ବିଜେଡ଼ି ଓ ବିଜେପି ସରକାରର ବିଫଳତା ଓ ଦୁର୍ନୀତି ବିରୁଦ୍ଧରେ ସଚିବାଳୟ ଘେରାଉ, ଭଦ୍ରକ ନିର୍ବାଚନମଣ୍ଡଳୀ କଂଗ୍ରେସର ପ୍ରସ୍ତୁତି ବୈଠକ

ଭଦ୍ରକ, ୨୪ା୨ (ଓଡ଼ିଆ ପୁଅ / ସ୍ନିଗ୍ଧା ରାୟ) – ଆସନ୍ତା ୨୬ ତାରିଖ ସୋମବାର ପ୍ରଦେଶ କଂଗ୍ରେସ କମିଟି ସଭାପତି ଶରତ ପଟ୍ଟନାୟକଙ୍କ ଆହ୍ୱାନ କ୍ରମେ ବିଜେପି ଓ ବିଜେଡ଼ି ସରକାରର ବିଫଳତାର ଓ ଦୂର୍ନିତି ବିରୁଦ୍ଧରେ ଭୁବନେଶ୍ୱର ଠାରେ ସଚ

24 Feb 2024 9:04 pm
ଶିଶୁ ଯତ୍ନ ଅନୁଷ୍ଠାନରେ ଜୀବନ କୌଶଳ ଓ ଧନ୍ଦାମୂଳକ ଶିକ୍ଷା ସାମିଲ କର୍ମଶାଳା

ଭଦ୍ରକ, ୨୪ା୨ (ଓଡ଼ିଆ ପୁଅ / ସ୍ନିଗ୍ଧା ରାୟ) – ଜିଲ୍ଲା ଶିଶୁ ସୁରକ୍ଷା ୟୁନିଟ୍‌, ଭଦ୍ରକ ତରଫରୁ ଜିଲ୍ଲା ସଂସ୍କୃତି ଭବନ ପରିସରରେ ଶିଶୁ ଯତ୍ନ ଅନୁଷ୍ଠାନରେ ଜୀବନ କୌଶଳ ଓ ଧଳା ମୂଳକ ଶିକ୍ଷା ସାମିଲ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ କର୍ମଶାଳା ଅନୁଷ୍ଠି

24 Feb 2024 9:03 pm
ପାଣ୍ଡିଆନଙ୍କ ଭଦ୍ରକ ଗସ୍ତ ଏକ ନିର୍ବାଚନୀ ଧୁଆଁବାଣ, ଭଦ୍ରକ ଜିଲା କଂଗ୍ରେସ ପକ୍ଷରୁ ସାମ୍ବାଦିକ ସମ୍ମିଳନୀ

ଭଦ୍ରକ, ୨୪ା୨ (ଓଡ଼ିଆ ପୁଅ / ସ୍ନିଗ୍ଧା ରାୟ) – ଆଜି ଓଡ଼ିଶା ରାଜ୍ୟ ସରକାରଙ୍କ ଆମ ଓଡ଼ିଶା ନବୀନ ଓଡ଼ିଶା ଅଧ୍ୟକ୍ଷ ତଥା ବିଜୁ ଜନତା ଦଳର ନେତା ଭି.କେ. ପାଣ୍ଡିଆନ ଭଦ୍ରକ ଜିଲାର ଭଣ୍ଡାରିପୋଖରୀ ଓ ଧାମନଗର ଗସ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମକୁ ଭଦ୍ରକ ଜ

24 Feb 2024 9:03 pm
ଆଖୁଆପଦାରେ ଭଣ୍ଡାରିପୋଖରୀ ବିକାଶର ଚିତ୍ର ଦେଖାଇଲେ ୫ଟି ଅଧ୍ୟକ୍ଷ

ଭଦ୍ରକ, ୨୪ା୨ (ଓଡ଼ିଆ ପୁଅ / ସ୍ନିଗ୍ଧା ରାୟ) – ଆଖୁଆପଦାରେ ଅନ୍ତଃନଦୀ ଜଳାଶୟ ୪୮୦ଶହ କୋଟି ଟଙ୍କା ବ୍ୟୟ ଅଟକଳରେ ନିର୍ମାଣ ହେବ । ୩୨ ହଜାର ହେକ୍ଟର ଜମି ଜଳସେନ ସମ୍ଭବ ହେବା ସହ ୫ଲକ୍ଷ ଚାଷୀ ଉପକୃତ ହେବେ । ସହ ମାଛଚାଷ ସହ ରବି ଚାଷ ସମ

24 Feb 2024 9:02 pm
ଆଗରପଡ଼ାକୁ ମିଳିଲା ଏନଏସି ମାନ୍ୟତା, ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ଓ ବିଧାୟକଙ୍କୁ ଅଞ୍ଚଳବାସୀଙ୍କ କୃତଜ୍ଞତା

ଭଦ୍ରକ, ୨୪ା୨ (ଓଡ଼ିଆ ପୁଅ / ସ୍ନିଗ୍ଧା ରାୟ) – ଭଦ୍ରକ, ବାଲେଶ୍ୱର, କେନ୍ଦୁଝର ପରି ୩ ଗୋଟି ଜିଲ୍ଲାର ସୀମାନ୍ତବର୍ତ୍ତୀ ସ୍ଥାନରେ ବନ୍ତ ବ୍ଲକର ଆଗରପଡ଼ା ଅଞ୍ଚଳଟି ଅବସ୍ଥିତ । ଏଠାରେ ବ୍ଲକର ପୂରାତନ ଗୋଷ୍ଠୀ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ କେନ୍ଦ୍ର , ଦ

24 Feb 2024 9:01 pm
୫-ଟି, ନବୀନ ଓଡ଼ିଶା ଅଧ୍ୟକ୍ଷକଙ୍କ ଭଦ୍ରକ ଗସ୍ତ, ମୋଟର ସାଇକେଲ ଚଳାଇ ଦେଖିଲେ ନଦୀବନ୍ଧ

ଭଦ୍ରକ, ୨୪ା୫ (ଓଡ଼ିଆ ପୁଅ / ସ୍ନିଗ୍ଧା ରାୟ) – ଓଡ଼ିଶାର ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ନବୀନ ପଟ୍ଟନାୟକଙ୍କ ନିର୍ଦ୍ଦେଶ କ୍ରମେ ଓଡ଼ିଶା ରାଜ୍ୟ ସରକାରଙ୍କ ୫-ଟି, ଆମ ଓଡ଼ିଶା ଓ ନବୀନ ଓଡ଼ିଶା ଅଧ୍ୟକ୍ଷ ଭି.କେ.ପାଣ୍ଡିଆନ୍‌ଙ୍କ ଭଦ୍ରକ ଜିଲ୍ଲା ଗସ୍ତ କା

24 Feb 2024 9:00 pm
ଜିଲ୍ଲା ପରିଷଦ ଦ୍ୱାରା ସାଇକେଲ ବଣ୍ଟନ

ଭଦ୍ରକ, ୨୩ା୨ (ଓଡ଼ିଆ ପୁଅ / ସ୍ନିଗ୍ଧା ରାୟ) – ଭଦ୍ରକ ଜିଲ୍ଲାର କାର୍ଯ୍ୟକରୁଥିବା ସାଗରମତୀ କ୍ଲଷ୍ଟରକୁ ଆଇ.ଟି.ସି. ଓରମାସ୍ ସହାୟତାରେ ଆଇ.ଟି.ସି.ର ସାମାଜିକ ଦାୟିତ୍ୱବୋଧ ବିଷୟ ତରଫରୁ ଆଗରବତୀ ଉତ୍ପାଦନ କରୁଥିବା ମହିଳାମାନଙ୍କୁ

23 Feb 2024 9:14 pm
ଆଇନ୍‌ସେବା ପ୍ରତିପକ୍ଷ ଓକିଲଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟ ଉଦ୍‌ଘାଟନ

ଭଦ୍ରକ, ୨୩ା୨ (ଓଡ଼ିଆ ପୁଅ / ସ୍ନିଗ୍ଧା ରାୟ) – ଜିଲ୍ଲା କୋର୍ଟ ପରିସର, ନଳାଙ୍ଗ, ଭଦ୍ରକରେ ଆଜି ଆଇନ୍‌ସେବା ପ୍ରତିପକ୍ଷ ଓକିଲଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟ ଉଦ୍‌ଘାଟିତ ହୋଇଯାଇଛି । ଓଡ଼ିଶା ଉଚ୍ଚ ନ୍ୟାୟାଳୟର ମୁଖ୍ୟ ବିଚାରପତି ମାନ୍ୟବର ଚକ୍ର

23 Feb 2024 9:13 pm
ସୁରକ୍ଷିତ ଶିଶୁ ପାଇଁ ସୁସ୍ଥ ପରିବେଶ ଆବଶ୍ୟକ, ଶିଶୁ ସୁରକ୍ଷାରେ ଗଣମାଧ୍ୟମର ଭୂମିକା ଶୀର୍ଷକ କର୍ମଶାଳା

ଭଦ୍ରକ, ୨୩ା୨ (ଓଡ଼ିଆ ପୁଅ / ସ୍ନିଗ୍ଧା ରାୟ) – ଜିଲ୍ଲା ଶିଶୁ ସୁରକ୍ଷା ୟୁନିଟ୍‌, ଜିଲ୍ଲା ପ୍ରଶାସନ ଭଦ୍ରକ ଆନୁକୂଲ୍ୟରେ ଶିଶୁ ସୁରକ୍ଷାରେ ଗଣମାଧ୍ୟମର ଭୂମିକା ଶୀର୍ଷକ କର୍ମଶାଳା ଜିଲ୍ଲା ସଂସ୍କୃତି ଭବନ, ଭଦ୍ରକ ପରିସରରେ ସୂଚନ

23 Feb 2024 9:13 pm
ଆଜିଠାରୁ ମେମୁ ଟ୍ରେନ୍‌ରେ ଲୋକାଲ୍ ଭଡ଼ା ଲାଗୁ ହେଲା

ଭଦ୍ରକ, ୨୩ା୨ (ଓଡ଼ିଆ ପୁଅ / ସ୍ନିଗ୍ଧା ରାୟ) – ଭଦ୍ରକ ଜିଲ୍ଲା ସର୍ବୋଦୟ ମଣ୍ଡଳର ସଭାପତି ଅମର କୁମାର ପାଣିଗ୍ରାହୀଙ୍କ ନେତୃତ୍ୱରେ ଦୀର୍ଘ ଦିନର ଦାବି ଆଜି ପୂରଣ ହୋଇଛି । ସଭାପତି ଶ୍ରୀ ପାଣିଗ୍ରାହୀ ମେମୁ ଟ୍ରେନ୍‌ରେ ଓଡ଼ିଶାରେ

23 Feb 2024 9:12 pm
ବେଦାନ୍ତ ଫେକର ଦାବି ପୂରଣ ନକଲେ ଆନ୍ଦୋଳନ ନିଶ୍ଚିତ –ନଳିନୀ

ଭଦ୍ରକ, ୨୩ା୨ (ଓଡ଼ିଆ ପୁଅ / ସ୍ନିଗ୍ଧା ରାୟ) – ଭଦ୍ରକ ରାନ୍ଦିଆସ୍ଥିତ ବେଦାନ୍ତ ଫେକର କମ୍ପାନୀର ବିଭିନ୍ନ ଅନିୟମିତତା ଦ୍ୱାରା ୧୦ କି.ମି. ପରିଧି ମଧ୍ୟରେ ବସବାସ କରୁଥିବା ଅଂଚଳବାସୀଙ୍କ ପ୍ରତି ବହୁ ବିପଦ ଟାଣିଆଣୁଛି । ପ୍ରତିକା

