାର ଠାରେ ଗତକାଲି ବିଳମ୍ବିତ ରାତ୍ରୀରେ ଏକ ବାଲିବୋଝେଇ ଟ୍ରକ୍ ଜଣେ ବୁଲେଟ ଆରୋହୀଙ୍କୁ ଧକ୍କାଦେବା ଫଳରେ ସେ ଗୁରୁତର ଭାବେ ଆହତ ହୋଇଛନ୍ତି। ସୂଚନାଥାଉକି ଗ

19 Jan 2022 8:56 pm
ଭଦ୍ରକରେ ସଡକ ଦୁର୍ଘଟଣାରେ ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ଚାଲିଗଲା ଦୁଇ ବନ୍ଧୁଙ୍କ ଜୀବନ

ଭଦ୍ରକ, ୧୯ା୧ (ଓଡ଼ିଆ ପୁଅ / ସ୍ନିଗ୍ଧା ରାୟ) – ଆଜି ଅପରାହ୍ନରେ ଏକ ମର୍ମନ୍ତୁଦ ସଡକ ଦୁର୍ଘଟଣା ଘଟି ଦୁଇଜଣ ଯୁବବନ୍ଧୁଙ୍କ ଶୋଚନୀୟ ମୃତ୍ୟୁ ଘଟିଛି। ଏହି ଘଟଣାକୁ ନେଇ ଭଦ୍ରକ-ଚାନ୍ଦବାଲି ରାସ୍ତରେ କିଛି ସମୟ ଧରି ଗାଡି ଚଳାଚଳ ବାଧା

19 Jan 2022 8:54 pm
ମାମୁଁ ଘର ଆଉ ମା’ ଦେବକୀଙ୍କୁ ଛାଡି କୃଷ୍ଣ ମାଉସୀ ଯଶୋଦା ପାଖକୁ ବାହୁଡିଗଲେ

ଭଦ୍ରକ, ୧୯ା୧ (ଓଡ଼ିଆ ପୁଅ / ସ୍ନିଗ୍ଧା ରାୟ) – ଆଜି ଭଦ୍ରକ ସ୍ୱତନ୍ତ୍ର ଉପକାରାଗାର ଖୁବ୍ ଗୁରୁଗମ୍ଭୀର, ଭାବ ବିହ୍ୱଳ ତଥା ଶୋକାକୁଳ ଥିଲା। କାହିଁକି ନା ଜେଲ୍‌ର ଅନ୍ଧାରି କୋଠରୀ ଭିତରେ ଜନ୍ମିତ ମାତା ଦେବକୀ, ପିତା ବାସୁଦେବଙ୍କ ସ

19 Jan 2022 8:53 pm
ପଂଚୁଟିକ୍ରି ସମବାୟ ସମିତିରେ ମଣ୍ଡି ଖୋଲି ମିଲର ଫେରାର, ଧାନକୁ ନେଇ ଧାରଣାରେ ଚାଷୀ

ଭଦ୍ରକ, ୧୮ା୧ (ଓଡ଼ିଆ ପୁଅ / ସ୍ନିଗ୍ଧା ରାୟ) – ବହୁ ଘାତ ପ୍ରତିଘାତ ମଧ୍ୟରେ ଚାଷୀ ନିଜର ଧାନ ଅମଳ କରି ସିଧାସଳଖ ସରକାର ଖୋଲିଥିବା ଧାନମଣ୍ଡିକୁ ଧାନ ଆଣିଥିବା ବେଳେ ଧାନ ନେବାକୁ ଅରାଜି ହୋଇଛି ମିଲର। ଫଳରେ ଶହ ଶହ ବସ୍ତା ଧାନ କୁ ନେ

19 Jan 2022 8:39 pm
ଭଦ୍ରକର ପୁଲିସ୍ କାହା ଚାପରେ ମୁଣ୍ଡ ନୁଆଇଁଲା, ୩ ଦିନ ପରେ ପୁଣି ଠେଲା ଓ ଟ୍ରଲି ବ୍ୟବସାୟୀଙ୍କ ରାଜୁତି, ସାଧାରଣ ଲୋକ ଅଡୁଆରେ

ଭଦ୍ରକ, ୧୮ା୧ (ଓଡ଼ିଆ ପୁଅ / ସ୍ନିଗ୍ଧା ରାୟ) – ଭଦ୍ରକ ସହରରେ ଉଠା ଓ ଟ୍ରଲି ବ୍ୟବସାୟ ମୁକ୍ତହେବାର ୩ ଦିନ ପରେ ପୁଣି ଠେଲା ଓ ଟ୍ରଲି ବ୍ୟବସାୟୀଙ୍କ ରାଜୁତି ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି। ଯାହାଫଳରେ ଭଦ୍ରକ ପୁଲିସ୍ ଓ ପୌର ପ୍ରଶାସନର ସଚ୍ଚୋଟ

19 Jan 2022 8:38 pm
ଭଦ୍ରକ ମେଡିକାଲ ପରିସରରୁ ମହିଳାଙ୍କ ଠାରୁ ୧୫ ହଜାର ଚୋରି, ସିସିଟିଭିରେ ହେଲା କଏଦ, ପୁଲିସ୍‌ର ତଦନ୍ତ ଆରମ୍ଭ

ଭଦ୍ରକ, ୧୮ା୧ (ଓଡ଼ିଆ ପୁଅ / ସ୍ନିଗ୍ଧା ରାୟ) – ଭଦ୍ରକ ମୁଖ୍ୟ ଚିକିତ୍ସାଳୟ ପରିସର ଭିତରୁ କୋଭିଡ୍ ପରୀକ୍ଷଣ କରିବା ପାଇଁ ଯାଇଥିବାବେଳେ ମହିଳାଙ୍କ ନିକଟରୁ ୧୫ ହଜାର ଟଙ୍କା ଚୋରି ହୋଇଯାଇଛି। ସୂଚନା ଅନୁସାରେ ଭଦ୍ରକ ଜିଲା ଭଦ୍ରକ

19 Jan 2022 8:29 pm
ବିଜେଡି ଓ ବିଜେପିର ଜିଲ୍ଲାପରିଷଦ ପ୍ରାର୍ଥୀ ତାଲିକା ଘୋଷଣା

ହାଟଡିହି, ୧୯/୧/ : (ଓଡିଆପୁଅ / ବିକାଶ ବିଶ୍ୱାଳ) ଆସନ୍ତା ଜିଲ୍ଲାପରିଷଦ ନିର୍ବାଚନ ପାଇଁ ଆନନ୍ଦପୁର ନିର୍ବାଚନ ମଣ୍ଡଳୀର ୭ଟି ଯାକ ଜୋନର ପ୍ରାର୍ଥୀ ତାଲିକା ଘୋଷଣା କରାଯାଇଛି। ଜିଲ୍ଲା ପର୍ଯ୍ୟବେକ୍ଷକ ପ୍ରଣବ ପ୍ରକାଶ ଦାସଙ୍କ ନ

19 Jan 2022 8:14 pm
ରଣପୁର ପୋଲିସ କୁ ସଫଳତା : ପୋଲିସର ମୋଷ୍ଟୱାଣ୍ଟେଡ୍ ରଞ୍ଜନ ଗିରଫ

ନୟାଗଡ ୧୯/୦୧ (ଓଡିଆ ପୁଅ/ଦେବୀପ୍ରସାଦ ଆଚାର୍ଯ୍ୟ) – ନୟାଗଡ ଜିଲ୍ଲା ରଣପୁର ଥାନା ପୋଲିସକୁ ଏକ ବଡ ସଫଳତା ମିଳିଥିବା ଜଣାପଡିଛି। ରଣପୁର ଥାନା ଅଂଚଳରେ ସାନଗଡ ଗ୍ରାମର ନବକିଶୋର ନାୟକଙ୍କ ପୁଅ ରଞ୍ଜନ ନାୟକ ନାମରେ ଡକାୟତି ଓ ରାହ

19 Jan 2022 7:53 pm
ରଣପୁର ବ୍ଲକ ଅଂଚଳରୁ ବ୍ୟାନର ପୋଷ୍ଟର ହଟିଲା

ନୟାଗଡ ୧୯/୦୧ (ଓଡିଆ ପୁଅ/ଦେବୀ ପ୍ରସାଦ ଆଚାର୍ଯ୍ୟ – ନୟାଗଡ ଜିଲ୍ଲା ରଣପୁର ବ୍ଲକ ଅଂଚଳରେ ତ୍ରିସ୍ତରୀୟ ପଞ୍ଚାୟତ ନିର୍ବାଚନକୁ ଅବାଧ, ନିରପେକ୍ଷ ଓ ପ୍ରଭାବି ମୁକ୍ତ କରିବା ପାଇଁ ରଣପୁର ତହସିଲଦାର ଯୁଗଳ ମିଶ୍ର ଲାଗିପଡିଛନ୍ତି