23 Feb 2024 9:11 pm
ନେହେରୁ ଷ୍ଟାଡ଼ିୟମର ଉନ୍ନତି କରଣ ଏବଂ ଇନ୍‌ଡ଼ୋର ସୁଇମିଂ ପୁଲର ଭିତ୍ତି ପ୍ରସ୍ତର ସ୍ଥାପନ, ଭଦ୍ରକ ଜିଲ୍ଲାରେ କ୍ରୀଡ଼ା ଭିତ୍ତିଭୂମିର ରୂପାନ୍ତରିକରଣ

ଭଦ୍ରକ, ୨୩ା୨ (ଓଡ଼ିଆ ପୁଅ / ସ୍ନିଗ୍ଧା ରାୟ) – ୫-ଟି ରୂପାନ୍ତରଣ ଓ ଆମ ଓଡ଼ିଶା ନବୀନ ଓଡ଼ିଶା କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ଆଧାରରେ ଭଦ୍ରକ ଜିଲ୍ଲାର ସର୍ବାଙ୍ଗୀନ ବିକାଶ ସହିତ କ୍ରୀଡ଼ା ଭିତ୍ତିଭୂମିର ବିକାଶ ପାଇଁ ରାଜ୍ୟ ସରକାରଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ବୃହତ ପ

23 Feb 2024 9:10 pm
ଭଦ୍ରକ-କରଞ୍ଜିଆ ରାସ୍ତାକୁ ୪ ଲୋନ୍ କରିବା ଦାବିରେ କେନ୍ଦ୍ରମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କୁ ଭେଟିଲେ ପଞ୍ଚାନନ

ଭଦ୍ରକ, ୨୨ା୨ (ଓଡ଼ିଆ ପୁଅ / ସ୍ନିଗ୍ଧା ରାୟ) – ଭଦ୍ରକ-କରଞ୍ଜିଆ ରାସ୍ତାକୁ ୪ ଲୋନ୍ କରିବା ଦାବିରେ କେନ୍ଦ୍ର ସଡକ ଓ ପରିବହନ ମନ୍ତ୍ରୀ ନୀତିନ ଗଡକରୀଙ୍କୁ ରାଜ୍ୟ ବିଜେପିର ବରିଷ୍ଠ ନେତା ପୂର୍ବତନ ସଂଗଠନ ମନ୍ତ୍ରୀ ପଂଚାନନ ରାଉତ ସା

22 Feb 2024 8:33 pm
ଭଦ୍ରକ ଅବକାରୀ ବିଭାଗର ଚଢାଉ, ବିପୁଳ ପରିମାଣର ଗଂଜେଇ ଓ ଅଫିମ ଜବତ, ୨ ଗିରଫ

ଭଦ୍ରକ, ୨୨ା୨ (ଓଡ଼ିଆ ପୁଅ / ସ୍ନିଗ୍ଧା ରାୟ) – ଭଦ୍ରକ ଅବକାରୀ ଅଧୀକ୍ଷକ ନରୋତ୍ତମ ମିଶ୍ରଙ୍କ ନିର୍ଦ୍ଦେଶ କ୍ରମେ ଓ ଉପ ଅଧୀକ୍ଷକ ଅନିତା ପ୍ରଧାନଙ୍କ ପ୍ରତ୍ୟେକ୍ଷ ତତ୍ତ୍ୱାବଧାନରେ ଜିଲା ଅବକାରୀ ବିଭାଗ ପକ୍ଷରୁ ଭ୍ରାମ୍ୟମାଣ ସ୍କ

22 Feb 2024 8:32 pm
ସମାଜସେବୀଙ୍କୁ ଶ୍ରଦ୍ଧାଞ୍ଜଳି ଜଣାଇଲେ ବିଧାୟକ

ଭଦ୍ରକ, ୨୨ା୨ (ଓଡ଼ିଆ ପୁଅ / ସ୍ନିଗ୍ଧା ରାୟ)- ଏହି ଜିଲାର ବନ୍ତ ବ୍ଲକର ବିଶିଷ୍ଟ ସମାଜସେବୀ ଚାରୁ ଚନ୍ଦ୍ର ନାୟକଙ୍କ ବୁଧବାର ହୃଦଘାତରେ ପରଲୋକ ଘଟିଛି । ଖବରପାଇ ଭଣ୍ଡାରିପୋଖରୀ ବିଧାୟକ ପ୍ରଫୁଲ୍ଲ ସାମଲ ୰ ଚାରୁ ଚନ୍ଦ୍ରଙ୍କ ଗଭରପ

22 Feb 2024 8:13 pm
କଇଥଖୋଲା ବିବେକାନନ୍ଦ ଶିକ୍ଷା କେନ୍ଦ୍ରରେ ବାର୍ଷିକୋତ୍ସବ

ଭଦ୍ରକ, ୨୨ା୨ (ଓଡ଼ିଆ ପୁଅ / ସ୍ନିଗ୍ଧା ରାୟ)- ଭଦ୍ରକ ଜିଲା ଧାମରା ନିକଟସ୍ଥ କଇଥଖୋଲା ଠାରେ ଥିବା ବିବେକାନନ୍ଦ ଶିକ୍ଷାକେନ୍ଦ୍ରରେ ବାର୍ଷିକ ମହୋତ୍ସବ ଏବଂ ପୁରଷ୍କାର ବିତରଣ ଉତ୍ସବ ପାଳିତ ହୋଇଯାଇଛି । ଏହି ଉପଲକ୍ଷେ ହୋଇଥିବା ସ

22 Feb 2024 8:11 pm
କାହାଣୀକାର ନଟବର ରାଉଳଙ୍କ ‘କାହାଣୀ କୁସୁମ’ ଉନ୍ମୋଚିତ

ଭଦ୍ରକ, ୨୨ା୨ (ଓଡ଼ିଆ ପୁଅ / ସ୍ନିଗ୍ଧା ରାୟ)- ଏହି ଜିଲାର ଭଣ୍ଡାରିପୋଖରୀ ବ୍ଲକର ସରସଦା ଭାଗବତ ଟୁଙ୍ଗୀ ପରିସରରେ କାହାଣୀକାର ନଟବର ରାଉଳଙ୍କ ‘କାହାଣୀ କୁସୁମ’ ଗୁରୁବାର ପାଠକାର୍ପିତ ହୋଇଯାଇଛି । ପବିତ୍ର ପାରାୟଣ ଉତ୍ସବ ଅବସରର

22 Feb 2024 8:11 pm
୫ଟି ଅଧ୍ୟକ୍ଷଙ୍କ ଆଖୁଆପଦା ଗସ୍ତ, ପ୍ରସ୍ତୁତି ଅନୁଧ୍ୟାନ କଲେ ଜିଲ୍ଲାପାଳ

ଭଦ୍ରକ, ୨୨ା୨ (ଓଡ଼ିଆ ପୁଅ / ସ୍ନିଗ୍ଧା ରାୟ)- ଭଦ୍ରକ ଜିଲା ଭଣ୍ଡାରିପୋଖରୀ ବ୍ଲକର ୧୬ନଂ ଜାତୀୟ ରାଜପଥ ପାଶ୍ୱର୍ ଆଖୁଆପଦା ପଡିଆରେ ଆଗାମୀ ୨୪ ତାରିଖରେ ଅନୁଷ୍ଠିତ ସାଧାରଣ ସଭାରେ ୫ଟି ଅଧ୍ୟକ୍ଷ ଭି.କେ. ପାଣ୍ଡିଆନ ଯୋଗଦେବେ । ସେଠା

22 Feb 2024 8:10 pm
ଧାମରା ରେ ଦ୍ୱିବେଦୀ ଫାଉଣ୍ଡେସନ ଟି ୨୦ ପ୍ରିମିୟର ଲିଗ କ୍ରିକେଟ କପ ଉଦଯାପିତ, ଫାଇନାଲରେ ଧାମରାକୁ ହରାଇ ଦୋସିଙ୍ଗା ବିଜୟୀ

ଭଦ୍ରକ, ୨୨ା୨ (ଓଡ଼ିଆ ପୁଅ / ସ୍ନିଗ୍ଧା ରାୟ)- ଏହି ଜିଲାର ଧାମରା ଠାରେ ଦ୍ୱିବେଦୀ ଫାଣ୍ଡେସନ ଟ୍ରଷ୍ଟ ପକ୍ଷରୁ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଥିବା ଦ୍ୱିବେଦୀ ଫାଉଣ୍ଡେସନ ଟି ୨୦ ପ୍ରମିୟର ଲିଗ କ୍ରିକେଟ କପ ଉଦଯାପିତ ହୋଇ ଯାଇଛି । ୧୬ଟି ଟିମକୁ ନେଇ ଆର

22 Feb 2024 8:09 pm
ଧାମରା ରେ କୋଇଲା ବୋଝେଇ ପିକ ଅପ ଜବତ, ୩ ଗିରଫ

ଭଦ୍ରକ, ୨୨ା୨ (ଓଡ଼ିଆ ପୁଅ / ସ୍ନିଗ୍ଧା ରାୟ)- ଭଦ୍ରକ ଜିଲା ଧାମରା ଥାନାଧିକାରୀ ଶୋଭନ କୁମାର ସ୍ୱାଇଁ ଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ଏକ କୋଇଲା ବୋଝେଇ ପିକ ଅପ ଜବତ ହୋଇଛି । ଗତକାଲି ବିଳମ୍ବିତ ରାତିରେ କଇଥଖୋଲା ବଜାର ଠାରେ ଏକ କୋଇଲା ବୋଝେଇ ହୋଇ ଏକ

22 Feb 2024 8:08 pm
ମଦରସା ସାଦିକିୟା ହବିବିଆର ଦ୍ୱିତୀୟ ବାର୍ଷିକ ଉତ୍ସବ ଉଦଯାପିତ, ଜସନେ ଦସ୍ତାରବନ୍ଦୀ ଉତ୍ସବ

ଭଦ୍ରକ, ୨୨ା୨ (ଓଡ଼ିଆ ପୁଅ / ସ୍ନିଗ୍ଧା ରାୟ) – ଭଦ୍ରକ ଆର.ଏମ.ସି. ରୋଡ଼ ସ୍ଥିତ ଗୌଷିଆ ନଗରଠାରେ ମଦରସା ସାଦିକିୟା ହବିବିଆର ଦ୍ୱିତୀୟ ବାର୍ଷିକ ଉତ୍ସବ ପାଳିତ ହୋଇଯାଇଛି । ଏହି ଉତ୍ସବରେ “ଜସନେ ଦସ୍ତାରବନ୍ଦୀ ଉତ୍ସବ” ପାଳନ ହୋଇଥିଲ

22 Feb 2024 8:00 pm
ପୁରୁଷଣ୍ଢ ଓ ମହାନ୍ତିପଡ଼ାରେ ବିଜେଡିର ଜନ ସଚେତନତା ସଭା

ଭଦ୍ରକ, ୨୧ା୨ (ଓଡ଼ିଆ ପୁଅ / ସ୍ନିଗ୍ଧା ରାୟ) – ଆଜି ବନ୍ତ ବ୍ଲକର ମହାନ୍ତିପଡ଼ା ଓ ପୁରୁଷଣ୍ଢ ପଞ୍ଚାୟତରେ ବିଜେଡିର ଜନ ସଚେତନତା ସଭା ଅନୁଷ୍ଠିତ ହୋଇଯାଇଛି । ମହାନ୍ତିପଡ଼ା ଠାରେ ଅନୁଷ୍ଠିତ ସଭାକୁ ସ୍ଥାନୀୟ ସରପଞ୍ଚ ନିହାର ରଞ୍ଜନ ପ

21 Feb 2024 9:17 pm
ଧାମରା ଶିଳ୍ପପାର୍କ ପାଇଁ ଜାଗୁଳା ଠାରେ ଜନଶୁଣାଣୀ

ଭଦ୍ରକ, ୨୧ା୨ (ଓଡ଼ିଆ ପୁଅ / ସ୍ନିଗ୍ଧା ରାୟ) – ଭଦ୍ରକ ଜିଲା ଧାମରା ନିକଟସ୍ଥ ଜାଗୁଳା ପଂଚାୟତ ବଳଭଦ୍ରପସାଦ ଠାରେ ଶିଳ୍ପପାର୍କ ଜନଶୁଣାଣୀ ଶିବିର ଅନୁଷ୍ଠିତ ହୋଇଯାଇଛି । ଏଠାରେ ଉଲ୍ଲେଖ ଯୋଗ୍ୟ ପ୍ରଥମ ପର୍ଯ୍ୟାୟରେ ଧାମରା ଅଂଚଳର

21 Feb 2024 9:16 pm
ଧାମରା ରେ ସରସ୍ୱତୀ ମେଢ ଭଷାଣୀକୁ ନେଇ ଅସବର୍ଣଙ୍କ ଉପରେ ସବର୍ଣଙ୍କ ଆକ୍ରମଣ, ଦୁଇ ଗୋଷ୍ଠୀଙ୍କ ପକ୍ଷରୁ ଥାନାରେ ଅଭିଯୋଗ ।

ଭଦ୍ରକ, ୨୧ା୨ (ଓଡ଼ିଆ ପୁଅ / ସ୍ନିଗ୍ଧା ରାୟ) – ଭଦ୍ରକ ଜିଲା ଧାମରା ପଂଚାୟତରେ ସରସ୍ୱତୀ ମେଢ ଭଷାଣିକୁ ନେଇ ୨ ଗୋଷ୍ଠୀଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଗଣ୍ଡଗୋଳ ହୋଇଥିବା ବେଳେ ଏନେଇ ଧାମରା ଥାନାରେ ୨ ଗୋଷ୍ଠୀଙ୍କ ନାମରେ ପୃଥକ ପୃଥକ ଭାବେ ଲିଖିତ ଅଭି

21 Feb 2024 9:15 pm
ସାମ୍ବାଦିକ ସୁରକ୍ଷା ଆଇନ, ମାସିକ ଭତ୍ତା, ପେନ୍‌ସନ୍ ଦାବିରେ ଏସ୍‌ୟୁଜେ ପକ୍ଷରୁ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ଉଦ୍ଦେଶ୍ୟରେ ଦାବିପତ୍ର ପ୍ରଦାନ

ଭଦ୍ରକ, ୨୧ା୨ (ଓଡ଼ିଆ ପୁଅ / ସ୍ନିଗ୍ଧା ରାୟ) – ରାଜ୍ୟରେ କାର୍ଯ୍ୟରତ ସାମ୍ବାଦିକମାନେ ବିଭିନ୍ନ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଖବର ସଂଗ୍ରହ ସମୟରେ ଆକ୍ରମଣର ଶିକାର ହେଉଛନ୍ତି । ଗଣମାଧ୍ୟମର ପ୍ରତିନିଧିମାନେ ଜନସାଧାରଣଙ୍କ ପାଇଁ ଦିନରାତି କାର୍ଯ

21 Feb 2024 9:14 pm
ରାଜପଥରୁ ଛଡାଇନେଲେ ମୋବାଇଲ, ହଜିଯାଇଛି ଅଭିଯୋଗ କରିବାକୁ ପୁଲିସର ପରାମର୍ଶ

ଭଦ୍ରକ, ୨୦ା୨ (ଓଡ଼ିଆ ପୁଅ / ସ୍ନିଗ୍ଧା ରାୟ) – ଭଦ୍ରକ ଜିଲା ଭଣ୍ଡାରିପୋଖରୀ ଥାନା ଅନ୍ତର୍ଗତ ୧୬ ନଂ ଜାତୀୟ ରାଜପଥର କହରାପୋଖରୀ ଦମକଳ କେନ୍ଦ୍ର ନିକଟରୁ ଜଣେ ବାଇକ ଆରୋହୀଙ୍କ ପକେଟରୁ ଲୁଟେରାମାନେ ମଙ୍ଗଳବାର ମୋବାଇଲ ଛଡାଇ ନେଇଥ

20 Feb 2024 9:21 pm
ମ୍ୟାଟ୍ରିକ ପରୀକ୍ଷା, ୧ମ ଦିନରେ ୩୦ ଅନୁପସ୍ଥିତ

ଭଦ୍ରକ, ୨୦ା୨ (ଓଡ଼ିଆ ପୁଅ / ସ୍ନିଗ୍ଧା ରାୟ) – ଭଦ୍ରକ ଜିଲା ଭଣ୍ଡାରିପୋଖରୀ ବ୍ଲକର ୯ଟି ପରୀକ୍ଷା କେନ୍ଦ୍ରରେ ମଙ୍ଗଳବାର ଅନୁଷ୍ଠିତ ପ୍ରଥମ ଦିନର ମାତୃଭାଷା ପରୀକ୍ଷାରେ ମୋଟ ୩୦ ପରୀକ୍ଷାର୍ଥୀ ଅନୁପସ୍ଥିତ ରହିଥିବା ଜଣାଯାଇଛି ।

20 Feb 2024 9:20 pm
ଏବିଭିପି ପକ୍ଷରୁ ଛତ୍ରପତି ଶିବାଜୀ ଜୟନ୍ତୀ ପାଳିତ, ଶିବାଜୀଙ୍କ ଭଳି ରାଷ୍ଟ୍ର ଧର୍ମ ପ୍ରତି ସମର୍ପିତ ହେବାକୁ ଆହ୍ୱାନ

ଭଦ୍ରକ, ୨୦ା୨ (ଓଡ଼ିଆ ପୁଅ / ସ୍ନିଗ୍ଧା ରାୟ) – ହିନ୍ଦୁ ହୃଦୟ ସମ୍ରାଟ ମହାବୀର ଛତ୍ରପତି ଶିବାଜୀ ମହାରାଜଙ୍କ ତ୍ୟାଗ, ବୀରତ୍ୱ ଏବଂ ସଂଘର୍ଷର ଗାଥାକୁ ନେଇ ଅଖିଳ ଭାରତୀୟ ବିଦ୍ୟାର୍ଥୀ ପରିଷଦ(ଏବିଭିପି), ଭଦ୍ରକ ଜିଲ୍ଲା ପକ୍ଷରୁ ଗାନ

20 Feb 2024 9:19 pm
ବିଜେପିର ‘ଲାଭାର୍ଥୀ ସମ୍ପର୍କ ଅଭିଯାନ’ କର୍ମଶାଳା

ଭଦ୍ରକ, ୨୦ା୨ (ଓଡ଼ିଆ ପୁଅ / ସ୍ନିଗ୍ଧା ରାୟ) – ଆଜି ଭଦ୍ରକ ଜିଲ୍ଲା ବିଜେପି କାର୍ଯ୍ୟାଳୟରେ ଭଦ୍ରକ ଲୋକସଭାସ୍ତରୀୟ ‘ଲାଭାର୍ଥୀ ସମ୍ପର୍କ ଅଭିଯାନ’ କର୍ମଶାଳା ଅନୁଷ୍ଠିତ ହୋଇ ଯାଇଛି । ଜିଲ୍ଲା ସଭାପତି ହେମନ୍ତ ପାଢ଼ୀ ଏହି କର୍ମଶା

20 Feb 2024 9:19 pm
ଜୀବିକା ସହାୟତା ରାଶି ପ୍ରଦାନର ଶୁଭାରମ୍ଭ, ଖାଦ୍ୟ ସୁରକ୍ଷା ହିତାଧିକାରୀ ପରିବାର ପିଛା ଏକ ହଜାର ଟଙ୍କା

ଭଦ୍ରକ, ୨୦ା୨ (ଓଡ଼ିଆ ପୁଅ / ସ୍ନିଗ୍ଧା ରାୟ) – ଖାଦ୍ୟ ସୁରକ୍ଷା ହିତାଧିକାରୀ ପରିବାରକୁ ଓଡ଼ିଶାର ମାନ୍ୟବାର ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ନବୀନ ପଟ୍ଟନାୟକଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ପରିବାର ପିଛା ଏକହଜାର ଟଙ୍କା ଜୀବିକା ସହାୟତା ରାଶି ପ୍ରଦାନର ଶୁଭ ଶୁଭା

20 Feb 2024 9:18 pm
ବେଟି ବଚାଓ ବେଟି ପଢ଼ାଓ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ଅନ୍ତର୍ଗତ ମେଧାବୀ ଛାତ୍ରୀ ମାନଙ୍କ ନିମନ୍ତେ ଅଭିନନ୍ଦନ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ

ଭଦ୍ରକ, ୨୦ା୨ (ଓଡ଼ିଆ ପୁଅ / ସ୍ନିଗ୍ଧା ରାୟ) – ଜିଲ୍ଲା ସଂସ୍କୃତି ଭବନଠାରେ ଜିଲ୍ଲା ଶିଶୁ ସୁରକ୍ଷା ୟୁନିଟ ଭଦ୍ରକ ଆନୁକୂଲ୍ୟରେ ବେଟି ବଚାଓ ବେଟି ପଢ଼ାଓ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ଅନ୍ତର୍ଗତ ମେଧାବୀ ଛାତ୍ରୀ ମାନଙ୍କ ନିମନ୍ତେ ଏକ ଅଭିନନ୍ଦନ

20 Feb 2024 9:16 pm
ଶିଳ୍ପ ପାର୍କ ପ୍ରତିଷ୍ଠା ନିମନ୍ତେ ପ୍ରଥମ ପର୍ଯ୍ୟାୟରେ ଜମି ଅଧିଗ୍ରହଣ ପାଇଁ ଜନ ଶୁଣାଣି ଶିବିର

ଭଦ୍ରକ, ୨୦ା୨ (ଓଡ଼ିଆ ପୁଅ / ସ୍ନିଗ୍ଧା ରାୟ) – ଭଦ୍ରକ ଜିଲ୍ଲାରେ ପ୍ରସ୍ତାବିତ ଶିଳ୍ପ ପାର୍କ ପ୍ରତିଷ୍ଠା ନିମନ୍ତେ ଚାନ୍ଦବାଲି ତହସିଲ ଅନ୍ତର୍ଗତ ଜଗନ୍ନାଥ ପ୍ରସାଦ, ଲକ୍ଷ୍ମୀ ପ୍ରସାଦ ଓ କଇଥକୋଲା ଗ୍ରାମର ପ୍ରତ୍ୟକ୍ଷ ଓ ପରୋକ୍ଷ

20 Feb 2024 9:16 pm
ସିକିମ୍ ପଟ୍ଟା ପ୍ରଦାନ ସମାରୋହ : ସିକିମ୍ ଚାଷୀ ହେଲେ ଜମିର ମାଲିକ

ଭଦ୍ରକ, ୨୦ା୨ (ଓଡ଼ିଆ ପୁଅ / ସ୍ନିଗ୍ଧା ରାୟ) – ସତ୍ତ୍ୱ ସ୍ତିତିବାନ ଧାରୀ ସିକିମ୍ ଚାଷୀ ମାନଙ୍କୁ ପଟ୍ଟା ବଣ୍ଟନ ଉପଲକ୍ଷେ ଓଡ଼ିଶାର ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ନବୀନ ପଟ୍ଟନାୟକଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ଶୁଭାରମ୍ଭ କରାଯିବା ଅବସରରେ ଭଦ୍ରକ ଜିଲ୍ଲା ପ୍ରଶ