19 Jan 2022 7:46 pm
ନାମାଙ୍କନର ତୃତୀୟ ଦିନରେ ୪୮ ସମିତି ସଭ୍ୟ, ୭୪ ସରପଞ୍ଚ, ୩୩୫ ୱାର୍ଡ ସଭ୍ୟଙ୍କ ନାମାଙ୍କନ ଦାଖଲ

ନୟାଗଡ ୧୯/୦୧ (ଓଡିଆ ପୁଅ/ଦେବୀପ୍ରସାଦ ଆଚାର୍ଯ୍ୟ) ନୟାଗଡ ଜିଲ୍ଲା ର ସର୍ବବୃହତ ବ୍ଲକ ରଣପୁର ତ୍ରିସ୍ତରୀୟ ପଞ୍ଚାୟତ ନିର୍ବାଚନ ନାମାଙ୍କନର ତୃତୀୟ ଦିନରେ ନାମାଙ୍କନ ପତ୍ର ଦାଖଲ ବଢିଥିବା ଜଣାପଡିଛି। ସମସ୍ତ ୩୭ ଗ୍ରାମପଞ୍ଚାୟ

19 Jan 2022 7:34 pm
ଜିଲ୍ଲାପାଳଙ୍କ କୋଭିଡ ପରିସ୍ଥିତିର ସମୀକ୍ଷା: ଜିଲ୍ଲା ମୁଖ୍ୟ ଚିକିତ୍ସାଳୟ ଓ ସଂକ୍ରାମକ ରୋଗ ଚିକିତ୍ସାଳୟ ଗସ୍ତ

ପୁରୀ ୧୯.୦୧ (ଓଡ଼ିଆ ପୁଅ/ବିଜୟ ପଟ୍ଟନାୟକ) – ଜିଲ୍ଲାପାଳ ଶ୍ରୀ ସମର୍ଥ ବର୍ମା ଜିଲ୍ଲାର କରୋନା ପରିସ୍ଥିତିର ସମୀକ୍ଷା କରିଛନ୍ତି। ଏହି ମର୍ମରେ ଜିଲ୍ଲାପାଳ ଜିଲ୍ଲା ମୁଖ୍ୟ ଚିକିତ୍ସାଳୟ ଓ ସଂକ୍ରାମକ ରୋଗ ଚିକିତ୍ସାଳୟ ଗସ୍ତ କର

19 Jan 2022 7:25 pm
ଧଳାଜହର ବେପାରୀଙ୍କ ପେଣ୍ଠସ୍ଥଳୀ ପାଲଟିଛି ପୁରୀ : ୧୭୨ ଗ୍ରାମ ବ୍ରାଉନସୁଗାର ଜବତ

ପୁରୀ ୧୯-୧ (ଓଡ଼ିଆ ପୁଅ/ବିଜୟ ପଟ୍ଟନାୟକ) ଧଳାଜହର ବେପାରୀଙ୍କ ପେଣ୍ଠସ୍ଥଳୀ ପୁରୀ ପାଲଟିଥିବା ବେଳେ ଆଜି ପୁରୀ ପୋଲିସକୁ ପୁଣିଥରେ ମିଳିଛି ବଡ଼ ସଫଳତା। ଏସଟିଏଫ ଓ ସମୁଦ୍ର କୂଳ ଥାନା ପୋଲିସ ଦ୍ୱାରା ୧୭୨ ଗ୍ରାମ ବ୍ରାଉନସୁଗାର ଜବ

19 Jan 2022 7:20 pm
ଏଫସିଆଇ ଶ୍ରମିକଙ୍କ ଧାରଣା ୧୨ ଦିନରେ ପହଞ୍ଚିଲା: ଆଗାମୀ ପଞ୍ଚାୟତ ନିର୍ବାଚନରେ ଭୋଟ ବର୍ଜନ ନିଷ୍ପତି :

କନ୍ଧମାଳ, ୧୯-୧ (ଓଡ଼ିଆ ପୁଅ/ସଞ୍ଜୟ କୁମାର ପାଣିଗ୍ରାହୀ):କନ୍ଧମାଳ ଜିଲ୍ଲା ଫୁଲବାଣୀ ଏଫସିଆଇର ଶ୍ରମିକ ସଂଗଠନ ପକ୍ଷରୁ ସଭାପତି କେଶବ ଚନ୍ଦ୍ର ଦିଗାଲଙ୍କ ନେତୃତ୍ବରେ ଏଫସିଆଇର ସମ୍ମୁଖରେ ଦିଆଯାଇଥିବା ଧାରଣା ବୁଧବାର ୧୨ ଦିନର

19 Jan 2022 7:10 pm
ବରିଷ୍ଠ ରାଜସ୍ବ ସହାୟକଙ୍କ ବିୟୋଗରେ ଜିଲ୍ଲା ପ୍ରଶାସନର ଶୋକବ୍ୟକ୍ତ

ପୁରୀ, ୧୯।୦୧ (ଓଡ଼ିଆ ପୁଅ/ବିଜୟ ପଟ୍ଟନାୟକ) ବରିଷ୍ଠ ରାଜସ୍ବ ସହାୟକ ଶ୍ରୀ ଦୀନବନ୍ଧୁ ଜେନାଙ୍କ ଅକାଳ ବିୟୋଗରେ ଜିଲ୍ଲା ପ୍ରଶାସନ ପକ୍ଷରୁ ଶୋକସଭା ଅନୁଷ୍ଠିତ ହୋଇଛି। ଜିଲ୍ଲାପାଳ ଶ୍ରୀ ସମର୍ଥ ବର୍ମା, ଅତିରିକ୍ତ ଜିଲ୍ଲାପାଳ ଶ୍

19 Jan 2022 7:04 pm
ଶ୍ରୀମନ୍ଦିରରେ ଚତୁର୍ଦ୍ଧା ବିଗ୍ରହଙ୍କ ବନକଲାଗି ନୀତି

ପୁରୀ, ୧୯।୦୧ (ଓଡ଼ିଆ ପୁଅ/ବିଜୟ ପଟ୍ଟନାୟକ) ଆଜି ଶ୍ରୀମନ୍ଦିରରେ ଚତୁର୍ଦ୍ଧା ବିଗ୍ରହଙ୍କ ବନକଲାଗି ନୀତି। ପରମ୍ପରା ଅନୁଯାୟୀ ଶ୍ରୀମନ୍ଦିରରେ ମଧ୍ୟାହ୍ନ ଧୂପ ସରିବା ପରେ ଦତ୍ତମହାପାତ୍ର ସେବକ ମାନେ ରତ୍ନବେଦୀରେ ମହାପ୍ରଭୁଙ୍

19 Jan 2022 6:51 pm
ରାଜ୍ୟରେ ଆଜି କରୋନା କାରଣରୁ ୬ ଜଣଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ

ଭୁବନେଶ୍ୱର ୧୯ -୧ (ଓଡ଼ିଆ ପୁଅ) ରାଜ୍ୟରେ ଆଜି କରୋନା କାରଣରୁ ଜଣଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଛି। ଏହା ସହ ମୋଟ ମୃତକଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା ୮, ୪୯୪ କୁ ବୃଦ୍ଧି ପାଇଛି। ରାଜ୍ୟରେ ଆଜି ପୁଣି ୧୧,୬୦୭ କରୋନା ଆକ୍ରାନ୍ତ ଚିହ୍ନଟ ହୋଇଛନ୍ତି। ନୂଆ ଆକ୍ରାନ୍ତ:

19 Jan 2022 9:52 am
ସମାଜସେବୀ ସିତାଂଶୁଙ୍କ ମହାନତା, କିଡ୍‌ନୀ ରୋଗୀଙ୍କ ଚିକିତ୍ସା ପାଇଁ ୫୦ ହଜାର ସହାୟତା

ଭଦ୍ରକ, ୧୮ା୧ (ଓଡ଼ିଆ ପୁଅ / ସ୍ନିଗ୍ଧା ରାୟ) – ଦୁଃଖ ଶୁଣିବାକୁ କେହି ନଥିଲେ। ରୋଗରେ ପଡି ଛଟପଟ ହେଉଥିଲି। ମୋର କେହି ସାହାରା ନଥିଲେ। ମୁଁ ମୋ ପରିବାର ପାଇଁ ଅଧିକ ଚିନ୍ତିତ ଥିଲି। ରୋଗାକ୍ରାନ୍ତ ପରେ ରୋଜଗାରଶୂନ୍ୟ ହେଲି। ମୋ ରୋ