20 Feb 2024 9:15 pm
ମିଥ୍ୟା ସତ୍ୟପାଠ ଦେଇ ଶିଶୁକନ୍ୟାକୁ ପିତୃ ସ୍ନେହରୁ ବଂଚିତ ପାଇଁ ଷଡଯନ୍ତ୍ର

ଭଦ୍ରକ, ୨୦ା୨ (ଓଡ଼ିଆ ପୁଅ / ସ୍ନିଗ୍ଧା ରାୟ) – ଗୋଟିଏ ନୁହେଁ, ଦୁଇ ଦୁଇଟି ନିଷ୍ପାପ ଶିଶୁ ଏକ ମିଥ୍ୟା ସତ୍ୟପାଠକୁ ନେଇ ପିତୃ ସ୍ନେହରୁ ବଂଚିତ ହେବା ଘଟଣା ଏହି ଜିଲାରେ ଚର୍ଚ୍ଚାର ବିଷୟ ହୋଇଛି । ଦୁଇଟି ଶିଶୁଙ୍କ ମାମୁଁଘର ପରିବାର ବ

20 Feb 2024 9:14 pm
ଦିନବେଳା ଭାରିଯାନ ଚଳାଚଳକୁ ବିରୋଧ, ଅଧିକାରୀଙ୍କୁ ଅବଗତ କଲେ ଆଗରପଡ଼ାବାସୀ

ଭଦ୍ରକ, ୧୯ା୨ (ଓଡ଼ିଆ ପୁଅ / ସ୍ନିଗ୍ଧା ରାୟ) – ଏହି ଜିଲାର ବନ୍ତ ବ୍ଲକ ମୁଖ୍ୟ ବଜାର ଆଗରପଡ଼ା ଦେଇ ଆଜକୁ କିଛି ଦିନ ହେବ ଦିନ ବେଳା ବାଲି ବୋଝେଇ ଭାରି ଯାନ ଗୁଡ଼ିକ ଚଳାଚଳ କରୁଥିବାରୁ ଅଂଚଳବାସୀଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଅସନ୍ତୋଷ ଦେଖାଦେଇଛି । ହା

19 Feb 2024 9:20 pm
ଜିଲ୍ଲାର ୨୬୩ ମୁକ୍ତବିଦ୍ୟାଳୟ ଓ ବ୍ଲକର ୧୫୨୩ ପିଲା ଦେବେ ମ୍ୟାଟ୍ରିକ ପରୀକ୍ଷା

ଭଦ୍ରକ, ୧୯ା୨ (ଓଡ଼ିଆ ପୁଅ / ସ୍ନିଗ୍ଧା ରାୟ) – ଭଦ୍ରକ ଜିଲା ଭଣ୍ଡାରିପୋଖରୀ ବ୍ଲକର ୯ଟି ପରୀକ୍ଷା କେନ୍ଦ୍ରରେ ୧୫୨୩ ଛାତ୍ରଛାତ୍ରୀ ଚଳିତ ବର୍ଷ ମ୍ୟାଟ୍ରିକ ପରୀକ୍ଷା ଦେବେ । ସେଥିମଧ୍ୟରୁ ଭଣ୍ଡାରିପୋଖରୀ ନୋଡାଲ ହାଇସ୍କୁଲ କେନ୍

19 Feb 2024 9:20 pm
ରମ୍ଭିଳା ବିବେକାନନ୍ଦ ଶିକ୍ଷା କେନ୍ଦ୍ରର ବାର୍ଷିକ ଉତ୍ସବ

ଭଦ୍ରକ, ୧୯ା୨ (ଓଡ଼ିଆ ପୁଅ / ସ୍ନିଗ୍ଧା ରାୟ) – ଆଜି ଯେ ଶିଶୁ କାଲି ସେ ସୁପ୍ରତିଷ୍ଠିତ ନାଗରିକ । ଗୁଣାତ୍ମକ ଓ ମୂଲ୍ୟ ବୋଧ ଶଣିକ୍ଷା ଦ୍ୱାରା ଶିଶୁର ଅନ୍ତଃନିର୍ହିତ ଗୁଣ ବିକଶିତ ହେବା ସଂଗେ ସଂଗେ ଭବିଷ୍ୟତରେ ସମାଜର ହୀତ ବା ମଙ୍ଗଳ

19 Feb 2024 9:19 pm
ଆର.ଆଇ.ମାନଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟବନ୍ଦ ଆନ୍ଦୋଳନ

ଭଦ୍ରକ, ୧୯ା୨ (ଓଡ଼ିଆ ପୁଅ / ସ୍ନିଗ୍ଧା ରାୟ) – ଭଦ୍ରକ ଜିଲା ଭଣ୍ଡାରିପୋଖରୀ ତହସିଲ ଅନ୍ତର୍ଗତ ସମସ୍ତ ରାଜସ୍ୱ ନିରୀକ୍ଷକମାନେ ସୋମବାର କାର୍ଯ୍ୟବନ୍ଦ ଆନ୍ଦୋଳନ ଚଳାଇବାର ତହସିଲ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟ ସମ୍ମୁଖରେ ଧାରଣା ଦେଇଥିବା ଜଣାଯାଇ

19 Feb 2024 9:18 pm
ଜ୍ୟୋତିକପ୍ କ୍ରିକେଟ ଟୁର୍ଣ୍ଣାମେଣ୍ଟ ଉଦଯାପିତ

ଭଦ୍ରକ, ୧୮ା୨ (ଓଡ଼ିଆ ପୁଅ / ସ୍ନିଗ୍ଧା ରାୟ) – ଭଦ୍ରକ ଜିଲା ଭଣ୍ଡାରିପୋଖରୀ ବ୍ଲକ ଅନ୍ତର୍ଗତ ମା’ ଖଡ୍ଗଧାରିଣୀ କ୍ରିକେଟ ପଡିଆରେ ଜନଜାଗୃତୀ ଏକାଡେମୀ ଆନୁକୂଲ୍ୟରେ ଅନୁଷ୍ଠିତ ଜ୍ୟୋତି କପ କ୍ରିକେଟ ଟୁର୍ଣ୍ଣାମେଣ୍ଟ ରବିବାର ଉଦ

18 Feb 2024 8:05 pm
ହାପି କ୍ଲବ୍ ପକ୍ଷରୁ ରାତ୍ରକାଳୀନ କ୍ରିକେଟ ଟୁର୍ଣ୍ଣାମେଣ୍ଟ ଉଦଯାପିତ

ଭଦ୍ରକ, ୧୮ା୨ (ଓଡ଼ିଆ ପୁଅ / ସ୍ନିଗ୍ଧା ରାୟ) – ଭଦ୍ରକ ଜିଲା ଭଣ୍ଡାରିପୋଖରୀ ବ୍ଲକ ଅନ୍ତର୍ଗତ ରହଣିଆ ପଞ୍ଚାୟତ ଶୈସାଲାପୁର ଗ୍ରାମର ହାପି କ୍ଲବ ଆନୁକୂଲ୍ୟରେ ଅନୁଷ୍ଠିତ ରାତ୍ରକାଳୀନ କ୍ରିକେଟ ଟୁର୍ଣ୍ଣାମେଣ୍ଟ ଶନିବାର ଉଦଯାପିତ

18 Feb 2024 8:04 pm
ବିଦ୍ୟୁତଖୁଣ୍ଟକୁ ପିଟିଲା ଡମ୍ଫର, ୧୨ ଘଣ୍ଟା ବିଦ୍ୟୁତ ସରବରାହ ବନ୍ଦ

ଭଦ୍ରକ, ୧୮ା୨ (ଓଡ଼ିଆ ପୁଅ / ସ୍ନିଗ୍ଧା ରାୟ) – ଏହି ଜିଲାର ଭଣ୍ଡାରିପୋଖରୀ ଥାନା ଅନ୍ତର୍ଗତ ୧୬ ନଂ ଜାତୀୟ ରାଜପଥର କହରାପୋଖରୀ ହୋଟେଲ ଏନ.ଏଚ. କିଙ୍ଗ ସମ୍ମୁଖରେ ଗତ ଶନିବାର ରାତ୍ରରେ ରାସ୍ତାପାଶ୍ୱର୍ ଉଚ୍ଚଶକ୍ତି ସମ୍ପନ୍ନ ବିଦ୍ୟ

18 Feb 2024 8:03 pm
ବରପଦା ଇଂଜିନିୟରିଂ କଲେଜର ୪୧ତମ ବାର୍ଷିକ କ୍ରୀଡ଼ା ପ୍ରତିଯୋଗିତା ଉଦ୍‌ଯାପିତ

ଭଦ୍ରକ, ୧୮ା୨ (ଓଡ଼ିଆ ପୁଅ / ସ୍ନିଗ୍ଧା ରାୟ) – ବରପଦା ଇଂଜିନିୟରିଂ କଲେଜର ୪୧ତମ ବାର୍ଷିକ କ୍ରୀଡ଼ା ପ୍ରତିଯୋଗିତା ଚଳିତବର୍ଷ ୨୦୨୪ ଫେବୃୟାରୀ ୧୬ ଓ ୧୭ ଦୁଇଦିନ ଧରି ମହାଆଡମ୍ବରରେ ପାଳନ କରାଯାଇଅଛି । ବାର୍ଷିକ କ୍ରୀଡ଼ା ପ୍ରତିଯୋ

18 Feb 2024 8:01 pm
ଚଡଦିଆରେ ପୂର୍ବ ଶତ୍ରୁତାକୁ କେନ୍ଦ୍ର କରି ଯୁବକକୁ ଛୁରାମାଡ, ଥାନାରେ ଜଣେ ଅଟକ

ଭଦ୍ରକ, ୧୮ା୨ (ଓଡ଼ିଆ ପୁଅ / ସ୍ନିଗ୍ଧା ରାୟ) – ଗତକାଲି ଭଦ୍ରକ ଜିଲ୍ଲା ବାଂଶଡା ଥାନା ଅଧିନସ୍ଥ ଚଡଦିଆ ପଂଚାୟତ ତ୍ରୀନାଥ ବଜାର ସାର୍ବଜନୀନ ସରସ୍ୱତୀ ପଡିଆରେ ଅପେରା ସୋ ହେଉଥିବା ବେଳେ ପୁର୍ବ ଶତ୍ରୂତାକୁ କେନ୍ଦ୍ରକରି ଯୁବକକୁ ଛ

18 Feb 2024 8:00 pm
କରଣପଲ୍ଲୀ ସରକାରୀ ଉପ୍ରା ବିଦ୍ୟାଳୟରେ ବାର୍ଷିିକ ଉତ୍ସବ

ଭଦ୍ରକ, ୧୮ା୨ (ଓଡ଼ିଆ ପୁଅ / ସ୍ନିଗ୍ଧା ରାୟ) – ଏହି ଜିଲାର ଧାମରା ନିକଟସ୍ଥ କରଣପଲ୍ଲୀ ଠାରେ ଥିବା ସରକାରୀ ଉପ୍ରା ବିଦ୍ୟାଳୟରେ ବାର୍ଷିକ ଉତ୍ସବ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହୋଇ ଯାଇଛି । ପ୍ରଧାନ ଶିକ୍ଷକ ସୁଦାମ ସିଂଙ୍କ ପୌରୋହିତ୍ୟରେ ହୋଇଥିବା

18 Feb 2024 7:59 pm
ପୂର୍ବତନ ସରପଞ୍ଚଙ୍କ ପ୍ରଥମ ଶ୍ରାଦ୍ଧବାର୍ଷିକ

ଭଦ୍ରକ, ୧୭ା୨ (ଓଡ଼ିଆ ପୁଅ / ସ୍ନିଗ୍ଧା ରାୟ) – ଭଦ୍ରକ ଜିଲ୍ଲା ପୁରୁଷଣ୍ଢ ଗ୍ରାମର ବିଶିଷ୍ଟ କଂଗ୍ରେସ ନେତା ତଥା ପୂର୍ବତନ ସରପଞ୍ଚ ଗଣେଷ ପ୍ରସାଦ ପୁହାଣଙ୍କ ପ୍ରଥମ ଶ୍ରାଦ୍ଧ ବାର୍ଷିକ ଆଜି ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ପାଳିତ ହୋଇଯାଇଛି । ପୂର୍ବ

17 Feb 2024 8:42 pm
ଯୋରାଗଡିଆ ବିଦ୍ୟାଳୟ ବାର୍ଷିକୋତ୍ସବ

ଭଦ୍ରକ, ୧୭ା୨ (ଓଡ଼ିଆ ପୁଅ / ସ୍ନିଗ୍ଧା ରାୟ) – ଭଦ୍ରକ ଜିଲା ଭଣ୍ଡାରିପୋଖରୀ ବ୍ଲକ ଅନ୍ତର୍ଗତ ପାଟୁଳି ପଞ୍ଚାୟତ ଯୋରାଗଡିଆ ଉପ୍ରା ବିଦ୍ୟାଳୟ ବାର୍ଷିକୋତ୍ସବ ପ୍ରଧାନଶିକ୍ଷୟତ୍ରୀ ମମତାମୟୀ ଦାସଙ୍କ ଅଧ୍ୟକ୍ଷତାରେ ଶନିବାର ଅନୁଷ

17 Feb 2024 8:41 pm
ବିଜେଡ଼ି ସହ ବିଜେପିର ବିବାହ, ଧୂମ୍‌ଧାମ୍‌ରେ କଲା ଭଦ୍ରକ ବିଧାନସଭା କଂଗ୍ରେସ

ଭଦ୍ରକ, ୧୭ା୨ (ଓଡ଼ିଆ ପୁଅ / ସ୍ନିଗ୍ଧା ରାୟ) – କ୍ଷମତା ଲାଳସାରେ ପ୍ରଥମରୁ ବିଜେପି ସହ ଅବୈଧ ସମ୍ପର୍କ ରଖି ଦୁଇ ଦୁଇଥର ଭାଗିଦାରୀ ଶାସନ କଲା ପରେ ପରବର୍ତ୍ତୀ ସମୟରେ ଉଭୟ ବିଜେଡ଼ି ଓ ବିଜେପି ଲିଭ୍ ରିଲେଶନ ରାଜନୀତିରେ ଓଡ଼ିଶାର ବିକ

17 Feb 2024 8:39 pm
ବିଜେଡ଼ି ସହ ବିଜେପିର ବିବାହରେ କଂଗ୍ରେସ ମସ୍‌ଗୁଲ ହେଲା

ଭଦ୍ରକ, ୧୭ା୨ (ଓଡ଼ିଆ ପୁଅ / ସ୍ନିଗ୍ଧା ରାୟ) – ରାଜ୍ୟରେ ଉଭୟ ବିଜେଡ଼ି ଓ ବିଜେପିର ମଧୁଚନ୍ଦ୍ରିକା ରାଜନୀତିରେ ଓଡ଼ିଶାର ବିକାଶ ନାଁରେ ବିନାଶ କରୁଥିବା କଂଗ୍ରେସ ଅଭିଯୋଗ କରିଛି । କଂଗ୍ରେସ ଏହା ମଧ୍ୟ ଅଭିଯୋଗ କରିଛି କି ଉଭୟ ବିଜେପ

17 Feb 2024 8:38 pm
୨୦୨୪ନୂତନ ସୂର୍ଯ୍ୟ ଉଦୟରେ କଂଗ୍ରେସର କିରଣ, ଧାମରାରେ କଂଗ୍ରେସର ମିଶ୍ରଣ ପର୍ବ ଏବଂ ସାଧାରଣ ସଭା, ଦଳ କ୍ଷମତାକୁ ଆସିଲେ ୨ଶହ ୟୁନିଟ ବିଜୁଳି ମାଗଣା

ଭଦ୍ରକ, ୧୭ା୨ (ଓଡ଼ିଆ ପୁଅ / ସ୍ନିଗ୍ଧା ରାୟ) – ଭଦ୍ରକ ଜିଲ୍ଲା ଅର୍ନ୍ତଗତ ଧାମରା ନିକଟସ୍ଥ କଇଥଖୋଲା ଠାରେ କଂଗ୍ରେସ ଏକ ମହାମିଶ୍ରଣ ପର୍ବ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହୋଇ ଯାଇଛି । ଏହି ଉପଲକ୍ଷେ ଚାନ୍ଦବାଲିରୁ ଏକ ବିଶାଳ ମୋଟରସାଇକେଲ ରାଲି ବାହା

17 Feb 2024 8:37 pm
ପ୍ରବାସୀ ଶ୍ରମିକଙ୍କ ଆଇନ୍ ସଚେତନତା ଶିବିର

ଭଦ୍ରକ, ୧୭ା୨ (ଓଡ଼ିଆ ପୁଅ / ସ୍ନିଗ୍ଧା ରାୟ) – ଜିଲ୍ଲା ଆଇନ୍ ସେବା ପ୍ରାଧିକରଣ, ଭଦ୍ରକଙ୍କ ତରଫରୁ ପ୍ରବାସୀ ଶ୍ରମିକମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଉଦ୍ଦିଷ୍ଟ ଆଇନ୍ ସଚେତନତା ଶିବିର ଅନୁଷ୍ଠିତ ହୋଇଯାଇଛି । ଏହି ସଚେତନତା ଶିବିରରେ ଜିଲ୍ଲା ଆଇନ୍

17 Feb 2024 8:36 pm
ହତ୍ୟା ମାମଲାରେ ଅଭିଯୁକ୍ତକୁ ଆଜୀବନ କାରାଦଣ୍ଡାଦେଶ

ଭଦ୍ରକ, ୧୭ା୨ (ଓଡ଼ିଆ ପୁଅ / ସ୍ନିଗ୍ଧା ରାୟ) – ଭଦ୍ରକ ଅତିରିକ୍ତ ଜିଲା ତଥା ଦୌରାଜଜ୍ ଆଶିଷ କୁମାର ତ୍ରିପାଠୀ ଆଜି ଭଦ୍ରକ ସହର ସନ୍ନିକଟ ଗେଲଟୁଆ ପଂଚାୟତ ବଗମରା ଆଦିବାସୀ ସାହି କଟିଆମୁଣ୍ଡା ହତ୍ୟାକାଣ୍ଡରେ ଗିରଫ ହୋଇଥିବା ସେହି

17 Feb 2024 8:35 pm
ଗାଁସାଥୀଙ୍କ ଅଭିନବ ଆନ୍ଦୋଳନ, ଭଦ୍ରକ ଜିଲ୍ଲାପାଳଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟ ଆଗରେ ବିଶାଳ ଶୋଭାଯାତ୍ରା ଓ ବିକ୍ଷୋଭ

ଭଦ୍ରକ, ୧୭ା୨ (ଓଡ଼ିଆ ପୁଅ / ସ୍ନିଗ୍ଧା ରାୟ) – ଗାଁସାଥି(ମେଟ୍‌) ସଂଘ ମିଳିତ କ୍ରିୟାନୁଷ୍ଠାନ କମିଟି, ଓଡିଶା ପ୍ରଦେଶର ସଭାପତି ଲକ୍ଷ୍ମୀଧର ବିଶ୍ୱାଳଙ୍କ ନେତୃତ୍ୱରେ ହଜାର ହଜାର ଗାଁସାଥି(ମେଟ)ମାନେ ୩ ଦଫା ରାଜ୍ୟସ୍ତରୀୟ ଦାବି ଓ

17 Feb 2024 8:34 pm
ବିଦ୍ୟାଳୟ ଭିତ୍ତିକ ମାନନିର୍ଦ୍ଧାରଣ ପ୍ରଶିକ୍ଷଣ ଶିବିର

ଭଦ୍ରକ, ୧୫ (ଓଡ଼ିଆ ପୁଅ / ସ୍ନିଗ୍ଧା ରାୟ) – ଭଦ୍ରକ ଜିଲା ଭଣ୍ଡାରିପୋଖରୀ ବ୍ଲକ ଅନ୍ତର୍ଗତ ଯଶୋଟିକିରି ସୁବର୍ଣ୍ଣମୁଖି ଉଚ୍ଚବିଦ୍ୟାଳୟ ପରିସରରେ ବିଦ୍ୟାଳୟ ଭିତ୍ତିକ ମାନ ନିର୍ଦ୍ଧାରଣ ପ୍ରଶିକ୍ଷଣ ଶିବିର ଗୁରୁବାର ଅନୁଷ୍ଠିତ ହ

15 Feb 2024 9:01 pm
ତାତିଲେ ମହିଳା, ଭାଙ୍ଗିଲେ ଚୋରା ମଦ ଦୋକାନ

ଭଦ୍ରକ, ୧୫ (ଓଡ଼ିଆ ପୁଅ / ସ୍ନିଗ୍ଧା ରାୟ) – ଭଦ୍ରକ ଜିଲ୍ଲା ଆଗରପଡ଼ା ଥାନା ଅଧିନ ଭଗାରାମ ଠାରେ ଦୀର୍ଘ ବର୍ଷ ଧରି ଚୋରା ମଦ ବିକ୍ରୀ ହୋଇ ଆସୁଥିଲା । ଏନେଇ ବହୁ ବାର ଅଭିଯୋଗମାନ ହୋଇ ଆସୁଥିଲେ ମଧ୍ୟ ଚୋରା ବେପାରୀ ଉପରେ ଏହା କୌଣସି କି

15 Feb 2024 9:00 pm
ଅଜଣା ଗାଡି ଧକ୍କାରେ ଶିଶୁ ମୃତ

ଭଦ୍ରକ, ୧୫ (ଓଡ଼ିଆ ପୁଅ / ସ୍ନିଗ୍ଧା ରାୟ) – ଏହି ଜିଲାର ଭଣ୍ଡାରିପୋଖରୀ ଥାନା ଅନ୍ତର୍ଗତ ୧୬ ନଂ ଜାତୀୟ ରାଜପଥର ତହସିଲଛକ ସମ୍ମୁଖରେ ଅଜଣା ଗାଡି ଧକ୍କାରେ ଶିଶୁ ମୃତ୍ୟୁବରଣ କରିଛି । ସ୍ଥାନୀୟ ମନୋହରପୁର ଗ୍ରାମର ଆଦିବାସୀ ଲାଲା ମ

15 Feb 2024 8:59 pm
ପୂର୍ବତନ ମନ୍ତ୍ରୀ ଓ ବର୍ତ୍ତମାନର ଭଣ୍ଡାରିପୋଖରୀ ବିଧାୟକଙ୍କ ଘରେ ଇଡିର ଚଢାଉ

ଭଦ୍ରକ, ୧୫ା୨ (ଓଡ଼ିଆ ପୁଅ / ସ୍ନିଗ୍ଧା ରାୟ) – ପୂର୍ବତନ ମନ୍ତ୍ରୀ ତଥା ବର୍ତ୍ତମାନର ଭଣ୍ଡାରିପୋଖରୀ ବିଧାୟକ ପ୍ରଫୁଲ୍ଲ ସାମଲଙ୍କ ଘର ଓ ଅଫିସ୍‌ରେ ଇଡି ପକ୍ଷରୁ ଚଢାଉ ହୋଇଛି । ଭଦ୍ରକ ଜିଲାର ୫ଟି ସ୍ଥାନରେ ଚଢାଉ ହେଉଥିବାର ସୂଚନା

15 Feb 2024 8:58 pm
ଅପରାଜିତାଙ୍କ ଟିକଟ ଦେବ ଶେଷ ପ୍ରମାଣ

ଘଟଣାଚକ୍ରରେ କେନ୍ଦ୍ର ରେଳ ମନ୍ତ୍ରୀ ଅଶ୍ୱିନୀ ବୈଷ୍ଣବ ଓଡ଼ିଶାରୁ ପୁଣି ବିଜେପିରୁ ରାଜ୍ୟସଭା ପ୍ରାଥି ହେଇଛନ୍ତି। ଓଡ଼ିଶାରେ ତାଙ୍କୁ ଜିତାଇବା ପାଇଁ ବିଜେପିର ବିଧାୟକ ସଂଖ୍ୟା ନାହିଁ। ତେଣୁ ଶାସକ ବିଜେଡ଼ି ତାଙ୍କୁ ସମର୍ଥନ