19 Jan 2022 9:32 am
ଦେଶରେ ଆଜି ପ୍ରବଳ ବଢ଼ିଲା ସଂକ୍ରମଣ: ଗତ ୨୪ ଘଣ୍ଟା ମଧ୍ୟରେ ୨,୮୨,୯୭୦ ନୂଆ ଆକ୍ରାନ୍ତ ଚିହ୍ନଟ, ୪୪୧ ମୃତ

ନୂଆ ଦିଲ୍ଲୀ ୧୯-୧ (ଓଡ଼ିଆ ପୁଅ) ଦେଶରେ କମିଲା ସଂକ୍ରମଣ: ଗତ ୨୪ ଘଣ୍ଟା ମଧ୍ୟରେ ୨,୮୨,୯୭୦ ନୂଆ ଆକ୍ରାନ୍ତ ଚିହ୍ନଟ ହୋଇଛନ୍ତି। ୮, ୯୬୧ ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ମୋଟ ଓମିକ୍ରନ୍ ମାମଲା ଚିହ୍ନଟ ହୋଇଛି; ଗତକାଲି ଠାରୁ ୦.୭୯% ବୃଦ୍ଧି। ଦୈନିକ ସକରା

19 Jan 2022 9:17 am
ରାଜ୍ୟରେ ଆଜି ପୁଣି ୧୧,୬୦୭ କରୋନା ଆକ୍ରାନ୍ତ ଚିହ୍ନଟ

ଭୁବନେଶ୍ୱର ୧୯ -୧ (ଓଡ଼ିଆ ପୁଅ) ରାଜ୍ୟରେ ଆଜି ପୁଣି ୧୧,୬୦୭ କରୋନା ଆକ୍ରାନ୍ତ ଚିହ୍ନଟ ହୋଇଛନ୍ତି। ନୂଆ ଆକ୍ରାନ୍ତ: ୧୧୬୦୭ ୦-୧୮ ବର୍ଷର : ୯୯୧ – କ୍ୱାରେଣ୍ଟାଇନ୍ ସେଣ୍ଟରରୁ: ୬୭୨୮ – ସ୍ଥାନୀୟ ଅଞ୍ଚଳରୁ୪୮୭୯ ୧- ଅନୁଗୁଳ ଜିଲ୍ଲାରୁ

19 Jan 2022 9:06 am
ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କ କୋଭିଡ ସମୀକ୍ଷା : ପରିସ୍ଥିତି ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ ନିୟନ୍ତ୍ରଣାଧୀନ, ଜନସାଧାରଣଙ୍କୁ ଭୟଭୀତ ନ ହେବାକୁ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ପରାମର୍ଶ

– ଟିକାକରଣ ତ୍ବରାନ୍ବିତ କରିବାକୁ ନିର୍ଦ୍ଦେଶ – କୋଭିଡ ନିୟମକୁ କଡାକଡି ଭାବରେ ପାଳନ କରିବାକୁ ଜନସାଧାରଣଙ୍କୁ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ନିବେଦନ – ସମସ୍ତଙ୍କ ସହଯୋଗ ରହିଲେ ଜୀବନ ଜୀବିକାକୁ ପ୍ରଭାବିତ ନ କରି ମଧ୍ୟ ଆମେ ପରିସ୍ଥି

19 Jan 2022 9:01 am
ନବବଧୂକୁ ନିର୍ଯ୍ୟାତନା ଅଭିଯୋଗ, ଅଭିଯୁକ୍ତକୁ ଗିରଫ ଦାବିରେ ମହିଳା ସଙ୍ଗଠନର ଦାବିପତ୍ର

ଭଦ୍ରକ, ୧୮ା୧ (ଓଡ଼ିଆ ପୁଅ / ସ୍ନିଗ୍ଧା ରାୟ) – ମଞ୍ଜୁରୀରୋଡ ଫାଣ୍ଡି ଅନ୍ତର୍ଗତ ଦେଓପଦା ଗ୍ରାମର ନବବଧୂ ଗୀତାରାଣୀ ରାଉତ ଓରଫ ସ୍ୱାଇଁଙ୍କୁ ମରଣାନ୍ତକ ମାଡମାରିବା ଅଭିଯୋଗର ଅଭିଯୁକ୍ତ ସ୍ୱାମୀ ପ୍ରମୋଦ କୁମାର ରାଉତ, ଶାଶୁ ଅନୁପମ

19 Jan 2022 8:47 am
ଦ୍ୱିତୀୟ ଦିନରେ ୬ ଜିଲା ପରିଷଦ, ୫୮୧ ୱାର୍ଡମେମ୍ବର, ୬୫ ସରପଞ୍ଚ ଓ ୫୫ଜଣ ସମିତିସଭ୍ୟ ପଦ ପାଇଁ ଭରିଲେ ପ୍ରାର୍ଥୀପତ୍ର

ଭଦ୍ରକ, ୧୮ା୧ (ଓଡ଼ିଆ ପୁଅ / ସ୍ନିଗ୍ଧା ରାୟ) – ଆଜି ଦ୍ୱିତୀୟ ଦିନରେ ୬ଜଣ ପ୍ରାର୍ଥୀ ଜିଲା ପରିଷଦ ପାଇଁ ପ୍ରାର୍ଥୀପତ୍ର ଦାଖଲ କରିଛନ୍ତି। ତହିଁରୁ ୧ନଂ ଜୋନ ଲାଗି ପ୍ରିନସ ରାକେଶ ନାୟକ ଓ ୧୫ନଂ ଜୋନ ଲାଗି ପୂର୍ବତନ ବିଧାୟକ ପ୍ରଫୁଲ

19 Jan 2022 8:37 am
୧୯ ଜାନୁଆରୀ ବୁଧବାର : ଜାଣନ୍ତୁ ଆପଣଙ୍କର ଆଜିର ରାଶିଫଳ

ମେଷ : ଆପଣଙ୍କ ଦିନ ମିଶ୍ର ଫଳଦାୟୀ ରହିବ। ପରିବାରଜନମାନଙ୍କ ସହିତ ବୈଠକର ଆପଣ ମହତ୍ଵପୂର୍ଣ୍ଣ ଚର୍ଚ୍ଚା-ବିଚାରଣା କରିବେ। ଘରର ସାଜ-ସଜ୍ଜାରେ ଆପଣଙ୍କୁ ପରିବର୍ତ୍ତନ କରିବାକୁ ଇଚ୍ଛା ହେବ। ଅଫିସ୍ କିମ୍ବା ବ୍ୟବସାୟ କ୍ଷେତ୍ର

19 Jan 2022 7:34 am
ମୋବାଇଲ ଲୁଟେରାଙ୍କ ଆତଙ୍କ : ଶେଷରେ ମାଡି ବସିଲା ପୁରୀ ପୋଲିସ୍‌

ପୁରୀ, ୧୮।୦୧ (ଓଡ଼ିଆ ପୁଅ/ବିଜୟ ପଟ୍ଟନାୟକ) ପୁରୀରେ ଆତଙ୍କ ସୃଷ୍ଟି କରିଥିବା ମୋବାଇଲ ଲୁଟେରା ଗ୍ୟାଙ୍ଗ ଶେଷରେ ପୋଲିସ କବଜା ରେ। ପୁରୀ କୁମ୍ଭାରପଡ଼ା ଥାନା ପୋଲିସ ପଞ୍ଝାରେ ମୋବାଇଲ ଲୁଟେରା ଗ୍ୟାଙ୍ଗ। ୫ ଅଭିଯୁକ୍ତଙ୍କୁ ପୋଲି

18 Jan 2022 4:55 pm
ଭାଗବନ୍ତ ମାନ ହେଲେ ପଞ୍ଜାବରେ ଆମ୍ ଆଦମୀ ପାର୍ଟିର ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ପ୍ରାର୍ଥୀ –ଅରବିନ୍ଦ କେଜ୍ରିୱାଲ କଲେ ଆନୁଷ୍ଠାନିକ ଘୋଷଣା

ନୂଆ ଦିଲ୍ଲୀ ୧୮-୧ (ଓଡ଼ିଆ ପୁଅ) ଭାଗବନ୍ତ ମାନ ହେଲେ ପଞ୍ଜାବରେ ଆମ୍ ଆଦମୀ ପାର୍ଟିର ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ପ୍ରାର୍ଥୀ। ଅରବିନ୍ଦ କେଜ୍ରିୱାଲ ଏ ନେଇ ଆନୁଷ୍ଠାନିକ ଘୋଷଣା କରିଛନ୍ତି। ୨୧ ଲକ୍ଷ ୫୯ ହଜାର ଲୋକଙ୍କ ଠାରୁ ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ପାଇ