15 Feb 2024 9:56 am
ଗାଁ ଚାଲ ଅଭିଯାନ’ରେ ଜନ ସମ୍ପର୍କ କଲେ ମନସ୍ମିତା, ପୁଣି ଥରେ ମୋଦି

ଭଦ୍ରକ, ୧୪ା୨ (ଓଡ଼ିଆ ପୁଅ / ସ୍ନିଗ୍ଧା ରାୟ) – ବିଜେପିର ‘ଗାଁ ଚାଲ ଅଭିଯାନ’ ଅବସରରେ ଭଦ୍ରକ ବିଧାନସଭା ଅନ୍ତର୍ଗତ ଗୋରାମାଟି ପଞ୍ଚାୟତରେ ରାଜ୍ୟ କାର୍ଯ୍ୟକାରିଣୀ ସଦସ୍ୟା ତଥା ବିଜେପି ନେତ୍ରୀ ମନସ୍ମିତା ଖୁଣ୍ଟିଆ ଙ୍କ ନେତୃତ୍

14 Feb 2024 9:06 pm
ଅଗ୍ନିକାଣ୍ଡରେ ୩ବଖରା ଗୃହ ଭସ୍ମିଭୁତ

ଭଦ୍ରକ, ୧୪ା୨ (ଓଡ଼ିଆ ପୁଅ / ସ୍ନିଗ୍ଧା ରାୟ) – ଏହି ଜିଲାର ବନ୍ତ ତହସିଲ ଅଧିନ ବି.ଟି.ପୁର ପଞ୍ଚାୟତସ୍ଥ ରାଉତରାପୁର ଗ୍ରାମରେ ଅଗ୍ନୀକାଣ୍ଡ ଘଟି ୩ ବଖରା ଗୃହ ସମେତ ୨ଟି ନଡ଼ାଗଦା ଏବଂ ଗୋଟିଏ ପାଳଗଦା ଜଳିପୋଡ଼ି ପାଉଁଶ ହୋଇଯାଇଛି । ଆଜି

14 Feb 2024 9:05 pm
ବିଭିନ୍ନ ସ୍ଥାନରେ ବାଗ୍‌ଦେବୀଙ୍କ ପୂଜା ପାଳିତ

ଭଦ୍ରକ, ୧୪ା୨ (ଓଡ଼ିଆ ପୁଅ / ସ୍ନିଗ୍ଧା ରାୟ) – ଭଦ୍ରକ ଜିଲ୍ଲା ସଦର ମହକୁମାରେ ଥିବା ଭଦ୍ରକ ସ୍ୱୟଂ ଶାସିତ ମହାବିଦ୍ୟାଳୟ, ମହିଳା ମହାବିଦ୍ୟାଳୟ, ତେନ୍ତୁଲିଗଢିଆ ସ୍ଥିତ ସରକାରୀ ପଲ୍ଲୀଟକେ୍‌ନିକ୍‌, ଉଲଙ୍ଗ ଆଦର୍ଶ ବିଦ୍ୟାଳୟ, ରାମ

14 Feb 2024 9:05 pm
ଚକାଡୋଳା ଛତୁମଞ୍ଜି ଉତ୍ପାଦନ କେନ୍ଦ୍ର ଉଦଘାଟିତ, ସତ୍‌ସଙ୍ଗ ଅନୁଷ୍ଠିତ

ଭଦ୍ରକ, ୧୪ା୨ (ଓଡ଼ିଆ ପୁଅ / ସ୍ନିଗ୍ଧା ରାୟ) – ରାଜ୍ୟର ସର୍ବବୃହତ ଶୀତଳଭଣ୍ଡାର ଭାବେ ପରିଚିତ ଚକାଡୋଳା ଶୀତଳଭଣ୍ଡାରରେ ‘ଛତୁମଞ୍ଜି ଉତ୍ପାଦନ କେନ୍ଦ୍ର’ ପବିତ୍ର ଶ୍ରୀପଞ୍ଚମୀ ତିଥି ବୁଧବାର ଉଦଘାଟିତ ହୋଇଯାଇଛି । ଛତାବର-ବଳିଘ

14 Feb 2024 9:04 pm
ନେରଡା ଶରତ ଚନ୍ଦ୍ର ସାହୁଙ୍କ ଘରୁ ସଶସ୍ତ୍ର ଡକାୟତି, ଡକାୟତ ଆକ୍ରମଣରେ ୨ ଆହତ, ମାମଲା ଋଜୁ, ଘଟଣାସ୍ଥାଳରେ ପୁଲିସ ବୈଜ୍ଞାନିକ ଅନୁସନ୍ଧାନୀ ଦଳ ଓ ଡଗସ୍ୱାଡ

ଭଦ୍ରକ, ୧୪ା୨ (ଓଡ଼ିଆ ପୁଅ / ସ୍ନିଗ୍ଧା ରାୟ) – ଏହି ଜିଲାର ଭଣ୍ଡାରିପୋଖରୀ ଥାନା ଅନ୍ତର୍ଗତ ୧୬ ନଂ ଜାତୀୟ ରାଜପଥ ଠାରୁ ମାତ୍ର ୫ଶହ ମିଟର ଦୂର ନେରଡା(ବେଣୀପୁର) ନର୍ସିଂସ୍କୁଲ ନିକଟରେ ଥିବା ଅବସରପ୍ରାପ୍ତ ଶିକ୍ଷକ ଶରତ ଚନ୍ଦ୍ର ସା

14 Feb 2024 9:04 pm
ବି.ଟି.ପୁରରେ ବିଜେଡିର ଜନ ସଚେତନତା ସଭା

ଭଦ୍ରକ, ୧୩ା୨ (ଓଡ଼ିଆ ପୁଅ / ସ୍ନିଗ୍ଧା ରାୟ) – ଭଦ୍ରକ ଜିଲ୍ଲା ବି.ଟି.ପୁର ପଞ୍ଚାୟତର ରାଉତରାପୁର ଠାରେ ଆଜି ବିଜେଡିର ଜନ ସଚେତନତା ସଭା ଅନୁଷ୍ଠିତ ହୋଇଯାଇଛି । ଜିଲ୍ଲା ବିଜେଡି ଉପ-ସଭାପତି ପ୍ରଶାନ୍ତ ଦାଶ ଆୟୋଜିତ ସଚେତନତା ସଭାକ

13 Feb 2024 8:57 pm
ପୂରଣ ହେଲାନି ଦାବି, ଆନ୍ଦୋଳନ କରିବ ଯୁବ କଂଗ୍ରେସ

ଭଦ୍ରକ, ୧୩ା୨ (ଓଡ଼ିଆ ପୁଅ / ସ୍ନିଗ୍ଧା ରାୟ) – ୯ ଦଫ।। ଦାବି ନେଇ ରେଳରୋକ କରିବା ପରେ ମଧ୍ୟ ଦିଆଯାଇଥିବା ପ୍ରତିଶ୍ରୁତି ପୂରଣ ହେଲା ନାହିଁ । ତେଣୁ ପୁଣି ଏଥର ଅନିର୍ଦ୍ଦିଷ୍ଟ କାଳ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ରେଳ ରୋକ କରିବ ଭଦ୍ରକ ଜିଲ୍ଲା ଯୁବ କଂ

13 Feb 2024 8:56 pm
ବିଜେଡ଼ି ଛାଡ଼ି ବିଜେପିକୁ ଆସିଲେ ନାରାୟଣ, ନାରାୟଣଙ୍କ ଘରବାହୁଡ଼ା –ସଭାପତି

ଭଦ୍ରକ, ୧୩ା୨ (ଓଡ଼ିଆ ପୁଅ / ସ୍ନିଗ୍ଧା ରାୟ) – ଭଦ୍ରକ ଜିଲ୍ଲାର ଜଣେ ପୁରୁଖା ନେତା ତଥା ମା’ ଭଦ୍ରକାଳୀ ମଣ୍ଡଳର ମଣ୍ଡଳ ସଭାପତି ନାରାୟଣ ସେନାପତି ବିଜେଡ଼ି ଛାଡ଼ି ପୁଣି ବିଜେପିକୁ ଫେରିଛନ୍ତି । ଯାହାକୁ ତାଙ୍କର ଘରବାହୁଡ଼ା ବୋଲି ବ୍

13 Feb 2024 8:55 pm
ଶ୍ରୀରାମ ନବମୀ ମହୋତ୍ସବ- ୨୦୨୪, ଶ୍ରୀରାମ ମହାଯଜ୍ଞ ସମିତିର ପ୍ରଥମ ପ୍ରସ୍ତୁତି ବୈଠକ ଏବଂ ମେଢ଼ ଗୋ ପୂଜନ କମିଟିକୁ ସମ୍ବର୍ଦ୍ଧନା

ଭଦ୍ରକ, ୧୩ା୨ (ଓଡ଼ିଆ ପୁଅ / ସ୍ନିଗ୍ଧା ରାୟ) – ଅଯୋଧ୍ୟାର ଶ୍ରୀରାମ ଜନ୍ମଭୂମି ମୁକ୍ତି ଆନ୍ଦୋଳନର ଅଂଶ ବିଶେଷ ଐତିହାସିକ ଭଦ୍ରକ ଶ୍ରୀରାମ ନବମୀ ମହୋତ୍ସବ ଜିଲ୍ଲାର ସଂସ୍କୃତି, ପରମ୍ପରା ଓ ଐତିହ୍ୟର ପରିଚୟ ପ୍ରଦାନ କରେ । ଚଳିତ ବର

13 Feb 2024 8:54 pm
ଆରଡ଼ି ପୀଠରେ ଜାଗର ମହୋତ୍ସବ ପାଇଁ ପ୍ରଶାସନିକ ପ୍ରସ୍ତୁତି ବୈଠକ

ଭଦ୍ରକ, ୧୩ା୨ (ଓଡ଼ିଆ ପୁଅ / ସ୍ନିଗ୍ଧା ରାୟ) – ଭଦ୍ରକ ଜିଲ୍ଲା ଚାନ୍ଦବାଲି ବ୍ଲକ୍‌ର ଆରଡ଼ି ପୀଠରେ ବିଜେ ବାବା ଆଖଣ୍ଡଳମଣି ମନ୍ଦିରରେ ଆଗାମୀ ଜାଗର ଯାତ୍ରା ଉତ୍ସବ ପାଳନ ଉପଲକ୍ଷେ ଜିଲ୍ଲା ପ୍ରଶାସନ ଆନୁକୂଲ୍ୟରେ ପ୍ରସ୍ତୁତି ବୈଠକ

13 Feb 2024 8:53 pm
‘ଦିଲ୍ଲୀପ ଥିଲେ ଜଣେ ମୁକୁଟବିହୀନ ସମ୍ରାଟ, ଦରଦୀ ଜନନେତା’, ଭଦ୍ରକ ବିଧାୟକଙ୍କ ଭାତୃ ଦିଲ୍ଲୀପ କୁମାର ମଲ୍ଲିକଙ୍କ ସ୍ମୃତିଚାରଣ ସଭା

ଭଦ୍ରକ, ୧୩ା୨ (ଓଡ଼ିଆ ପୁଅ / ସ୍ନିଗ୍ଧା ରାୟ) – ତାଙ୍କ ପାଖରେ ସରକାରୀ କ୍ଷମତା ନଥିଲା, କି କୌଣସି ପଦ-ପଦବୀରେ ସେ ନଥିଲେ । ସେ କିନ୍ତୁ ତାଙ୍କ ପାଖରେ ପଂହଚୁ ଥିବା ପ୍ରତିଟି ସାଧାରଣ ମଣିଷଙ୍କ ସମସ୍ୟା, ଦୁଃଖ ଦୂର କରିବାରେ ସେ ସକ୍ଷମ ହ

13 Feb 2024 8:52 pm
ଆର୍‌.ସି.ବି.ଏଲ୍ ସ୍କୁଲରେ ବାର୍ଷିକ ଉତ୍ସବ ପାଳିତ

ଭଦ୍ରକ, ୧୨ା୨ (ଓଡ଼ିଆ ପୁଅ / ସ୍ନିଗ୍ଧା ରାୟ) – ଭଦ୍ରକ ଚରମ୍ପା ସ୍ଥିତ ରାମଚନ୍ଦ୍ର ବିହାରୀଲାଲ୍ ସରକାରୀ ଉଚ୍ଚ ବିଦ୍ୟାଳୟରେ ଆଜି ବିଦ୍ୟାଳୟର ବାର୍ଷିକ ଉତ୍ସବ ପାଳିତ ହୋଇଯାଇଛି । ଭାରପ୍ରାପ୍ତ ପ୍ରଧାନ ଶିକ୍ଷୟିତ୍ରୀ ଗିତାଞ୍ଜଳ

12 Feb 2024 8:36 pm
ବନ୍ତରେ ବିଜେପିର ଗାଁ କୁ ଚାଲ ଅଭିଯାନ

ଭଦ୍ରକ, ୧୨ା୨ (ଓଡ଼ିଆ ପୁଅ / ସ୍ନିଗ୍ଧା ରାୟ) – ଭଦ୍ରକ ଜିଲା ବନ୍ତ ବିଜେପି ପକ୍ଷରୁ ଗାଁକୁ ଚାଲ ଅଭିଯାନ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହୋଇଯାଇଛି । ପଞ୍ଚାୟତ ସଭାପତି ପୂର୍ବତନ ସରପଞ୍ଚ କୃପାସିନ୍ଧୁ ସେଠୀଙ୍କତ୍ତତ୍ତ୍ୱାବଧାନରେ କୋଳ

12 Feb 2024 8:36 pm
ଓଡିଆ ସାହିତ୍ୟରେ ମାଆର ଭାଷା

ଭଦ୍ରକ, ୧୨ା୨ (ଓଡ଼ିଆ ପୁଅ / ସ୍ନିଗ୍ଧା ରାୟ) – ସାହିତ୍ୟ ସଂସ୍କୃତି ସଙ୍ଗଠନ “ଆମେ” ର ୬୪ତମ ଅମାବାସ୍ୟ ଆସର ପ୍ରଜ୍ଞାପୀଠ ଠାରେ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହୋଇଯାଇଛି । ସଭାପତି ଲଲାଟେନ୍ଦୁ ମହାନ୍ତିଙ୍କ ଅଧ୍ୟକ୍ଷତାରେ ମଂଚାସୀନ ଥିଲେ ଡ. କ୍ଷୀରୋ

12 Feb 2024 8:34 pm
ପୃଷ୍ଠପୋଷକତା ହିତାଧିକାରୀଙ୍କ ଶିଶୁମାନଙ୍କ ବୈଷୟିକ ଅନୁଷ୍ଠାନ ପରିଦର୍ଶନ

ଭଦ୍ରକ, ୧୨ା୨ (ଓଡ଼ିଆ ପୁଅ / ସ୍ନିଗ୍ଧା ରାୟ) – ଜିଲା ଶିଶୁ ସୁରକ୍ଷା ୟୁନିଟ୍‌, ଭଦ୍ରକ ପକ୍ଷରୁ ମିଶନ ବାତ୍ସଲ୍ୟ ଅନ୍ତର୍ଗତ ପୃଷ୍ଠପୋଷକତା ଯୋଜନାରେ ଶିଶୁମାନଙ୍କୁ ଶିକ୍ଷା, ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ର ଓ ପୃଷ୍ଠି ନିମନ୍ତେ ଆର୍ଥିକ ସହାୟତା ପ୍ରଦ

12 Feb 2024 8:32 pm
ତିହିଡ଼ି ବ୍ଲକ୍‌ର ମିଳିତ ଜନ ଶୁଣାଣି ଶିବିର

ଭଦ୍ରକ, ୧୨ା୨ (ଓଡ଼ିଆ ପୁଅ / ସ୍ନିଗ୍ଧା ରାୟ) – ନିର୍ଦ୍ଧାରିତ କାର୍ଯ୍ୟସୂଚୀ ଅନୁଯାୟୀ ଭଦ୍ରକ ଜିଲ୍ଲାପାଳ ଓ ଏସ୍‌.ପି. ଯୁଗ୍ମ ଜନାଭିଯୋଗ ଶୁଣାଣି ଶିବିର ତିହିଡ଼ି ବ୍ଲକ୍‌ରେ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହୋଇଯାଇଛି । ଭଦ୍ରକ ଜିଲ୍ଲାପାଳ ସିଦ୍ଧେଶ୍ୱ

12 Feb 2024 8:31 pm
ଆଲୋକ ଆଣ୍ଡ ଦିଲ୍ଲିପ ମେମୋରିଆଲ ପଦ୍ମନାଭ କ୍ରିକେଟ, ଯାଜପୁର ୧୧ ଚାମ୍ପିଅନ

ଭଦ୍ରକ, ୧୧ା୨ (ଓଡ଼ିଆ ପୁଅ / ସ୍ନିଗ୍ଧା ରାୟ) -ଏହି ଜିଲାର ଭଣ୍ଡାରିପୋଖରୀ ବ୍ଲକର ଜଗନ୍ନାଥପ୍ରସାଦ ମା’ଖଡ୍ଗଧାରିଣୀ କ୍ରିକେଟ ପଡିଆରେ ଅନୁଷ୍ଠିତ ଆଲୋକ ଆଣ୍ଡ ଦିଲ୍ଲିପ ମେମୋରିଆଲ ପଦ୍ମନାଭ କ୍ରିକେଟ ଟୁର୍ଣ୍ଣାମେଣ୍ଟ ରବିବାର ଉଦ

11 Feb 2024 8:49 pm
କିଶୋର ନାୟକ ମେମୋରିଆଲ୍ କ୍ରିକେଟ୍ ଟୁର୍ଣ୍ଣାମେଣ୍ଟ, ବାପୁଜୀ କ୍ଲବ ଭୁବନେଶ୍ୱର ଚମ୍ପିୟାନ୍‌

ଭଦ୍ରକ, ୧୧ା୨ (ଓଡ଼ିଆ ପୁଅ / ସ୍ନିଗ୍ଧା ରାୟ) – ଭଦ୍ରକ ଜିଲ୍ଲା ବନ୍ତ ବ୍ଲକ ନେତାଜୀ ମିନି ଷ୍ଟାଡିୟମ୍ ପୁରୁଷୋତ୍ତମପୁର ପଡିଆରେ ଶାନ୍ତି ୟୁଥ୍ ଏସୋସିଏସନ୍ ଆନୁକୂଲ୍ୟରେ ଚାଲିଥିବା ୨୨ତମ ସର୍ବ ଭାରତୀୟ କିଶୋର ନାୟକ ମେମୋରିଆଲ୍ କ୍

11 Feb 2024 8:48 pm
ନଳଗୋହିରା ବଜାରରେ ପିଇବା ପାଣିର ଅଭାବ, ୫ଲକ୍ଷ ବ୍ୟୟ ଅଟକଳରେ ନିର୍ମାଣ ପ୍ରକଳ୍ପ ୫ଦିନରେ ଅଚଳ, ୪ବର୍ଷ ପରେ ମଧ୍ୟ ସଚଳ ହୋଇ ପାରିଲା ନାହିଁ

ଭଦ୍ରକ, ୧୧ା୨ (ଓଡ଼ିଆ ପୁଅ / ସ୍ନିଗ୍ଧା ରାୟ) – ଏହି ଜିଲାର ବାଂଶଡା ଥାନା ଅର୍ନ୍ତଗତ ନଳଗୋହିରା ବଜାରରେ ୫ଲକ୍ଷ ବ୍ୟୟ ଅଟକଳରେ ନିର୍ମାଣ ହୋଇଥିବା ଥଣ୍ଡା ପାନୀୟ ଜଳ ପ୍ରକଳ୍ପ ସଂପୂର୍ଣ ଅଚଳ ହୋଇ ପଡିଛି । ଚାନ୍ଦବାଲି ବ୍ଲକ ପଂଚାୟତି

11 Feb 2024 8:47 pm
ଶିକ୍ଷାବିତ୍ ମୁରଲୀଧର ପଣ୍ଡାଙ୍କ ସ୍ମୃତିସଭା

ଭଦ୍ରକ, ୧୧ା୨ (ଓଡ଼ିଆ ପୁଅ / ସ୍ନିଗ୍ଧା ରାୟ) – ବିଶିଷ୍ଟ ଶିକ୍ଷାବିତ୍ ୰ମୁରଲୀଧର ପଣ୍ଡାଙ୍କ ପଞ୍ଚମ ଶ୍ରାଦ୍ଧ ବାର୍ଷିକୀ ସ୍ମୃତି ଚାରଣ ସଭା ନରିପୁରସ୍ଥ ନିଜ ବାସଭବନ ପ୍ରାଙ୍ଗଣରେ ଶ୍ରୀ ହରମୋହନ କୁଅଁରଙ୍କ ସଭାପତିତ୍ୱରେ ଅନୁଷ୍

11 Feb 2024 8:47 pm
ଉତ୍ତମ ବ୍ୟକ୍ତିତ୍ୱ, ଉତ୍କସ ଜୀବନ ଏବଂ ଆଦର୍ଶ ନାଗରିକତାର ଭିତ୍ତିଭୂମି ହିଁ ସ୍କୁଲ୍‌, ଭଦ୍ରକ ଜିଲ୍ଲା ସ୍କୁଲ୍‌ର ୧୪୩ ତମ ବାର୍ଷିକ ଉତ୍ସବ ପାଳିତ

ଭଦ୍ରକ, ୧୧ା୨ (ଓଡ଼ିଆ ପୁଅ / ସ୍ନିଗ୍ଧା ରାୟ) – ଭଦ୍ରକ ଜିଲ୍ଲା ସ୍କୁଲ୍ ପରିସରରେ ସ୍କୁଲ୍‌ର ୧୪୩ତମ ବାର୍ଷିକ ଉତ୍ସବ ମହାଆଡ଼ମ୍ବରରେ ପାଳିତ ହୋଇଅଛି । ଉକ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ ଭଦ୍ରକ ଜିଲ୍ଲା ସ୍କୁଲ୍‌ର ପ୍ରଧାନ ଶିକ୍ଷକ ଡ଼. ପ୍ରଫୁଲ

11 Feb 2024 8:46 pm
ପ୍ରଭୁ ଶ୍ରୀରାମ ଲାଲାଙ୍କ ଉଦ୍ଦେଶ୍ୟରେ ବିଜୟ ଉତ୍ସବ ପାଳିତ

ଭଦ୍ରକ, ୧୧ା୨ (ଓଡ଼ିଆ ପୁଅ / ସ୍ନିଗ୍ଧା ରାୟ) – ଭଗବାନ ଶ୍ରୀରାମ ଲାଲା ଙ୍କର ଜନ୍ମଭୂମି ରେ ପୁନଃ ପ୍ରାଣ ପ୍ରତିଷ୍ଠା ସହ ୫୦୦ ବର୍ଷର ସଂଘର୍ଷ, ବଳିଦାନ ଓ ପ୍ରତୀକ୍ଷାର ଅନ୍ତ ହୋଇଛି । ଏହି ଉପଲକ୍ଷେ ଆଜି ଭଦ୍ରକ ର ସୁନାମଧନ୍ୟ ଓ ଲୋକପ୍