18 Jan 2022 12:28 pm
ଗଣତନ୍ତ୍ର ଦିବସରେ ଆତଙ୍କୀ ଆକ୍ରମଣ ଆଶଂଙ୍କା: ୯ ପୃଷ୍ଠାର ଆଲର୍ଟ ଜାରି କଲା ଆଇବି

ନୂଆ ଦିଲ୍ଲୀ ୧୮-୧ (ଓଡ଼ିଆ ପୁଅ) ୨୬ ଜାନୁଆରୀରେ ଆତଙ୍କବାଦୀ ଆକ୍ରମଣ ଆଶଂଙ୍କାକୁ ଦେଖି ଆଇବି, ପୋଲିସ ଏବଂ ଏଜେନ୍ସିଗୁଡ଼ିକୁ ସତର୍କ ସୂଚନା ଜାରୀ କରିଛି। ଏ ନେଇ ଇଣ୍ଟେଲିଜେନ୍ସ ବ୍ୟୁରୋ ଏକ ୯ ପୃଷ୍ଠାର ଆଲର୍ଟ ଜାରି କରିଛି। ତେବେ

18 Jan 2022 12:10 pm
ବାଲୁକା କଳାରେ ବିର୍‌ଜୁ ମହାରାଜଙ୍କୁ ଶ୍ରଦ୍ଧାଞ୍ଜଳି

ପୁରୀ ୧୮-୧ (ଓଡ଼ିଆ ପୁଅ) ବାଲୁକା କଳାରେ ବିର୍‌ଜୁ ମହାରାଜଙ୍କୁ ଶ୍ରଦ୍ଧାଞ୍ଜଳି ଦେଇଛନ୍ତି ପ୍ରସିଦ୍ଧ ବାଲୁକା ଶିଳ୍ପୀ ସୁଦର୍ଶନ ପଟ୍ଟନାୟକ। ବିଶ୍ୱରେ ଖ୍ୟାତି ଅର୍ଜନ କରିଥିବା ତଥା ପଦ୍ମ ନିଭୂଷଣ ପୁରସ୍କାର ପ୍ରାପ୍ତ କଥକ ନୃତ

18 Jan 2022 11:15 am
ନିର୍ବାଚନ ପୂର୍ବରୁ ପଞ୍ଜାବର ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ଚରଣଜିତ୍ ସିଂ ଚନ୍ନିଙ୍କ ପୁତୁରାଙ୍କ ଘରେ ଇଡ଼ିର ଚଢ଼ାଉ

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ୧୮-୧ (ଓଡ଼ିଆ ପୁଅ) : ରାଜ୍ୟ ନିର୍ବାଚନର କିଛି ସପ୍ତାହ ପୂର୍ବରୁ ପଞ୍ଜାବର ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ଚରଣଜିତ ସିଂ ଚାନ୍ନିଙ୍କ ପୁତୁରା ଏବଂ ଅନ୍ୟ କେତେକଙ୍କ ଘରେ ଆଜି ବେଆଇନ ବାଲି ଖନନ ମାମଲାରେ ପ୍ରବର୍ତ୍ତନ ନିର୍ଦ୍ଦେଶାଳୟ (ED)

18 Jan 2022 11:00 am
ଶୀତରେ ଥରୁଛି ଓଡ଼ିଶା : ଏହି ଜିଲ୍ଲାଗୁଡ଼ିକରେ ୧୧ ଡ଼ିଗ୍ରୀରୁ କମ ରାତ୍ରି ତାପମାତ୍ରା

ଭୁବନେଶ୍ୱର ୧୮-୧ (ଓଡ଼ିଆ ପୁଅ) ରାଜ୍ୟରେ ପଡ଼ିଛି ପ୍ରବଳ ଶୀତ। କେତେକ ଜିଲ୍ଲାରେ ତାପମାତ୍ରା ୧୧ ଡିଗ୍ରୀ ତଳେ ଅଛି। ଗତକାଲି ପାଣିପାଗ ବିଭାଗ ପକ୍ଷରୁ ୯ଟି ଜିଲ୍ଲାକୁ ହଳଦିଆଟେତାବନୀ ଦିଆଯାଇଥିଲା। ତେବେ ଆଜି ପାଣିପାଗ ବିଭାଗର ସ

18 Jan 2022 10:46 am
ଭଗବନ୍ତ ମାନ ହୋଇପାରନ୍ତି ଆପ୍‌ ର ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ପ୍ରାର୍ଥୀ –ଆଜି ଘୋଷଣା କରିବେ କେଜ୍ରୀଓ୍ବାଲ

ନୂଆ ଦିଲ୍ଲୀ ୧୮-୧ (ଓଡ଼ିଆ ପୁଅ) ପଞ୍ଜାବର ଆମଆଦମୀ ପାର୍ଟୀର ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ପ୍ରାର୍ଥୀ ଭଗବନ୍ତ ମାନ ହୋଇପାରନ୍ତି। ଏ ନେଇ ଯାହା ସୂତ୍ରରୁ ଖବର ମିଳିୁଛି। ଆମ୍ ଆଦମୀ ଦଳର ନେତା ଅରବିନ୍ଦ କେଜ୍ରିୱାଲ ଆଜି ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ପ୍ରାର୍

18 Jan 2022 10:23 am
ଦେଶରେ ଆଜି ପୁଣି କମିଲା ଦୈନିକ ସଂକ୍ରମଣ: ଗତ ୨୪ ଘଣ୍ଟା ମଧ୍ୟରେ ୨,୩୮,୦୧୮ ନୂଆ ଆକ୍ରାନ୍ତ ଚିହ୍ନଟ, ୩୧୦ ମୃତ, ୮, ୮୯୧ ଓମିକ୍ରନ୍ ମାମଲା

ନୂଆ ଦିଲ୍ଲୀ ୧୮-୧ (ଓଡ଼ିଆ ପୁଅ) ଦେଶରେ କମିଲା ସଂକ୍ରମଣ: ଗତ ୨୪ ଘଣ୍ଟା ମଧ୍ୟରେ ୨,୩୮,୦୧୮ ନୂଆ ଆକ୍ରାନ୍ତ ଚିହ୍ନଟ ହୋଇଛନ୍ତି। ୮, ୮୯୧ ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ମୋଟ ଓମିକ୍ରନ୍ ମାମଲା ଚିହ୍ନଟ ହୋଇଛି; ଗତକାଲି ଠାରୁ ୮.୩୧% ବୃଦ୍ଧି। ଦୈନିକ ସକରା

18 Jan 2022 9:16 am
ରାଜ୍ୟରେ ଆଜି ପୁଣି ୧୧,୦୮୬ କରୋନା ଆକ୍ରାନ୍ତ ଚିହ୍ନଟ, ୪ ଜଣଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ

ଭୁବନେଶ୍ୱର ୧୮ -୧ (ଓଡ଼ିଆ ପୁଅ) ରାଜ୍ୟରେ ଆଜି ପୁଣି ୧୧,୦୮୬ କରୋନା ଆକ୍ରାନ୍ତ ଚିହ୍ନଟ ହୋଇଛନ୍ତି। ରାଜ୍ୟରେ ଆଜି କରୋନା କାରଣରୁ ୪ ଜଣଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଛି। ଏହା ସହ ମୋଟ ମୃତକଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା ୮୪୮୮ କୁ ବୃଦ୍ଧି ପାଇଛି। ନୂଆ ଆକ୍ରାନ୍ତ

18 Jan 2022 9:05 am
ରାଜ୍ୟରେ ଆଜି କରୋନା କାରଣରୁ ୪ ଜଣଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ

ଭୁବନେଶ୍ୱର ୧୮ -୧ (ଓଡ଼ିଆ ପୁଅ) ରାଜ୍ୟରେ ଆଜି କରୋନା କାରଣରୁ ୪ ଜଣଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଛି। ଏହା ସହ ମୋଟ ମୃତକଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା ୮୪୮୮ କୁ ବୃଦ୍ଧି ପାଇଛି। ୧. କଟକ ଜିଲ୍ଲାର ୫୬ ବର୍ଷ ବୟସ୍କ ପୁରୁଷ। ୨. କେନ୍ଦ୍ରାପଡା ଜିଲ୍ଲାର ୧୪ ବର୍ଷ ବୟସ