11 Feb 2024 8:45 pm
ବୋଲେରୋ-ହାଇୱା ଧକ୍କାରେ ଜଣେ ମୃତ, ୧୦ ଗୁରୁତର

ଭଦ୍ରକ, ୧୧ା୨ (ଓଡ଼ିଆ ପୁଅ / ସ୍ନିଗ୍ଧା ରାୟ) – ଭଦ୍ରକର ୧୬ନଂ ଜାତୀୟ ରାଜପଥ ଆରଡି ଛକ ନିକଟରେ ଏକ ଟ୍ରକ୍ ବୋଲେରୋ ଧକ୍କାରେ ଜଣେ ମୃତ୍ୟୁବରଣ କରିଥିବାବେଳେ ୧୦ ଜଣ ଗୁରୁତର ହୋଇଛନ୍ତି । ସେମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ ୬ ଜଣଙ୍କୁ କଟକ ବଡ ଡାକ୍ତର

11 Feb 2024 8:44 pm
ଟେକ୍ସଟାଇଲ୍ ପାର୍କ ପ୍ରତିଷ୍ଠା ବିଳମ୍ବ ନେଇ କେନ୍ଦ୍ର ପେଟ୍ରୋଲିୟମ୍ ଏବଂ ପ୍ରାକୃତିକ ଗ୍ୟାସ୍ ମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କୁ ଭେଟିଲେ ସାଂସଦ

ଭଦ୍ରକ, ୧୧ା୨ (ଓଡ଼ିଆ ପୁଅ / ସ୍ନିଗ୍ଧା ରାୟ) – ଆଜି ଧାମନଗର ଛକ ଠାରେ ଟେକ୍ସଟାଇଲ୍ ପାର୍କ ପ୍ରତିଷ୍ଠା ବିଳମ୍ବ ଦୃଷ୍ଟିରୁ କେନ୍ଦ୍ର ପେଟ୍ରୋଲିୟମ୍ ଏବଂ ପ୍ରାକୃତିକ ଗ୍ୟାସ୍ ମନ୍ତ୍ରୀ ରାମେଶ୍ୱର ତେଲିଙ୍କୁ ସାକ୍ଷାତ୍ କରିଛନ୍ତି

11 Feb 2024 8:43 pm
ଭଦ୍ରକ ସତସଙ୍ଗ ବିହାରରେ ଶ୍ରୀ ଶ୍ରୀ ଠାକୁର ଅନୁକୂଳ ଚନ୍ଦ୍ରଙ୍କର ୧୩୬ତମ ଜନ୍ମ ମହୋତ୍ସବ

ଭଦ୍ରକ, ୧୧ା୨ (ଓଡ଼ିଆ ପୁଅ / ସ୍ନିଗ୍ଧା ରାୟ) – ଭଦ୍ରକ ସତସଙ୍ଗ ବିହାରରେ ଯୁଗ ପୁରୁଷୋତ୍ତମ ଓ ପରମ ପ୍ରେମମୟ ଶ୍ରୀ ଶ୍ରୀ ଠାକୁର ଅନୁକୂଳ ଚନ୍ଦ୍ରଙ୍କର ୧୩୬ତମ ଜନ୍ମ ମହୋତ୍ସବ ଓ ୯୧ତମ ଭଦ୍ରକ ଶ୍ରୀମନ୍ଦିର ଉଦ୍‌ବୋଧନ ସ୍ମୃତି ମହୋତ୍ସ

11 Feb 2024 8:42 pm
ଆତ୍ମଘାତୀ କାର୍ଯ୍ୟ ନ ହେଲେ ଭଲ ରେଜଲ୍ଟ କରିପାରେ କଂଗ୍ରେସ

ଓଡ଼ିଶା କଂଗ୍ରେସର ଆସନ୍ତା ନିର୍ବାଚନ ପାଇଁ ଟିକଟ ଚୟନ ପ୍ରକ୍ରିୟା ଆରମ୍ଭ ହେଇଗଲାଣି। ପ୍ରଥମ ଥର ପାଇଁ ନୂଆ ତରିକା ଆପଣାଇଛି ଦଳ। ଅନଲାଇନରେ ଆବେଦନ କରିବାକୁ ନେତାମାନଙ୍କୁ କୁହାଯାଇଛି। ଆଗୁଆ ୮୦ ବିଧାନସଭା ଆସନ ପ୍ରାର୍ଥୀ ଘ

10 Feb 2024 10:30 pm
ଫେବୃୟାରୀ ୧୬ ଭାରତ ବନ୍ଦ ପାଇଁ କୃଷକ ସଭାର ପ୍ରସ୍ତୁତି ବୈଠକ

ଭଦ୍ରକ, ୧୦ା୨ (ଓଡ଼ିଆ ପୁଅ / ସ୍ନିଗ୍ଧା ରାୟ) – ମୋଦି ସରକାର ଜାତୀୟ ସଂପତ୍ତି ବିକ୍ରି ବନ୍ଦ କରିବା, ସମ୍ବିଧାନର ସୁରକ୍ଷା, ସଂଘୀୟ ବ୍ୟବସ୍ଥାର ସୁରକ୍ଷା, ସମସ୍ତ କୃଷିଜାତ ଦ୍ରବ୍ୟର ସର୍ବନିମ୍ନ ସହାୟକ ମୂଲ୍ୟଯୁକ୍ତ ଆଇନ୍ ପ୍ରଣୟନ କ

10 Feb 2024 9:00 pm
ଧନୁର୍ଜୟପୁର ସ୍କୁଲରେ ବିଦାୟ କାଳୀନ ସମ୍ବର୍ଦ୍ଧନା

ଭଦ୍ରକ, ୧୦ା୨ (ଓଡ଼ିଆ ପୁଅ / ସ୍ନିଗ୍ଧା ରାୟ) – ଭଦ୍ରକ ଜିଲ୍ଲା ସରକାରୀ ଉନ୍ନତି ଉଚ୍ଚ ବିଦ୍ୟାଳୟ, ଧନୁର୍ଜୟପୁର ର ଦଶମ ଶ୍ରେଣୀ ଛାତ୍ରଛାତ୍ରୀ ମାନଙ୍କ ନିମନ୍ତେ ବିଦାୟ କାଳୀନ ସମ୍ବର୍ଦ୍ଧନା ସଭା ସରକାରୀ ଉନ୍ନତି ଉଚ୍ଚ ବିଦ୍ୟାଳୟ

10 Feb 2024 8:34 pm
ଭାଗଡା ନାରାୟଣପୁର ଟୋଲପ୍ଲାଜା, ଦାୟିତ୍ୱ ଗ୍ରହଣ କଲା ରାନଚୋର ଇନ୍‌ଫ୍ରା

ଭଦ୍ରକ, ୧୦ା୨ (ଓଡ଼ିଆ ପୁଅ / ସ୍ନିଗ୍ଧା ରାୟ) – ଭଦ୍ରକ ଜିଲା ଭଣ୍ଡାରିପୋଖରୀ ଥାନା ଅନ୍ତର୍ଗତ ୧୬ନଂ ଜାତୀୟ ରାଜପଥର ଭାଗଡା ନାରାୟଣପୁର ଟୋଲପ୍ଲାଜା ଉତ୍ତରପ୍ରଦେଶର ରାନଚୋର ଇନଫ୍ରା କମ୍ପାନୀ ଗତ ବୁଧବାର ଦାଇତ୍ୱ ଗ୍ରହଣ କରିଛି ।

10 Feb 2024 8:34 pm
ନଳକୂପକୁ ଅଳିଆଫିଙ୍ଗା ପ୍ରତିବାଦରେ ଆକ୍ରମଣ ଅଭିଯୋଗ

ଭଦ୍ରକ, ୧୦ା୨ (ଓଡ଼ିଆ ପୁଅ / ସ୍ନିଗ୍ଧା ରାୟ) – ଏହି ଜିଲାର ଭଣ୍ଡାରିପୋଖରୀ ଥାନା ଅନ୍ତର୍ଗତ ଷୋଳମପୁର ଗ୍ରାମର ସାହିରେ ଥିବା ରଘୁନାଥ ନାୟକଙ୍କ ବାସଗୃହ ସମ୍ମୁଖ ରାସ୍ତା ପାଶ୍ୱର୍ ସରକାରୀ ନଳକୂପକୁ ଅଳିଆ ଫିଙ୍ଗା ଘଟଣାର ପ୍ରତିବା

10 Feb 2024 8:33 pm
ଅଗ୍ନିକାଣ୍ଡରେ ମହିଳା ଆହତ

ଭଦ୍ରକ, ୧୦ା୨ (ଓଡ଼ିଆ ପୁଅ / ସ୍ନିଗ୍ଧା ରାୟ) – ଭଦ୍ରକ ଜିଲା ଭଣ୍ଡାରିପୋଖରୀ ବ୍ଲକର ବିଷ୍ଣୁପୁର ବଡବ୍ରାହ୍ମଣସାହି ଗ୍ରାମରେ ଶନିବାର ଅପରାହ୍ନ ପ୍ରାୟ ୫.୩୦.ମି ସମୟରେ ଅଗ୍ନିକାଣ୍ଡ ହୋଇ ଜଣେ ମହିଳା ଆହିତ ହୋଇଥିବା ଜଣାଯାଇଛି । ବି

10 Feb 2024 8:32 pm
ସର୍ବ ଭାରତୀୟ କିଶୋର ନାୟକ କ୍ରିକେଟ୍‌, ଫାଇନାଲ୍‌ରେ ଇଷ୍ଟକୋଷ୍ଟ ଭଦ୍ରକ, ବାପୁଜୀ ଭୁବନେଶ୍ୱର

ଭଦ୍ରକ, ୧୦ା୨ (ଓଡ଼ିଆ ପୁଅ / ସ୍ନିଗ୍ଧା ରାୟ) – ଭଦ୍ରକ ଜିଲ୍ଲା ବନ୍ତ ବ୍ଲକ ନେତାଜୀ ମିନି ଷ୍ଟାଡିୟମ୍ ପୁରୁଷୋତ୍ତମପୁର ପଡିଆରେ ଚାଲିଥିବା ୨୨ତମ ସର୍ବ ଭାରତୀୟ କିଶୋର ନାୟକ ମେମୋରିଆଲ୍ କ୍ରିକେଟ୍ ଟୁର୍ଣ୍ଣାମେଣ୍ଟର ୩ୟ ଦିନର ପ୍ର

10 Feb 2024 8:32 pm
ଭଦ୍ରକ ସରକାରୀ ଉଚ୍ଚ ବିଦ୍ୟାଳୟର ବାର୍ଷିକ ଉତ୍ସବ ସମ୍ଭାର, ସୃଜନଶୀଳତାର ବିକାଶ ପାଇଁ ବାର୍ଷିକ ଉତ୍ସବ ପ୍ରକୃଷ୍ଠ ମଂଚ

ଭଦ୍ରକ, ୧୦ା୨ (ଓଡ଼ିଆ ପୁଅ / ସ୍ନିଗ୍ଧା ରାୟ) – ପିଲା ମାନଙ୍କର ମାନସିକ, ଶାରୀରିକ ଓ ବୌଧିକ ବିକାଶ ନିମନ୍ତେ କୈଶୋର ସମୟ ହିଁ ପ୍ରକୃଷ୍ଟ ସମୟ । ପିଲାମାନଙ୍କର ଲୁକ୍କାୟିତ ପ୍ରତିଭାର ବିକାଶ ସହ ବିଦ୍ୟାର୍ଥୀଙ୍କ ପ୍ରତିଭା ପ୍ରଦର୍ଶ

10 Feb 2024 8:31 pm