18 Jan 2022 8:56 am
୧୮ ଜାନୁଆରୀ ମଙ୍ଗଳବାର : ଜାଣନ୍ତୁ ଆପଣଙ୍କର ଆଜିର ରାଶିଫଳ

ମେଷ : କୌଣସି ଆର୍ଥିକ ଯୋଜନାକୁ ଲାଗୁ କରିବା ପାଇଁ ଆଜି ଭଲ ଦିନଅଟେ। ଶାରୀରିକ ଏବଂ ମାନସିକ ଫୁର୍ତ୍ତି ଏବଂ ତାଜା ଅନୁଭବ କରିବେ। ମିତ୍ରମାନଙ୍କ ତଥା ସ୍ଵଜନମାନଙ୍କ ତରଫରୁ ଉପହାର ମିଳିବ। ତାଙ୍କ ସାଥିରେ ସମୟ ଆନନ୍ଦରେ କଟିବ। ତ

18 Jan 2022 8:23 am
ଆଗକୁ ଘୁଞ୍ଚିଲା ପଞ୍ଜାବ ବିଧାନସଭା ନିର୍ବାଚନ

ନୂଆ ଦିଲ୍ଲୀ ୧୭-୧ (ଓଡ଼ିଆ ପୁଅ) ପଞ୍ଜାବ ରାଜ୍ୟର ବିଧାନସଭା ନିର୍ବାଚନ କାର୍ଯ୍ୟସୂଚୀରେ ପରିବର୍ତ୍ତନ ହୋଇଛି। ଏ ନେଇ ନିର୍ବାଚନ ଆୟୋଗ ସୂଚନା ଦେଇଛନ୍ତି। ତେବେ ୨୦ ଫେବୃଆରୀ ୨୦୨୨ (ରବିବାର) ଅନୁଷ୍ଠିତ ହେବ ସାଧାରଣ ନିର୍ବାଚନ। ଏ

17 Jan 2022 9:14 pm
କଂଗ୍ରେସ କ୍ଷମତାକୁ ଆସିଲେ ଚନ୍ନି ହେବେ ପଞ୍ଜାବର ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ! ଏପରି ସଂକେତ ଦେଲା କଂଗ୍ରେସ –ଏବେ ଦେଖିବାକୁ ବାକି ସିଦ୍ଧୁଙ୍କ ପ୍ରତିକ୍ରୀୟା

ନୂଆ ଦିଲ୍ଲୀ ୧୭-୧ (ଓଡ଼ିଆ ପୁଅ) କ’ଣ କଂଗ୍ରେସ ସଂକେତ ଦେବାକୁ ଚାହୁଁଛି? ପଞ୍ଜାବରେ କଂଗ୍ରେସ ପୁନଃ କ୍ଷମତାକୁ ଆସିଲେ କ’ଣ ଚରଣଜୀତ ସିଂ ଚନ୍ନି ହେବେ କି ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ! କ’ଣ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ପଦକୁ ଆଶା ରଖିଥିବା ସିଦ୍ଧୁ ଙ୍କପ ପତ

17 Jan 2022 8:49 pm
ପଞ୍ଚାୟତ ନିର୍ବାଚନ ପାଇଁ କଂଗ୍ରେସର ପରିଚାଳନା କମିଟି ଗଠନ

ଭୁବନେଶ୍ୱର ୧୭-୧ (ଓଡ଼ିଆ ପୁଅ) ପଞ୍ଚାୟତ ନିର୍ବାଚନ ପାଇଁ କଂଗ୍ରେସ ଗଠନ କରିଛି ପରିଚାଳନା କମିଟି। ୧୮ ଜଣିଆ ସଦସ୍ୟଙ୍କୁ ନେଇ ନିର୍ବାଚନ ପରିଚାଳନା କମିଟି ଗଠନ କରିଛନ୍ତି ପିସିସି ସଭାପତି। ତେବେ ଉଭୟ ପଞ୍ଚାୟତ ଓ ପୌର ନିର୍ବାଚନ

17 Jan 2022 6:54 pm
ଆବୁଧାବିରେ ଡ୍ରୋନ୍ ଆକ୍ରମଣ –୩ ମୃତ ୬ ଆହତ, ଭାରତୀୟଙ୍କର ମୃତ୍ୟୁ

ନୂଆ ଦିଲ୍ଲୀ ୧୭-୧ (ଓଡ଼ିଆ ପୁଅ) ଇରାନ ସମର୍ଥିତ ହୁତି ବିଦ୍ରୋହୀମାନଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ଆବୁଧାବିରେ ‘ଡ୍ରୋନ୍ ଆକ୍ରମଣ’ରେ ତିନି ମୃତ ଓ ୬ ଜଣ ଆହତ ହୋଇଛନ୍ତି। ଅନ୍ତର୍ଜାତୀୟ ବିମାନବନ୍ଦରରେ ଏହି ବିସ୍ପୋରଣ ଘଟିଛି ଏବଂ ପେଟ୍ରୋଲ ସଂରକ୍

17 Jan 2022 6:38 pm
ନିର୍ବାଚନ ଆୟୋଗର ବୈଠକ ଆଜି, ନିର୍ବାଚନ ତାରିଖ ଘୁଞ୍ଚାଇବାକୁ ନେଇପାରନ୍ତି ନିଷ୍ପତ୍ତି

ନୂଆ ଦିଲ୍ଲୀ ୧୭ -୧ (ଓଡ଼ିଆ ପୁଅ) ନିର୍ବାଚନ ଆୟୋଗଙ୍କର ବୈଠକ ଆଜି ହେବ। ଏଥିରେ ପଞ୍ଜାବରେ ନିର୍ବାଚନ ତାରିଖ ଘୁଞ୍ଚାଇବାକୁ ନେଇପାରନ୍ତି ନିଷ୍ପତ୍ତି। ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟଯେ, ପଞ୍ଜାବର ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ଚରଣଜିତ ସିଂ ଚାନ୍ନି ଫେବୃଆରୀ ୧

17 Jan 2022 10:01 am
ରାଜ୍ୟରେ ଆଜି ପୁଣି ୧୦,୪୮୯ କରୋନା ଆକ୍ରାନ୍ତ ଚିହ୍ନଟ, ୩ ମୃତ୍ୟୁ

ଭୁବନେଶ୍ୱର ୧୭ -୧ (ଓଡ଼ିଆ ପୁଅ) ରାଜ୍ୟରେ ଆଜି ପୁଣି ୧୦,୪୮୯ କରୋନା ଆକ୍ରାନ୍ତ ଚିହ୍ନଟ ହୋଇଛନ୍ତି ଏବଂ ୩ ଜଣଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଛି। ଏହା ସହ ମୋଟ ମୃତକଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା ୮୪୮୪ କୁ ବୃଦ୍ଧି ପାଇଛି। ନୂଆ ଆକ୍ରାନ୍ତ: ୧୦୪୮୯ ୦-୧୮ ବର୍ଷର : ୯୮୨ କ

17 Jan 2022 9:05 am
ଦେଶରେ କମିଲା ଦୈନିକ ସଂକ୍ରମଣ: ଗତ ୨୪ ଘଣ୍ଟା ମଧ୍ୟରେ ୨,୫୮,୦୮୯ ନୂଆ ଆକ୍ରାନ୍ତ ଚିହ୍ନଟ, ୩୮୫ ମୃତ, ୮, ୨୦୯ ଓମିକ୍ରନ୍ ମାମଲା

ନୂଆ ଦିଲ୍ଲୀ ୧୭-୧ (ଓଡ଼ିଆ ପୁଅ) ଦେଶରେ କମିଲା ସଂକ୍ରମଣ: ଗତ ୨୪ ଘଣ୍ଟା ମଧ୍ୟରେ ୨,୫୮,୦୮୯ ନୂଆ ଆକ୍ରାନ୍ତ ଚିହ୍ନଟ ହୋଇଛନ୍ତି। ୮, ୨୦୯ ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ମୋଟ ଓମିକ୍ରନ୍ ମାମଲା ଚିହ୍ନଟ ହୋଇଛି; ଗତକାଲି ଠାରୁ ୬.୦୨% ବୃଦ୍ଧି। ଦୈ ନିକ ସକରା

17 Jan 2022 8:51 am
ରାଜ୍ୟରେ ଆଜି କରୋନା କାରଣରୁ ୩ ଜଣଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ

ଭୁବନେଶ୍ୱର ୧୭ -୧ (ଓଡ଼ିଆ ପୁଅ) ରାଜ୍ୟରେ ଆଜି କରୋନା କାରଣରୁ ୩ ଜଣଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଛି। ଏହା ସହ ମୋଟ ମୃତକଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା ୮୪୮୪ କୁ ବୃଦ୍ଧି ପାଇଛି। ୧. ଅନୁଗୁଳ ଜିଲ୍ଲାର ୨୮ ବର୍ଷ ବୟସ୍କ ପୁରୁଷ। ୨. ଭୁବନେଶ୍ୱରର ଜଣେ ୮୪ ବର୍ଷ ବୟସ୍କ

17 Jan 2022 8:44 am
୧୭ ଜାନୁଆରୀ ସୋମବାର : ଜାଣନ୍ତୁ ଆପଣଙ୍କର ଆଜିର ରାଶିଫଳ

ମେଷ : ଦିନର ପ୍ରାରମ୍ଭରେ ଆପଣ କୌଣସି ପ୍ରକାରର ଦ୍ୱନ୍ଦ୍ୱରେ ରହିବେ। ନିଜର ମଧୁରବାଣୀ ଏବଂ ଭାଷାରେ ଆପଣ କାହାକୁ ମଧ୍ୟ ମନାଇ ପାରିବେ। ମଧ୍ୟାହ୍ନ ପରେ ଆପଣଙ୍କ ଉତ୍ସାହରେ ବୃଦ୍ଧି ହେବ ଏବଂ ମନ ପ୍ରଫୁଲ୍ଲିତ ରହିବ। ଯାତ୍ରାର ମଧ

17 Jan 2022 8:15 am
ପ୍ରସିଦ୍ଧ କଥକ ନୃତ୍ୟଶିଳ୍ପୀ ବିରଜୁ ମହାରାଜ ୮୩ ବର୍ଷ ବୟସରେ ଦେହାନ୍ତ

ନୂଆ ଦିଲ୍ଲୀ ୧୭-୧ (ଓଡ଼ିଆ ପୁଅ) ବିଶ୍ୱରେ ଖ୍ୟାତି ଅର୍ଜନ କରିଥିବା ତଥା ପଦ୍ମ ନିଭୂଷଣ ପୁରସ୍କାର ପ୍ରାପ୍ତ କଥକ ନୃତ୍ୟଶିଳ୍ପୀ ପଣ୍ଡିତ ବିରଜୁ ମହାରାଜଙ୍କ ହୃଦଘାତ ହେତୁ ରବିବାର ବିଳମ୍ବିତ ରାତିରେ ଦିଲ୍ଲୀର ତାଙ୍କ ଘରେ ଦେହାନ

17 Jan 2022 8:10 am
ସ୍ବାମୀ ସହ ୪ ଜଣ ଗ୍ୟାଙ୍ଗରେପ୍‌ କଲେ ପ୍ରାଇଭେଟ ପାର୍ଟ୍ସରେ ସିଗେରେଟ ଚେଙ୍ଗିଦେଲେ

ନୂଆ ଦିଲ୍ଲୀ ୧୭-୧ (ଓଡ଼ିଆ ପୁଅ) ମଧ୍ୟପ୍ରଦେଶର ଇନ୍ଦୋରରୁ ଏହି ଦୁଃଖଦ ଏବଂ ଭୟଙ୍କର ଖବର ଆସିଛି। ସିପ୍ରା ପୋଲିସ ଷ୍ଟେସନ ଅନ୍ତର୍ଗତ ଏକ ଫାର୍ମ ହାଉସରେ ଏହି ଗଣଦୁଷ୍କର୍ମ ଘଟଣା ଘଟିଛି। ମଧ୍ୟପ୍ରଦେଶର ଇନ୍ଦୋର ଜିଲ୍ଲାରେ ଜଣେ ୩୨ ବ

17 Jan 2022 12:30 am
୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ୪୯ ପଜିଟିଭି ଚିହ୍ନଟ, ୧୮୫ଟି ଏକ୍ଟିଭ କେସ

ମାଲକାନଗିରି, ୧୬ା୧ (ଓଡିଆ ପୁଅ) ମାଲକାନଗିରି ଜିଲ୍ଲାରେ କରୋନା ସଂକ୍ରମଣ ସଂଖ୍ୟାବୃଦ୍ଧି ପାଇଚାଲିଛି। ୨୪ଘଟାଂରେ ୨ଜଣ କୋଭିଡ ଯୋଦ୍ଧାଙ୍କ ସହ ୪୯ଜଣ କରୋନା ପଡିଟିଭି ଚିହ୍ନଟ ହୋଇଥିବା ବେଳେ ୧ ୮୫ ଟି ଏକ୍ଟଭି କେସ ରହିଛି। ମାଲ

17 Jan 2022 12:07 am
ପ୍ରତିଶୋଧ ନେବାକୁ ଗାର୍ଲଫ୍ରେଣ୍ଡ ହେଲା ଗର୍ଭବତୀ! ସତ ଜାଣି, ବଏ ଫ୍ରେଣ୍ଡର ଉଡ଼ିଲା ହୋସ

ନୂଆ ଦିଲ୍ଲୀ ୧୬-୧ (ଓଡ଼ିଆ ପୁଅ) ପୂର୍ବ ପ୍ରେମିକ ସହ ପ୍ରତିଶୋଧ ନେବାକୁ, ଜଣେ ଯୁବତୀ ଏମିତି ପଦ୍ଧତି ଗ୍ରହଣ କଲା ଯାହା ଜାଣି ସମସ୍ତେ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଗଲେ। ସେ ତାଙ୍କ ପ୍ରତିଶୋଧ ବିଷୟରେ ଟିକଟୋକରେ ଏକ ଭିଡିଓ ପୋଷ୍ଟ କରିଛନ୍ତି। ଜ

16 Jan 2022 10:59 pm
ଯଶୋଟିକିରି ମହାବୀର କପ୍ କ୍ରିକେଟ ଫେଷ୍ଟିଭାଲ ଉଦଯାପିତ, ବାଲେଶ୍ୱର ମଣ୍ଣିଂଷ୍ଟାର ଚାମ୍ପିଅନ

ଭଦ୍ରକ, ୧୬ା୧ (ଓଡ଼ିଆ ପୁଅ / ସ୍ନିଗ୍ଧା ରାୟ) -ଭଦ୍ରକ ଜିଲା ଭଣ୍ଡାରିପୋଖରୀ ବ୍ଲକ ଅନ୍ତର୍ଗତ ନେରଡା ଗ୍ରାମ ଯଶୋଟିକିରି ୨୫ତମ ମହାବୀର କପ୍ କ୍ରିକେଟ ଟୁର୍ଣ୍ଣାମେଣ୍ଟ ଆଜି ଉଦଯାପିତ ହୋଇଯାଇଛି। ଏହି ମେଗା କ୍ରିକେଟ ଫେଷ୍ଟିଭାଲରେ

16 Jan 2022 10:50 pm
ବିଜେପିର ମିଶ୍ରଣ ପର୍ବ ବିଜେପିରେ ଯୋଗ ଦେଲେ ବିଜେଡ଼ି ନେତା

ଭଦ୍ରକ, ୧୬ା୧ (ଓଡ଼ିଆ ପୁଅ / ସ୍ନିଗ୍ଧା ରାୟ) – ଆଜି ଭଦ୍ରକ ଜିଲ୍ଲା ଧାମନଗର ନିର୍ବାଚନ ମଣ୍ଡଳୀର ବରିଷ୍ଠ ବିଜେଡ଼ି ନେତା ତଥା ପୂର୍ବତନ ଜିଲ୍ଲା ପରିଷଦ ସଦସ୍ୟ ତଥା ବିଲଣା ସେବା ସମବାୟ ସମିତିର ପୂର୍ବତନ ସଭାପତି ଦେବେନ୍ଦ୍ର ପୁହାଣ

16 Jan 2022 10:29 pm
ଗେଙ୍ଗୁଟି ନଦୀ ଖନନ ଓ ସଂସ୍କାର କାର୍ଯ୍ୟରେ ବ୍ୟାପକ ଦୁର୍ନିତୀ ଅଭିଯୋଗ କଲେ ପ୍ରାକ୍ତନ ବ୍ଲକ ଅଧ୍ୟକ୍ଷ

ଭଦ୍ରକ, ୧୬ା୧ (ଓଡ଼ିଆ ପୁଅ / ସ୍ନିଗ୍ଧା ରାୟ) – ଭଦ୍ରକ ଜିଲ୍ଳା ଧାମନଗର ନିକଟସ୍ଥ ଦୋବଲ ଅଂଚଳର ପ୍ରଭାହିତ ହୋଇଥିବା ବୈତରଣୀ ନଦୀର ଶାଖା ଗେଙ୍ଗୁଟିନଦୀ ସଂସ୍କାର ଓ ଖନନ କାର୍ଯ୍ୟରେ ବ୍ୟାପକ ଦୁର୍ନିତୀ ହୋଇଥିବା ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଛି। ଖ

16 Jan 2022 10:25 pm
ଲାୟନ୍‌ସ କ୍ଲବ ଭଦ୍ରକାଳୀ ଡିଭାଇନ ପକ୍ଷରୁ ରାଇସ୍ ବ୍ୟାଗ୍ ଚ୍ୟାଲେଞ୍ଜ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ

ଭଦ୍ରକ, ୧୬ା୧ (ଓଡ଼ିଆ ପୁଅ / ସ୍ନିଗ୍ଧା ରାୟ) – ଲାୟନ୍‌ସ ଆନ୍ତର୍ଜାତୀୟ ସଭାପତି ମେଲିଭିନ୍ ଜୋନ୍‌ଙ୍କ ଜନ୍ମ ଦିନ ଅବସରରେ ପାଳନ କରାଯାଉଥିବା ‘ରାଇସ୍ ବ୍ୟାଗ୍ ଚ୍ୟାଲେଞ୍ଜ’ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ଭଦ୍ରକ ଲାୟନ୍ସ କ୍ଳବ ଭଦ୍ରକାଳୀ ଡିଭାଇ

16 Jan 2022 10:21 pm
ସଡ଼କ ଦୁର୍ଘଟଣାରେ ଜଣେ ଗୁରୁତର, ୩ଘଣ୍ଟାଧରି ଉତ୍ତ୍ୟକ୍ତ ଲୋକଙ୍କ ରାସ୍ତାରୋକ

ଭଦ୍ରକ, ୧୬ା୧ (ଓଡ଼ିଆ ପୁଅ / ସ୍ନିଗ୍ଧା ରାୟ) – ଭଦ୍ରକ- ଧାମନଗର ରାସ୍ତାର ଗୁହାଳଡ଼ିହ ଖେଳପଡ଼ିଆ (ଭଣ୍ଡାରିପଦୀ) ଠାରେ ଏକ ମିନିଟ୍ରକ ଧାମନଗର ଆଡ଼ୁ ଆସୁଥିବା ଗୋଟିଏ ମୋଟର ସାଇକେଲକୁ ଧକ୍କା ଦେଇଥିଲା। ମୋଟର ସାଇକେଲ ଆରୋହୀ ସ୍ଥାନୀୟ ଭ

16 Jan 2022 10:14 pm
ବିଜେପିର ସାମ୍ବାଦିକ ସମ୍ମିଳନୀରେ ୧ମ ପର୍ଯ୍ୟାୟ ପ୍ରାର୍ଥୀ ତାଲିକା ଘୋଷଣା

ଭଦ୍ରକ, ୧୬ା୧ (ଓଡ଼ିଆ ପୁଅ / ସ୍ନିଗ୍ଧା ରାୟ) – ଭାରତୀୟ ଜନତା ପାର୍ଟି ଭଣ୍ଡାରିପୋଖରୀ ଶାଖା ପକ୍ଷରୁ ଆଜି ପ୍ରଥମ ପର୍ଯ୍ୟାୟ ପ୍ରାର୍ଥୀ ତାଲିକା ଘୋଷଣା କରାଯାଇଛି। ଦଳୀୟ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟରେ ଅନୁଷ୍ଠିତ ସାମ୍ବାଦିକ ସମ୍ମଳନୀରେ ଦଳ ସମ

16 Jan 2022 9:18 pm
କଟକରେ ସେକ୍ସ ରାକେଟ ଠାବ : ଧରାପଡ଼ିଲେ ଦେହଜୀବୀ

କଟକ, ୧୬/୧ (ଓଡ଼ିଆ ପୁଅ /ଅଭୟ ଜେନା) କଟକ ସିଡିଏ ଅଞ୍ଚଳରେ ସେକ୍ସ୍ ରାକେଟ ଉପରେ ପୋଲିସ ଚଢାଉକରିଛି। ଆଜି ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ଏଠାରେ ଥିବା ଓୟୋ ହୋଟେଲରେ ଚାଲୁଥିଲା ଦେହ ବେପାର। ଗ୍ରାହକ ଓ ଦେହଜୀବୀଙ୍କୁ ଅସଂଜତ ଅବସ୍ଥାରେ ଧରିଲା ପୋଲିସ

16 Jan 2022 9:00 pm
ଗୁଡ଼ି ମାଞ୍ଝାସୂତା ନେଲା ପୁଣି ଏକ ଜୀବନ : ଏବେ ୩୯ ବର୍ଷ ପୁରୁଷଙ୍କର କଟିଗଲା ବେକ, ଚାଲିଗଲା ଜୀବନ

ତେଲେଙ୍ଗାନା ୧୬-୧ (ଓଡ଼ିଆ ପୁଅ) ଗତ କିଛି ଦିନ ମଧ୍ୟରେ ଗୁଡ଼ି ମାଞ୍ଝା ସୂତାରେ ବେକ କଟି କେତେକ ଲୋକଙ୍କର ପ୍ରାଣ ଯାଇଥିବାର ଦୁଃଖଦ ଘଟଣା ସମନାକୁ ଆସୁଛି। ଚଳିତ ବର୍ଷ ପ୍ରଥମେ ଓଡ଼ିଶାରୁ କଟକରୁ ଏହିପରି ଏକ ଦୁଃଖଦ ଖବର ଆସିଥିଲା। ଶନ

16 Jan 2022 8:05 pm
ସୟଦ କାଜାମ ମଦାନୀଙ୍କୁ ରାଜ୍ୟ ସଂଖ୍ୟାଲଘୁ ମୋର୍ଚ୍ଚା ଉପସଭାପତି ଦାୟୀତ୍ୱ ପ୍ରଦାନ

ଭୁବନେଶ୍ୱର ୧୫/୦୧ (ଓଡ଼ିଆ ପୁଅ) : ରାଜ୍ୟ ସଭାପତି ଶ୍ରୀ ସମୀର ମହାନ୍ତିଙ୍କ ଅନୁମୋଦନକ୍ରମେ ବିଜେପି ସଂଖ୍ୟାଲଘୁ ମୋର୍ଚ୍ଚା ରାଜ୍ୟ ସଭାପତି ଶ୍ରୀ ସିକନ୍ଦର ଅଲ୍ଲୀ ଆଜି ନବରଙ୍ଗପୁର ଜିଲ୍ଲା ଉମରକୋଟ ନିର୍ବାଚନ ମଣ୍ଡଳୀର ଟାଣୁଆ ସ

16 Jan 2022 7:27 pm
ବିଜେପି କାର୍ଯ୍ୟକର୍ତ୍ତାଙ୍କର ନିଲମ୍ବନ ପ୍ରତ୍ୟାହାର

ଭୁବନେଶ୍ୱର ୧୬-୧ (ଓଡ଼ିଆ ପୁଅ) ୨୦୧୭ ପଚାଂୟତ ନିର୍ବାଚନ ଓ ୨୦୧୯ ସାଧାରଣ ନିର୍ବାଚନ ସମୟରେ ନିଲମ୍ବିତ ହୋଇଥିବା ସମସ୍ତ ବିଜେପି କାର୍ଯ୍ୟକର୍ତାଙ୍କର ନିଲମ୍ବନକୁ ରାଜ୍ୟ ସଭାପତି ଶ୍ରୀ ସମୀର ମହାନ୍ତିଙ୍କ ଅନୁମୋଦନ କ୍ରମେ ପ୍ରତ

16 Jan 2022 7:10 pm
ପଂଚାୟତ ନିର୍ବାଚନ ପରିଚାଳନା ପାଇଁ ୭ ଜଣିଆ କମିଟି ଘୋଷଣା କଲା ବିଜେପି

ଜୁଏଲ ଓରାମ, ବସନ୍ତ ପଣ୍ଡା, ଜୟ ନାରାୟଣ ମିଶ୍ର, ମୋହନ ମାଝୀ, ଅନିତା ଶୁଭଦର୍ଶୀନି, ଗୋଲକ ମହାପାତ୍ର, ଶଙ୍କର ପରିଡ଼ା ହେଲେ କମିଟିର ସଦସ୍ୟ ଭୁବନେଶ୍ୱର ୧୬/୦୧ (ଓଡ଼ିଆ ପୁଅ) : ଆଗାମୀ ତ୍ରିସ୍ତରୀୟ ପଂଚାୟତ ନିର୍ବାଚନ ସୁପରିଚାଳନା ପରିପ

16 Jan 2022 6:48 pm
ରଣପୁର କଂଗ୍ରେସରେ ମିଶିଲେ ବିଜେପି  ଓ ବିଜେଡି କର୍ମୀ

ନୟାଗଡ(ଓଡିଆ ପୁଅ/ଦେବୀପ୍ରସାଦ ଆଚାର୍ଯ୍ୟ)/୧୬/୦୧- ସାରା ରାଜ୍ୟରେ ନିର୍ବାଚନ ପାଖେଇ ଆସିଲେ ବିଭିନ୍ନ ଦଳର ନେତା ମାନେ ଦଳୀୟ ଟିକେଟ ଆଶାରେ ଦଳଡିଆଁ ବଦଳ କରିଥାନ୍ତି । ଯେଉଁଦଳ ଅଧିକ ଜିତିବା ଆଶା ଓ ଯେଉଁଦଳରେ ଅଧିକା ନେତା ସେହି

16 Jan 2022 6:05 pm
ରଣପୁର ବ୍ଲକରେ ବାଜିଲା ନିର୍ବାଚନୀ ବିଗୁଲ୍ …ହଟିଲାନି ହୋର୍ଡିଙ୍ଗ୍ , ପୋଷ୍ଟର ବ୍ୟାନର

ନୟାଗଡ(ଓଡିଆ ପୁଅ/ଦେବୀପ୍ରସାଦ ଆଚାର୍ଯ୍ୟ)/୧୬/୦୧- ରାଜ୍ୟରେ ନିର୍ବାଚନୀ ବିଗୁଲ୍ ବାଜିବା ପରେ ଆଚରଣ ବିଧି ଲାଗୁ ହୋଇଥାଏ । ରାସ୍ତା କଡ , ବିଭିନ୍ନ ଛକ , ସରକାରୀ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟ ଭିତରେ ଲାଗିଥିବା ବ୍ୟାନରକୁ ହଟାଯାଇଥାଏ । କିନ୍ତୁ ନ

16 Jan 2022 6:04 pm
ଗୁଡ଼ି ସୁତା କାଟିଦେଲା ୨୦ ବର୍ଷ ମହିଳାଙ୍କ ବେକ, ଚାଲିଗଲା ଜୀବନ

ଭୋପାଳ ୧୬-୧ (ଓଡ଼ିଆ ପୁଅ) : ଗୁଡ଼ି ସୁତା କାଟିଦେଲା ୨୦ ବର୍ଷ ମହିଳାଙ୍କ ବେକ। ଚାଲିଗଲା ଜୀବନ। ମଧ୍ୟପ୍ରଦେଶର ଉଜୈନରେ ସ୍କୁଟର ଚଲାଇଯାଉଥିବା ଜଣେ ୨୦ ବର୍ଷ ବୟସ୍କା ମହିଳାଙ୍କର ଶନିବାର ଦିନ ଏକ ତୀକ୍ଷ୍ଣ ଗୁଡ଼ି ସୁତାରେ ଗଳା କାଟି ହ

16 Jan 2022 1:28 pm
ଭଦ୍ରକ ୟୁନିକ୍ ଇଲେଭେନ ଓ ବାଲେଶ୍ୱର ମର୍ଣ୍ଣିଂଷ୍ଟାର ମଧ୍ୟରେ ରବିବାର ହେବ ଫାଇନାଲ, ଯଶୋଟିକିରି ୨୫ତମ ମହାବୀର କପ କ୍ରିକେଟ ଟୁର୍ଣ୍ଣାମେଣ୍ଟ

ଭଦ୍ରକ, ୧୫ା୧ (ଓଡ଼ିଆ ପୁଅ / ସ୍ନିଗ୍ଧା ରାୟ) – ଭଦ୍ରକ ଜିଲା ଭଣ୍ଡାରିପୋଖରୀ ବ୍ଲକ ଅନ୍ତର୍ଗତ ନେରଡା ଗ୍ରାମ ଯଶୋଟିକିରି ୨୫ତମ ମହାବୀର କପ୍ କ୍ରିକେଟ ଟୁର୍ଣ୍ଣାମେଣ୍ଟର ଦ୍ୱିତୀୟ ସେମି ଫାଇନାଲ ମ୍ୟାଚ ଆଜି ଭଦ୍ରକ ୟୁନିକ୍ ଇଲେଭେନ

16 Jan 2022 1:03 pm
ଛି! କ’ଣ ଟଙ୍କା ପାଇଁ ଏମିତି କରିବ? ଶେଷରେ ନଳାପାଣି ପିଇବ? ପୈସା କ୍ୟା ନକରେ କାମ! ଭାଇରାଲ ଭିଡ଼ିଓ

ଛି! କ’ଣ ଟଙ୍କା ପାଇଁ ଏମିତି କରିବ? ଶେଷରେ ନଳାପାଣି ପିଇବ? ପୈସା କ୍ୟା ନକରେ କାମ! ଭାଇରାଲ ଭିଡ଼ିଓ ବିଦିଶା ୧୬-୧ (ଓଡ଼ିଆ ପୁଅ) ପୈସା କ୍ୟା ନକରେ କାମ୍! ସଠିକ୍ ଭାବରେ କୁହାଯାଇଛି। ଟଙ୍କା ଏପରି ଏକ ଜିନିଷ ଯାହା ପାଇଁ ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି କ

16 Jan 2022 12:46 pm
ଉତ୍ତରପ୍ରଦେଶରେ JDUକୁ ଏକୁଟିଆ ଛାଡି ଦେଲା ବିଜେପି: BJP-JDU ମେଣ୍ଟ ହେବନାହିଁ, ଲକ୍ଷ୍ନୌରେ ୧୮ ରେ ବୈଠକ

ନୂଆ ଦିଲ୍ଲୀ ୧୬-୧ (ଓଡ଼ିଆ ପୁଅ) ପାଖେଇ ଆସୁଛି ନିର୍ବାଚନ। ବଢ଼ୁଛି ରାଜନୈତିକ ଉଷ୍ମତା। ଉତ୍ତରପ୍ରଦେଶ ବିଧାନସଭା ନିର୍ବାଚନରେ ​​ଜେଡିୟୁ ଏବଂ ବିଜେପି ମଧ୍ୟରେ କୌଣସି ମେଣ୍ଟ ହେବ ନାହିଁ। ନୀତୀଶ କୁମାରଙ୍କ ଦଳ ଜେଡିୟୁ ୟୁପିରେ

16 Jan 2022 10:07 am
ଦେଶରେ ପୁଣି ବଢ଼ିଲା ସଂକ୍ରମଣ: ଗତ ୨୪ ଘଣ୍ଟା ମଧ୍ୟରେ ୨,୭୧,୨୦୨ ନୂଆ ଆକ୍ରାନ୍ତ ଚିହ୍ନଟ, ୩୧୪ ମୃତ, ଓମିକ୍ରନ ସଂକ୍ରମିତଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା ୭, ୭୪୩

ନୂଆ ଦିଲ୍ଲୀ ୧୬-୧ (ଓଡ଼ିଆ ପୁଅ) ଦେଶରେ ବଢ଼ିଲା ସଂକ୍ରମଣ: ଗତ ୨୪ ଘଣ୍ଟା ମଧ୍ୟରେ ୨,୭୧,୨୦୨ ନୂଆ ଆକ୍ରାନ୍ତ ଚିହ୍ନଟ ହୋଇଛନ୍ତି। ଦେଶରେ ଓମିକ୍ରନ ସଂକ୍ରମିତଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା ବୃଦ୍ଧି ପାଇ ୭, ୭୪୩ ହୋଇଛି; ଗତକାଲି ଠାରୁ ୨୮.୧୭% ବୃଦ୍ଧି ହୋଇ

16 Jan 2022 9:14 am
ରାଜ୍ୟରେ ନୂଆ ଆକ୍ରାନ୍ତ: ୧୧୧୭୭, ୩ ଜଣଙ୍କର ମୃତ୍ୟୁ

ଭୁବନେଶ୍ୱର ୧୬ -୧ (ଓଡ଼ିଆ ପୁଅ) ରାଜ୍ୟରେ ନୂଆ ଆକ୍ରାନ୍ତ ଚିହ୍ନଟ ହୋଇଛନ୍ତି। ନୂଆ ଆକ୍ରାନ୍ତ: ୧୧୧୭୭ ୦-୧୮ ବର୍ଷର: ୧୦୧୬ – କ୍ୱାରେଣ୍ଟାଇନ୍ ସେଣ୍ଟରରୁ: ୬୪୭୯ – ସ୍ଥାନୀୟ ଅଞ୍ଚଳରୁ୪୬୯୮ ୧- ଅନୁଗୁଳ ଜିଲ୍ଲାରୁ – ୧୩୨ ୨- ବାଲେଶ୍ୱର

16 Jan 2022 9:03 am